Australian Open 2019: Rafael Nadal vs Matthew Ebden: Kde se dívat a podrobnosti živého přenosu

Nadal se na Australian Open 2019 utká s dalším AustralanemPoté, co vyhrál svůj první zápas na Australian Open 2019 proti místní divoké kartě James Duckworth, bude světová dvojka Rafael Nadal ve svém druhém kole hrát proti dalšímu Australanovi.

Když se blíží konec všech zápasů prvního kola, akce se nyní přesouvá do kola 64, protože třetí den odehrají svůj druhý zápas na turnaji velká jména včetně Rogera Federera, Rafaela Nadala, Marie Šarapovové a Marina Čiliče.pravidla tenisové hry

Nadal, který naposledy vyhrál Australian Open v roce 2009, se utká s Australanem Matthewem Ebdenem ve snaze dosáhnout třetího kola.

Tento zápas se má konat v Rod Laver Arena a bude posledním zápasem na hřišti, tj. Druhým zápasem nočního sezení, hned po střetnutí Angelique Kerberové a Haddad Maie.

Jednatřicetiletý internacionál Australan se ve světě umístil na 48. místě a s Nadalem se setkal jednou za svou kariéru, v roce 2011 v Queen's, ve kterém si Španěl ve dvou setech vedl nejlépe. Tento střet nemusí být pro Nadala snadný, protože Ebden by mohl dát bývalé světové jedničce šanci na peníze.Zde je vše, co potřebujete o zápase vědět:

Zápas: Rafael Nadal (2) vs. Matthew Ebden

jak nosit tenisky

Dvor: Rod Laver ArenaČas: přibližně 15:30 IST nebo 21:00 AEDT. Zápas je na programu po zápase Angelique Kerberové, který začíná ve 13:30 IST (19:00 AEDT)

Kde sledovat podrobnosti:

Indie: Zápasy budou živě předváděny v televizi na Sony SIX, Sony SIX HD, Sony Ten 2 a Sony Ten 2 HD.

POUŽITÍ: ESPN2 a Tennis Channel.

Austrálie: Kanál 9 - Wide World of Sports, 9Gem a 9Now.

kdy v tenise měníte servery

Evropa: Televizní kanál Eurosport a živá streamovací služba Eurosport Player

Všechny zápasy lze také streamovat živě na oficiálním webu Australian Open webové stránky a indické publikum je může živě streamovat na SonyLIV.

Populární Problémy

Jak najít hráče ve hře Clash of Clans. Najít lidi, které znáte, je ve hře Clash of Clans trochu obtížnější, než byste si mohli myslet. Pomocí Facebooku se můžete spojit s kýmkoli z vašich přátel na Facebooku, kteří také hrají Clash of Clans. Vy...

Zde je návod, jak sledovat Kentucky Derby bez kabelu v roce 2019. Obsahuje možnosti sledování na vašem Roku, telefonu, televizi nebo jiném streamovacím zařízení.

Jak zjistit, zda máte kukuřici. Kukuřice je tvrzená mozolnatá část chodidla vyrobená z mrtvé kůže. Kukuřice obvykle není vážným zdravotním problémem, ale může být bolestivá a obtěžující. Existuje několik způsobů, jak identifikovat a poté ošetřit kukuřici ....

Minnesota hostí Michigan ve čtvrtek v bitvě o velké desítky. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Serena Williams zahájí svou kampaň Top Seed Open 2020 proti Bernardě Pera. Půjde o první setkání Sereny Williamsové a Bernardy Pery na turné WTA.

Jak inline brusle. Inline bruslení se běžně nazývá „kolečkové brusle“, protože Rollerblade Inc. byla jednou z prvních společností, které vyráběly inline brusle již v 70. letech minulého století. Inline brusle jsou zábavné a univerzální, jako bruslení na ...