Australian Open 2019: Novak Djokovic vs Jo-Wilfried Tsonga: Kde se dívat a podrobnosti živého přenosu

Novák Djokovic

Novák DjokovicV roce 2008 byli Novak Djokovic a Jo-Wilfried Tsonga novými dětmi na bloku, když se střetli ve finále Australian Open. Srb v tomto zápase vyhrál, poté, co bojoval ze setu, aby zahájil to, co se mělo stát oslnivou kariérou v Slams.O 11 let později se oba setkají - tentokrát jako veteráni, kteří za poslední desetiletí viděli a udělali hodně. Djokovič je samozřejmě v této rivalitě nejvýkonnějším hráčem a kromě jména má 14 Slamů.kde koupit tenisky online

Tsonga, který dosáhl v roce 2012 nejvyššího žebříčku v kariéře, má 16 titulů, které může předvést v kariéře, která možná nedosáhla výšek Djokoviče, ale ani nebyla ošuntělá.

Půjde o jejich první zúčtování od návratu z propuštění. Zranění lokte omezilo Djokoviče šanci vyhrát Slam na dva roky, dokud v roce 2018 nechytil dva za sebou na Wimbledonu a US Open.Tsonga měl dlouhou dobu pauzu kvůli problémům s kolenem a mohl se znovu připojit k Tour až v říjnu. Přestože zahájil rok 2019 pozitivně, když se dostal do semifinále v Brisbane, jeho rekord v prohře posledních tří zápasů se Srbem dává světové jedničce výhodu.Zde je vše, co potřebujete o zápase vědět:

Zápas: (1) Novak Djokovič vs (WC) Jo-Wilfried Tsonga

obrázek tenisové rakety

Datum: 17. 01. 2019.Kolo: DruhýČas: Přibližně 20:30 AEDT nebo 15:00 IST; je to poslední zápas dne v Rod Laver Arena.

Kde sledovat podrobnosti:

Indie: Zápasy budou živě předváděny v televizi na Sony SIX, Sony SIX HD, Sony Ten 2 a Sony Ten 2 HD. Zápasy lze také živě streamovat na SonyLiv.

měření tenisového gripu

POUŽITÍ: ESPN2 a Tennis Channel.

Austrálie: Kanál 9 - Wide World of Sports, 9Gem a 9Now.

Evropa: Televizní kanál Eurosport a živá streamovací služba Eurosport Player

Všechny zápasy lze také streamovat živě na oficiálním webu Australian Open webová stránka.

Populární Problémy

Murray doufá, že proti Tomicovi vzruší

Scribblenauts je hra plná kreativity a imaginárních způsobů, jak porazit nebo dokončit úrovně. Využíváním tisíců možností je vždy co používat. Podívejte se na daný nápovědu: „Pomozte nevlastním bratrům stát se přáteli! Jejich...

Nenechte si ujít žádnou akci mistrovství WTA 2013 v kopuli Sinan Erdem v tureckém Istanbulu. Podívejte se na letošní televizní program, losujte a vyhrajte peníze.

Alabama a Ole Miss se setkají v sobotu v Oxfordu. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos ze hry, pokud nemáte kabel.