Dominic Thiem říká, že si „užívá“ hraní na trávě, vítá „senzační“ nové partnerství s manažerskou agenturou Kosmos

Dominic Thiem na Wimbledonu 2018

Dominic Thiem na Wimbledonu 2018

Dominic Thiem letos bojoval o formu a kondici. Sedmadvacetiletému mladíkovi se v roce 2021 nepodařilo získat ani jeden titul a nedávno se uklonil z Roland Garros v prvním kole proti Pablu Andujarovi, přestože vedl o dvě sady.

Rakušan nyní přesune své zaměření na trávu, kde se chystá soutěžit ve svém prvním zápase od roku 2019 na akci ATP 250 na Mallorce.

Thiem před otvírákem proti Adrianovi Mannarinovi hovořil o tom, jak se jeho hra formovala na povrchu. Rakušan prohlásil, že rád hraje na trávě, kde výsledky bývají nepředvídatelné.

'Opravdu si užívám trávu, i když je pomalejší, než bývala,' Thiem to řekl na tiskové konferenci . „Je to jiná hra - v popředí je podání a salva. Můžete hrát velmi dobře a stále jen prohrávat ve dvou setech - je to všechno trochu překvapení. '

Světová č. 5 v poslední době spojil ruce s společnost pro správu sportu Kosmos, kterou založil barcelonský obránce Gerard Pique.

Novou hráčskou agenturu Kosmosu povede bývalý trenér Thiema Galo Blanco, který by měl převzít roli nového rakouského agenta poté, co se začátkem měsíce rozešel s dlouholetým manažerem Herwigem Strakou.

Thiem oslavoval nové partnerství jako „senzační“ pro obě strany.

'Je to senzační věc pro obě strany.' V práci jsou jen špičkoví lidé, “tvrdil Rakušan. „Galo Blanco udělal velký rozdíl. Byl to můj trenér na turné v roce 2018, když jsme spolu měli skvělý rok. Spolupráce pro mě byla opravdu dobrá. Odteď bude dělat můj management. '

Nemohu říci, co budu dělat před Cincinnati a Torontem: Dominic Thiem podle svého plánu

Dominic Thiem

Dominic Thiem

Dominic Thiem, který tento měsíc odstoupil z olympiády, řekl, že se nerozhodl, jak bude vypadat jeho rozvrh po Wimbledonu, i když si je jistý, že letos odehraje Masters 1000 akcí v Cincinnati a Torontu.

'Plánování ještě není zavedeno: Jedna věc je, že budu hrát v Torontu a Cincinnati-zatím nemohu říci, co budu dělat,' řekl sedmadvacetiletý hráč.

Populární Problémy

Jak prát gymnastické boty. Zbavit tělocvičnu obuvi špíny a zápachu je stejně snadné jako vhazovat boty do pračky. Pečlivě připravte boty na praní, vložte je do pračky se správným nastavením a ...

Deiveson Figueiredo tituluje svůj druhý přímý PPV, když se utká s Brandonem Morenem na UFC 256. Zde je návod, jak koupit a sledovat PPV prostřednictvím ESPN Plus.

Nebyl to skvělý zápas, který by se dal povýšit na klasický status. Ale za a.

Jak porozumět signálům rozhodčích ve fotbale. Naučit se různé signály rukou používané fotbalovými rozhodčími vám pomůže, ať už jste hráč nebo divák, což znamená, že se můžete více věnovat nejoblíbenějšímu sportu na světě! S více než 200 ...

RuPaul's Drag Race All Stars má premiéru v páté noci v 5. sérii. Pokud nemáte kabel, podívejte se, jak sledovat nové epizody naživo během vysílání nebo na vyžádání.

Obři a podvodníci se setkají ve čtvrtek v den zahájení. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry, pokud nemáte kabel.