Dominic Thiem se připojuje k manažerské agentuře Gerarda Piquea Kosmos, shledává se s bývalým trenérem Galo Blancem

Dominic Thiem

Dominic Thiem

Dominic Thiem nedávno přijal na Instagram, aby potvrdil, že se přihlásil do Kosmos Holding, sportovní a mediální investiční skupiny založené hvězdou FC Barcelona Gerardem Pique.

Kosmos ve čtvrtek oznámil, že bude sportovcům nabízet právní služby prostřednictvím jejich hráčské agentury. Agenturu povede Galo Blanco, který v roce 2018 trénoval Thiema.

Blanco také převezme roli nového agenta Dominica Thiema.

Rakušan, který se rozešel se svým dlouholetým manažerem Herwigem Strakou začátkem tohoto měsíce, pozdravil partnerství jako začátek nové éry. Thiem také vyjádřil své vzrušení ze spolupráce s Galo Blancem, kterému říkal „opravdu skvělý chlap“.

„Jsem opravdu nadšený, protože Galo bude znovu se mnou, dříve jsme spolu dobře spolupracovali,“ napsal Dominic Thiem na svůj blog. „Osobně mu naprosto věřím, je to opravdu skvělý člověk. Jsem naprosto přesvědčen, že budeme perfektně spolupracovat, kdo ví, že to možná bude pokračovat i mimo mou kariéru. '
Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Dominicem Thiemem (@domithiem)

Zakladatel a prezident Kosmosu Gerard Pique poblahopřál Thiemovi k uzavření dohody; rakouský je první podpis společnosti.

„Jsme z tohoto projektu velmi nadšeni. Mnoho lidí, kteří jsou po mnoho let spojeni se sportem a specializují se na různé klíčové oblasti rozvoje kariéry sportovce v Kosmosu, “řekl Gerard Pique. 'Víme, co je důležité pro aktivní hráče a pro jejich budoucnost, protože mnozí z nás byli profesionální hráči.'

Před dvěma lety Kosmos uzavřel 25leté partnerství s Mezinárodní tenisovou federací s cílem proměnit Davisův pohár. Společnost je zodpovědná za organizaci vylepšené soutěže 18 týmů, která se koná na jednom místě po dobu jednoho týdne.

Někteří se domnívají, že nový vztah Dominica Thiema s Kosmosem může být střetem zájmů, kdykoli se zúčastní Davisova poháru. Uvidíme, jak Thiem a organizace zvládnou tuto část svých operací, až přijde čas.

Nemohu poskytnout přesný odhad své úrovně: Dominic Thiem na přípravách na travnaté hřiště

Dominic Thiem na Wimbledonu 2019

Dominic Thiem na Wimbledonu 2019

Dominic Thiem se v současné době připravuje na travnatou sezónu v tenisové akademii bývalého rakouského hráče Gottfrieda Stadlhubera. Thiem prozradil, že začíná najít svůj nejlepší tenis, ale přiznal, že zatím nedokázal poskytnout „přesný odhad“ své úrovně na povrchu.

„Posledních pár dní jsem strávil na travnatých kurtech. Cvičil jsem na dvorech Gottfrieda Stadlhubera v Kremsmuensteru, po celá desetiletí byl jediným, kdo udržoval travnaté kurty v Rakousku, “napsal Thiem na svém blogu. 'Byla to velká zábava, byla to zvláštní zkušenost, protože jsou to jediné travnaté hřiště v Rakousku.'
'Sezení byla v pořádku, tahy se zlepšovaly a já se cítím fyzicky nejlépe,' dodal. 'Nemohu však poskytnout přesný odhad své úrovně, tenis na trávě má ​​svá vlastní pravidla.'

Populární Problémy

Neporažený Baylor absolvuje v pondělí večer masivní test proti Kansasu. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos hry online.

Česká republika (dříve Československo) za ta léta vychrlila mnoho grandslamových šampionů v kategoriích dvouhry, čtyřhry a smíšené čtyřhry.

Jak natáhnout IT pásmo. Vaše IT pásma jsou pochvy šlach, které spojují vaše boky s koleny. Konstantní tření podél pásma IT je obvykle způsobeno prodlouženým cvičením, jako je běh na dlouhé vzdálenosti. Toto tření může způsobit bolest ....

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat nové epizody streamování '9-1-1: Lone Star' online.

Bývalá šampionka French Open a Wimbledonu Garbine Muguruzaová se pokusí řešit svůj nedávný snímek změnou trenéra.

Nate Diaz vs Jorge Masvidal dělá z UFC 244 jednu z nejočekávanějších událostí roku. Zde je návod, jak koupit UFC 244 PPV prostřednictvím ESPN Plus.