Živý přenos Vikingové vs Svatí: Jak se dívat bez kabelu

Hodinky Saints vs Vikings

Getty RB Dalvin Cook z Minnesota Vikings.

Minnesota Vikings (6-8) nastoupí na New Orleans Saints (10-4) na Štědrý den v Mercedes-Benz Superdome.

Hra začíná v 16:30. ET a budou vysílány na Fox a NFL Network. Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak zdarma sledovat živý přenos Vikingů vs Saints online:

ortéza tendonitidy
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos Fox (live na většině trhů), NFL Network a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Vikings vs Saints můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android). Můžete také sledovat na počítači přes Fubo.tv .

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos Fox (živě na vybraných trzích), NFL Network a dalších 60 a více televizních kanálů na balíčku Core Vidgo , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, Vikings vs Saints můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Můžete také sledovat na počítači přes Vidgo.com .


Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Blue můžete sledovat živý přenos Fox (živě na vybraných trzích), NFL Network a dalších 35 televizních kanálů. Dodává se s bezplatnou třídenní zkušební verzí, ale pokud ji obejdete, můžete ji získat za první měsíc za 20 $ (obvykle 30 $) a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, Vikings vs Saints můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

špinavé tenisky

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Hulu s živou televizí

Můžete sledovat živý přenos Fox (live na většině trhů) a 65+ dalších televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Vikings vs Saints můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Sledujte v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé pravidelné sezóny a hry NFL po skončení sezóny na DAZN . Dodává se s bezplatnou zkušební verzí:

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat Vikings vs Saints živě v aplikaci DAZN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, Android telefon, tablet iPad nebo Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN.


Náhled Vikingové vs Saints

Když se tyto dva týmy naposledy setkaly, Vikingové téměř před rokem rozrušili 26–20 rozrušení ve hře NFC Wild Card, ale nečekejte, že Mike Zimmer a společnost přehlédnou New Orleans.

Svatí mají velmi agresivní obrannou mentalitu, hrají velmi tvrdě. Dobří hráči na všech úrovních, Řekl Zimmer než vypustíte ze seznamu prádelny důvody, proč je New Orleans nebezpečný. Dobré schéma ... Ofenzivně mají rozehrávače síně slávy (Drew Brees) a [Alvin] Kamara a Latavius ​​[Murray] ... Opravdu solidní útočná řada, dobré zbraně - Jared Cook [na těsném konci]. Během krátkého týdne budeme muset hrát opravdu dobře a vrátit se k tomu.

Oba týmy přicházejí ze neuspokojivých výletů a každý zde mohl opravdu využít vítězství. Kirk Cousins ​​a společnost právě obdrželi 33-27 ztrátu s laskavým svolením Mitcha Trubiskyho a Chicago Bears. Bratranci šli 24-35 na 271 yardů, dvě přistání a zachycení ztráty, a Dalvin Cook udělal své, 24krát nesl míč na 132 yardů a získal skóre, ale Vikingové to nedokázali dostatečně spojit v obraně, nechal Davida Montgomeryho a Medvědy střílet 199 yardů a dvě přistání na zemi.

Minnesota po prohře zaostala za Chicagem v závodě o divokou kartu a budou muset vyhrát, aby si udržely naději na play -off.

Svatí propadli hned dva poté, co vyhráli devět v řadě. Nejprve dva týdny prohráli s Philadelphií Eagles při prvním startu kariéry Jalena Hurts a tento týden Brees byl mimo duel Patricka Mahomese a Kansas City Chiefs, 32-29.

Brees konkrétně vypadal, dokončil 15 z 34 průchodů na 234 yardů, tři přistání a odposlech. Svatí ještě nezískali NFC South, a když jim Tom Brady a Tampa Bay Buccaneers dýchají na krk, nemohou si dovolit prohrát další hru - a oni to vědí. Výhra zde proti Vikingům by tuto divizi podpořila, takže pro New Orleans je to obrovská výhra.

Chcete hrát svůj nejlepší fotbal a postoupit do play -off, Řekl Brees. Chápeme, že jsme uzavřeli místo v play -off. Ale teď je nejdůležitějším faktorem, abychom vyhráli a vyhráli divizi, a pak pokračovali v budování a stoupání, až do play -off.

míč chlapec tenis

New Orleans je zisk 28,4 bodu v útoku a zároveň umožňuje 21,2 bodu hru na obranu, která je šestá v NFL. Vikingové mají v průměru 25,7 bodu na zápas, ale jejich obrana byla letos náchylná ke kolapsu a vzdala se průměrně 27,7 bodu na zápas proti nepřátelským přestupkům.

Pokud jde o obranu - a velmi pravděpodobně bude - není pochyb, která jednotka hrála lépe. Protože oba týmy touží po vítězství, tento slibuje zábavnou bitvu od začátku do konce.


Populární Problémy

Skotská tenisová hvězda a současná světová trojka Andy Murray a manželka Kim mají být rodiči. Vzali se začátkem tohoto roku v dubnu po 10letém vztahu.

Jak udržovat dobré držení těla. Držení těla je způsob, jakým se držíte, když sedíte, stojíte a ležíte. Správné držení těla udržuje všechny vaše klouby a kosti v jedné rovině a snižuje napětí ve svalech a vazech. Https://www.acatoday.o ...

Holuby jsou ve městech a parcích běžným jevem a jejich krmení může být zábavný zážitek. Pokud jste poblíž města nebo kolem skalnatých útesů, kde se potulují divoké holuby, můžete je dokonce přilákat na svůj dvůr. Často je to tak jednoduché, jako dát některé ...

Browns and Lions uzavírají předsezónu zápasem ve čtvrtek večer. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu na různých trzích.

Jak zkrátit rukávy bundy. Zkrácení rukávů na bundě může přejít z špatně padnoucích a nedbalých věcí na míru a šik. Změnit délku rukávů je docela snadné, ale budete potřebovat základní dovednosti šití a šití ...

Zde je návod, jak sledovat dokument Seau, dokument 30 na 30 o životě legendárního linebackera Juniora Seaua.