Přímý přenos Eagles vs Giants: Jak se dívat online bez kabelu

Výhled na vyhlídky play off orlů

Getty Carson Wentz a Philadelphia Eagles se utkají s New York Giants ve hře, která určí, zda postoupí do play -off. (Foto: Michael Reaves/Getty Images)The New York Giants (4-11) host Philadelphia Eagles (8-7) Sunday on MetLife Stadium in what will be a great game with playoff implications for the Eagles-and the Dallas Cowboys.Začátek hry je naplánován na 16:25 hodin. ET, a pokud je na vašem trhu ( mapa pokrytí ), bude to vysílaný na Foxu . Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Eagles vs Giants na svém počítači, telefonu, Firestick, Roku, Apple TV, Xbox One, PS4, Smart TV nebo jiném zařízení prostřednictvím jedné z následujících streamovacích služeb:zlepšit tenis
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Pokud je hra na vašem trhu: FuboTV

Fox (žijící na vybraných trzích) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Spusťte zkušební verzi FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos Eagles vs Giants na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo další podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

Pokud je hra na vašem trhu: AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny zahrnují Fox (živě na vybraných trzích).Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verziJakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos Eagles vs Giants na vašem počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.

Pokud je hra na vašem trhu: Hulu s živou televizí

Fox (živě na vybraných trzích) je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání.

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s Live TV, můžete sledovat živý přenos Eagles vs Giants na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

badmintonový úder

Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket.TV

SundayTicket.TV vám umožní sledovat živý přenos her, které nejsou na vašem trhu a nejsou vysílány na národní úrovni. Tato služba však není široce dostupná, protože je k dispozici lidem, kteří žijí v rezidencích, které nemohou získat satelitní televizi (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům určitých metropolitních oblastí, jako je San Francisco, Philadelphia a New York City. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků prostřednictvím SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat hry, které nejsou dostupné na trhu, na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket, nebo je můžete sledovat na svém telefonu, tabletu nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace NFL Sunday Ticket, která je k dispozici na mnoho různých zařízení .

Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě můžete sledovat každou pravidelnou sezónu a postsezónní zápas NFL živě online prostřednictvím DAZN , služba digitálního streamování, která také zahrnuje síť NFL, NFL RedZone, fotbal Premier League, fotbal Ligy mistrů, box a další živé sporty za 20 $ měsíčně nebo 150 $ ročně.

raketbalové předměty

Začněte svou bezplatnou zkušební verzi Dazn Canada

Jakmile se zaregistrujete do DAZN Canada, můžete sledovat živý přenos Eagles vs Giants a každou další hru NFL na počítači prostřednictvím DAZN.com nebo na telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN.


Náhled Eagles vs Giants

Pro Eagles je to jednoduché: vyhrajte tenhle a postoupí do play -off třetím rokem za sebou. Pokud prohrají, budou také potřebovat, aby Dallas Cowboys prohráli s Washingtonem, pokud si chtějí zajistit přední místo na východě NFC. Eagles si udělali laskavost tím, že minulý týden porazili Cowboys, a nyní zcela ovládají svůj vlastní osud play -off.

V cestě jim stojí Daniel Jones a New York Giants, kteří celou sezónu nezískali vítězství nad vítězným týmem. Jones vychází a kariéra minulý týden proti Washingtonu, vhazování na 352 yardů a přihrávání pěti touchdownových přihrávek bez zastavení. Bude čelit solidní obraně Eagles, která umožňuje spravedlivé 88 yardů na hru na zemi a vzduchem něco přes 239 yardů.

V ofenzivě bude Philadelphia muset vyhrát bez svého hvězdného ofenzivního hráče Zach Ertze, který byl tento týden vyloučeno kvůli poranění žebra. Zatímco orli budou běžet zpět Jordan Howard zpět do sestavy, bude jim absolutně chybět Ertz, který má 916 yardů a šest přistání tento rok. Hledejte Wentze, aby šel do svého TE2, Dallas Goedert, v nepřítomnosti Ertze.

Hlavní trenér Eagles Doug Pederson byl ve své trenérské kariéře v prosinci i po něm vynikající. Pedersonovi je v jeho kariéře 15–7 let ve hrách hraných v prosinci, lednu nebo únoru a tato hra je stejně velká jako všechny ostatní. Měl by mít svůj tým připraven jít na tohle, i když New York bude pravděpodobně také připraven jít.

Obři prohráli s Orly hned šestkrát a toto bude poprvé, kdy bude nováček Jones čelit diviznímu rivalovi. Jones by mohl zakončit svou nováčkovskou sezónu na vysoké úrovni tím, že zde zahraje spoiler. Pokud obrana běhu Eagles může pokračovat ve své vynikající hře a obsahovat Saquona Barkleye, Jones však tuto šanci nemusí mít.

Eagles vedou historickou sérii 86-85-2 a Philadelphia je 10-1 z posledních 11 zápasů proti obrům.


Populární Problémy

Tomicovy komentáře byly možná sarkastické, ale když jsem to naposledy zkontroloval, sarkasmus nebyl nezákonný.

Na Twitteru se objevilo video dokumentující vůbec první hodinu tenisu Novaka Djokoviče. Dokonce i ve věku 4 let Djokovič vykazoval známky svého talentu tím, že perfektně předváděl své forhendové a bekhendové cvičení.

Jak jíst koblihu. Kobliha je lahodná a sladká pochoutka ze smaženého těsta. Některé koblihy přicházejí v kruhu s otvorem uprostřed, ale jiné nemají díru a ve středu jsou vybaveny báječnou náplní. Existuje mnoho koblih ...

Jak se dostat do národního parku Denali. Národní park Denali se nachází v aljašském vnitrozemí a skládá se ze šesti milionů akrů převážně nerušené divočiny, kterou protéká jediná hlavní silnice. Mnozí považují za vrchol parku ...

Váš průvodce sledováním animované série Iron Man online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav, nejlepších sezón a epizod.

Nejlepší tenisté, kteří se prosadili za tenisovým kurtem