Jak se dívat na stát Kansas State vs Oklahoma State Football onlineGetty Stát Oklahoma, který utíká Chuba Hubbard, odstoupil od quarterbacka Spencera Sanderse

Kansas State je v této sezóně zatím neporažený, ale Wildcats absolvují dosud nejtěžší test v sezóně proti výbušnému týmu z Oklahoma State, který má hlad po vítězství poté, co přišel těsně před Texas.

Hra (začátek v 19:00 ET) nebude nikde v běžné televizi, ale můžete jej sledovat živě přímo zde na ESPN+ , služba digitálního streamování od ESPN, která má exkluzivní pokrytí desítek univerzitních fotbalových her a dalších živých sportů každý týden, všech 30 dokumentů za 30 a další originální obsah (video i písemný), vše za 4,99 $ měsíčně.

deset nejlepších tenisových raket

Můžete se zaregistrovat do ESPN+ přímo zde , a poté můžete sledovat Kansas State vs Oklahoma State živě na svém počítači přes ESPN.com, nebo na vašem telefonu (kompatibilním s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One, nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Kansas State vs Oklahoma State Preview

Kansas State je v prvním ročníku hlavní trenér Chris Klieman, vyhrál pět národních šampionátů FCS za pět let ve státě Severní Dakota. Vzal místo Billa Snydera, který odešel do důchodu po 27 sezónách. Klieman byl rád, že dostal týden na rozloučenou před svým prvním testem Big 12.

Bylo pro nás dobré z pohledu zaměstnanců vyhodnotit, kde jsme, co cítíme, že můžeme udělat se skupinou kluků, které máme, řekl Klieman. Kde vidíme své silné stránky, kde vidíme své slabé stránky? (My) se snažíme zapracovat na všech těch slabinách, zdůraznit přednosti. Snažíme se zjistit, kde jsme pozičně hubení. Toto bude jen hra čtyři, ale v našem programu jsme stále docela noví.

Pro Wildcats nebude snadné přejít na 4: 0 na silnici a vzít si Cowboys. Oklahoma State zaujímá 11. místo v národě v celkovém prohřešku (533,8 yardů na zápas) a 12. v bodování (44,5 bodu na zápas).

Kansas State je v současné době zařazen jako jedna z nejlepších obran v zemi, což umožňuje pouhých 256 yardů a 12,7 bodů na zápas. Dvě ze tří výher Wildcatu však přišly nad Nicholls State a Bowling Green.

Tento týden hrajeme dobrý fotbalový tým, řekl trenér státu Oklahoma Mike Gundy. Obrana hrála opravdu dobře. Obrana je tlak, hodně pokrytí člověkem a bleskový styl, takže budeme mít práci pro nás.

Velkou část úspěchu Cowboys bude jízda na běhu Chuba Hubbarda, který vede národ ve spěchajících yardech (642) a řítí touchdowny (9). Minulý týden běžel neuvěřitelných 37krát proti Texasu ve ztrátě 36-30, získal 121 yardů, ale také průměrně 3,3 yardů na přenos.

To je o pět více, než jsem si předtím myslel, že je příliš mnoho, řekl Gundy o Hubbardově pracovním vytížení. Byl to rozhovor a chceme, aby byl zdravý. Chceme, aby byl čerstvý, ale je to jednoznačně nejlepší běžec. Děláme to, co si myslíme, že musíme udělat, abychom získali co nejvíce bodů.

Oklahoma State je uveden jako 4,5-bodový domácí favorit pro hru, s celkovým počtem 60 bodů. Cowboys vzali šest z posledních 10 her.


Populární Problémy

Trávní sezóna Rogera Federera začala skalnatým začátkem, když jej ve druhém kole Noventi Open v Halle porazil Felix Auger-Aliassime.

Jak sejmout zbraně. Dobře definované paže nebo pořezané paže jsou skvělým vzhledem pro léto na pláži nebo po náročném tréninku v posilovně. Abyste si pořezali paže, budete muset alespoň dvakrát až třikrát týdně provádět paže s váhami, cvičením ...

Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos nové televizní show CW „Walker“, která je restartem programu „Walker, Texas Ranger“.

Boris Becker: tenis ve své nejneobvyklejší formě

Zde je vše, co potřebujete ke sledování všech zápasů basketbalového turnaje Summit League 2020, i když nemáte kabel.

Zde je návod, jak sledovat novou minisérii HBO Černobyl online, pokud nemáte HBO ani kabel.