US Open 2020: Petra Kvitova vs Jessica Pegula náhled, souboj a předpověď

Petra KvitováPodrobnosti zápasu

Svítidlo: Petra Kvitová vs Jessica Pegula

Datum: 4. září 2020Turnaj: US Open 2020

Kolo: Třetí kolo (kolo 32)

Místo: Flushing Meadows, New York, USAKategorie: Grand Slam

Povrch: Venkovní hardcourt

Finanční odměna: 39 024 000 $Načasování zápasu: 21:00 EDT, 6:30 IST

Živé televizní vysílání : USA - Tennis Channel / ESPN | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP

Náhled Petra Kvitová vs. Jessica Pegula

Petra Kvitová předvedla ve svém druhém kole na US Open neuvěřitelné odhodlání, když ušetřila setpoint proti Ukrajince Kateryně Kozlové, než vyhrála těsné vítězství ve dvou setech.

Češka začala trochu pomalu a vypadala, že hraje druhé housle své soupeřce, která naopak vystřelila ze všech válců. Kvitová ale v průběhu zápasu našla svůj rytmus a ve druhém setu předvedla lepší klid.

Kvitová se nyní bude muset postavit Američance ve formě Jessice Peguly, která ve středu vyřadila Kirsten Flipkensovou v maratónském druhém kole.

Jessica Pegula

Američan za poslední zhruba rok skvěle běžel. V loňském roce vstoupila do sezóny za svým prvním kariérním titulem ve Washingtonu a skvěle zahájila tím, že se dostala do finále v Aucklandu.

Pegula tento zápas prohrála se Serenou Williamsovou, ale své solidní výkony podpořila několika dalšími čtvrtfinálovými představeními - naposledy minulý týden na Western & Southern Open.

Američanka je divoká konkurentka, jak bylo jasně patrné z jejích výher zde v New Yorku. Před středečním výdrží Flipkensů se Pegula zmocnila Marie Bouzkové v tiebreaker třetí sady.

Petra Kvitová vs. Jessica Pegula proti sobě

Petra Kvitová se bude snažit diktovat pomocí svých silných úderů.

Bude to první setkání v kariéře mezi oběma ženami, takže jejich současný vzájemný stav je 0: 0.

Petra Kvitová se přihlásí do soutěže s tím, že bude diktovat rally ze zadní části kurtu. Tady v New Yorku její údery fungovaly z velké části dobře, ale proti solidnímu obránci, jako je Jessica Pegula, bude muset být nejlepší.

Predikce Petra Kvitova vs Jessica Pegula

Petra Kvitova vypadá jako papírově silnější ze dvou hráček, ale Češka má famózně volatilní hru. Na druhé straně Jessica Pegula má schopnosti čerpat chyby z češtiny, ale od začátku bude muset být agresivní.

Přesto, pokud si Kvitova dokáže udržet klid a hrát s jistým pocitem zdrženlivosti, měla by mít v nádrži dost na to, aby se dostala přes cílovou čáru.

Předpověď: Petra Kvitová vyhrát ve třech setech.

Populární Problémy

V sobotu večer se Danny García utká s Ivanem Redkachem v eliminátoru titulu welterové váhy. Zde je návod, jak sledovat živý přenos z boje online.

Jak zmírnit bolest ischiasu během těhotenství. Ischias související s těhotenstvím může způsobit nepohodlí uprostřed hýždí a dolů 1 nohu. Naštěstí existuje mnoho způsobů, jak zmírnit bolest. Uvolněte tlak na sedací nerv pomocí ...

Turnaj, událost WTA a ATP250, je první v tomto roce.

Tim Henman věří, že Novak Djokovic je 'jasným favoritem' na pozdvižení US Open a tím dokončení sady všech čtyř Majors v letošním roce.