US Open 2020: Petra Kvitova vs Jessica Pegula náhled, souboj a předpověď

Petra Kvitová

Petra Kvitová

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: Petra Kvitová vs Jessica Pegula

Datum: 4. září 2020

Turnaj: US Open 2020

kde hraješ tenis?

Kolo: Třetí kolo (kolo 32)

Místo: Flushing Meadows, New York, USA

Kategorie: Grand Slam

Povrch: Venkovní hardcourt

loketní ortéza epi sport

Finanční odměna: 39 024 000 $

Načasování zápasu: 21:00 EDT, 6:30 IST

Živé televizní vysílání : USA - Tennis Channel / ESPN | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP

Náhled Petra Kvitová vs. Jessica Pegula

Petra Kvitová předvedla ve svém druhém kole na US Open neuvěřitelné odhodlání, když ušetřila setpoint proti Ukrajince Kateryně Kozlové, než vyhrála těsné vítězství ve dvou setech.

Češka začala trochu pomalu a vypadala, že hraje druhé housle své soupeřce, která naopak vystřelila ze všech válců. Kvitová ale v průběhu zápasu našla svůj rytmus a ve druhém setu předvedla lepší klid.

film hrdé rodiny zdarma online

Kvitová se nyní bude muset postavit Američance ve formě Jessice Peguly, která ve středu vyřadila Kirsten Flipkensovou v maratónském druhém kole.

Jessica Pegula

Jessica Pegula

Američan za poslední zhruba rok skvěle běžel. V loňském roce vstoupila do sezóny za svým prvním kariérním titulem ve Washingtonu a skvěle zahájila tím, že se dostala do finále v Aucklandu.

Pegula tento zápas prohrála se Serenou Williamsovou, ale své solidní výkony podpořila několika dalšími čtvrtfinálovými představeními - naposledy minulý týden na Western & Southern Open.

Američanka je divoká konkurentka, jak bylo jasně patrné z jejích výher zde v New Yorku. Před středečním výdrží Flipkensů se Pegula zmocnila Marie Bouzkové v tiebreaker třetí sady.

Petra Kvitová vs. Jessica Pegula proti sobě

Petra Kvitová se bude snažit diktovat pomocí svých silných úderů.

Petra Kvitová se bude snažit diktovat pomocí svých silných úderů.

Bude to první setkání v kariéře mezi oběma ženami, takže jejich současný vzájemný stav je 0: 0.

Petra Kvitová se přihlásí do soutěže s tím, že bude diktovat rally ze zadní části kurtu. Tady v New Yorku její údery fungovaly z velké části dobře, ale proti solidnímu obránci, jako je Jessica Pegula, bude muset být nejlepší.

jak určit velikost tenisového gripu

Predikce Petra Kvitova vs Jessica Pegula

Petra Kvitova vypadá jako papírově silnější ze dvou hráček, ale Češka má famózně volatilní hru. Na druhé straně Jessica Pegula má schopnosti čerpat chyby z češtiny, ale od začátku bude muset být agresivní.

Přesto, pokud si Kvitova dokáže udržet klid a hrát s jistým pocitem zdrženlivosti, měla by mít v nádrži dost na to, aby se dostala přes cílovou čáru.

Předpověď: Petra Kvitová vyhrát ve třech setech.

Populární Problémy

Bývalý tenisový profesionál Vajda je v trenérském týmu Djokoviče více než deset let.

Roger Federer poráží Alexandra Zvereva, zatímco Jack Sock zůstává ve sporu.

Místo konání US Open a Paris Masters patří mezi největší tenisové arény na světě.

Jak vychovávat feministického syna. Pokud máte syna, pravděpodobně už přemýšlíte, jak z něj vychovat pracovitého, uctivého a silného muže. Možná jste však nepřemýšleli o tom, jak důležité je vychovat z něj feministku ....

Podívejte se, jak sledovat premiéru 3. série pořadu HBO „Vysoká údržba“ online prostřednictvím živého streamování bez kabelů.

No. 13 Auburn bere Arkansas v sobotu v Jordan-Hare. Zde je návod, jak můžete sledovat hru živě online, pokud nemáte kabel.