Bílí a ozdoba: Wimbledon to vzal příliš dalekoJak mohli muži zůstat pozadu? To je Marcelo Charpentier ve Wimbledonu 1997.

Venuše v korálcích

S věkem Williamsův tenis dospěl a dosáhl závratných úrovní. Bohužel její módní kvocient se nezdá, že by jej následoval.

Ve Wimbledonu 1997 si Venus Williamsová udělala vlasy v oficiálních wimbledonských barvách a ozdobila je bílými, zelenými a fialovými korálky.Venus Williamsová s bílými, zelenými a purpurovými korálky (Wimbledon 1997)

O 14 let později, ve Wimbledonu 2011, měla na sobě oblečení, které jako by vystihovalo stav její mysli. Zmatený.Venus Williams ve svém pobuřujícím oblečení (Wimbledon 2011)

Jediný míchaný Wimbledon pro Federera

Oblečení Rogera Federera zaškrtlo všechna políčka v knize pravidel Wimbledonu kromě jednoho. Jeho boty Nike měly oranžovou podrážku. Pro svůj zápas druhého kola byl požádán, aby si obul bílé boty s bílou podrážkou.„Oranžová“ barva donutila Federera k určitému hledání (Wimbledon 2013)

Při svém nejranějším odchodu z Wimbledonu Federer prohrál své druhé kolo s inspirovaným Sergejem Stakhovským. Úředníci mu koberec zpod nohou doslova vytáhli.

Na předzápasové konferenci jeho úvodního kola na Roland Garros v letošním roce, když byl dotázán na jeho odvážný výběr barev pro jeho oblečení, Federer řekl: „Miluji Wimbledon, ale teď už zašli příliš daleko. Užívejme si tedy barvy, dokud můžeme. Očividně vždy chcete udělat prohlášení v pěkném městě, jako je tady.

Doufám, že si to lidé užijí, a uvidíme, kolikrát to budu moci nosit - doufám, že sedm zápasů. “Wimbledon to vzal opravdu příliš daleko

I když je naprosto košer držet se tradice a vytvářet auru, která vyzařuje exkluzivitu, Wimbledon v kontextu moderního sportu hodně zaostal. Vzhledem k nedávnému zákazu selfie tyčí je jasné, že Wimbledon nesmí dovolit, aby jakýkoli prvek vnímal znečištění královské rodiny ve vzduchu.

Zatímco všechny ostatní Grand Slamy stále častěji hledají způsoby, jak zvýšit přístupnost a učinit Slamy diváky přívětivými, Wimbledon to neudělal. Australian Open je jedním z nejživějších Slamů, kde fanoušci nosí srdce na rukávu a fandí tenisu. Tento Slam využil technologii k úplnému držení, aby udržel fanoušky zapojené.

Zpět k wimbledonskému dress codu.

Každý rok se najde nějaký hráč nebo ten druhý, kdo je ochotný flirtovat s hranicemi nebo kličkami, které dress code představuje. Kvůli tomu došlo ke zbytečným kontroverzím, které se bohužel zaměřily na tenis.Pat Cash sporting his checked bandana (Wimbledon 1987)

Pat Cash, který vyhrál Wimbledon v roce 1987, s kontrolovaným šátkem kolem hlavy, nazval pravidla oblékání jako archaická. Dokonce uvedl, že některé hráčky jeho doby byly povinny vyměnit si podprsenky a košile, protože na sobě měly nějakou barvu. Některé z nich neměly vhodné sportovní podprsenky, a proto šly na kurt bez nich.

I přední sportovní značky jsou kvůli omezení chytré pravidlo bílého oblečení a vybavení ukládá. Pravidla odrazují od používání velkých log značky na oblečení a vybavení.

V době, kdy barevné tenisky a oděvy uspokojují požadavky na módní trendy v atletice, se směšně přísnější pravidla nehodí pro sportovní značky jako Nike, Adidas atd. Právě na grandslamech, jako jsou tyto, mohou značky předvést svoji nejnovější obuv, oblečení a vybavení.

Značky se také snažily obejít pravidla hraním si s látkou, tvarem oblečení a barvou nitě. Zatímco se drželi bílých, nenápadně vštípili různé druhy tkanin, jako je technologie Nike Dri-fit a barevné prošívání.

Anaysts znovu a znovu upozorňovali na takové partyzánské marketingové techniky, které značky používají k tomu, aby se vrátily domů a snažily se přeskočit obruče knihy pravidel.

Ačkoli je Wimbledon nejstarší ze všech Slamů, existuje díky tenisu a ne naopak. Žádný Slam nebo hráč není větší než Sport. Wimbledon by měl podniknout kroky k nalezení správné rovnováhy mezi exkluzivitou a proveditelností. Pravidla musí podporovat zlepšování podnikání v tenise a nesmí mu bránit.

Sportovní značky sponzorují grandslamy a uskutečňují je. Hráči hrají sport a přispívají do zábavního kvocientu. Wimbledon by si měl zachovat svou tradici jako pozadí, na kterém sponzoři vytvářejí pro hráče pódium, kde mohou předvést své dílo.

Ale v tomto případě pravidla udělala z tradice přízrak, který pronásleduje sport na hřišti i mimo něj.

Populární Problémy

Jak připravit lososovou kůži. Lososová kůže může být stejně delikátní jako maso samotné ryby. Je také stejně zdravý a pyšní se velkým množstvím omega-3 mastných kyselin. Https://spoonuniversity.com/lifestyle/salmon-skin-facts-before-you -...

Halep šéfoval vzájemnému zápasu mezi těmito dvěma hráči a vstupuje do tohoto zápasu jako pevný favorit.

Jak provést masáž nohou. Poskytnout někomu masáž nohou může být způsob, jak pomoci zmírnit bolest nohou způsobenou věcmi, jako je nadměrné namáhání. Pomozte osobě najít pohodlnou polohu a poté se propracujte od nohou nahoru. Pokud je bolest nohou ...

Chcete se dívat na hry Knicks online bez kabelu v sezóně 2019-20? Zde je kompletní přehled vašich možností.

Sycení vlastních nápojů je zábavný a cenově výhodný způsob, jak přimět vaše oblíbené nápoje k šumění! Může být syceno mnoho různých nápojů, včetně vody, tonik, džusů, čaje, koktejlů a vína. Přidejte suchý led do svého oblíbeného nápoje pro ...

Jak zmírnit bolest zápěstí. Bolest zápěstí je běžnou stížností mnoha lidí, i když má několik různých příčin. Často je to způsobeno podvrtnutím vazů z lehkého traumatu, ačkoli mezi další důvody patří opakující se stres, ...