Kategorie: Ozubené Kolo

2020 Pro Staff 97 v13

Novinka v září 2020, podíváme se na Pro Staff 97 v13, což je nejnovější verze Wilsona na jedné z jejich nejoblíbenějších raket.

2020 Wilson Pro Staff RF97 v13

Pro Staff RF97 v13 je podpisová raketa Rogera Federera. V této recenzi a playtestu sdílím, pro koho to je a čemu by se hráči měli vyvarovat.

Adidas SoleCourt Boost

SoleCourt Boost je vysoce výkonná tenisová obuv, kterou nosí někteří špičkoví hráči, ale nejsou pro každého. V této recenzi odhalujeme, kde vynikají, a oblasti pro zlepšení.

11 nejlepších tlumičů vibrací tenisové rakety

V této komplexní příručce vás naučíme vše, co potřebujete vědět o tlumičích vibrací, a projdeme si 11 nejlepších, včetně možnosti vlastní výroby.

Asics Court FF 2 Novak

Court FF 2 je jednou z vlajkových tenisových bot Asics, kterou nosí Novak Djokovic, a je oblíbenou volbou, ale nejsou dokonalé. Zjistěte, v čem jsou skvělí a kde se mohou zlepšit.

Babolat Pure Aero 2019

Babolat Pure Aero 2019 je výkonná a přátelská raketa, ale není pro každého. V této recenzi sdílím, proč se mi to líbí a proč to můžete chtít přeskočit na další snímek.

25+ nejlepších tenisových tašek 2021

Prohlédněte si našeho podrobného průvodce a ručně vybraný výběr nejlepších tašek, batohů, batohů a tašek na tenisové rakety, které v roce 2021 vyrazíte na hřiště.

10 nejlepších násypek, košíků a dalších tenisových míčků

Najděte perfektní násypku nebo koš na míče, které uložíte, vyzvednete a pohodlně přinesete tenisové míčky na hřiště, abyste vylepšili svoji hru.

7 nejlepších strojů na tenisové míčky

Zjistěte vše, co potřebujete vědět o hodnocení a nákupu stroje na tenisové míčky, včetně našich tipů na to nejlepší na trhu.

Nejlepší tenisové loketní rovnátka, popruhy a rukávy

Zjistěte vše, co potřebujete vědět, než si koupíte ortézu, popruh nebo rukáv na tenisový loket, včetně našich tipů na nejlepší.

15 nejlepších tenisových raket pro začátečníky v roce 2021

Hledáte novou tenisovou raketu? Náš podrobný průvodce pro začátečníky vysvětlí, co přesně hledat a jak vybrat perfektní raketu.

Výběr nejlepší tenisové rakety pro tenisový loket

Zjistěte, které aspekty vaší tenisové rakety mohou přispívat k loktům tenisu nebo golfistů a jaké změny můžete zvážit, abyste zmírnili příznaky.

10+ nejlepších tenisových bot 2021

Objevte nejlepší pánské a dámské tenisové boty v roce 2021. Kromě toho si přečtěte užitečné tipy, které byste měli mít na paměti při nákupu nového páru, abyste našli to pravé.

Nejlepší tenisové rakety pro rok 2021

Ručně jsme vybrali, zkontrolovali a ohodnotili 24 nejlepších tenisových raket pro rok 2021, abyste mohli snadno najít raketu, která odpovídá vašemu stylu hry.

Nejlepší tenisové struny pro rok 2021

Ručně vybraný průvodce deseti nejlepšími tenisovými strunami pro rok 2021 - organizovaný podle typu strun a cílů hráčů, takže můžete snadno najít ten, který se vám bude líbit.

Nejlepší tenisové struny pro rok 2021

Ručně vybraný průvodce deseti nejlepšími tenisovými strunami pro rok 2021 - organizovaný podle typu strun a cílů hráčů, takže můžete snadno najít ten, který se vám bude líbit.

Hromadné tenisové míče

Zjistěte, kde najdete nejlepší nabídky na nákup velkého množství nových i použitých tenisových míčků na trénink, vašeho psa a dalších.

7 nejlepších levných tenisových bot

Nemusíte utrácet spoustu peněz, abyste našli tenisovou obuv, která poskytuje pohodlí, stabilitu a výkon, který potřebujete pro zábavu na hřišti.

12 nejlepších levných tenisových raket

Zjistěte vše, co potřebujete vědět o nákupu levné tenisové rakety, a projděte si náš seznam 12 nejlepších a nejdostupnějších na trhu.

5 antukových tenisových bot pro muže a ženy

Zjistěte, kdy investovat do antukových tenisových bot, proč je to dobré rozhodnutí a jaké možnosti nabízejí nejlepší výkon pro muže a ženy.

Populární Problémy

Navzdory své nedávné špatné formě je Muguruza osvědčenou hráčkou velkého zápasu a rozhodně má na to, aby způsobila rozrušení.

Tetování jsou úžasná umělecká díla, ale existují situace, kdy budete chtít tetování zakrýt, aby nebylo vidět. Naštěstí můžete dočasně zakrýt oblečení nebo použít make -up. Pokud hledáte více ...

Jak se neopálit. Kdykoli je vaše pokožka vystavena slunci, existuje šance, že byste se mohli opálit. Vyhnout se nadměrnému vystavení slunečním paprskům je dobrý způsob, jak se vyhnout opálení, a navíc pomáhá předcházet rakovině kůže a časným ...

Jak začít běhat. Začít běhat je snadné: vše, co musíte udělat, je vyjít ven a jít. Vybudování běžecké rutiny však vyžaduje čas. Abyste mohli začít běhat a pokračovat v běhu, budete potřebovat disciplínu, vytrvalost, základní úroveň ...

Jak zlepšit rychlost netopýra. Rychlejší švih je silnější švih. Pokud se chcete dostat na základnu, pak musíte mít rychlou pálku. Dobrou zprávou je, že rychlost vaší pálky je něco, co můžete rozhodně zlepšit cvičením! Tento článek...

Jak spoutat osobu. Ať už jste policistou, kaucí nebo ochrankou, pouta lidí mohou být ve vaší práci každodenní záležitostí. Vědět, jak správně používat pouta, je důležité pro zajištění ...

Furman a UNC Greensboro se ve středu setkávají v klíčové bitvě jižní konference. Zde je návod, jak hru sledovat.

Jak získat dlouhé štíhlé nohy. Dlouhé štíhlé nohy jsou velmi oblíbeným standardem krásy, a to díky osobnostem jako Cameron Diaz a Taylor Swift. Ke kráse nepotřebujete mít dlouhé nohy, ale v určitých ...

Nošení správného oblečení do školy může mít zásadní vliv na vaše sebevědomí. Je velký tlak vypadat dobře, ale také se cítit pohodlně. Pokud si uděláte čas najít skvělé padnoucí oblečení a připravíte svůj vzhled, než vyrazíte ...

S revidovaným systémem hodnocení ATP pro sezónu 2020 skončil Novak Djokovič jako č. 1 a Rafael Nadal jako č. 2. Pokud by byl použit tradiční systém, Dominic Thiem by nahradil Nadala jako světovou dvojku.

Jak vyrobit tyčinky Pugil. Pugilské hole jsou falešnou bojovou zbraní, která se běžně používá k procvičování dovedností s puškovým bajonetem. Můžete si vyrobit vlastní pugilskou hůl doma z pěny, PVC trubky a lepicí pásky. Všimněte si, že tyto domácí pugilské tyčinky ...

Svítidlo: (2) Naomi Osaka (JPN) vs Viktorija Golubic (SUI)

Svým Přátelům