Kategorie: Ozubené Kolo

2020 Pro Staff 97 v13

Novinka v září 2020, podíváme se na Pro Staff 97 v13, což je nejnovější verze Wilsona na jedné z jejich nejoblíbenějších raket.

2020 Wilson Pro Staff RF97 v13

Pro Staff RF97 v13 je podpisová raketa Rogera Federera. V této recenzi a playtestu sdílím, pro koho to je a čemu by se hráči měli vyvarovat.

Adidas SoleCourt Boost

SoleCourt Boost je vysoce výkonná tenisová obuv, kterou nosí někteří špičkoví hráči, ale nejsou pro každého. V této recenzi odhalujeme, kde vynikají, a oblasti pro zlepšení.

11 nejlepších tlumičů vibrací tenisové rakety

V této komplexní příručce vás naučíme vše, co potřebujete vědět o tlumičích vibrací, a projdeme si 11 nejlepších, včetně možnosti vlastní výroby.

Asics Court FF 2 Novak

Court FF 2 je jednou z vlajkových tenisových bot Asics, kterou nosí Novak Djokovic, a je oblíbenou volbou, ale nejsou dokonalé. Zjistěte, v čem jsou skvělí a kde se mohou zlepšit.

Babolat Pure Aero 2019

Babolat Pure Aero 2019 je výkonná a přátelská raketa, ale není pro každého. V této recenzi sdílím, proč se mi to líbí a proč to můžete chtít přeskočit na další snímek.

25+ nejlepších tenisových tašek 2021

Prohlédněte si našeho podrobného průvodce a ručně vybraný výběr nejlepších tašek, batohů, batohů a tašek na tenisové rakety, které v roce 2021 vyrazíte na hřiště.

10 nejlepších násypek, košíků a dalších tenisových míčků

Najděte perfektní násypku nebo koš na míče, které uložíte, vyzvednete a pohodlně přinesete tenisové míčky na hřiště, abyste vylepšili svoji hru.

7 nejlepších strojů na tenisové míčky

Zjistěte vše, co potřebujete vědět o hodnocení a nákupu stroje na tenisové míčky, včetně našich tipů na to nejlepší na trhu.

Nejlepší tenisové loketní rovnátka, popruhy a rukávy

Zjistěte vše, co potřebujete vědět, než si koupíte ortézu, popruh nebo rukáv na tenisový loket, včetně našich tipů na nejlepší.

15 nejlepších tenisových raket pro začátečníky v roce 2021

Hledáte novou tenisovou raketu? Náš podrobný průvodce pro začátečníky vysvětlí, co přesně hledat a jak vybrat perfektní raketu.

Výběr nejlepší tenisové rakety pro tenisový loket

Zjistěte, které aspekty vaší tenisové rakety mohou přispívat k loktům tenisu nebo golfistů a jaké změny můžete zvážit, abyste zmírnili příznaky.

10+ nejlepších tenisových bot 2021

Objevte nejlepší pánské a dámské tenisové boty v roce 2021. Kromě toho si přečtěte užitečné tipy, které byste měli mít na paměti při nákupu nového páru, abyste našli to pravé.

Nejlepší tenisové rakety pro rok 2021

Ručně jsme vybrali, zkontrolovali a ohodnotili 24 nejlepších tenisových raket pro rok 2021, abyste mohli snadno najít raketu, která odpovídá vašemu stylu hry.

Nejlepší tenisové struny pro rok 2021

Ručně vybraný průvodce deseti nejlepšími tenisovými strunami pro rok 2021 - organizovaný podle typu strun a cílů hráčů, takže můžete snadno najít ten, který se vám bude líbit.

Hromadné tenisové míče

Zjistěte, kde najdete nejlepší nabídky na nákup velkého množství nových i použitých tenisových míčků na trénink, vašeho psa a dalších.

7 nejlepších levných tenisových bot

Nemusíte utrácet spoustu peněz, abyste našli tenisovou obuv, která poskytuje pohodlí, stabilitu a výkon, který potřebujete pro zábavu na hřišti.

12 nejlepších levných tenisových raket

Zjistěte vše, co potřebujete vědět o nákupu levné tenisové rakety, a projděte si náš seznam 12 nejlepších a nejdostupnějších na trhu.

5 antukových tenisových bot pro muže a ženy

Zjistěte, kdy investovat do antukových tenisových bot, proč je to dobré rozhodnutí a jaké možnosti nabízejí nejlepší výkon pro muže a ženy.

Barevné tenisové míče

Zjistěte, proč jsou tenisové míčky žluté (nebo je zelené), jak barva odlišuje míče pro děti, různé dostupné typy a naše tipy pro nejlepší.

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat online stream Giro d'Italia 2019 online zdarma, pokud jste ve Spojených státech.

Pozvat dívku na ples nebo návrat domů je jednou z nejvíce stresujících věcí, které na střední škole děláte. Očekávání velkého návrhu může být více stresující než samotný tanec. Naštěstí existuje celá řada ...

Jak dlahu prstu. Lékaři používají dlahy prstů k léčbě vyvrtnutých, zlomených nebo vykloubených prstů. Je důležité vyhledat lékařskou pomoc při poranění prstu, ale možná budete muset použít dočasnou dlahu v některých ...

Zde je návod, jak sledovat nový speciál HBO Mel Brooks Unwrapped, který má premiéru v pátek 13. prosince ve 21 hodin. ET/PT.

Jako mladý sportovec byste o udržování zdraví kloubů možná moc nepřemýšlel. Vyhýbání se poškození kloubů v mládí však může pomoci předcházet artritidě ve stáří. Intenzivní trénink a soutěž, zvláště pokud jste stále ...

Parmentier v prvním kole vítězí nad bývalou jedničkou Marií Šarapovovou !.

Diy

Jak brousit plevel bez mlýnku. Všichni jste připraveni zabalit misku nebo vyválet kloub, ale nemáte mlýnek. Bez obav! Svůj plevel můžete stále rozdrtit, aniž byste museli používat věci, které už pravděpodobně ležíte kolem domu. Snaž se...

Plánování rande pro nevidomé nebo slabozraké dítě může být náročné - zvláště pokud má vaše dítě přátele, kteří nemají žádné zrakové vady. Hledejte činnosti, které zahrnují smysly sluchu, chuti, hmatu a čichu ....

Všichni hráči se na tenisovém kurtu pokusí vydat ze sebe to nejlepší, ale fanoušci na tyto 3 hráče pohlédnou.

Cal basketbal hostí v neděli Harvard. Je v síti Pac-12, ale tady je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.

Míč ve službě ve službě i přes přestávky v tenisové lize mistrů Jak se tenis v průběhu desetiletí vyvíjel, propůjčil žákům vzrušení.

Napětí strun je podceňováno a často přehlíženo. Od základů po dopad napětí na výkon a to, co profesionálové používají - vše pokryjeme.

Svým Přátelům