„Je ti 23, jsi zdravý, bohatý, tvoje rodina je dobrá. Kde je tlak? ' - Boris Becker zasáhne Naomi Osaka kvůli mediálnímu postoji

Naomi Osaka na Madrid Masters

Naomi Osaka na Madrid Masters

Boris Becker se nedávno zaměřil na postoj Naomi Osaky vůči mediálním závazkům na tenisových turnajích. Podle Beckera špičkoví tenisté nečelí takovým těžkostem jako méně privilegované vrstvy společnosti, takže otázka tlaku by neměla vyvstat.

Naomi Osaka způsobila rozruch v tenisové komunitě během Roland Garros, když oznámila, že přeskočí všechny své tiskové konference v Paříži. Čtyřnásobná vítězka Slamu dostala pokutu od Roland Garros a varovala ji před dalšími důsledky, které ji přiměly k úplnému odstoupení z akce.

V prohlášení, které oznámilo její stažení, Osaka jasně uvedla, že mediální interakce si vybrala daň na jejím duševním zdraví. 23letá žena odhalila, že od roku 2018 trpí depresí, a tvrdila, že při interakci s médii dostane záchvaty sociální úzkosti, protože není přirozenou angličtinou.

Boris Becker, který již dříve vyjádřil znepokojení nad mediálním postojem Naomi Ósakové, se v neděli při rozhovoru s The Times ohradil vůči Japoncům. Becker tvrdil, že Osaka je privilegovaný jedinec, který si užívá pohodlí, ke kterému nemá přístup mnoho lidí ve společnosti.

„Je to opravdu tlak? Není to tlak, když nemáte na stole jídlo? Když musíte uživit rodinu a nemáte práci? Když máte život měnící zranění? Není to větší tlak? ' Boris Becker řekl. „Je ti 23, jsi zdravý, jsi bohatý, tvoje rodina je dobrá. Kde je ten zatracený tlak? '

Mediální interakce jsou součástí práce, Naomi Osaka se s tím musí naučit vypořádat: Boris Becker

Boris Becker se zaměřil na Naomi Osaka

Boris Becker se zaměřil na Naomi Osaka

Podle Borise Beckera jsou mediální interakce nedílnou součástí tohoto sportu. Němec věří, že by bylo obtížné být profesionálním hráčem, aniž bychom se zabývali středem pozornosti médií.

'Pokud si nevíte rady s médii, je velmi těžké být profesionálním tenistou,' řekl Becker. „Prohlídka není možná bez tisku. A je těžké vydělat své ceny nebo peníze pro vaše sponzory bez médií. '

Třiapadesátiletý hráč přiznal, že ne každý se těší na mediální interakce, ale poukázal na to, že hráči jako Osaka si na to musí zvyknout.

'Není to něco, na co se těšíme,' dodal. 'Ale je to součást práce.' Musíte se s tím naučit zacházet. '

Ačkoli někteří, jako Boris Becker, kritizovali Naomi Osaka za její mediální postoj, mnoho z nich také podpořilo Japonce. Mezi ně patří Novak Djokovic, Sloane Stephens, Andy Murray a Lewis Hamilton.

Osaka na její stažení z Roland Garros navázala vytažením z Wimbledonu. Japonka však potvrdila, že plánuje svůj národ reprezentovat na olympiádě v Tokiu ještě letos.

Populární Problémy

LA Galaxy a Chicago Fire zahajují sezónu MLS 2019 v sobotu. Zde je návod, jak sledovat živý přenos ze zápasu online.

Jak žonglovat se dvěma míči. V tomto článku zjistíte, jak žonglovat se dvěma míčky. Technicky to není žonglování, je to však první krok k tomu, jak se naučit žonglovat. Nejprve si procvičte házení jedné koule do jednoduchého oblouku z ...

UNC a Texas se scházejí kvůli basketbalu na Den díkůvzdání. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Pokud nemáte kabel, podívejte se na online stream ID dokumentu „OJ & Nicole: An American Tragedy“.

Plank je nezbytným cvičením, pokud chcete vybudovat silné jádro. Základní cvičení zpochybňuje vaše jádro, ale může vás nudit. Existuje však mnoho variací, které vás zajímají a znesnadňují samotné prkno ....