Přímý přenos Missouri vs Florida: Jak se dívat na alternativní síť SEC

Missouri vs Florida

Getty MIAMI, FLORIDA - 30. PROSINCE: Hlavní trenér Dan Mullen z týmu Florida Gators hovoří s Kyle Trask #11 proti Virginii Cavaliers během druhé poloviny utkání Capital One Orange Bowl na stadionu Hard Rock 30. prosince 2019 v Miami na Floridě. (Foto: Michael Reaves/Getty Images)

Missouri Tigers (2-2) zamíří do močálu, kde se v sobotu na stadionu Ben Hill Griffin střetnou s Florida Gators (2-1).

Utkání začíná v 19:30. ET a budou vysílány na alternativní síti SEC. Pokud ale nemáte kabel nebo tento kanál nemáte (liší se od běžné sítě SEC), postupujte takto, jak bezplatně sledovat živý přenos Missouri vs Florida online:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Poznámka: SEC Network Alternate nemůžete sledovat v aplikaci FuboTV, ale můžete ji sledovat v aplikaci ESPN po přihlášení pomocí přihlašovacích údajů FuboTV

Můžete sledovat živý přenos SEC Network, SEC Network Alternate a Více než 130 dalších televizních kanálů přes FuboTV. Budete potřebovat balíček hlavního kanálu a doplněk Sports Plus, obojí může být součástí vaší sedmidenní bezplatné zkušební verze:

Zkušební verze FuboTV zdarma

tenisky s džíny

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat Missouri vs Florida prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN . Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření FuboTV.


Vidgo

Poznámka: SEC Network Alternate nemůžete sledovat v aplikaci Vidgo, ale můžete ji sledovat v aplikaci ESPN po přihlášení pomocí pověření Vidgo

Můžete sledovat živý přenos ze sítí SEC Network, SEC Network Alternate a 65+ dalších televizních kanálů přes Vidgo , kterou můžete vyzkoušet s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat Missouri vs Florida prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN . Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření Vidgo.


Hulu s živou televizí

Poznámka: SEC Network Alternate nemůžete sledovat v aplikaci Hulu, ale můžete sledovat v aplikaci ESPN po přihlášení pomocí přihlašovacích údajů Hulu

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos SEC Network, SEC Network Alternate a 65+ dalších televizních kanálů Hulu s živou televizí , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat Missouri vs Florida prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN . Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své přihlašovací údaje Hulu.

nejlepší silová tenisová raketa

Sling TV

Poznámka: SEC Network Alternate nemůžete sledovat v aplikaci Sling TV, ale můžete ji sledovat v aplikaci ESPN po přihlášení pomocí pověření Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Orange plus Sports Extra můžete sledovat živé přenosy SEC Network, SEC Network Alternate a 40 dalších televizních kanálů. Dodává se s bezplatnou třídenní zkušební verzí, ale pokud to obejdete, můžete na svůj první měsíc získat 10 $ a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat Missouri vs Florida prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN . Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření Sling.


Náhled Missouri vs Florida

Gators měli v této sezoně těžké udržet svůj soupisku zatím zdravý. Po významném vypuknutí COVID-19 před několika týdny, který zahrnoval několik hráčů a hlavního trenéra Dana Mullena, Gators měli šest dalších hráčů má pozitivní test jen tento týden a zanechalo to mnoho otázek o tom, jak bude vypadat jejich soupiska proti Missouri.

Naštěstí, když máte nějaké starší veterány, pomůže to, Řekl Mullen . Ale uvidíme. Hrajeme vynikající obranu ... Hrajete opravdu jednu z nejlepších obran v lize. Takže víte, to bude pravděpodobně větší výzva než cokoli jiného.

The Gators byli v karanténě posledních několik týdnů a otázky ohledně toho, zda by potenciální rez nemohla v sobotu narušit jejich výkon, jsou legitimní. Budou čelit týmu Missouri, který dává 24 bodů za zápas a 31 bodů za hru v obraně. Mizzou vyhrál dva zápasy v řadě, naposledy zvládl Kentucky, 20-10 minulý týden.

Mizzou quarterback Connor Bazelak povede Tigers v ofenzívě a ve svých dvou zápasech byl jako startér vypnutý. Bazelak hodil 687 yardů, čtyři přistání a žádné zachycení, zatímco dosud dokončil 78 procent svých přihrávek, a nastoupí proti obraně Floridy, která pole neviděla od 10. října.

profesionální tenisový trenér

Hlavní trenér Tigers Eli Drinkwitz tento týden řekl, že jeho tým bude předpokládat, že budou čelit nejlepší sestavě, kterou Gators mají. Jednoduše předpokládáte, že budou v plné síle, Řekl Drinkwitz . Víme, jaké výzvy máme. Známe druhy schémat, která se pokusí spustit. Přizpůsobíme se, když jsme ve hře. Nemyslím si, že se budeme chovat, jako by neměli své nejlepší kluky.

Mullen tento týden řekl, že dlouhá přestávka jeho týmu byla jedinečným problémem, ale sdílel trochu svého myšlení směřujícího do hry.

Jedna z věcí, o kterých jsme mluvili, je nahromadění ... viděli jste energii a vzrušení v praxi ... nikdo se tím dosud nezabýval, možná hra na míči, ale během té doby si zacvičíte ... bude to stavění -pro nás až do soboty, Řekl Mullen .


Populární Problémy

V předposlední Masters události roku se očekávají střety jako Federer a Djokovic! .

Námořníci a atletika zahajují sezónu MLB v Japonsku. Zde je návod, jak sledovat živý přenos obou her online.

Atraktivně uspořádaný ovocný talíř je ideální pro všechny příležitosti a může být tak jednoduchý nebo exotický, jak chcete. Navrhování vlastního zásobníku na ovoce je levnější než nákup v obchodě a vy si můžete vybrat, jaké ovoce ...

Zde je návod, jak streamovat 5. sérii „The Real Housewives of Potomac“ online, pokud nemáte kabel.

„All On the Line“, nová rybářská show Discovery Channel, má premiéru v pátek večer. Zde je návod, jak sledovat epizody online bez kabelu.

Jak zacházet se stísněným svalem. Svalové křeče jsou náhlé, nedobrovolné stažení jednoho nebo více svalů. Rychlá kontrakce je svalový křeč; křeč nastává, pokud se sval nadále smršťuje. Svalové křeče způsobují ztuhnutí svalu ...