Jak sledovat Paramount Plus na Firestick nebo Fire TV

Paramountsledovat at&t tv na notebooku

Paramount+ zkušební verze zdarma

Paramount+, který je nyní oficiálně naživo, má nejen vše, co CBS All Access mohl nabídnout, ale také přidává nové originály a rozšiřuje se o globální publikum (bude k dispozici ve Spojených státech a částech Latinské Ameriky 4. března, poté vydá v jiných částech světa později).Streamovací války v plné síle, ale toto okamžitě vypadá jako takové, které bude stát za váš čas.

Zde je návod, jak sledovat Paramount+ na Fire TV nebo Firestick, a také vše ostatní, co potřebujete vědět o nové streamovací službě:


Jak sledovat Paramount Plus na Firestick nebo Fire TV

  1. 1) Zaregistrujte se do Paramount+
  2. 2) Zapněte FireStick nebo Fire TV
  3. 3a) Pokud již aplikaci Paramount+ máte, přejděte ke kroku 6
  4. 3b) Pokud aplikaci Paramount+ nemáte, přejděte na kartu Hledat (ikona lupy) vlevo nahoře
  5. 4a) Začněte psát Paramount+ nebo CBS All Access, dokud jej nenajdete
  6. 4b) Pokud je váš Firestick kompatibilní s hlasovým vyhledáváním, můžete jej také použít k vyhledání aplikace FuboTV
  7. 5) Vyberte aplikaci Paramount+ a poté ji vyberte Instalovat
  8. 6) Otevřete aplikaci Paramount+
  9. 7) Přihlaste se pomocí přihlašovacích údajů, které jste použili k registraci do Paramount+ (nebo CBS All Access, pokud jste se zaregistrovali před 4. březnem)
  10. 8) Přejděte ke sledování požadovaného pořadu nebo živé televize

Kolik stojí Paramount Plus?

Paramount+ nabídne dvě různé cenové úrovně, které vstoupí v platnost po vašem měsíční zkušební verze zdarma .The Základna balíček stojí 5,99 $ měsíčně (nebo 59,99 $ ročně) a bude zahrnovat reklamy. Očekává se však, že cena v červnu 2021 klesne na 4,99 USD měsíčně.

The Pojistné balíček stojí 9,99 $ za měsíc (nebo 99,99 $ za rok) a bude bez reklam (kromě běžných reklam během živého televizního vysílání).

Obě možnosti budou zahrnovat celou knihovnu originálů a televizních pořadů a filmů na vyžádání a také živé sportovní přenosy, včetně her NFL v CBS, každého zápasu Ligy mistrů a Masters. Největší rozdíl, kromě toho, že je bez reklam, spočívá v tom, že úroveň Premium vám také umožní sledovat místní stanice CBS (CBS, CBS Sports HQ, CBS News a další) naživo.Spusťte Paramount+ bezplatnou zkušební verzi

proč je láska v tenise nula

Jaké originály má Paramount Plus?

Při spuštění jsou k dispozici následující originály:

Film SpongeBob: Sponge on the Run : Nejnovější film SpongeBob, který již byl vydán v mnoha dalších zemích po celém světě, debutuje ve Spojených státech na Paramount+.

Kamp Koral: SpongeBob’s Under Years : Tato série prequel/spinoff sleduje téma SpongeBob a sleduje hlavní postavy na letním táboře, když byli mladší. Prvních šest epizod seriálu je k dispozici 4. března, další sady budou vydány později.

Real World Homecoming: New York : V obnově populární reality show MTV se stejní spolubydlící od první sezóny v roce 1992 vrací do stejného podkroví (kromě Erica Niese, který se virtuálně účastní) v New Yorku.

60 minut+ : Streamovaná verze nedělní večerní dokumentární show CBS News bude mít premiéru ve třech 20minutových epizodách: Rozhovor Laurie Segall s Jacobem Chansleyem od QAnona, profil Enrique Aceveda z reggaetonské hvězdy J Balvina a příběh Setha Doana o nebezpečích zmenšujících se ledovců.

Proboha : Dokumenty ze skutečného zločinu, které následují po pátrání po Haroldovi Heavenovi, který zmizel ze své kajuty v Ontariu v roce 1934. Všech osm epizod je nyní možné sledovat.

Stephen Colbert představuje vyhlášení zpráv : Sezóna 2 Colbertovy animované politické satirové zpravodajské show začne půlhodinovým speciálem dostupným 4. března a poté plnou premiérou 8. března.

Mezi originály přicházejícími v budoucnu na Paramount+, Ahoj , show založená na velmi populárních video hrách, je možná nejočekávanější. I když se to očekává až v roce 2022, na cestě je spousta dalších, kteří pomohou zabít čas.

Nabídka (10-epizodický seriál o výrobě Kmotr ), Rugrats (restart CGI s původním obsazením), Frasier (restart, který vrátí Kelsey Grammer), a Reno 911! film, a Beavis a Butt-Head filmové, hrané verze Průzkumník Dora a Fally OddParents a Y: 1883 (prequel k Yellowstone ) jsou jen některé originály Paramount+, které byly oznámeny nebo se již připravují.

co je to tenisová hra

Jaké další pořady jsou na Paramount Plus?

Všechno, co bylo na CBS Naplno, bude i nadále k dispozici na Paramount+.

To zahrnuje všechny Originály CBS All Access , počítaje v to Star Trek: Objev , Star Trek: Picard , Star Trek: Lower Decks , Zóna soumraku , Dobrý boj , Proč ženy zabíjejí , Podivný anděl , Řekni mi příběh , Žádná aktivita , Jeden dolar , Stojan a Kojot

Existuje také rozsáhlá knihovna na vyžádání, která pochází z různých sítí vlastněných ViacomCBS. Všimněte si, že některé z následujících pořadů zahrnují každou sezónu a některé obsahují pouze částečnou částku.

MTV / VH1 : Výzva , Teen Mom 2 , RuPaul’s Drag Race , Teen Mom OG , Směšnost , Skutečný svět , Jersey Shore

Nickelodeon/Nick Jr. : Spongebob v kalhotách , Tlapková hlídka , iCarly , Zataženo, občas trakaře , Bořek stavitel , Hlasitý dům , Prase Peppa , Docela lichí rodiče

Comedy Central/TV Land : Reno 911! , Horko v Clevelandu , Mladší , Exové , Denní show , Key & Peele , Chappelle’s Show

SÁZKA : Hra , Všichni nenávidí Chrise , Hit The Floor , Skuteční manželé z Hollywoodu , Reed mezi řádky

sledovat největší propadák online zdarma

CBS : NCIS , Pozůstalý , Ekvalizér , Odvážný a nádherný , Modrá krev , Velký bratr , Clarice , Mladý Sheldon , Dobrá manželka

A to je jen malý zlomek celé knihovny na vyžádání.


Jaké sporty má Paramount Plus?

Zde je přehled všech sportů, které budete moci sledovat s Paramount+:

NFL : Podrobnosti o tom jsou vzácné, ale pokud to zůstane stejné jako u CBS All Access, budete moci během pravidelné sezóny sledovat všechny NFL na trhu s hrami CBS. Rovněž budete moci sledovat všechny zápasy play off, které jsou na CBS.

Fotbal UEFA : Každý zápas Ligy mistrů a Evropské ligy bude k dispozici na Paramount+.

Pokrytí mistrů : Není přesně jasné, jak komplexní bude pokrytí, ale určitě budete moci sledovat alespoň některé z prvních golfových majorů v roce 2021. Masters se letos vrátili do normálního času, který se koná mezi 8. a 11. dubnem.

Vysokoškolský basketbal : Budete moci sledovat hry, které jsou na CBS. Nejvíce pozoruhodně se bude skládat z několika her během nadcházejícího turnaje NCAA, včetně obou Final Four her a národního šampionátu.


Populární Problémy

Zde je návod, jak dnes sledovat hru Texans vs Colts online bez kabelu. Zahrnuje možnosti pro ty, kteří jsou na trhu i mimo něj.

Jak Pike Press. Štika je oblíbený cvik na budování svalů. Je to skvělý způsob, jak procvičit svaly horní části těla, zejména deltoidy a tricepsy v horní části ramen a paží. Chcete -li provést štik, stiskněte „štika“ záda, takže ...

Jak získat základní šatník (pro dívky). Někdy máte příliš mnoho oblečení, které vám nesedí nebo nevyhovuje. Je důležité udržovat si šatník, který vám bude nejen slušet, ale také bude odpovídat vašemu stylu a vašemu životu. Bez ohledu na váš styl ...

Šampion Australian Open porazil Španělku Carlu Suarezovou ve dvou setech.

Prakash Amitraj nedávno přemýšlel o odstoupení Rogera Federera a Rafaela Nadala ze zbytku sezóny 2021.

Váš průvodce streamováním Sister Act 2 online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a toho, jak byl přijat.