Přímý přenos „Největší propadák“ 2020: Jak sledovat premiéru online

Premiéra největšího poraženého

POUŽITÍ

Po čtyřleté přestávce soutěžní show o hubnutí Největší smolař je zpět v televizi, s novým obsazením, novými trenéry a známou tváří, která vstoupila do hostitelských povinností. Přesunul se z NBC do USA a premiéru má v úterý 28. ledna ve 21 hodin. ET/PT.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos z USA na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Hulu s živou televizí

USA je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete sledovat živý přenos z Největší smolař na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

loketní tenisová ortéza

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která bude mít po vysílání k dispozici nové epizody) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

FuboTV

USA jsou jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos z Největší smolař na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny zahrnují USA. Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV, můžete nyní sledovat živý přenos z Největší smolař na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký kanálový balíček si vyberete - je dodáván s cloudovým DVR.

Sling TV

Balíček Sling Blue od Sling TV je dodáván se 47 kanály, včetně USA. První měsíc stojí 20 $ (poté 30 $ za měsíc), což z něj činí Sling nejlevnější streamovací službu v USA, pokud plánujete dlouhodobé udržení:

co je to bekhend v tenise

Získejte Sling TV

Nebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, můžete získat zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

Balíček Sling TV + Fire Stick

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Největší smolař živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled na sezónu 18 „Největšího poraženého“Hrát si

Video Video související s přímým přenosem „největšího poraženého“ roku 2020: jak sledovat premiéru online 2020-01-28T18: 30: 16-05: 00

Největší smolař původně vysílalo na NBC v letech 2004 až 2016. Nyní po čtyřleté přestávce je zpět se zcela novým obsazením soutěžících připravených změnit svůj život. Oživení se také může pochlubit dvěma novými trenéry a vracejícím se hostitelem Bobem Harperem, který byl trenérem většiny původní série.

V premiéře se fanoušci setkají s 12 soutěžícími, kteří soutěží o to, kdo může v průběhu sezóny ztratit nejvyšší procento své tělesné hmotnosti. Všech 12 soutěžících si můžete prohlédnout v naší galerii příspěvků zde.

Jedna věc, kterou tato revival verze musí zdůraznit, je, že se budou více soustředit na celkové zdraví soutěžících. Není to jen o hubnutí, je to o zdravých návycích a zdravém počtu-cholesterol, krevní tlak, hladina cukrovky atd. Harper nedávno řekl zimnímu tiskovému turné Asociace televizních kritiků, že všechna tato vítězství bez měřítka jsou tak skvělá pro hodinky.Hrát si

Největší smolař | Sneak Peek: Rozšířený vzhled | Sezóna 1 | v síti USA Získejte rozšířené nahlédnutí do „Největšího poraženého“ USA Network. Největší únosce sledujte v úterý od 9:00 do 20:00 v síti USA. Přihlaste se k odběru sítě USA: bit.ly/1Rvs3kA #TheBiggestLoser #USANetwork About The Biggest Loser: Přepracovaná verze původní hitové série, NEJVĚTŠÍ LOSER poskytne soutěžícím 360stupňový pohled na to, co… 2020-01-17T23: 02: 23.000Z

[Nejde jen o to, jako: „Musím zhubnout.“ Jde o lidi, kteří přicházejí a snaží se zvládnout diabetes typu 2, snížit svůj krevní tlak a vy to uvidíte. Být ve fitness a zdravotnictví tak dlouho, jak mám, vidím lidi, kteří dostali tolik léků v důsledku toho, že provedli tyto změny životního stylu, říká Harper.

Přehlídka také zavádí více následné péče o soutěžící.

Chtěli jsme dát těm lidem, kteří se možná v raných fázích procesu vrátili domů, co největší šanci pokračovat ve zdravém životním stylu, dodává výkonná producentka Heather Olander. Takže jsme jim dali členství v tělocvičně a fitness je toho součástí, ale také odborník na výživu, protože to, co jíte a k věci, každé tělo je jiné a každý výživový plán je jiný a musí být specifický pro každého jednotlivce. . Dali jsme jim tedy to a také jeden velmi důležitý kousek, který je vedl k podpůrné skupině.

Další velkou změnou je, že eliminace již není soutěží popularity, jak ji Harper nazývá. Bude striktně založeno na tom, kdo ten týden ztratil nejnižší procento tělesné hmotnosti.

Největší smolař vysílá v úterý v 9 hodin ET/PT v USA.


Populární Problémy

Jak pěstovat černé vojáky. Mušky černého vojáka (Hermetia illucens) jsou jedinečné chyby, které mohou být velkou pomocí na každé farmě. Milují rozpadající se věci, takže kompost nevyhazujte, pokud vidíte uhlazené, vosí mušky nebo tlusté, bílé housenky ...

Organizátoři Brazil Open přiznávají problémy

Jak přenášet repliky ze Super Smash Bros. Ultimate do PC. Nintendo Switch má funkci, která umožňuje hráčům pořídit 30sekundové klipy hry a nahrát je na sociální média. Tato funkce je bohužel při hraní ...

Jak se dostat na ostrov Nami ze Soulu. Nami Island, také známý jako Namiseom nebo Namiseom Island, je turistickým místem severovýchodně od Soulu, hlavního města Jižní Koreje. Malý ostrov ve tvaru půlměsíce se nachází v řece North Han a je jen ...

Neha Uberoi je mladší sestrou Shikha Uberoi, která získala stříbro pro Indii, která spolupracuje se Sania Mirza na Asijských hrách v Dauhá 2006. Je příbuzná Bollywoodu Oberoisovi, neteři špiona Sureshe Oberoie a bratranci bollywoodského srdcaře Vivekovi Oberoiovi. Její otec Mahesh byl v dobách největší slávy slušným stolním tenistou.

Světová trojka Dominic Thiem bude podle rakouského deníku Krone nejvýše umístěným hráčem dvouhry v rakouském týmu na nadcházejícím poháru ATP, zatímco jeho otec Wolfgang Thiem bude kapitánem.