Přímý přenos Falcons vs Panthers: Jak se dívat online bez kabelu

Cam Newton

Getty Carolina Panthers QB Cam Newton

Cam Newton a Carolina Panthers (6-8) jsou uprostřed brutálního nahození a snaží se ukončit sezónu pozitivně, když na stadionu Bank of America hostí Matta Ryana a Atlanta Falcons (5-9) akce 16. týdne pokračuje v neděli odpoledne.

Začátek hry je naplánován na 13:00. ET a bude vysílán na Foxu ve vybraných oblastech ( mapa pokrytí zde ). Pokud je hra na vašem trhu a nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete i nadále sledovat živý přenos hry (nebo DVR) na počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení po registraci pro jednu z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

FuboTV

Fox ( žít na všech 32 trzích NFL ) je součástí hlavního balíčku FuboTV, který zahrnuje celkem 85 kanálů a je z velké části přizpůsoben sportovním fanouškům. Zde se můžete zaregistrovat k bezplatné 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také šikovnou funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání až do tří dnů po odvysílání, i když jste jej zapomněli zaznamenat.

Hulu s živou televizí :

Kromě své rozsáhlé streamovací knihovny podobné Netflix nyní Hulu nabízí také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně Fox ( žít na všech 32 trzích NFL ). Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

Sling TV

Fox ( žije na 17 trzích NFL ) je součástí balíčku Sling Blue. Můžete se zaregistrovat k bezplatné 7denní zkušební verzi , a poté můžete živý přenos hry sledovat na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na tabletu či streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.

proč láska v tenisu znamená nulu

Fox Sports Go

Kromě toho můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím Web Fox Sports Go nebo na tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Fox Sports Go. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale pokud to nemáte, můžete se stále přihlásit k jedné z výše uvedených možností a poté se přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů FuboTV, Hulu nebo Sling TV a sledovat na digitálních platformách Fox.

Sledujte na svém telefonu: NFL Mobile

Streamování her na trhu a v hlavním vysílacím čase lze sledovat na telefonech prostřednictvím mobilní aplikace NFL.

Pokud je hra mimo váš trh

SundayTicket.TV vám umožní sledovat živý přenos her, které nejsou na vašem trhu a nejsou vysílány na národní úrovni. Tato služba je k dispozici lidem, kteří žijí v rezidencích, které nemohou získat satelit (byty, byty atd.), Stejně jako obyvatelům San Franciska, Philadelphie a New Yorku. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Většina vysokoškoláků navíc může sledovat hry, které nejsou dostupné na trhu přes SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket, nebo je můžete sledovat na telefonu, tabletu nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace NFL Sunday Ticket, kterou si můžete zdarma stáhnout na mnoho různých zařízení .

Sledujte On-Demand: NFL Game Pass

Pokud dobře sledujete hry na vyžádání, další možností je Domácí průkaz hry NFL , což vám umožní sledovat opakování každé hry NFL za poplatek 99,99 $ za sezónu. V rámci této služby nejsou k dispozici žádné živé hry, ale budete je moci sledovat po skončení her pro daný den.

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat hry na vyžádání na počítači prostřednictvím webové stránky NFL Game Pass nebo na tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím mobilní aplikace NFL, kterou lze zdarma stáhnout na hrstka různých zařízení .

Pokud jste mimo Spojené státy a Mexiko

Pokud nejste ve Spojených státech, okolních oblastech nebo Mexiku, můžete sledovat zápasy NFL naživo prostřednictvím NFL Game Pass International . Cena balíčku závisí na tom, ve které zemi se nacházíte.

Po registraci můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webové stránky NFL Game Pass nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím mobilní aplikace NFL, kterou lze zdarma stáhnout na hrstka různých zařízení .


Náhled

Carolina začala 6: 2, ale nyní prohrála šest zápasů v řadě. Se ztrátou budou Panthers oficiálně vyřazeni ze sporu o play -off a hlavní trenér Ron Rivera by mohl v příští sezóně nastoupit na horké místo.

Ještě důležitější je stav Camova ramene, které nevypadalo dobře, protože Panthers a New Orleans Saints vypadali minulý týden v pondělí večer smradlavě. Cam byl 16. týden vyloučen a pravděpodobně bude po zbytek sezóny vypnut.

Cam byl zklamaný z toho, co dokázal, když se pokoušel přehrát zranění. Tento týden řekl novinářům:

Myslím, že frustrace přichází, když děláte cokoli, abyste se ujistili, že vaše tělo je na špičkovém výkonu. Myslím, že je to pro mě skličující, protože je do toho vloženo tolik investovaného času. ... Musím být lepší. To je tak frustrující. Chcete to tak moc a tlačíte.

To, co začalo jako slibná sezóna s vyhlídkami na to, že budou legitimními uchazeči NFC, jak Falcons, tak Panthers, především kvůli otravným zraněním, zásadně zklamalo.


Populární Problémy

Jak vyměnit posuvné skleněné dveře za francouzské dveře. Výměna starých posuvných skleněných dveří za nové francouzské dveře je oblíbenou možností, jak aktualizovat domy a dát jim nový styl. Instalace francouzských dveří od nuly je velká práce, ale je to ...

Existuje řada různých způsobů, jak můžete splétat hřívu koně na výstavu, ale nejčastěji preferovaným stylem jsou bambulové prýmky nebo malé copánky, které jsou smyčkované proti krku koně. Než začnete, musíte umýt ...

Může Millman tím, že hraje svůj nejlepší tenis, splynout své kouzlo s Djokovičem v nedělním finále, nebo bude neutuchající Srb příliš na zvládnutí?

Surfing debutuje na olympiádě na hrách 2020 v Tokiu. Zde je návod, jak můžete sledovat celou akci.

Citadel a Mercer se sejdou v sobotu na zajímavém fotbalovém zápase. Takto můžete hru sledovat.

Podaří se Federerovi pomstít konečnou wimbledonskou prohru, když se setká s Djokovičem o postup do semifinále? .