Jak sledovat film „Chuck & Tito“ 30 za 30 online

Getty Chuck Liddell a Tito Ortiz.Tito Ortiz a Chuck Liddell jsou legendami osmiúhelníku, které pomáhají pohánět UFC do nových výšin jako ústřední postavy bojující organizace během jejich nejlepších let. ESPN Films 30 za 30 Chuck a tito dokumentuje přátelství a soupeření mezi oběma síněmi slavných, když bojovali o nadvládu.

90denní snoubenec: před 90denní sezónou 2, epizoda 9

Jak se dívat na „Chuck & Tito“ online

Každý film v kompletní knihovně 30 za 30 včetně Chuck a tito , lze sledovat s předplatným ESPN+.Stojí 4,99 $ měsíčně , nebo pokud chcete také Hulu a Disney+, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což přináší úsporu 25 procent:

Získejte balíček ESPN+/Disney+/Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete sledovat Chuck a tito na tvém počítači prostřednictvím webových stránek ESPN nebo můžete sledovat na svém telefonu (iOS nebo Android), tableta , Roku, Fire TV Stick, Apple TV , Xbox One nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.
Náhled „Chuck & Tito“ 30 za 30

Chuck Liddell a Tito Ortiz - známý jako Ice Man a Huntington Beach Bad Boy - přivedli miliony ke sportu smíšených bojových umění díky své kariéře a soupeření ve sportu.

Jako jednotlivci se Chuck a Tito střídali a stali se tváří UFC, řekl ředitel Micah Brown z ESPN. Jako soupeři byli v té době nejlukrativnějším zápasem v historii MMA. Tento film je důležitý nejen k oslavě jejich ohromné ​​kariéry, ale také k prozkoumání psychologie, proč bojovníci bojují a jak tyto kontrastní pohledy ovlivnily je jako jednotlivce. A co víc, „Chuck & Tito“ je o identitě, přátelství a nákladech na splnění si snu.

Dokument pojednává o kariérních cestách obou bojovníků, kteří se oba objevili v bojovém okruhu v jižní Kalifornii. Kromě toho neexistovala téměř žádná podobnost mezi legendami MMA.Zde je shrnutí dokumentu podle IMBD: Jeden byl kick-boxer, druhý zápasník. Jeden vypadal, jako by měl příliš mnoho soubojů, druhý mohl odstoupit z filmového plakátu. Byli to Chuck Liddell a Tito Ortiz, frenemy ze SoCalu, kteří přivedli miliony fanoušků na smíšená bojová umění a přeplnili UFC. V tomto brutálně upřímném dokumentu 30 za 30 režisér Micah Brown znovu zachycuje jejich dny slávy a zaznamenává nepravděpodobnou historii a úspěch MMA.

A zatímco tito dva měli vášnivou rivalitu, Ortiz cítil, že dokument je dobrý způsob, jak rozmačkat jejich hovězí maso.

Myslím, že naše hovězí maso ze staré školy je vyřízené, a myslím si, že „30 za 30“ to ukázalo, protože protože Chuck dokázal říci pravdu, řekl Liddell MMA Junkie. Hodně z toho bylo vystřiženo z ‘30 za 30. ‘Měli 19 úprav. Dana zavolala Chuckovi a řekla: „Co jsi sakra udělal? Proč tohle? “A ve skutečnosti měli právo jít dovnitř a trochu pozměnit, jaký příběh doopravdy byl, ale to mě potěšilo, protože za kamerou bylo tolik lidí, kteří říkali pravdu, a to je všechno, čím jsem vždy byl rčení.

Spousta fanoušků to neví, ale potěšilo mě to, protože pravda byla řečeno a pravda byla řečeno, a já jsem to dostal z první ruky od lidí, kteří byli ve filmu samotném.

Nicméně, Ortiz přece měl nějakou kritiku filmu.

Myslel jsem, že budou schopni dát čáru přesně uprostřed, kde je neutrální, řekl Ortiz Barstool Breakfast. A pak tuším bylo 19 úprav, které Dana musela projít. Takže teď je to asi 10 až 90% pro Danu a Chucka a jen 10% pro mě. … To byla úplná vražda mé postavy! vy to nemůžete udělat ‘… Bylo tam tolik lží a tolik věcí, kvůli kterým jsem vypadal špatně.

Hra o trůny sezóna 8 epizoda 3 online zdarma

Brown řekl, že Chuck, Tito a jejich vztah byl jasnou volbou pro první ESPN zaměřenou na MMA 30 na 30.

Když jsem se díval na to, co by byl skvělý příběh MMA, opravdu jsem se díval na to, jaký je původ tohoto sportu? Takže to můžete sledovat celou cestu zpět a jste schopni říci, jak tento sport začal, prostřednictvím Chucka a Tita, jste schopni říct, jak byl sport zakoupen prostřednictvím Chucka a Tita, jste schopni mluvit o tom, jak to bylo opravdu vyrostl do moderní doby, řekl Brown pro MMAfighting.com. A to všechno je dáno těm chlapům, protože tam byli. Ne na začátku s Roycem Gracie a Kenem Shamrockem, ale řídila je Dana White. Byli to přátelé.

Tito tam byl brzy, brzy, v UFC 13 a poté přišel do hry Chuck, a tito kluci opravdu zavedli novou vlnu během éry Zuffa, co se nakonec stane UFC. Byly to první superhvězdy, které dokázal Zuffa postavit, a tak trochu ukázaly, že UFC může nejen soutěžit s boxem a pay-per-view, ale také dokáže stavět superhvězdy, něco, co dělají dodnes.

Liddell naposledy bojoval v UFC v roce 2010 a Ortiz v roce 2012. Oba však zůstali v ringu zaneprázdněni. Ve skutečnosti se tito dva utkali v Golden Boy Promotions: Liddell vs. Ortiz 3 v listopadu 2018, který Ortiz vyhrál knockoutem v prvním kole.

Chtěl jsem vytáhnout Chucka Liddella, řekl Ortiz po výhře. Po osmi letech mimo klec se nevrátíš, abys mě vzal ven. Sakra ne.

Liddell však vyhrál oba své záchvaty během svého působení v UFC - nejprve v roce 2004 a poté znovu v roce 2006. Obě síně slávy byly naplánovány na třetí zápas v UFC 115, ale Ortiz měl operaci fúze krku a vytáhl z boj.

Jaký další obsah je na ESPN+?

Živé sporty

Pojmenujte sport a pravděpodobně bude někdy v průběhu roku na ESPN+:

  1. UFC : Většina akcí Fight Night je na ESPN+, zatímco události PPV lze objednat prostřednictvím ESPN+
  2. Mezinárodní fotbal : ESPN+ má výhradní práva na všechny zápasy Serie A, FA Cup, Carabao Cup a Copa del Rey v USA. Také zahrnuje EFL, Coppa Italia, Copa America, A-League, Dutch Eredivisie, Indian Super League, W-League a další
  3. Box : Desítky soubojů Top Rank, mezi které patří Vasyl Lomachenko a Tyson Fury
  4. College Sports : Stovky fotbalových a mužských a ženských basketbalových her (včetně mnoha her Big 12), dále lakros, hokej, zápas, volejbal, softball, baseball, plavání, gymnastika a další
  5. Tenis : Grand Slam události, včetně exkluzivního pokrytí všech zápasů Wimbledonu a US Open, které nejsou vysílány na ESPN nebo ESPN2
  6. Mezinárodní kriket : Zápasy představující Nový Zéland, Indii a další
  7. Mezinárodní ragby : Včetně zápasů Guinness PRO14 a Super Rugby
  8. MLB : Jedna denní hra mimo trh
  9. NHL : Jedna denní hra mimo trh
  10. MLS : Všechny shody mimo trh

Další dokumenty a filmy

Na ESPN+jsou k dispozici i další dokumenty a filmy ESPN, které nejsou zahrnuty do skutečné série 30 za 30, včetně D. Wade: Život neočekávaný , Venuše vs. , 99 let a další.

Originální řada

Seznam originálů ESPN+ stále roste. To zahrnuje Peytonova místa , Zasedací místnost s Kevinem Durantem, NBA Rooks , Ariel & The Bad Guy , Fantasy show a Alex Morgan: Ekvalizér .

Knihovna UFC na vyžádání

Kromě živých událostí UFC nabízí ESPN+ také rozsáhlou knihovnu minulých bojů, které můžete sledovat. To zahrnuje klasiky od Conora McGregora, Andersona Silvy, Michaela Bispinga, Brocka Lesnara, Khabiba Nurmagomedova, Nicka Diaze, Nate Diaze, Franka Mira a dalších. Kompletní přehled knihovny ESPN+ UFC najdete zde.Populární Problémy

Jak nosit tenisky mimo tělocvičnu. Tenisky mohou tvrdě pracovat i mimo hranice vaší místní stezky nebo tělocvičny. Přidání stylových tenisek k šatům, obleku nebo oříznutým džínům může zvýšit váš styl a zároveň poskytnout ...

Jak jezdit na westernu. Obecně existují dva způsoby, jak jezdit na koni: anglický styl a západní styl. Západní styl zahrnuje řízení s vaší sedlovou pozicí, boky a lehkou reining na koňském krku (krk reining), zatímco anglický ...

Chcete vylepšit hod? Zjistěte vše, co potřebujete k dokonalému hodu tenisovou hrou, včetně techniky, umístění, výšky, tipů, cvičení a dalších!

Nová japonská anime série „Fena: Pirate Princess“ má premiéru v sobotu večer na Adult Swim. Takto můžete sledovat online streamování nových epizod.

Wozniacki porazili Stosura a získali moskevský titul

Tento článek vám ukáže, jak pomocí programovacího jazyka Python vytvořit jednoduchý odpočítávací program. Toto je dobré cvičení pro začátečníky, kteří se chtějí dozvědět o smyčkách a modulech while. Měli byste však již mít nějaké ...