Sledujte 90 Day Fiancé: The Other Way Season 2 Episode 9 online

Tim & Melyza, 90denní snoubenec

TLC Tim a Melyza, hvězdy úspěšné reality show '90 Day Fiance: The Other Way'.90 Day Fiancé: The Other Way Sezóna 2, epizoda 9 se koná v pondělí 27. července ve 21 hodin. ET/20:00 CT na TLC. Popis pro Epizoda 9 s názvem Crossing the Line, Čte, Tim dostává přivítání od Melyzy, kterého se bál. Ariina matka pokračuje v útoku. Brittany a Yazan se obracejí o pomoc na spojence. První cesta Kennyho a Armanda do města je oba znepokojuje. Unavený ze Jihoonových lží, Deavan tlačí na pravdu.Pokud nemáte kabel, postupujte takto 90 Day Fiancé: The Other Way na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte TLC na Philo TV

TLC je součástí hlavního 59kanálového balíčku Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě. Dodává se také s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí a k registraci není nutná žádná kreditní karta:

Bezplatná zkušební verze PhiloJakmile se zaregistrujete do Phila, můžete pak show sledovat živě na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo, nebo na telefonu (s podporou iPhonu), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo na jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.můžete si stáhnout disney plus na mac

Pokud se nemůžete dívat naživo, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat pořady na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.

Sledujte TLC na FuboTV

TLC je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete show sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím Aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu nových pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.

Sledujte TLC na Hulu pomocí živé televize

Součástí je TLC Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání. Se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí můžete okamžitě sledovat:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete show sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což dává máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).

Sledujte TLC na Sling TV

TLC je jedním ze 47 kanálů zahrnutých v balíčku Sling Blue. První měsíc stojí 20 $ (poté 30 $ měsíčně) a zahrnuje Showtime, Starz a Epix zdarma:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete show sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Melyza se ptá Tima na ženu, s níž ji podvedl

Melyza myslí byznys ... 🤨 Sledujte, jak se ptá na všechny správné otázky #90 DayFiance : The Other Way, ZÍTRA v 9/8c. pic.twitter.com/C7glPu5doO

- 90DayFiance (@90DayFiance) 26. července 2020

Melyza zpochybňuje Tima o jeho nevěře během dnešní epizody pořadu a Tim je s jejími otázkami viditelně nesvůj. Vysvětluje, že žena, s níž Melyzu podváděl, byla někdo, koho znal z práce, a že jejich interakce začaly dostatečně nevinně, ale rychle se změnily ve flirtování, než ji pozval zpět do svého domu.

Nejprve to začalo jen jako přátelská konverzace, a pak se přátelská konverzace změnila v flirtování a psaní zpráv tam a zpět a prostě se to stalo tam, kde přišla, vysvětluje Tim v klipu výše. Melyza se pak ptá, jestli ji pozval, a Tim odpovídá: Ano, řekl jsem jí, aby se přišla potloukat. Opravdu jsem si opravdu myslel, že to dokážu udržet na stejné linii.

Také se jí snaží říct, že si opravdu nemyslí, že by se něco stalo, což Melyzovi moc nesedí. Očividně to jsou býci - t, říká Melyza během zpovědnice. Ví velmi dobře, co dělá. Proč by se díval na jiné lidi, víš, a určoval data a to všechno jen z nudy nebo pro zábavu, když neměl v úmyslu to skutečně udělat?

90 Day Fiancé: The Other Way vysílá v pondělí večer v 9 hodin ET na TLC. Najdete zde aktuální informace o obsazení 2. série, týdenních spoilerech, předpovědích pro páry a další 90 dnů Snoubenec pokrytí zde.


Populární Problémy

Kolébka lakrosové koule vyžaduje praxi. Některým lidem tato technika přijde zcela přirozená, zatímco jiným trvá trochu déle, než ji pochopí. Základní myšlenkou je udržet míč v kapse při běhu pomocí kombinace ...

Stanford a Pittsburgh uzavírají sezony vzájemným zápasem v Sun Bowl na Silvestra. Zde je návod, jak sledovat hru online.

'Ghost Hunters' se vrací ve středu na druhou sezónu A&E a celkově na 13. sezónu. Zde je návod, jak sledovat nové epizody online bez kabelu.

Zde je článek analyzující podobnost mezi herním stylem Nicka Kyrgiose a Felixe Augera-Aliassimeho.