Jak se dívat na 90denního snoubence: Šťastně až do smrti Řekněte všem 1. část online

90denní snoubenec

TLC Snoubenka „90 Day Fiance: Happily Ever After“ se vysílá v neděli večer ve 20 hodin. ET na TLC.

The 90denní snoubenec: Šťastně až do smrti Sezóna 5 Páry informují všechny speciální přenosy Neděle 27. září ve 20 hodin ET na TLC. Popis pro dnešní epizoda s názvem Tell All Part 1, zní: V části 1 „Řekni všem“ se naše páry sejdou ze svých domovů. Angela a Michael bojují s problémy s důvěrou. Elizabethina rodina zpochybňuje Andreinu integritu. Colt se střetne s oběma svými ex. Asueluovy koronavirové návyky jsou zpochybňovány.Pokud nemáte kabel, postupujte takto 90denní snoubenec na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte TLC na Philo TV

TLC je součástí hlavního 59kanálového balíčku Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě. Dodává se také s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí a k registraci není nutná žádná kreditní karta:

Bezplatná zkušební verze PhiloJakmile se zaregistrujete do Phila, můžete pak show sledovat živě na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo, nebo na telefonu (s podporou iPhonu), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo na jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.Pokud se nemůžete dívat naživo, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat pořady na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.

Sledujte TLC na FuboTV

TLC je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete show sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím Aplikace FuboTV.

nejlepší raketa na stolní tenis

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu nových pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.

Sledujte TLC na Hulu pomocí živé televize

Součástí je TLC Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání. Se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí můžete okamžitě sledovat:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete show sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což dává máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).

Sledujte TLC na Sling TV

TLC je jedním ze 47 kanálů zahrnutých v balíčku Sling Blue. První měsíc stojí 20 $ (poté 30 $ měsíčně) a zahrnuje Showtime, Starz a Epix zdarma:

Rams vs 49ers live stream zdarma

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete show sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.

Následuj Heavy on 90 Day Fiancé Facebook page pro nejnovější zprávy, aktualizace obsazení a spoilery epizod!


Řada 5 Tell All je nejdelším speciálem v 90 dnů Historie a funkce Spousta dramatu, slz, bojů a skandálů

Může se stát cokoliv! The #90 DayFiance : Šťastně až do smrti Po třech dílech řekněte, že vše začíná v neděli v 8/7c. pic.twitter.com/oGMwHDd9Wz

- 90DayFiance (@90DayFiance) 25. září 2020

Přestože se nejedná o první třídílný speciál Tell All, který byl v historii franšízy uveden, bude rozhodně nejdelší. Ačkoliv Šťastně až do smrti Řada 5 Tell All byla natočena na dálku z domova kvůli obavám z globální pandemie COVID-19, stále obsahuje spoustu dramat, slz, bojů a nesmyslů.

Ve výše uvedeném klipu si každý z párů (minus Paul a Karine) sedne do svých domovů, aby probrali nejnovější sezónu, rozbalili veškeré drama a sdíleli novinky o svých dnešních vztazích. Jess a Larissa nemají čas trávit čas setkáním se s Coltem a jeho matkou Debbie, zatímco Angela konfrontuje svého manžela s incidentem ve striptýzovém klubu během jejich bakalářské párty v Nigérii.

Mezitím Syngin a Tania stále mají problémy týkající se jejich budoucnosti, Elizabethina rodina nadále vrtá Andrei o jeho minulosti a obviňuje ho, že využívá Libbyina otce Chucka, a Kalani a Asuelu dávají fanouškům aktuální informace o jejich dnešním manželství (Asueluova sestra Tammy také se objeví znovu!), takže se fanoušci mají na co těšit v první polovině speciálu Tell All.

90denní snoubenec: Šťastně až do smrti vysílá v neděli večer ve 20 hodin ET na TLC. Část 2 Tell All se koná příští neděli 4. října ve 20 hodin. ET, následně část 3 v pondělí 5. října ve stejnou dobu. Najdete zde aktuální informace o obsazení sezóny 5, týdenních spoilerech, předpovědích pro páry a další 90 dnů Snoubenec pokrytí zde.


Populární Problémy

Takto můžete sledovat premiéru seriálu „OutDaughtered“ v sezóně 7 bez kabelu.

Světová jednička Novak Djokovič se zapsal do historie svým pětisetovým vítězstvím nad Stefanosem Tsitsipasem v nedělním finále Roland Garros a stal se prvním mužem v otevřené éře, který vyhrál dvojnásobný kariérní grandslam.

Jak uspat hyper kotě. Pokud máte nové kotě, může být velmi aktivní. Koťata a dospělé kočky jsou od přírody noční lovci, takže se dá očekávat, že budou aktivní v noci. Mladá koťata mívají spoustu energie a ...

Dominic Thiem věří, že hlavní příčinou jeho letošních špatných výsledků jsou zranění a nedostatek tréninku, ale Rakušan věří, že brzy najde svou nejlepší formu.

Podíváme se na špičkové tenisty, kteří pocházejí ze sportujících rodin.

Maria Sharapova a Serena Williamsová se dostaly do finále Australian Open.