Nejlepší tenisové loketní rovnátka, popruhy a rukávy

12 nejlepších tenisových loketních rovnátek, popruhů a rukávů | Hloubkový průvodce

Nejlepší tenisové loketní rovnátka, popruhy a rukávy

Hloubkový průvodce

Doufáme, že se vám tento článek bude líbit. Abyste věděli, TennisCompanion může shromažďovat malou část tržeb z odkazů na této stránce, aby pomohl udržet tento web v provozu. Další informace .

Pokud trpíte tenisovým loktem, možná zvažujete nákup ortézy, popruhu nebo kompresního návleku, které pomohou zmírnit nepohodlí spojené s tímto frustrujícím stavem.

Pro mnohé poskytují uvítací úlevu a je k dispozici široký výběr, který je třeba zvážit. Než si však nějaký koupíte, vyplatí se mít obecné znalosti o tom, jak tyto výrobky fungují, včetně toho, jak je nosit, abyste dosáhli nejlepších možných výsledků.

V této příručce vám poskytneme užitečné informace, které je třeba zvážit před výběrem ortézy, popruhu nebo rukávu, včetně našich tipů na některé z nejlepších a nejoblíbenějších dostupných možností.

ProduktTyp
Dnes večer Ortéza / popruh
Rukávové hvězdy Ortéza / popruh
Simien Ortéza / popruh
Pro Band Bandit Ortéza / popruh
Senteq Ortéza / popruh
Mueller Ortéza / popruh
Budoucnost Ortéza / popruh
Eso Ortéza / popruh
Stav rukáv
Tommie Copper rukáv
Jed rukáv
Simien rukáv

Prohlášení: Tato příručka slouží pouze pro informační účely a není určena jako náhrada za odbornou lékařskou pomoc, diagnostiku nebo léčbu. V případě jakýchkoli dotazů týkajících se vašeho zdraví nebo zdravotního stavu se vždy poraďte se svým lékařem nebo jiným kvalifikovaným zdravotníkem.

Správná diagnostika

Správná diagnostika tenisového lokte

Účinná léčba tenisového lokte začíná správnou diagnózou lékaře nebo zdravotnického pracovníka, takže pokud jste to ještě neučinili, doporučujeme vám začít tam.

Jak popisuje John Hopkins Medicine 'Váš poskytovatel zdravotní péče může obvykle diagnostikovat váš tenisový loket fyzickou prohlídkou.'

K nákupu ortézy na tenisový loket u vašeho oblíbeného prodejce samozřejmě nepotřebujete diagnózu, ale rozhovor s profesionálem vám pomůže zajistit, že jste na správné cestě a správně se s problémem vypořádáte.

Rychlá diskuse může také pomoci vyloučit jakékoli další potenciální příčiny vašeho nepohodlí, které by si člověk mohl mýlit s tenisovým loktem.

Pokud jste tak ještě neučinili, mezi několik zdravotnických odborníků, s nimiž byste mohli uvažovat, patří lékař primární péče, zdravotní sestra, fyzioterapeut, chiropraktik nebo akupunkturista.

Co je Tennis Elbow?

Co je Tennis Elbow?

Podle Americké akademie ortopedických chirurgů ( AAOS ), tenisový loket, označovaný také jako laterální epikondylitida, „je bolestivý stav lokte způsobený nadměrným používáním“.

AAOS konkrétněji uvádí, že „Tenisový loket je zánět nebo v některých případech mikrotrhání šlach spojujících svaly předloktí na vnější straně lokte. Svaly a šlachy předloktí se při nadměrném používání poškozují - opakují stejné pohyby znovu a znovu. To vede k bolesti a citlivosti na vnější straně lokte. “

Přestože tenisté jsou k tomuto stavu náchylní kvůli nadměrnému používání, ke kterému může dojít při opakovaném švihu raketou, zejména při úderu do bekhendu, nejsou zdaleka jedinými lidmi, kteří jím trpí.

Každý, kdo pracuje nebo se účastní aktivit, které vyžadují opakované používání prstů, zápěstí a předloktí, jako je tenis, může být náchylný.

Úzce související sporty, jako je raketbal, pickleball, squash a badminton, jsou zjevnějšími pachateli. Povolání jako malíři, instalatéři, hudebníci, montážní práce a kuchaři jsou však dalším příkladem typů lidí, kteří se mohou ocitnout v ohrožení.

Jak fungují rovnátka na tenisový loket

Jak fungují rovnátka na tenisový loket

Tenisová ortéza na lokty, označovaná také jako opěrná síla, se omotává kolem předloktí jednotlivce poblíž zdroje bolesti, aby poskytla úlevu.

Podle úryvku z Příručka zdrojů sportovní medicíny „Nejčastější ortézou pro boční bolest lokte je opěrná síla. Navrhovaný mechanismus pro tuto ortézu je rozptyl sil od zraněné tkáně do okolní nezraněné oblasti. “

Ve skutečnosti rovnátka, která má často pevnou podložku, vyvíjí konzistentní tlak na cílené místo na paži člověka, aby rozložila nebo redistribuovala sílu nebo napětí do zdravé tkáně, a tím zmírnila bolest.

Ačkoli je k dispozici mnoho různých provedení tenisových loketních rovnátek nebo popruhů, obecný předpoklad pro všechny je stejný, takže při výběru jednoho vstoupí v úvahu vaše osobní preference.

S ohledem na to je zde několik věcí, na které si při nákupu ortézy na tenisový loket dejte pozor, abyste zajistili její efektivní fungování.

Velikost

Aby tenisová loketní ortéza přiměřeně vyvíjela tlak na vaši paži, musíte se ujistit, že najdete takovou, která má správnou velikost.

Naštěstí většina tenisových rovnátek nabízí nastavitelné popruhy se suchým zipem pro zvětšení nebo zmenšení velikosti pro dokonalé uchycení. V některých případech však stále budete muset vybrat velikost, což bude vyžadovat, abyste změřili obvod paže a zjistili, která možnost je nejlepší.

Pokud si zakoupíte ortézu, která se nehodí správně, doporučujeme vám ji vrátit a vyhledat jiný vhodnější produkt. Vzhledem k počtu dostupných možností nemá smysl se rozhodovat.

Pohodlí

Když si koupíte ortézu na tenisový loket, chcete se ujistit, že se pohodlně nosí a drží na paži, takže je užitečné věnovat pozornost použitým materiálům a pozorně si přečíst recenze od minulých zákazníků, které vám mohou poskytnout informace o pohodlí produktu. .

Pamatujte, že k dosažení úlevy budete muset ortézu dostatečně utáhnout, takže pro dosažení nejlepších výsledků je užitečné zvážit detaily tak jemné, jako je prošití a to, jak vám výrobek leží na kůži.

Trvanlivost

Nebudete nosit ortézu na lokty 24 hodin denně; budete jej podle potřeby pravidelně zapínat a vypínat.

S ohledem na to se vyplatí najít produkt, který prokázal svou trvanlivost u předchozích zákazníků, kteří se podělili o své zkušenosti. Například mnoho produktů používá suchý zip, který je zcela dostačující. Může se však rychle opotřebovat, pokud je nekvalitní a ztěžuje dosažení přiléhavého uložení.

Jak nosit ortézu na tenisový loket

Jak nosit ortézu na tenisový loket

V mnoha případech budou produkty obsahovat podrobné pokyny k jejich použití, proto vám doporučujeme, abyste se jimi řídili. Případně vám kvalifikovaný zdravotnický pracovník může ukázat, jak nosit ortézu.

To znamená, že mnoho produktů obsahuje nevýraznou dokumentaci, takže se podíváme na to, jak nosit populární design ortézy.

1.) Nasaďte si ortézu přes ruku

Krok 1 - Umístěte ortézu přes ruku

Odepněte suchý zip na ortéze, abyste jej mohli snadno nasunout přes ruku a na paži. Pokud má váš popruh podložku pro zvýšený tlak, ujistěte se, že směřuje dovnitř k vaší paži, když ji přetáhnete přes ruku.

2.) Posuňte ortézu nahoru do předloktí

Krok 2 - Posuňte ortézu do předloktí

Posuňte ortézu nahoru předloktím, dokud nedosáhnete bodu zhruba 1-3 palce nebo 3-8 centimetrů od špičky lokte.

Mělo by být dostatečně daleko od záhybu lokte, abyste mohli paží volně pohybovat, aniž by se zbytečně drhla nebo omezovala pohyb.

3.) Umístěte výztuhu

Krok 3 - Umístěte výztuhu

Umístěte ortézu mezi horní a vnější okraj předloktí - pokud má ortéza podložku, budete se chtít ujistit, že cílí na toto místo.

Může vám pomoci pohybovat prsty nahoru a dolů a sledovat, jak se svaly kroutí na vnějším okraji vaší paže. Budete chtít, aby podložka zakryla svaly, které vidíte v pohybu.

4.) Utáhněte výztuhu

Krok 4 - Utáhněte výztuhu

Zatáhněte za popruh a zajistěte suchý zip. Když stisknete nebo utáhnete pěst, měli byste cítit tlak tam, kde jste vzpěru položili.

Opět by měl být pohodlný, ale ne příliš těsný. Pokud máte v ruce necitlivost, brnění nebo změnu barvy, uvolněte popruh.

5.) Upravte výztuhu podle potřeby

Krok 5 - Upravte výztuhu podle potřeby

Možná budete muset popruh upravit mírným otáčením dopředu a dozadu nebo nahoru a dolů předloktím. Při změně polohy ortézy nezapomeňte rozepnout suchý zip a znovu jej utáhnout, aby byl znovu pohodlný.

Jak dlouho nosit ortézu na tenisový loket

Jak dlouho nosit ortézu na tenisový loket

Častou a praktickou otázkou kolem používání ortézy na tenisový loket je, jak dlouho ji nosit.

Podle Kaiser Permanente 'Možná budete muset nosit až 6 týdnů.' Pokračují však v navrhování, že byste jej měli „nosit pouze během činností, které zahrnují opakované uchopování a uchopování. Vyhněte se nošení, když je vaše paže v klidu. “

Pokud jako tenista pociťujete nepohodlí pouze při úderu, měli byste jej během této doby nosit.

Jako další referenční bod uvádí Americká akademie rodinných lékařů ( AAFP ) navrhuje: „Použití neelastického, neartikulárního, proximálního předloktí může po třech týdnech snížit bolest a zvýšit sílu úchopu. Výdrž až šest týdnů může také zlepšit schopnost pacienta provádět každodenní činnosti. “

Jinými slovy, může chvíli trvat, než si uvědomíte výhody nošení loketní ortézy, takže možná budete muset být trpěliví.

Chcete -li získat konkrétnější pokyny, vždy se poraďte se svým lékařem nebo kvalifikovaným poskytovatelem zdravotní péče o personalizované doporučení.

Alternativy ortézy

Alternativy ortézy na lokty

Pokud hledáte novou ortézu na lokty nebo jste nenašli úlevu, ve kterou jste doufali, může být užitečné seznámit se s několika alternativami, které máte k dispozici.

Kompresní návleky na tenisový loket

Kompresní návleky na tenisový loket

Stejně jako rovnátka mohou kompresní návleky poskytovat potřebnou podporu lidem trpícím tenisovým loktem.

Podle Národní zdravotní ústav „Aplikace kompresního oděvu může pomoci při zotavení poškození svalů způsobeného cvičením, ačkoli nálezy vyžadují potvrzení.“

Tyto rukávy se nasouvají na paži člověka a jejich těsný střih zajišťuje správnou kompresi. Stojí za zmínku, že budete muset změřit paži, abyste se ujistili, že si koupíte vhodnou velikost, a že různé rukávy budou poskytovat různé stupně komprese.

Kromě toho existuje několik různých typů rukávů pro tenisový loket, které byste mohli zvážit:

 • Standardní rukáv: Váš standardní rukáv nebude mít žádné další zvonky a píšťaly - je to jednoduchý rukáv, který vám sklouzne přes paži a zajistí kompresi. Kompresní návlek Kunto Fitness je vynikajícím příkladem standardního kompresního návleku.
 • Měděný rukáv: Některé společnosti infuzují své rukávy mědí, antimikrobiálním materiálem, který může také snížit zápach a prodloužit životnost výrobku. Společnost Tommie Copper nabízí řadu produktů obsahujících měď, včetně kompresního pouzdra.
 • Rukáv s elastickou podporou: Některé rukávy poskytují kompresi, ale dělají věci o krok dále a obsahují elastickou podporu, aby se oblast přes vaše předloktí utáhla pro větší podporu. Venom Sports nabízí tento typ rukávů.
 • Rukáv s podložkami: Další typ kompresního návleku na tenisový loket, se kterým se můžete setkat, šije do látky polštářky, které pomáhají zacílit na oblast vaší paže, kde se můžete cítit nepohodlí. Jedním z příkladů je kompresní návlek na koleno Simien.


Někteří lidé mohou zjistit, že rukávy nabízejí větší pohodlí a bezpečnější uchycení než ortéza na tenisové lokty. Bez ohledu na to může být alternativou, která stojí za zvážení, rukáv na tenisový loket.

výsledky francouzského otevřeného tenisu

Kineziologická páska

Kineziologická páska

Někteří hráči mohou dosáhnout slibných výsledků pomocí kineziologické pásky na tenisový loket, kterou mnoho sportovců používá k úlevě od bolesti a přidání podpory.

V 70. letech vynalezl doktor Kenzo Kase kineziologickou pásku. Podle jeho webové stránky „Páska Kinesio zmírňuje nepohodlí a pomáhá odtoku tekutin mikroskopickým zvedáním pokožky. Tento efekt zvedání snižuje tlak a záněty a umožňuje tekutinám proudit dovnitř a ven z oblasti Kinesio tejpování. “

Výzkum podporující účinnost kineziologické pásky je bohužel omezený. Některé studie, například studie publikovaná v časopise Journal of Orthopaedic & Sports Physical Therapy ( JOSPT ), naznačují, že kineziologická páska „se zdá být neúčinnější než fingované nahrávání“.

Přesto mnoho sportovců uvádí zlepšení pomocí kineziologické pásky a KT Tape nabízí podrobné pokyny za použití jejich pásky na zlepšení tenisového lokte, takže je to životaschopná možnost, kterou stojí za to prozkoumat.

Zde je několik renomovaných značek kineziologických pásek, které byste mohli zvážit, pokud byste chtěli s tímto produktem experimentovat.

 • Kinesio páska
 • Páska KT
 • Rocková páska

Stejně jako rovnátka je základní funkce každé z těchto kazet stejná, ale mnoho lidí si dává přednost.

Specifika tenisu

Specifika tenisu

Ačkoli mnoho hráčů považuje vzpěry, popruhy a rukávy na tenisové lokty za užitečné, bylo by nám líto, aniž bychom diskutovali o několika tenisových implikacích tenisového lokte.

Při hodnocení různých produktů vám doporučujeme zvážit, jak následující může ovlivnit váš tenisový loket.

Tuhost rakety

Jednou z mnoha vlastností nebo specifikací spojených s tenisovými raketami je tuhost neboli míra ohnutí rakety při úderu.

Všechno ostatní je stejné, tužší raketa způsobí větší šok a vibrace na paži hráče, což může v průběhu času vést k nepohodlí a přispět nebo zesílit bolest z tenisového lokte.

Specializovaný stroj, jako je Babolat Racquet Diagnostic Center, měří tuhost rakety upevněním rukojeti rakety na místo a vyvíjením tlaku na její špičku, aby přišel s číselnou hodnotou, označovanou také jako analýza rakety nebo hodnocení RA.

Hodnocení RA se obvykle pohybuje někde mezi 50 a 85, přičemž nižší čísla označují pružnější raketu a vyšší čísla tužší rám. Hodnocení mezi 67 a 85 je na horním konci spektra a mnoha hráčům může nabídnout menší pohodlí.

Pokud vás tedy trápí tenisový loket, doporučujeme vám, abyste jako faktor přispívali k používání rakety. V našem průvodci se dozvíte více o tuhost tenisové rakety .

Velikost úchopu

Když hráči vyvinou tenisový loket, mohou pociťovat bolest spojenou s uchopením rukojeti rakety, protože příslušné svaly jsou nutné k držení nebo uchopení předmětu.

S ohledem na to hráče vždy vyzýváme, aby si znovu zkontrolovali, zda používají správnou velikost úchopu.

Příliš malý úchop může hráče přimět k nadměrné kompenzaci a pevnějšímu uchopení, aby byla raketa stabilní a zabránilo se jejímu kroucení, zatímco velký úchop může být těžkopádný, náročný na držení a zbytečně namáhat ruku, zápěstí a paži.

Naštěstí je to snadné najděte správnou velikost úchopu . Navíc, pokud je váš úchop příliš malý, můžete podniknout rozumné kroky ke zvýšení jeho velikosti. Snížení velikosti přilnavosti je náročnější, ale můžete podniknout několik kroků, například nákup tenčí náhradní rukojeť .

Struny a napětí

Dalším faktorem, který může zvýšit nepohodlí spojené s tenisovým loktem, jsou tenisové struny hráče, nebo konkrétněji typ strun, the napětí napínáš raketu , a jak často je vyměňujete .

Různé tenisové struny poskytují různou míru pohodlí, proto vám doporučujeme experimentovat s měkčími možnostmi.

Pokud si je můžete dovolit, přírodní střevní tenisové struny nabízejí jedny z nejvyšších úrovní pohodlí. Nicméně syntetický vícevláknové struny jsou další skvělou možností, kterou je také třeba zvážit a podávat dobré výkony.

U většiny hráčů, kteří mají potíže s paží, jim doporučujeme vyhýbat se polyesterové struny , které jsou na paži hráče nejtvrdší, a proto nejtvrdší. Minimálně doporučujeme hráčům, aby zvážili navlékání polyů jako součást a nastavení hybridního řetězce pro větší pohodlí.

Kromě typu strun však může hrát roli i napětí, které zvolíte při navlékání rakety. Pro zvýšení pohodlí mohou hráči snížit napětí svých strun o několik liber, což snižuje tuhost. Snížení napětí zhruba o 2–5 liber je dobrým místem pro experimenty pro většinu hráčů.

Mějte však na paměti, že budete také zvyšovat sílu, když snižujete napětí, takže nalezení sladkého místa může vyžadovat několik smyčcových úloh.

Konečně, jak často může struna ovlivnit pohodlí. V průběhu času struny ztratí svou odolnost a zemřou. Výsledkem je, že jejich výkon klesá, včetně schopnosti absorbovat nárazy a vibrace a nabídnout tak pohodlný zážitek z odpalu.

S ohledem na to doporučujeme hráčům pravidelně opouštět rakety, aby si udrželi svůj výkon.

Technika

Ačkoli si to mnozí hráči nechtějí připustit, jejich technika může ovlivnit jejich pohodlí a sklon k rozvoji tenisového lokte.

Vyškolení instruktoři tenisu snadno odhalí nedostatky v hráčské technice, které mohou přispět k nepohodlí, takže přihlásit se na několik lekcí je skvělý způsob, jak ověřit, že jste na správné cestě.

12 nejlepších rovnátek, popruhů a rukávů

Na trhu je široká škála rovnátek pro tenisové lokty, proto jsme ručně vybrali rozmanitou sbírku těch nejlepších, které vám pomohou zúžit možnosti značek, kterým můžete věřit.

Dnes večer Brace

Tenisová loketní ortéza Tomight, která je dlouhodobě oblíbená, je jednou z nejpopulárnějších dostupných loketních ortéz. Dodává se v jedné velikosti, která je nastavitelná pomocí suchého zipu, takže můžete dosáhnout dokonalého přizpůsobení.

Nabízí kompresní podložku všitou přímo do ortézy, která je o něco širší než zbytek popruhu pro větší pokrytí, když ji upravujete, abyste našli ideální umístění. Materiál je navíc měkký neopren, který zajišťuje pohodlí vaší pokožky.

Tenisová loketní ortéza Tomight je nahoře černá, kde najdete jejich logo, ale dole je k dispozici ve třech barvách, včetně modré, tmavě modré a zelené. Každý nákup je dodáván se dvěma loketními rovnátky.

Počet2 balení
VelikostJedna velikost
BarvyČerná a modrá, tmavě modrá nebo zelená
MateriályNeopren, suchý zip

Sleeve Stars Brace

S velmi podobným designem jako Tomight je rovnátka Sleeve Star další velikosti, která se hodí pro většinu popruhů pro správu tenisového lokte.

Při nákupu získáte pouze jednu ortézu. Aby se však ujistil, že dobře sedí, Sleeve Stars obsahuje tři různé velikosti popruhů, ideální, pokud je vaše paže menší nebo větší než většina. Podle společnosti se vejde do jakéhokoli ramene mezi devíti a 23 palci.

Materiál je pohodlný nylon a neopren, který má další výhodu v tom, že pohlcuje pot, a věnují zvláštní pozornost švům pro trvanlivý výrobek, který vydrží. Sleeve Stars navíc všije do ortézy podložku pro cílenou kompresi.

Pokud jde o barvy, jeho jednoduchý černý design je přerušován kruhovým logem, které je šité přímo do horní části ortézy.

Jako bonus obsahuje Sleeve Stars návod k použití a ebook o bolesti lokte, který by se vám mohl hodit.

Počet1 balení
VelikostJedna velikost
BarvyČerná
MateriályNylon, neopren, suchý zip

Simien Brace

Další možností, která nabízí podobný design jako Tomight a Sleeve Stars, je tenisová loketní ortéza Simien. Při nákupu stojí za zmínku, že obdržíte dva popruhy a bonusový potítko na zápěstí.

Přestože se rovnátka dodává pouze s popruhem jediné velikosti, měla by sedět drtivé většině paží se zapínáním na suchý zip.

U materiálů používá ortéza především nylon a je černá. Abyste se ujistili, že víte, jak používat rovnátka, Simien nabízí také ebook. Zahrnuje, jak používat popruh, a obsahuje další online zdroje, které mohou být užitečné při řešení tenisového lokte.

Počet2 balení
VelikostJedna velikost
BarvyČerná a modrá
MateriályNylon, suchý zip

Pro Band Bandit Brace

Banditová bandita nabízí zcela odlišný design než ostatní, které jsme do tohoto bodu zakryli. Ačkoli používá suchý zip k utažení rovnátka jako mnoho jiných, existují dva odlišné plastové kusy.

Každý kus má pěnové vycpávky pro pohodlí vaší paže a spojuje je pásek na suchý zip. Podle webových stránek Pro Band je to jedna velikost, která se hodí pro většinu designů, ale zákazníci si mohou v případě potřeby objednat speciální prodloužený popruh - 20 palců místo 18.

Při nákupu získáte jednu ortézu. Bandit Brace je navíc bílý s černými pásky a vytiskne své odlišné logo přímo na popruh.

Počet1 balení
VelikostJedna velikost
BarvyBílý černý
MateriályNeznámý

Senteq Brace

Tenisová ortéza na lokty Senteq nabízí o něco širší design než některé z ostatních, které jsme pokryli, což může některým hráčům poskytnout velkorysější pokrytí. Je to další jedna velikost, která vyhovuje většině možností, kterou můžete upravit na různé velikosti paží pomocí elastického pásku na suchý zip.

Na vnitřní straně popruhu najdete gelovou podložku pro extra cílené stlačení a neoprenová tkanina je prodyšná. Bez ohledu na aktivitu je to skvělá volba.

Popruh Senteq je šedý a dodává se v jednom balení, ale je také k dispozici ve dvou baleních, pokud si chcete koupit další.

Počet1 balení
VelikostJedna velikost
BarvyŠedá
MateriályNeopren

Mueller Brace

Pro jednoduše vypadající, ale účinný popruh můžete zvážit ortézu na lokty Mueller. Stejně jako mnoho dalších dostupných možností přichází v jedné velikosti, která by měla sedět drtivé většině hráčů s velikostmi paží, které měří kolem lokte 7-14 palců nebo 17-35 centimetrů.

Ortéza Muller je dodávána v černé a béžové barvě a můžete si ji zakoupit s gelovou podložkou nebo bez ní pro cílenou kompresi.

Počet1 balení
VelikostJedna velikost
BarvyČerná, béžová
MateriályNeznámý, dvojitý úplet

Budoucí Brace

Futuro je známá značka, která nabízí několik různých tenisových rovnátek, ale náš oblíbený je jejich vlastní tlakový loketní popruh.

Jako většina loketních rovnátek klouže na vaši paži a napínáte páskem na suchý zip. Dole je také gelový polštář pro cílený tlak, ale tím podobnosti končí.

Jakmile utáhnete ortézu, na popruhu je číselník, který zvyšuje tlak na vaši paži. Otáčením voliče ve směru hodinových ručiček zvýšíte tlak nebo proti směru hodinových ručiček snížíte, čímž získáte optimální pohodlí a podporu.

Podle Futura nabízí při použití číselníku až třikrát větší tlak pod podložku než samotný popruh. Věnovali také velkou pozornost pohodlí, aby zajistily, že hrany výztuhy jsou měkké.

Když si koupíte Future Custom Pressure Elbow Strap, obdržíte jednu ortézu, která je celá černá. Pokud jde o velikost, mělo by to být vhodné pro zbraně od 7-14 palců nebo 17-35 centimetrů.

Celkově je to jedinečný design, který stojí za vyzkoušení.

Počet1 balení
VelikostJedna velikost
BarvyČerná
MateriályNeznámý

Eso Brace

Pokud hledáte tenisovou loketní ortézu s holými kostmi, pak ACE může mít to, co potřebujete. Nabízejí jednoduchou černou ortézu se suchým zipem pro uložení paží od 7-13 palců nebo 17-33 centimetrů.

Součástí ortézy je vzduchový polštář pro cílenou kompresi, který můžete odstranit, pokud jej nechcete používat.

rok disney plus nefunguje

Podle ACE jsou materiály prodyšné pro pohodlí. Navíc je dodáván jako jeden balíček.

Počet1 balení
VelikostJedna velikost
BarvyČerná
MateriályNeznámý

Fitness rukáv

Pokud si nejste jisti dostupnými rovnátky na tenisové lokty a chcete místo toho vyzkoušet kompresní návlek, pak má Kunto skvělou možnost.

Dodává se v pěti různých velikostech, takže si před objednáním budete muset změřit paži, ale je to důležitý krok k zajištění správného usazení.

Je to docela jednoduché - změřte paži v loketním kloubu. Zde je návod, jak funguje dimenzování rukávu:

 • X-Small: Méně než 4,25 ″
 • Malý: 4,25 ″ - 9,0 ″
 • Střední: 9,0 ″ - 13,5 ″
 • Velký: přes 13,5-17 ″
 • X-Large: Více než 17 ″

Podle Kunta jejich rukáv nabízí skutečný střih se čtyřsměrným natažením, aby se zabránilo uklouznutí a zajišťuje, že zůstane na místě pro spolehlivou podporu.

Kunto vyrábí rukávy z nylonu, spandexu a gumy a dodává se ve třech různých barvách.

Počet1 balení
VelikostXS, S, M, L, XL
BarvyČerná, Šedá, Oranžová | Hmotnost, šedá, černá | Béžový
MateriályNylon, Spandex, Guma

Tommie měděný rukáv

Pro jedinečné zkroucení kompresních rukávů pro tenisový loket poskytuje tato možnost od Tommie Copper stejnou podporu, jakou získáte od jiných rukávů, ale tkaninu naplňují technologií Copper Znergy.

Podle Tommie Copperová Copper Zynergy eliminuje mikroby způsobující zápach a nevypere se, takže tuto výhodu získáte, pokud budete vlastnit a nosit rukáv.

Dodává se v pěti různých velikostech a je k dispozici v řadě barev, mezi které patří černá, modrá, šedá, nahá a bílá.

Počet1 balení
VelikostS, M, L, XL, XXL
BarvyČerná, modrá, šedá, akt, bílá
MateriályPolyester, Lycra Spandex

Jedovatý rukáv

Venom Sleeve je kříženec tenisové loketní ortézy a rukávu, který nabízí obě řešení integrovaná do jednoho produktu.

Jakmile si nasunete kompresní návlek na paži, je k dispozici pružný pásek na suchý zip, který utáhnete kolem předloktí, abyste získali další podporu. Má také tu výhodu, že zabraňuje sklouznutí rukávu.

Elastický popruh je extra široký pro větší podporu a pokrytí a materiál rukávu je lehký a prodyšný pro pohodlí.

Venom Sleeve přichází v balení a je k dispozici v pěti různých velikostech. Jeho barva je černá a bílá.

Počet1 balení
VelikostS, M, L, XL, XXL
BarvyČerná bílá
MateriályNeznámý

Simien rukáv

Další jedinečná možnost kompresního rukávu pro tenisový loket pochází od společnosti Simien, která obsahuje gelové podložky pro cílený tlak.

Simien Sleeve klouže na vaši paži, podobně jako ostatní rukávy, ale jakmile ji budete mít přetaženou přes loket, umístíte gelové podložky tak, aby účinně cílily na loket tenisu a golfisty.

Pokud vás kompresní návleky zaujaly, ale nejste přesvědčeni, že nabídnou požadovaný tlak a podporu, pak u tohoto produktu možná najdete to, co hledáte.

Pouzdro Simien přichází v jednom vícebarevném provedení a je k dispozici ve čtyřech různých velikostech od malých po extra velké.

Počet2 balení
VelikostS, M, L, XL
BarvyČerná, šedá, modrá
MateriályNeznámý

Kde koupit

Tenisový loket je běžným stavem, takže najdete širokou škálu prodejců, kteří nabízejí celou řadu možností.

Zde jsou některá místa, která je obvykle nesou:

 • CVS
 • Walgreens
 • Walmart
 • cílová
 • Amazonka

Jednou z výhod nákupu ve vašem místním obchodě je, že můžete rovnátko vytáhnout z krabice a vyzkoušet si ho, abyste zjistili, zda se hodí. Je to také skvělý způsob, jak se seznámit s rovnátky, než si je koupíte online.

Místní maloobchodníci však mají podle našich zkušeností malý výběr, takže pokud hledáte nejkomplexnější výběr, pravděpodobně budete chtít nakupovat online.

Balení

Pokud máte potíže s paží, důrazně vám doporučujeme kontaktovat svého lékaře nebo jiného kvalifikovaného zdravotnického pracovníka, aby mohli přesně diagnostikovat vaše příznaky.

Odtud můžete zjistit, že rovnátka, popruhy a rukávy na tenisové lokty slouží jako účinný prostředek pro zlepšení pohodlí a zvládání bolesti.

Pokud hrajete tenis, doporučujeme vám také zvážit, jak by vaše raketa, struny, napětí a technika mohly přispívat k vašemu tenisovému lokti.

Naštěstí jste našli tuto příručku užitečnou pro prozkoumání některých nejlepších rovnátek dostupných pro tenisový loket, nebo přinejmenším vám pomůže ukázat vás správným směrem. Na zdraví!

Populární Problémy

Jak přežít svůj první rok v Color Guard. Už jste někdy viděli jednu z poločasových show na fotbalovém zápase vaší střední školy a všimli jste si všech lidí, kteří točí a házejí předměty jako vlajky, pušky a šavle? No ...

Jak brousit kosti. Pokud máte ležet náhradní kosti z večeře, jejich rozemletí je skvělý způsob, jak pro ně najít využití. Dobrý mlýnek na maso nebo mixér promění měkké kosti, jako ty z kuřat a jiných malých zvířat, na ...

Návrat Rogera Federera na Qatar Open ve čtvrtek náhle skončil, protože Nikoloz Basilashvili přišel ze setu, aby ve čtvrtfinálovém zápase porazil Švýcary.

WSU přebírá Oregon State v otvíráku fotbalu každého týmu v sobotu 2020. Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat živý přenos ze hry.

Novak Djokovic zlepšil svůj rekord vítězství a prohry v semifinále Australian Open na 9: 0, když ve čtvrtek porazil Aslana Karatseva ve dvou setech.