Jak sledovat vánoční speciál „Born This Way“ online

Takto narozen

Youtube Speciál „Born This Way“ bude v A&E vysílán 18. prosince.Dnes večer, Takto narozen ve 21 hodin odvysílá speciální sváteční závěrečný speciál na A&E ET/PT.Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos A&E na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

TV Philo

A&E je součástí hlavního 58-kanálového balíčku Phila, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě.

Začněte svou bezplatnou zkušební verzi PhiloJakmile se zaregistrujete na Philo, a pak můžete sledovat Takto narozen žijte na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo nebo ve svém telefonu (s podporou iPhonu), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám také umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožňuje přehrát události, které byly vysílány za poslední tři dny.

FuboTV

A&E je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV.Spusťte zkušební verzi FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete poté sledovat živý přenos z Takto narozen na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vzduch (a někdy i déle), i když je nenahráváte.

Hulu s živou televizí

A&E je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu.

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete sledovat živý přenos z Takto narozen na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání většinu nových epizod a speciálů) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud) DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Speciální náhled na prázdninové finále „Born This Way“Hrát si

'A Very Born This Way Christmas' Sneak Peek | Series Finale Special Premieres St, 12/18 | A&E Kriticky uznávané dokumenty Emmy vítězné Emmy Born This Way oslavují vánoční sezónu hodinovým speciálním finále série A Very Born This Way Christmas, které má premiéru ve středu 18. prosince ve 21:00 ET/PT. Speciál oslaví ducha prázdnin, kdy se Elena, John, Megan, Rachel, Sean, Steven, Cristina a Angel a jejich rodiny shromáždí… 2019-12-03T16: 59: 47 000Z

Dnes v noci bude A&E vysílat a Takto narozen speciální série prázdninového speciálu. Od prvního vysílání pořadu v roce 2015 se stal hitem a získal dvě ceny Emmy: jedno v roce 2016 za program Vynikající nestrukturovaná realita a druhé za vynikající casting a kinematografii pro program Reality.

Společnost A&E v prohlášení uvedla: Od hledání zaměstnání po procházení vztahů a rozchodů až po uplatnění vlastní nezávislosti se bude herci radovat ze společné cesty a poděkovat fanouškům za veškerou jejich podporu.

Dodal výkonný producent Johnathan Murray „Nestává se často, aby se televize vyráběla jako Born This Way, která měla tak pozitivní dopad na svět. Přehlídka nepochybně změnila způsob, jakým společnost vnímá lidi s Downovým syndromem a jak se lidé s Downovým syndromem vidí, řekl výkonný producent Jonathan Murray. Ukázalo se, že nikdo by neměl žít s umělými limity, které jsou kladeny na něj a na nás všechny, bez ohledu na to, jakým výzvám čelíme, chceme stejné věci - nezávislost, šanci na smysluplné zaměstnání a šanci přispět našim rodinám a komunitám .

Podle sítě bude dnešní večer oslavovat ducha prázdnin, protože Elena, John, Megan, Rachel, Sean, Steven, Cristina a Angel a jejich rodiny se shromažďují, aby šířili náladu a přemýšleli o svém osobním růstu ve čtyřech ročních obdobích seriálu .

Lidé se mohli podívat speciálu, který ukazuje, že Cristina a Angel (kteří se vzali v roce 2018) otevírají o svém manželství. Manželství je o trávení času společně a někdy dochází k vzestupům i pádům, říká Cristina. Ale vždy se spolu smíříme, zlato?

Angel odpovídá, ano. Až na to, že mě nenechala udržet vousy.

Stojí za zmínku, že krátká digitální série, Born This Way: Moving Forward „Byl zpřístupněn online od 13. prosince. Přehlídka sleduje herecké obsazení a poskytuje rady těm, kteří mají milovanou osobu s Downovým syndromem. Přehlídka zasáhne také důležitá témata, jako je podnikání v rámci zdravotně postižené komunity a důležitost osob se zdravotním postižením účastnících se demokratického procesu. Můžete se podívat Born This Way: Moving Forward na YouTube kanál A & E zde.

Zprávy, že se představení blíží ke konci vynořil v srpnu . Čtvrtá sezóna přehlídky vyvrcholila v květnu 2018.


Populární Problémy

Ať už se chystáte na kostýmní večírek nebo měníte styl, vypadat jako hippie ve skutečnosti není tak těžké; koneckonců, jedním z principů být hippie je, že přirozenost je krásná - a že vaše oblečení hippie je šancí ...

Námořní fotbal v sobotu otevírá sezónu proti Svatému kříži. Zde je návod, jak sledovat hru živě online, pokud nemáte kabel.

Rafael Nadal by pravděpodobně byl rád, kdyby slyšel, že Rome Masters se prosazuje o týden. Týdenní mezera mezi Římem a Paříží poskytne Nadalovi dostatek času na dobití sil.

Pokud žijete v USA, zde je několik způsobů, jak můžete online sledovat pouliční skateboarding na olympiádě žen online.