Jak se dívat na sezónu 5 Chesapeake Shores online bez kabeluKorunní médiaHallmark’s Chesapeake Shores se konečně vrací do 5. sezóny. Nová sezóna má premiéru na The Hallmark Channel v neděli 15. srpna ve 20 hodin. Východní/19:00 Centrální. Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat online epizody sezóny 5 Chesapeake Shores:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

TV Philo

Můžete sledovat živý přenos kanálu Hallmark a Více než 60 dalších televizních kanálů na televizi Philo , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:Bezplatná zkušební verze Philo

Jakmile se zaregistrujete do Philo, Chesapeake Shores můžete sledovat živě v aplikaci Philo , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast (kompatibilní s mobilními telefony Android), na jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Můžete také sledovat na počítači na webu Philo .velikosti raketbalových raket

Pokud se nemůžete dívat naživo, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.
FuboTV

Můžete sledovat živý přenos kanálu Hallmark a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarmavětšina grandslamových titulů žen

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Chesapeake Shores můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos kanálu Hallmark a dalších 65 televizních kanálů na Vidgu . Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale můžete získat první měsíc za pouhých 10 $:

Vidgo zkušební verze zdarma

band it loketní opěrka

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, Chesapeake Shores můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .


AT&T TV

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. Hallmark Channel je součástí každého, ale s 14denní zkušební verzí si můžete vybrat jakýkoli balíček a jakýkoli požadovaný doplněk.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení na svém televizoru (Roku, Fire Stick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, Chesapeake Shores můžete sledovat živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Samsung TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefonu Android, iPadu nebo Androidu tableta. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin).


Sling TV

Živý přenos kanálu Hallmark a dalších 40 televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím doplňku Sling TV Lifestyle Extra, který lze přidat k základnímu balíčku Sling Orange nebo Sling Blue. Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale je to nejlevnější služba pro dlouhodobé streamování s Hallmark a svůj první měsíc můžete získat za 16 $:

Získejte Sling TV

tabulka velikostí tenisových raket

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, Chesapeake Shores můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.

lepší zavolání saul sezóna 4 epizoda 1 putlocker

Náhled sezóny 5 Chesapeake ShoresHrát si

První pohled - Chesapeake Shores - Hallmark Channel Podívejte se na zbrusu novou sezónu Chesapeake Shores, která přichází na Hallmark Channel v neděli 15. srpna! 2021-07-12T21: 05: 09Z

Nová sezóna Chesapeake Shores otevírá nové dveře a nové příběhy pro hlavní postavy.

Ačkoli Chesapeake Shores dříve řídil showrunner John Tinker, Tinker je nyní showrunnerem pro When Calls the Heart. Vítězka Emmy Phoef Sutton nyní převzala roli showrunnera, Informovala o tom společnost TVLine . Robert Buckley se navíc přidává k obsazení jako nová postava, Evan McKenzie.

Níže budou uvedeny spoilery pro novou sezónu Chesapeake Shores.

První dvě epizody budou mít velkou část věnovanou flashbackům, protože Jesse Metcalfe se připravuje na odchod ze série. Hlášený termín že se Metcalfe rozhodl opustit show, ale zůstane u tajemné série Martha’s Vineyard. V prohlášení pro Deadline Channel v květnu uvedl:

Nová sezóna velmi populární skriptované série Hallmark Channel, Chesapeake Shores , se vrací letos v létě. Jesse Metcalfe, který hraje Trace Riley, se rozhodl show opustit. Děj jeho postavy se uzavře na začátku páté sezóny. Jesse je váženým členem rodiny Crown Media; těšíme se na další spolupráci s ním na projektech, včetně původních filmů na Hallmark Channel, stejně jako na jeho filmové sérii Hallmark Movies & Mysteries, Martha’s Vineyard Mysteries.

V rozhovoru s Heavy na začátku března Metcalfe sdílel, jak vděčný byl za to, že byl v seriálu.

Řekl: Ve skutečnosti odjíždím na konci tohoto měsíce, abych natočil pátou sezónu Chesapeake Shores, což je série, ve které jsem pro Hallmark Channel. Je to skvělé rodinné drama, kde hraji country zpěváka a skladatele. Mohu tedy zpívat v pořadu, což je něco, co považuji za neuvěřitelně potěšující. Je vždy příjemné být v páté řadě úspěšné série.


Populární Problémy

Jak vybrat bezpečné hračky pro psy. Pro psy nejsou hračky luxusem. Jsou nezbytné pro dobré zdraví. Pomáhají odrazit nečinnost a nudu. Také nám umožňují vybudovat si pouto s našimi domácími mazlíčky. Měli byste se však ujistit, že jste ...

Dvacetinásobného hlavního vítěze Rogera Federera lze vidět ve chvále Esther Vergeer na poctu, kterou zveřejnila ITF na sociálních médiích. Vergeer získal 328 titulů ve dvouhře a čtyřhře a strávil celkem 668 týdnů jako světová jednička.

Rafael Nadal ve 4. kole French Open 2014 porazil Dušana Lajoviče.

Jak se dostat do Jiufenu. Jiufen se nachází na Tchaj -wanu a stal se jednou z nejlepších turistických destinací ostrova. Díky robustní síti veřejné dopravy na Tchaj -wanu se snadno dostanete do Jiufenu a řady dalších atrakcí. Vezměte si průvodce ...

Podíváme se na špičkové tenisty, kteří pocházejí ze sportujících rodin.

Zde je návod, jak sledovat dnešní hru Rams vs Steelers online bez kabelu, ať už jste na trhu nebo mimo trh.