Přímý přenos sezóny 5 „Better Call Saul“: Jak se dívat online bez kabeluAMC

Dnes večer je premiéra 5. série Raději zavolej Saula , vysílaný ve speciální nedělní večer, než přehlídka zítra obnoví svůj pravidelný program na pondělní večer. Dnešní epizoda má premiéru ve 22:05. ET (21:05 CT) na AMC.

rychlý badminton

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat Raději zavolej Saula živě nebo na vyžádání na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících předplacených služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

TV Philo

AMC je součástí hlavního 59-kanálového balíčku Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě. Součástí je také sedmidenní zkušební verze zdarma:

Bezplatná zkušební verze Philo

Jakmile se zaregistrujete na Philo, a pak můžete sledovat Raději zavolej Saula žijte na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo, nebo na svém telefonu (s podporou iPhonu), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám také umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožňuje přehrát události, které byly vysílány za poslední tři dny.

FuboTV

AMC je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos z Raději zavolej Saula na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vzduch (a někdy i déle), i když je nenahráváte.

velikost tenisové rakety

Sling TV

Balíček Sling Blue od Sling TV je dodáván se 47 kanály, včetně AMC. První měsíc to stojí 20 $ a poté 30 $ za měsíc:

Získejte Sling TV

Nebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, můžete získat zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

Balíček Sling TV + Fire Stick

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Raději zavolej Saula živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


AMC Premiere

AMC Premiere je další možností, ale tato funguje pouze v případě, že již máte kabelové nebo satelitní předplatné. Nefunguje to, pokud jste mimo USA nebo pokud přerušíte kabel.

Poznámky k webu: Můžete se přihlásit k odběru AMC Premiere, pokud je AMC součástí vašeho televizního balíčku. Pokud pozastavíte nebo zrušíte účet poskytovatele TV, vaše předplatné AMC Premiere již nebude aktivní. Diváci Xfinity mohou upgradovat na AMC Premiere prostřednictvím Xfinity.

Lidé, kteří jsou přihlášeni k odběru AMC Premiere, to uvidí Raději zavolej Saula epizody o 48 hodin dříve (premiéra je již tímto způsobem k dispozici). Pokud si chcete službu nejprve vyzkoušet, můžete získat bezplatnou zkušební verzi.

soutěžní stolní tenis

Náhled „Better Call Saul“Hrát si

Raději zavolejte Saulovi: „Zůstávám Saul Goodman“ 5. sezóna Premiéra Sneak Peek | Vrací 23. února Jimmy a Kim debatují o zásluhách výkonu práva jako Saul Goodman. Nenechte si ujít premiéru 5. série v neděli 23. února v 9/8c. #BetterCallSaul #AMC Pro více Better Call Saul videa: goo.gl/LLCugx Better Call Saul Sneak Peek: Sezóna 5, Episode 1 Přihlaste se k odběru kanálu AMC YouTube: goo.gl/Tu5rSx Better Call Saul: goo.gl/B7Rfus Sign… 2020-02-17T03: 00: 02.000Z

Dnešní epizoda má premiéru ve 22:05. Eastern (21:05 centrálního času) na AMC v neděli 23. února 2020. Na pobřeží Tichého oceánu má premiéru ve 22:05. Pacific (ale pokud se díváte online, možná ho stihnete v 19:00 Pacific ve stejnou dobu jako zbytek země v závislosti na tom, jakou online službu používáte.) TV Guide uvádí horské časové pásmo jako vysílání v 11: 05 hod Mountain, ale budete chtít znovu zkontrolovat a ujistit se, že tomu tak je u vašeho poskytovatele kabelových služeb.

Zde je ohlédnutí za tím, co se stalo ve finále 4. série Raději zavolej Saula . Níže jsou uvedeny spoilery pro finále sezóny 4.

Finále sezóny 4 začalo vzpomínkou, když to mezi Jimmym a jeho bratrem Chuckem bylo ještě dobré. On a Chuck šli do baru zpívat karaoke poté, co Jimmy přísahal jako právník. Chuck samozřejmě ukradl show a překonal Jimmyho, jak to dělá. Vypil příliš mnoho a Jimmy se o něj později v noci postaral. Samozřejmě vše, co je hořkosladké a prázdné po tom, co se stalo s Chuckem a Chuckovou sebevraždou.

Ve stejné epizodě se Mike pokoušel najít Wernera, zatímco se snažil přesvědčit Guse, aby nechal Wernera vrátit se do své práce, pokud ho najde. Lalo mezitím zpochybňuje Nachovo vedení Salamance a snaží se najít samotného Wernera. Mike nakonec Wernera dohoní, ale dozví se, že Gus nemá v úmyslu dát Wernerovi další šanci. V krásně natočené, ale smutné scéně Mike Wernera zastřelí a zabije.

Velká část epizody se soustředila na to, že se Jimmy ve druhém slyšení pokusil získat zpět svoji zákonnou licenci. Zobrazuje se jako truchlící bratr u Chuckova hrobu a poté dává anonymní dar na Chuckovo jméno. A také pomáhá udělovat stipendia na jméno svého bratra. Ale zhroutí se, když si uvědomí, že žadatel, který je mu nejvíce podobný, to nedostane. Stále cítí velkou bolest z toho, jak se k němu Chuck choval. Později ve svém slyšení Jimmy přednese řeč, která pohne právníky při rozhodování, zda by měl získat zpět svoji licenci, a mluví o tom, že si zaslouží jméno McGill. Kim je dojatá také k slzám, ale později se dozví, že Jimmy oklamal všechny, dokonce i ji. Zdá se, že ji to hodí do smyčky, zvlášť když se dozví, že Jimmy nehodlá cvičit pod jménem McGill.


Populární Problémy

Dnes v noci se vysílá epizoda 3 sezóny 17 pro pořad „Keeping Up With the Kardashians“. Získejte informace o epizodě KUWTK a o tom, jak ji sledovat online, prostřednictvím živého streamování bez kabelů.

Serena Williamsová po svém návratu na cílové čáře pokulhávala, ale tohle by klidně mohl být její turnaj.

Roger Federer je připraven tento týden uskutečnit svůj dlouho očekávaný návrat do profesionálního tenisu na akci ATP 250 v Dauhá.

Stan Wawrinka a Roger Federer slaví vítězství ve čtyřhře v Lille 23. listopadu (IANS/EFE) Superstar Švýcarské duo Roger Federer a Stanislas Wawrinka p.

Jak chodit ve svatebních šatech. Není horší pocit, že když si vyberete to, co si myslíte, jsou to dokonalé šaty, a pak si uvědomíte, že v nich nemůžete pohodlně chodit. Zaměření na držení těla a tempo při chůzi uličkou vám může pomoci vypadat ...

Jak jíst zdravě jako vegetarián. Lidé přijímají polo- nebo úplnou vegetariánskou dietu z mnoha důvodů. Pro zlepšení zdraví se můžete rozhodnout zdržet se konzumace masa, mořských plodů, mléčných výrobků a/nebo vajec; z etických nebo náboženských důvodů; omezit ...