Jak udělat pětiminutový sportovní účes

Udržování vlasů na místě při sportování může být oříšek. Chcete vypadat dobře, ale nechcete si dělat starosti, jestli vám vlasy nepadají z místa. S těmito jednoduchými účesy se budete moci soustředit spíše na hru než na divokou ofinu a volný culík.

tenisové rakety na prodej

Metoda 1 ze 6: Klasický drdol

 1. Obrázek s názvem Proveďte pětiminutový sportovní účes Krok 1

  1 Tento účes použijte, pokud máte dlouhé vlasy. Pokud máte kratší vlasy, klasický drdol se rychle rozcuchá.
 2. Obrázek s názvem Proveďte pětiminutový sportovní účes, krok 2

  2 Projděte si vlasy uhlazujícím sérem. Existuje spousta vyhlazovacích sér, ale je úplně jedno, které si koupíte. Pořiďte si takový, který odpovídá vašemu typu vlasů (to je obvykle napsáno na lahvičce), ale se značkami si příliš hlavu nelámejte.
 3. Obrázek s názvem Do pětiminutového sportovního účesu, krok 3

  3 Shromážděte vlasy vysoko vzadu na hlavě a zajistěte je držákem na culík. Natočte vlasy a obtočte je kolem základny ohonu a vytvořte tvar drdolu.
 4. Obrázek s názvem Proveďte pětiminutový sportovní účes, krok 4

  4 K drdolu přivažte druhý držák ohonu a zajistěte jej. Pokud konce trčí, zastrčte je do gumičky nebo je zajistěte bobby piny.
 5. Obrázek s názvem Proveďte pětiminutový sportovní účes, krok 5

  5 Postříkejte lakem na vlasy, abyste zajistili případné odlety. Můžete také použít vosk na vlasy nebo nechat přirozeně vypadnout prameny vlasů. Pamatujte si, že čím více necháte vypadnout uvolněné prameny, tím je pravděpodobnější, že se váš účes stane rozcuchaným. reklama

Metoda 2 ze 6: Slicked-back culík

 1. Obrázek s názvem Proveďte pětiminutový sportovní účes, krok 6

  1 Vetřete si do vlasů trochu vosku na vlasy a pročešte ho vlasy. Ujistěte se, že vosk rovnoměrně rozetřete na ruce, a nepoužívejte příliš mnoho- neexistuje jiný způsob, jak jej dostat ven, než si umýt vlasy.
 2. Obrázek s názvem Do pětiminutového sportovního účesu, krok 7

  2 Zakloňte hlavu dozadu a pevně si sežeňte vlasy na zátylku. Zajistěte si vlasy silným držákem na culík. Je důležité vlasy svázat co nejpevněji, jinak se vám při sportování mohou některé prameny vrátit zpět.
 3. Obrázek s názvem Proveďte pětiminutový sportovní účes, krok 8

  3 Kolem místa, kde by vám začala ofina, použijte elastickou čelenku. Můžete použít jeden nebo přidat druhý pro další přidržení. Dejte jednu půl palce od vlasové linie a druhou asi palec za první. Čelenky také dodají vašemu sportovnímu vzhledu prvek stylu a barvy. reklama

Metoda 3 ze 6: Boční francouzský cop

 1. Obrázek s názvem Proveďte pětiminutový sportovní účes, krok 9

  1 Tento styl použijte, pokud máte dlouhé vlasy. Je to trochu chovatel, ale francouzské copánky jsou odolné a stále vypadají dobře, když se trochu rozcuchají.
 2. Obrázek s názvem Proveďte pětiminutový sportovní účes, krok 10

  2 Rozdělte si vlasy po straně prstem nebo hřebenem. Francouzský cop strana hlavy naproti části, až těsně pod ucho. Ujistěte se, že je cop velmi přiléhavý k vaší hlavě, aby se při hraní nemohl vrátit zpět.
  • Francouzské splétání vlasů je stejné jako u normálního splétání, kromě toho, že místo splétání rovně dolů přidáte část vlasů pokaždé, když přejdete přes střed. Začněte překřížením pravé a poté levé strany copu přes střed. Poté přidejte malou část vlasů na pravou stranu a překřižte je. To samé udělejte s levicí. Pokračujte v tom, dokud nedosáhnete bodu těsně pod uchem.


 3. Obrázek s názvem Proveďte pětiminutový sportovní účes, krok 11

  3 Shromážděte všechny vlasy u krku, stočte do drdolu a zajistěte držákem na culík. Zajistěte konce vlasů pomocí bobby pins (pokud vám to váš sport umožňuje) a naneste lak na vlasy, aby zůstaly na místě. reklama

Metoda 4 ze 6: Pletené třesky

 1. Obrázek s názvem Proveďte pětiminutový sportovní účes, krok 12

  1 Tento účes použijte pro krátké až středně dlouhé délky vlasů. Je to dobré na to, abyste si udrželi ofinu z obličeje, aniž by vás nutili dát si vlasy do culíku.
 2. Obrázek s názvem Do pětiminutového sportovního účesu, krok 13

  2 Rozčesejte si vlasy a rozčesejte je na pravou stranu. Budete si splétat ofinu tak, aby vám šla po levé straně hlavy.
  • Vezměte tři kusy vlasů z ofiny nejblíže k vaší boční části a jednou je splétejte: levý kus pod středem, potom pravý pod ním. Když přijde čas znovu zaplést levou stranu, přidejte před zaplétáním trochu vlasů z ofiny.
  • Pomůže vám, když budete mít hlavu nakloněnou na levou stranu. Pletenec tak bude sledovat křivku vaší hlavy.
 3. Obrázek s názvem Proveďte pětiminutový sportovní účes, krok 14

  3 Zajistěte cop v blízkosti zadní části ucha malými elastickými a bobby kolíky. Postříkání vlasů lakem také pomůže zajistit cop. Pokud máte krátké vlasy, můžete kolem nich nechat vlasy přirozeně padat. Jinak jeho zbytek stáhněte do nízkého drdolu. reklama

Metoda 5 ze 6: Pigtail buchty

 1. Obrázek s názvem Proveďte pětiminutový sportovní účes, krok 15

  1 Na krátké až středně dlouhé vlasy použijte drdoly. Dobře sedí na spodní části krku, dokonce i s velmi krátkými vlasy.
 2. Obrázek s názvem Proveďte pětiminutový sportovní účes, krok 16

  2 Natáhněte si vlasy na dva stejné culíky na obou stranách hlavy. Pokud máte delší vlasy, můžete si vlasy stáhnout až do poloviny hlavy, těsně za uši. Pokud máte krátké vlasy, přitáhněte si vlasy blíže k základně krku.
 3. Obrázek s názvem Proveďte pětiminutový sportovní účes, krok 17

  3 Několikrát si zabalte vlasy do gumičky. Na třetím zábalu stáhněte culík do drdolu. Pigtailové drdoly budou při běhu škubat, nezapomeňte je tedy pevně zavázat gumou.
 4. Obrázek s názvem Do pětiminutového sportovního účesu, krok 18

  4 Nenuťte vlasy do drdolů, pokud jsou příliš krátké. Pravidelné malé copánky jsou stejně roztomilé jako buchty a nebudete se muset bát, že by se rozpadly. Spárujte to s čelenkou, aby vám vlasy nespadly do obličeje. reklama

Metoda 6 ze 6: Postranní Pixie

 1. Obrázek s názvem Do pětiminutového sportovního účesu, krok 19

  1 Tento účes použijte, pokud máte velmi krátké vlasy. Bude také fungovat pro vlasy, které jsou mezi délkami. Je to chaotický vzhled s trochou ostrosti, ale funguje velmi dobře se vzhledem, který sport přirozeně dává krátkým vlasům.
 2. Obrázek s názvem Do pětiminutového sportovního účesu, krok 20

  2 Vyčešte si vlasy a vyberte stranu, na kterou si vlasy rozdělíte. Někdy bude jedna strana vypadat lépe než druhá, zkuste tedy jednu a pak druhou. Nebojte se vytvořit dramatickou část. Dramatická boční část je tím, co dělá tento styl větrným a ležérním.
 3. Obrázek s názvem Proveďte pětiminutový sportovní účes, krok 21

  3 Při práci z nové části použijte pěnu nebo stylingový vosk, abyste vlasy odstrčili od své části na opačnou stranu hlavy.
  • Použijte malé množství pěny nebo vosku a rovnoměrně rozetřete po rukou. Vezměte si do prstů kousky vlasů různé délky a zatáhněte za ně, aby se pěna nebo vosk rozdělily. Podle potřeby můžete získat více pěny nebo vosku, ale nepoužívejte příliš mnoho, jinak budete muset vlasy šamponovat.
  • Pokud máte delší vlasy, můžete použít žehličku, ale není to nutné, zvláště pokud budete běhat.
 4. Obrázek s názvem Proveďte pětiminutový sportovní účes, krok 22

  4 Pomocí prstů rozdělte zbývající vosk z rukou do zbytku vlasů. Trik s krátkými účesy spočívá v přidání dramatických prvků, takže se nebojte vlasy tlačit hodně nahoru a dělat je rozcuchané. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Moje vlasy mají spoustu odletů. Co bych měl dělat? Můžete zkusit použít olej, například kokosový, mandlový nebo olivový. Nebo můžete použít lak na vlasy nebo gel.
 • Otázka Moje vlasy dostávají tolik poletujících věcí, co mám dělat? Můžete si zkusit vzít plechovku laku na vlasy a mezi hrami si vlasy uhladit. Jinak použijte skate vosk. Opravdu tvrdě schne a zabraňuje létání.
 • Otázka Chci opravdu chytlavý a sportovní účes pro středně dlouhé vlasy. Nějaké rady nebo účesy? Fishtail cop je dobrý nápad, nebo vodopád cop do culíku. Jakýkoli cop je dobrý nápad.
 • Otázka Moje vlasy jsou velmi jemné a často se mi stírají z jakéhokoli stylu, ve kterém je mám, dokonce i z obyčejného culíku. Lak na vlasy nepomáhá a kondicionér mi vlasy zatěžuje. Jaký je účes, který mohu použít pro sport? Vyzkoušejte twin cornrows, koblihový drdol nebo pletený culík. Jeden z nich musí fungovat.
 • Otázka Jak dlouho budou tyto účesy trvat se spoustou fyzické aktivity? Záleží. Udělal jsem buchtu pro tělocvik, pak se to po dlouhém běhu snadno uvolnilo. Navrhoval bych ohon, ale něco, co by to trochu jazzovalo, například zastrčený ohon. Pokud to zapletete copánky, copánky mohou být nepořádné, ale já jsem to udělal znovu po tělocviku.
 • Otázka Jak to udělám bez laku na vlasy? Svažte si vlasy do pevného culíku nebo do pevné koblihy. Lak na vlasy prostě udržuje vlasy v pořádku a poskytuje trochu lesku, takže váš účes lze provést i bez nich. Také se vyvarujte používání gelu nebo oleje, pokud se chystáte provádět fyzické aktivity, protože nechcete, aby vám po potu kapaly věci po obličeji.
 • Otázka Co když mám krátké vlasy a nechci používat žádné stylingové přípravky? Udělejte si semi-culík, kde vlasy úplně neprojedete na druhou stranu.
 • Otázka Jak zajistím, aby mé vlnité vlasy byly uhlazené? Můžete zkusit použít žehličku a poté do ní vložit lak na vlasy. Nebo ho zkuste vyčistit a poté do něj vložit lak na vlasy.
 • Otázka Co když mám krátké vlasy a nechci použít lak na vlasy? Můžete použít nějaký gel. Účinnější je ale lak na vlasy. Zajděte do místního salonu a požádejte o návrhy.
 • Otázka Jak udělám francouzský cop. Nikdy mi to nefunguje a vyzkoušel jsem téměř všechno. Francouzské copánky jsou ve skutečnosti docela snadné! Nejprve si pročesejte vlasy dozadu, aby nebyla žádná část. Poté vezmete 3 prameny a začnete splétat cop. Pokračujte v pletení, dokud se nedostanete na konec, a poté jej zavažte gumičkou.

Populární Problémy

Fondant je univerzální poleva, kterou lze použít k vytvoření opravdu jedinečných a krásných dortů. Může být válcován na plocho, aby pokryl celý dort, nebo se vytvaroval do postav a postav. Jakmile vytvoříte svou válcovanou fondánovou polevu nebo ...

Jak rychle snížit triglyceridy. Zvýšené triglyceridy jsou znepokojivé, protože mohou vést ke zvýšenému riziku srdečních chorob a mrtvice. Pokud chcete rychle snížit hladinu triglyceridů, měli byste provést dietní změny, jako je vyřazení ...

Australská tisková rada usoudila, že karikatura zveřejněná v reakci na výbuch Sereny Williamsové na US Open neporušila její standardy.

Chcete streamovat klasický animovaný seriál Chrliče? Máme pro vás přehled - tady a kde streamujte Chrliče právě teď.

Ve středu večer se Jazz ujme Blazers v otvíráku sezóny NBA 20-21. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos hry online.

Jak změřit paže pro kulturistiku. Mnoho kulturistů pravidelně měří své svaly, aby sledovalo, kolik svalové hmoty získávají v posilovně. Pravidelné měření paží pro biceps, triceps, předloktí a zápěstí vám poskytne ...