Jak francouzský cop

Francouzský cop je krásný a klasický účes. Ačkoli se jeho složitá vazba může zdát komplikovaná, vytvoření vlastního francouzského copu je jednoduchý proces. Tajemství spočívá v tom, že do každé sekce přidáte pramen vlasů, než jej zapletete. Jakmile získáte základy tradičního copu, můžete zkusit francouzský krajkový cop pro efektní zkroucení.Metoda 1 ze 2: Vytvoření klasického francouzského copu

 1. 1 Připravte si vlasy. Pročešte si vlasy, abyste získali všechny spletence, byly hebké, hladké a připravené na cop. Pro jediný cop, který vám jde po zátylku, pročesejte vlasy dozadu, směrem od čela.
  • Místo toho možná budete chtít cop na boku hlavy, nebo možná budete vyrábět více než jeden cop. V takovém případě rozčesejte vlasy a rozčešte je na části podle toho, kolik copánků byste chtěli.
  • Vlasy si můžete splétat, když jsou suché nebo mokré. Ale splétání mokrých vlasů vám dodá hebké, pěkné vlny, když je později vyndáte.
 2. 2 Začněte stříhat vlasy. Začněte proces tím, že shromáždíte velký kus (3-4 palce široký) z horního středu hlavy. Všechny vlasy v této sekci by měly pocházet ze stejné „řady vlasů“. Nechcete chytit prameny shora nahoru nebo dolů.
  • Pokud máte ofinu, můžete ji v tomto místě vnést do copu nebo je nechat volně. Vyberte si, co si myslíte, že vypadá nejlépe. Chcete-li je splétat, budete muset popadnout vlasy z úplného středu hlavy, přímo nad čelo.
  • Sekce, se kterou začínáte, nemá nic společného s tím, jak velký váš cop bude. Začínáte s malou částí, ale cop přidává další vlasy silnější.
 3. 3 Rozdělte tento první 'kus' na tři kusy. Stejně jako tradiční copánky, francouzské copánky používají k vytvoření svého vzoru tři části vlasů. Oddělte je tím, že prsty přejedete kusem, který držíte, a vytvoříte tři rovnoměrné kusy. Ujistěte se, že žádný z kusů není větší ani menší než zbývající dva.
 4. 4 Začněte v tradičním copu. Nejprve musíte správně umístit ruku: držte dva prameny v jedné ruce a třetí pramen v druhé. Začněte v atradiční coppřekročením „pravého“ vlákna do středu. Poté přesuňte „levý“ pramen shora do středu. Opakujte, dokud nevytvoříte několik řádků tradičního copu.
 5. 5 Pracujte v nových vlasech. Pokračujte s tímto tradičním vzorem copů, ale začněte přinášet další kousky vlasů. Než přejdete část do středu, popadněte vlasy z té strany hlavy a zahrňte je do křížení.
  • Pokaždé, když přejdete, zapracujte další malý kousek vlasů. Nezáleží na tom, kolik nových vlasů pokaždé popadnete, ale čím méně chloupků uchopíte, tím bude cop složitější.
  • Chcete-li nejlépe vypadat francouzský cop, zvedněte vlasy v blízkosti obličeje a krku. Pokud sbíráte kousky pouze ze středu (poblíž hlavního vlákna), později se zakryjí prameny zvenčí.
 6. 6 Přineste všechny vlasy do copu. Při práci na hlavě vám začnou docházet volné vlasy, které přivedete do copu. Než dosáhnete zátylku, měli byste zapracovat všechny vlasy.
 7. 7 Dokončete cop. Když jsou všechny vaše vlasy v pracovním copu, dokončete je jako tradiční cop. Pokračujte, dokud nedosáhnete konce svých pramenů. Poté oplet zajistěte držákem ohonu.
  • Vyvarujte se používání gumiček, protože ty trhají a lámou vlasy, když je odstraňujete.
  reklama

Metoda 2 ze 2: Vytvoření francouzského krajkového copu

 1. 1 Připravte si vlasy. Stejně jako u běžného francouzského copu si vlasy uhlaďte kartáčem. Francouzské krajkové copánky se vám mohou vypracovat na jednu nebo obě strany hlavy, takže si vlasy rozdělte. Použijte střední nebo boční část, podle toho, jakému vzhledu dáváte přednost.
 2. 2 Začněte malou částí. Uchopte kousek vlasů z jedné strany vaší části, poblíž samotné části. Velikost této sekce dělá záležitost ve francouzské krajce, protože určuje tloušťku copu. U většího copu popadněte pořádnou část vlasů a u jemného copu menší kousek. Obecně by měl mít tloušťku přibližně jeden palec.
 3. 3 Rozdělte tuto sekci na třetiny. Stejně jako u běžného francouzského copu musíte rozdělit svou počáteční část vlasů na tři rovnoměrné kousky. Nakloňte tyto kousky dolů, abyste si orámovali obličej, a ne je tahejte směrem k zadní části hlavy.
 4. 4 Začněte splétat. Začněte francouzskou krajku v tradičním copu. Přejděte „pravý“ pramen do středu a poté „levý“ pramen do středu.
 5. 5 Začněte přinášet nové vlasy. Ve francouzském copu jste přidali vlasy z obou stran hlavy. Ve francouzském krajkovém copu byste měli přidávat vlasy pouze z jedné strany copu.
  • Nezáleží na tom, ze které strany přidáte nové vlasy. Důležité je, že všechny nové vlasy pocházejí ze stejné strany copu.
 6. 6 Pokračujte v pletení kolem hlavy. Když se budete s copem pohybovat dále, začne kolem vaší hlavy vytvářet korunu nebo svatozář. Můžete si zvolit zapletení přes horní část ucha nebo pod něj.
  • Pokud děláte jediný cop, omotejte si ho celou kolem hlavy. Pravděpodobně vám dojdou vlasy u ucha na druhé straně hlavy.
  • Pokud děláte dva copánky, přestaňte splétat, až dosáhnete zátylku. První cop splétejte gumičkou a poté celý proces opakujte na druhé straně hlavy a vytvořte druhý cop.
 7. 7 Dokončete svůj cop. Nakonec vám dojdou volné vlasy, aby zapracovaly do copu. V tomto okamžiku pokračujte v práci v tradičním copu, dokud nedosáhnete konců svých pramenů. Svažte si vlasy elastickou kravatou, abyste zajistili svůj francouzský krajkový cop. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Je francouzský cop na svatbu dost formální? Ano. Francouzský cop je dostatečně formální pro jakékoli svatební téma.
 • Otázka Je snadné vyjmout? Ano, pokud to uděláte správně. Vyjměte pásek a jemně zatáhněte za vnější okraje, aby se uvolnil. Takto pokračujte, dokud jej nevyjmete. Ať uděláte cokoli, NEČEŠTE ani nečesejte, jakmile pás vyjmete. Prostě to udělá největší zmatek vůbec.
 • Otázka Mohu se naučit francouzsky splétat vlastní vlasy, pokud mohu francouzsky zaplést vlasy mého přítele? Ano, můžete se učit. Bude to chtít trochu praxe, zvyknout si na to na vlastních vlasech, ale protože už víte, jak to udělat na kamarádově, máte pěkný náskok!
 • Otázka Jak bych francouzské cop krátké vlasy? Zkuste použít menší části vlasů a pevně si je zatáhněte! Pokud to nevyjde, krajková šňůra je lepší volbou.
 • Otázka Kdykoli se pokusím udělat francouzský cop, vlasy se mi nafouknou, protože to nedělám dostatečně pevně. Co bych měl dělat? Než přejdete k dalšímu dílu, ujistěte se, že tento kus je pěkný a těsný a ne nafouklý. K tomu, aby se tomu vyhnul, může být velmi užitečné mít přítele zapletené vlasy, nebo dokonce sourozence nebo rodiče.
 • Otázka Jak mohu zabránit tomu, aby se moje ruce unavily? Začínají být tak bolestivé, že nesnáším pletení vlasů. Zkuste splétat pomalejším tempem, dělejte si přestávky, abyste si odpočinuli. Pokud jsou vaše vlasy obzvláště husté, mohou se zdát jako věčné, takže přestávky mohou pomoci; stačí dočasně uvázat gumu. Můžete také zkusit najít loketní opěrku, například pult nebo poličku. Dalším způsobem je nechat paže opřené o hlavu, ale udržet si místo. Dalším způsobem je zhluboka se nadechnout a na minutu přestat splétat. Pokud nakloníte hlavu na stranu, kterou pletete, může to zmírnit napětí v pažích - mini cvičení.
 • Otázka Jak zapracujete rozpuštěné vlasy, protože pak nebudete mít 3 prameny? Stále budete mít 3 prameny. Jednoduše do pramene zakomponujete nové vlasy pokaždé, když je přejdete.
 • Otázka Jak to u někoho jiného udělám? Pletete to stejně, jen vidíte, co děláte. Vaše paže nebudou tak unavené, že je budete držet nad hlavou.
 • Otázka Jak bych to všechno udržel pohromadě? Ujistěte se, že jsou vaše prameny všechny těsné (zajistěte, aby se nerozpadly) a abyste je na konci pevně svázali.
 • Otázka Je snazší nechat někoho udělat za vás? Ano, bylo by to jednodušší, kdybyste to jednoduše nezvládli. I když vědí, co dělají!
Zobrazit více odpovědí Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Udržujte vlasy přiléhavé k hlavě, když je splétáte, ale ne tak těsné, aby způsobovaly nepohodlí. Volný cop může vypadat nedbale nebo se uvolnit po celý den.
 • Je snadnější splétat vlasy, pokud jsou mokré.
 • Tento účes je skvělý pro aktivity, jako je tanec nebo roztleskávání. Musíte si zaplést cop vysoko na hlavě a za pochodu jej zajistit bobby piny.
 • Pokud se vám ruce při splétání unaví, udělejte si malou přestávku tím, že si pod vlasy, které jste splétaly, uvázáte vlasy. Když jste připraveni pokračovat, sundejte si kravatu.
 • Zaplétejte si vlasy do zrcadla, abyste viděli, co děláte.
 • Pomocí malé elastické gumičky pomůžete udržet malou střední část vlasů na místě.
 • Do každé přidané části přidejte stejné množství vlasů. Pokud to neuděláte, může změna tloušťky (množství přidaných vlasů) způsobit, že cop bude vypadat nakřivo. Tloušťka sekcí také ovlivňuje styl opletení. Tenčí části způsobí, že cop bude vypadat složitěji a větší části budou vypadat jednodušeji.
 • Získejte čistý kus vlasů na cop, abyste při pletení neztratili 3 prameny.
 • Pokud máte tenké vlasy, přidejte sprej na vlasy.
 • Nepokoušejte se přenést nové prameny a pak jít dolů, jako to děláte v holandském copu, jinak to bude vypadat špatně a nedbale.

reklama

Varování

 • Dávejte pozor, abyste si vlasy při francouzském splétání nepustili, jinak budete muset začít znovu.
 • Při pletení vlasů se vám mohou unavit paže. Předkloňte se, abyste uvolnili napětí, nebo položte ruce na povrch za sebou (např. Čelo postele nebo opěradlo).
reklama

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat živou online premiéru The Walking Dead Season 10 Episode 9 midseason online, i když nemáte kabel.Jak zvýšit mobilitu kotníků. Pohyblivost kotníků je klíčová téměř pro všechny sportovce, stejně jako pro kohokoli, kdo se chce jen trochu snadněji a pohodlněji pohybovat pěšky. Pohyblivost kotníku pomáhá vytvářet sílu a rozsah pohybu ...Najděte perfektní násypku nebo koš na míče, které uložíte, vyzvednete a pohodlně přinesete tenisové míčky na hřiště, abyste vylepšili svoji hru.