Přímý přenos Eagles vs Falcons: Jak se dívat online

Getty Matt Ryan a Atlanta Falcons absolvují 1. týden Philadelphie Eagles.Atlanta Falcons bude hostit Philadelphii Eagles v neděli 12. září na stadionu Mercedes-Benz v Atlantě.

Hru (čas zahájení ve 13:00 ET) bude vysílat televize Fox v vybrané trhy . Pokud ale nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat živý přenos Eagles vs Falcons online, přičemž možnosti závisí na tom, kde žijete:Poznámka: Heavy může vydělat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Pokud je hra na vašem trhu

Poznámka: Můžete zkontrolujte zde abyste zjistili, zda bude hra vysílána ve vaší oblasti

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos Fox (live na většině trhů) a Více než 100 dalších živých televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

tenisové kšilty

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, Eagles vs Falcons můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Můžete také sledovat živé vysílání prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikaci Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale pokud to nemáte, můžete se přihlásit a sledovat pomocí svých přihlašovacích údajů FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenávejte to.
Vidgo

Můžete sledovat živý přenos Fox (živě na vybraných trzích) a dalších 65 a více televizních kanálů na Vidgu . Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale můžete získat svůj první měsíc za pouhých 10 $:

Získejte Vidgo

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, orly a sokoly můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

Můžete také sledovat živé vysílání prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikaci Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale pokud to nemáte, můžete se přihlásit a sledovat pomocí svých přihlašovacích údajů Vidgo.


Stream DirecTV

DirecTV Stream (dříve AT&T TV) má čtyři různé kanálové balíčky : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. Fox (live na většině trhů) je součástí každého, ale můžete si vybrat jakýkoli balíček a jakýkoli doplněk, který chcete, se 14denní zkušební verzí zdarma.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení v televizi (Roku, Fire Stick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Bezplatná zkušební verze DirecTV Stream

Jakmile se zaregistrujete do DirecTV Stream, Eagles vs Falcons můžete sledovat živě v aplikaci DirecTV Stream , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecastu, Samsung TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhonu, telefonu Android, iPadu nebo Androidu tableta. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webové stránky DirecTV Stream .

Můžete také sledovat živé vysílání prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikaci Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale pokud to nemáte, můžete se přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů DirecTV Stream (může být stále uveden jako AT&T v seznamu poskytovatelů kabelových služeb) a hodinky.

Pokud se nemůžete dívat naživo, DirecTV Stream je dodáván také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na neomezené hodiny).


Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling Blue Sling TV můžete sledovat živý přenos Fox (živě na vybraných trzích) a dalších 45 televizních kanálů. Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale je to nejlevnější služba pro dlouhodobé streamování s Foxem a první měsíc můžete získat za 10 $:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, Eagles vs Falcons můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Můžete také sledovat živé vysílání prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikaci Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale pokud to nemáte, můžete se přihlásit a sledovat pomocí svých pověření Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 50 hodinami cloudového DVR.


Hulu s živou televizí

Můžete sledovat živý přenos Fox (live na většině trhů) a 65+ dalších televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Eagles vs Falcons můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5, Nintendo Switch, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Můžete také sledovat živé vysílání prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikaci Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale pokud to nemáte, můžete se přihlásit a sledovat pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Pokud je hra mimo váš trh

SundayTicket.TV

Prostřednictvím SundayTicket.TV můžete sledovat živý přenos všech her NFL mimo trh, které nejsou vysílány na národní úrovni. Služba je bohužel k dispozici pouze lidem, kteří žijí v rezidencích, kde není k dispozici satelit DirecTV (byty, byty atd.), Obyvatelům několika vybraných metropolitních měst nebo vysokoškolští studenti . Zde si můžete ověřit svou způsobilost a zaregistrovat se:

SundayTicket.TV

Jakmile se zaregistrujete, fanoušci mimo trh můžete sledovat Eagles vs Falcons naživo v aplikaci NFL Sunday Ticket na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), Samsung Smart TV , iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači pomocí Web NFL Sunday Ticket .


DirecTV

Všimněte si toho, že se liší od DirecTV Stream, což je služba pro živé vysílání, která je dodávána bez smlouvy a nenabízí SundayTicket v žádném ze svých balíčků.

DirecTV je kabelová možnost, která je dodávána se smlouvou, ale stojí za zmínku zde, protože je to jediný další způsob, jak získat SundayTicket a sledovat živé hry mimo trh ve Spojených státech. DirecTV navíc v současné době nabízí SundayTicket zahrnutý bez dalších poplatků s jejich volbou (69,99 $ za měsíc) a výše s televizními balíčky:

SundayTicket na DirecTV

Jakmile se zaregistrujete do DirecTV, vy můžete sledovat Eagles vs Falcons živě v aplikaci DirecTV na vašem iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači pomocí Web DirecTV .


Pokud jste v Kanadě

DAZN

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé pravidelné sezóny a hry NFL po skončení sezóny přes DAZN , který je dodáván s bezplatnou zkušební verzí:

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, diváci v Kanadě můžete v aplikaci DAZN sledovat živé přenosy Eagles vs Falcons , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, Samsung Smart TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Hru můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN .


Náhled Eagles vs Falcons

Oba týmy v loňském roce skončily na konci příslušných divizí a oba se snaží v této sezóně udělat skoky. Philly skončil se značkou 4-11-1, zatímco Falcons ukončili sezónu ve 4-12.

Falcons mají nového hlavního trenéra v Arthur Smith a také mají veterána quarterbacka Matta Ryana, který se vrací pod střed pro jeho 14. sezónu s týmem. Odvážný veterán zahájil 14 nebo více her každou sezónu, kterou za tým odehrál, a v loňském roce hodil více, než kdokoli ve hře, přičemž zaznamenal 407 dokončení na 626 pokusů. Ryan hodil v roce 2020 na 4581 yardů, 26 přistání a 11 zachycení, a přestože ztratil veterána Julia Jonese, získal jednu z nejlepších vyhlídek na těsný konec v nedávné paměti.

Kromě Calvina Ridleye bude Ryan utíkat zpět Mike Davis, který by mohl být bestií ze zákulisí a zároveň pomáhat při rozehrávce, spolu s nováčkem TE Kyle Pittsem, který po úlovku nejvíce očekává, že bude monstrum.

desus a mero celé epizody online zdarma

Snažíte se získat pocit silných stránek chlapa co nejrychleji, Ryan řekl o Pittsovi . Myslím, že odvedl skvělou práci. Je to houba, o tom není pochyb. Naslouchá a neustále přijímá informace.

Na druhé straně bude Eagles také vést trenéra nováčka v Nicku Siriannim. Tento rok převezme tým druhý quarterback Jalen Hurts a Gardner Minshew bude čekat v křídlech, pokud Hurts nebude hrát dobře. Hurts měl loni čtyři starty a dokončil 52% svých přihrávek na 1061 yardů, šest přistání a na zachycení. Také běžel na 354 yardů a tři skóre.

Pokud jde o obranu, Philadelphia v minulé sezóně povolila 237,4 yardů na zápas vzduchem spolu s 26,1 body na soutěž. Sekundáře povedou veterináři Darius Slay a Steve Nelson a o výrazné přispění by mohl být požádán nováček čtvrtého kola Zech McPhearson. Budou zde testováni z brány proti Ryanovi a společnosti.

Jít proti Mattovi Ryanovi, to je velká výzva, protože není mnoho pohledů, které ten chlap neviděl, nový obranný koordinátor Eagles Řekl Jonathan Gannon míří do zápasu 1. týdne. Pokrytí není mnoho - žádné pokrytí, které tento člověk neviděl. A má velmi rychlý procesor, a proto je chlapem z první desítky. A má zbraně.

Eagles vedou v posledních pěti zápasech proti Falcons 3: 2.


Populární Problémy

Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak mohou diváci s pravděpodobným zájmem o koupi sledovat dnešní předsezónní hru 49ers vs Chargers na Amazon Prime, a také další možnosti.

Daniela Hantuchová věří, že emocionální výboje Novaka Djokoviče na kurtu dokazují, že mu tento sport opravdu záleží.

Alexandr Dolgopolov se stáhl z French Open, což znamená, že Simone Bolelli zaujímá své místo v losování proti Rafaelovi Nadalovi.

Jak hrát Super Mario Galaxy. Jste jedním z těch lidí, kteří si právě koupili 'Super Mario Galaxy'? Nebo o tom přemýšlíte a chcete vědět, jestli je to dost dobré? „Super Mario Galaxy“ je skvělá hra, kterou si může užít každý! ...

Možná budete muset rozbít část betonu, abyste dosáhli na podzemní nástroj, který potřebuje opravu, nebo jste možná připraveni proměnit zpevněnou plochu na zelenou plochu. Ať už potřebujete odstranit celou desku nebo menší část, správným ...

Tento wikiHow vás naučí, jak nainstalovat kartu SD na Nintendo Switch. Jedním z největších problémů Nintendo Switch je, že má pouze 32 gigabajtů interního úložného prostoru. Toto není mnoho úložného prostoru, zvláště pokud ...