Jak se dívat na výsledky finále finále „Nejlepší kuchař“ 16. sezóny naživo online

Foto: Carmo Correia/Bravo Na snímku: (l-r) Nilou Motamed, Padma Lakshmi, Tom Colicchio, Graham Elliot.Finále 16. sezóny Nejlepší kuchař vysílá dnes večer v 9:30 ET/PT a 20:30 hod. CT, v síti Bravo. V mixu zbývají tři soutěžící, ale pouze jeden z nich bude vítězem Nejlepší kuchař . Pro ty, kteří by chtěli sledovat finále, které se vysílá, ale nemají kabelové předplatné, pro vás stále existují možnosti. Pokud nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete Bravo sledovat na počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících over-the-top, kabelových bezplatných živých televizních streamovacích služeb:

FuboTVBravo je jedním z 85 kanálů zahrnutých v hlavním balíčku Fubo. Zde se můžete zaregistrovat k bezplatné 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos pořadu na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV, nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat.

Hulu s živou televizíKromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně Bravo. Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má většinu pořadů k dispozici po odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

Sling TVBravo je součástí balíčků kanálů Sling Orange a Sling Blue. Můžete se přihlásit k bezplatné 7denní zkušební verzi jednoho z nich , a poté můžete show sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.


Pro ty, kteří dávají přednost Amazonu, celá sezóna 16 Nejlepší kuchař je k dispozici pro nákup na Amazonu. Jednotlivé epizody ze sezóny jsou také k dispozici ke koupi na Amazonu. Pokud jste tedy zmeškali jednu nebo dvě epizody, máte štěstí. Pro ty, kteří mají poskytovatele televize, můžete sledovat epizody pořadu na webových stránkách Bravo.

Poslední epizodou dnešní show je epizoda 15 a oficiální popis toho, co lze očekávat, uvádí: Je to konečné zúčtování; tři zbývající kuchaři musí vytvořit nejlepší čtyřchodové jídlo svého života; Tom ve zkratce prozradí, že pouze dva kuchaři dostanou šanci naservírovat celé své menu; pouze jeden kuchař zvítězí.

Poslední tři soutěžící soutěžící ve finále jsou Kelsey Barnard, Sara Bradley a Eric Adjepong. Před velkým finále s nimi promluvila finalistka Sara Bradleyová Kurýrní deník a mluvila o tom, jaké to je soutěžit proti jejímu příteli Barnardovi. Řekl Bradley, myslím, že mít Kelseyho v show, to nebyla vždy výhoda ... Ale jakmile jsme se dostali na konec, začala to být výhoda. Byl tam člověk, o kterém jsi věděl, že mu můžeš věřit. A je zábavné vidět, jak váš přítel uspěl. Všichni si byli blízcí a všichni byli v pořadu přátelé, ale Kelsey a já jsme měli historii. Bylo to dobré období.


Populární Problémy

Club América a Monterrey se ve čtvrtek setkají ve finálovém prvním kole Ligy MX Apertura. Zde je návod, jak sledovat zápas v přímém přenosu online ve Spojených státech.

Zjistěte vše, co potřebujete vědět o nákupu levné tenisové rakety, a projděte si náš seznam 12 nejlepších a nejdostupnějších na trhu.

Jak skartovat salát a zelí, styl restaurace. Strouhaný salát a zelí se používají jako příloha k mexickým pokrmům, základu zelného salátu a mnoha dalším restauračním specialitám. Klasický jemně drcený salát a zelí není ...