Jak nosit hledí

Hledí se vážně vrací. Vysoce postavení návrháři je dokonce uvádějí na svých drahách. Hledí jsou funkčním doplňkem - jejich kořeny pocházejí z outdoorových sportů, jako je tenis a golf. Jsou to skvělý způsob, jak zabránit slunci z očí, aniž byste si zahřívali hlavu, ale mohou to být také módní pokrývky hlavy. Sestavili jsme seznam různých způsobů, jak můžete stylizovat hledí, abyste pro sebe našli perfektní volbu.Metoda 1 z 9: Spárujte hledí s skládanou sukní a tílkem.

 1. padesátka 5 1 Sportovní elegantní outfit s hledím vypadá skvěle na hřišti i mimo něj. Hledí je nedílnou součástí outdoorových sportů, jako je golf a tenis. Tento klasický sportovní vzhled však můžete vytvořit houpáním roztomilé skládané sukně nebo dobře padnoucích šortek, které doplní váš hledí. reklama

Metoda 2 z 9: Stylový kšilt s džíny a ležérním topem.

 1. 37 1 1 Hledí je skvělý způsob, jak přidat příležitost neformálnímu souboru. Jděte s dobře padnoucími džíny a ležérním topem jako tričko nebo crop top. Pokud je počasí dostatečně chladné, můžete také hodit svetr nebo mikinu. Obujte si pohodlné tenisky nebo byt. Doplňte svůj vzhled stylovým hledím. reklama

Metoda 3 z 9: Přidejte hledí na pláž nebo do bazénu.

 1. 24 6 1 Hledí může být jak pro módu, tak pro funkci. Hledí skvěle vypadat s plavkami. Pokud máte jednodílné nebo bikiny, oblékněte si kraťasy s vysokým pasem, když se povalujete u bazénu nebo na pláži. Nasaďte si hledí, které vám pomůže udržet slunce mimo vaše oči, a přidejte svému vzhledu něco navíc.
  • Pokud máte slaměný štít, opravdu vám to přidá na plážové atmosféře.
  reklama

Metoda 4 z 9: Noste hledí se stylovými šaty.

 1. 14 5 1 Kšilt může roztomilým šatům dodat trochu ostrosti. Roztomilé šaty se skvěle hodí k hledí. Kromě toho může hledí také pomoci udržet slunce mimo vaše oči, pokud plánujete trávit čas venku.
  • Zkuste si vzít tropický nebo pastelový potisk pro zábavný a pohodlný vzhled.
  reklama

Metoda 5 z 9: Doplňte elegantní vzhled hledím.

 1. Čtyři pět 4 1 Hledí se stala žhavou položkou na módních drahách. Nemusí jít jen o pohodlné nebo ležérní oblečení. Oblečte se do elegantních šatů nebo do elegantního outfitu a použijte kšilt, který vašemu vzhledu dodá zvláštní nádech. reklama

Metoda 6 z 9: Pokud jsou dlouhé, vezměte si vlasy do culíku nebo copu.

 1. 2. 3 10 1 Udržujte své vlasy shromážděné a obsažené. Pomocí kravaty na vlasy si dejte vlasy do culíku a po nasazení je protáhněte hledím. Můžete také dát vlasy do copu, abyste dosáhli stejného cíle. Je to skvělý způsob, jak zabránit přílišnému pohybu vlasů, když nosíte hledí, zvláště pokud plánujete být aktivní nebo sportovat. reklama

Metoda 7 z 9: Jděte s nepořádným drdolem pro uvolněnější vzhled.

 1. 48 10 1 Udržujte to ležérní s chignonem. Dejte si vlasy do drdolu a propracujte je pěnou. Prsty to rozcuchejte a dejte tomu texturu. Můžete také použít nějaký lak na vlasy, který vám pomůže udržet ho na místě, když skončíte. reklama

Metoda 8 z 9: Chcete -li nosit vlasy dolů, udělejte středovou část.

 1. 14 1 1 Pomocí hledí udržujte vlasy na místě. Před nasazením hledí si vezměte středovou část a nasaďte si vlasy. Zabrání pohybu vašich vlasů, takže si můžete zachovat elegantní a stylový vzhled. reklama

Metoda 9 z 9: Experimentujte s různými styly hledí.

 1. padesátka 1 1 Štíty přicházejí v různých stylech a materiálech, se kterými si můžete hrát. Najděte si ten, který nejlépe vyhovuje vzhledu, kterého se snažíte dosáhnout. Pokud plánujete nějaké outdoorové aktivity, některé štíty jsou také funkčnější než jiné.
  • Získejte módnější vzhled s hledím se širokým okrajem. Noste ji s letní šaty a pomozte udržet slunce mimo vaše oči, aniž by to ubralo vašemu stylu.
  • Pro outdoorové aktivity používejte látkové sportovní hledí. Pokud plánujete nějaké venkovní aktivity nebo hry, jděte s látkovým hledím, které může pomoci absorbovat pot a dát vám stín.
  • Vytvořte zábavný, retro vzhled s barevným, průsvitným hledím. Jasné a barevné hledí s průsvitnými účty byly v 80. letech v módě a vracejí se.
  • Vyrazte na pláž se slaměným hledím. Slámové štíty fungují stejně dobře jako ostatní štíty, které zabraňují pronikání slunečních paprsků do očí, ale také dodávají vašemu vzhledu plážovější atmosféru.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Hledí může být také zábavný způsob, jak si vzpomenout na dovolenou. Mnoho obchodů se suvenýry je prodává, takže je můžete nosit všude kolem, aby vám slunce neunikalo z očí, a mít něco, co si můžete vzít domů.
 • Existuje spousta plastových hledí, která jsou mnohem levnější a vypadají stejně dobře, pokud hledáte cenově dostupnou verzi.
 • Hledí se může přitisknout po stranách hlavy a zanechat ve vlasech otisky. Proti tomu můžete bojovat tím, že budete pásek volněji nosit na hlavě, abyste nemuseli řešit promáčknutí vlasů.Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Ben Rothenberg, Marion Bartoli a Noah Rubin nedávno vyhodnotili šance Rogera Federera na vítězství v Slamu v roce 2021. Z těchto tří je Rothenberg jediný, kdo si myslí, že Federer má větší šanci vyhrát další Slam než Serena Williamsová.Zde je návod, jak streamovat novoroční oslavu Rose Parade 2021 online bez kabelu, vysílat v pátek 1. ledna v 11:00 ET/8:00 PT na NBC.

Stát Washington ovládne severní Colorado v sobotu. Pokud nemáte kanál Pac-12 Washington, můžete hru sledovat online naživo.

Atletico, jediný neporažený tým ve hře La Liga, absolvuje v sobotu velkou zkoušku proti Barceloně. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos ze zápasu v USA.Jak se vrátit k běhání po zlomenině stresu. Řešení stresových zlomenin může být opravdu frustrující, ale jsou poměrně běžné, zejména u dálkových běžců a sportovců. Můžete být také ohroženi, pokud trpíte ...