Přímý přenos Cardinals vs 49ers: Jak se dívat online bez kabelu

Kurzy sázkových linek 13. týdne NFL

Foto Ezra Shaw/Getty Images Rozehrávač San Francisco 49ers Jimmy Garoppolo.První místo v San Francisku vypadá, že otře chuť první porážky, když v neděli odpoledne hostí svého nepřítele West NFC, Arizona Cardinals.Začátek hry je naplánován na 16:05. ET, a pokud je na vašem trhu ( mapa pokrytí ), bude to vysílaný na Foxu . Pokud nemáte kabel, můžete sledovat přímý přenos Cardinals vs 49ers na vašem počítači, telefonu, Firestick, Roku, Apple TV, Xbox One, PS4, Smart TV nebo jiném zařízení prostřednictvím jedné z následujících streamovacích služeb:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Pokud je hra na vašem trhu: FuboTV

Fox (žije na vybraných trzích) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Spusťte zkušební verzi FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos Cardinals vs 49ers na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo další podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

Pokud je hra na vašem trhu: AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů, ale všechny zahrnují Fox (živě na vybraných trzích).Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verzitenisovou botu

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos Cardinals vs 49ers na vašem počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na zvolený balíček kanálů - přichází s cloudovým DVR.

Pokud je hra na vašem trhu: Hulu s živou televizí

Fox (živě na vybraných trzích) je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu.

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s Live TV, můžete sledovat živý přenos Cardinals vs 49ers na vašem počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket.TV

SundayTicket.TV vám umožní sledovat živý přenos her, které nejsou na vašem trhu a nejsou vysílány na národní úrovni. Tato služba však není široce dostupná, protože je k dispozici lidem, kteří žijí v rezidencích, které nemohou získat satelitní televizi (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům určitých metropolitních oblastí, jako je San Francisco, Philadelphia a New York City. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků prostřednictvím SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat hry, které nejsou dostupné na trhu, na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket, nebo je můžete sledovat na svém telefonu, tabletu nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace NFL Sunday Ticket, která je k dispozici na mnoho různých zařízení .

Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě můžete sledovat každou pravidelnou sezónu a hru NFL po sezóně živě online prostřednictvím DAZN , služba digitálního streamování, která také zahrnuje síť NFL, NFL RedZone, fotbal Premier League, fotbal Ligy mistrů, box a další živé sporty za 20 $ měsíčně nebo 150 $ ročně.

Začněte svou bezplatnou zkušební verzi Dazn Canada

Jakmile se zaregistrujete do DAZN Canada, můžete sledovat živý přenos Cardinals vs 49ers a každou další hru NFL na počítači prostřednictvím DAZN.com nebo na telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN.


Náhled Cardinals vs 49ers

San Francisco 49ers (8-1) se po první prohře v sezóně bude snažit dostat zpět na trať když se postaví svému západnímu nepříteli NFC , Arizona Cardinals (3-6-1) podruhé za tři týdny v neděli.

49ers odcházejí z krátkého týdne poté, co minulou pondělní noc prohráli se Seattle Seahawks v thrilleru přesčas 27-24.

Vysoce očekávaný duel splnil humbuk a poté i některé, přičemž hra se dostala až do závěrečné hry v OT-42-yardový vítězný gól ze strany Jasona Myerse od Seahawks, jak čas vypršel.

nákup badmintonových raket

Obrany byly hvězdami show, přinutily tři obraty za kus a každý zaznamenal přistání.

49ers byli po většinu hry zablokováni obranou Seahawks. Běžecká hra v San Francisku se držela na sezónních minimech 87 yardů na zemi s průměrem pouhých 3,2 yardů na přenášení.

49ers QB Jimmy Garoppolo dokončil 24 ze 48 přihrávek na 248 yardů, jeden TD a jeden INT ve ztrátě. San Francisco bylo po většinu soutěže na prvním místě ve vyhrožování, protože WR Emmanuel Sanders byl nucen odejít v první čtvrtině se zraněnými žebry a TE George Kittle kvůli zranění zápas vynechal.

Navzdory ofenzivním bojům měli 49ers příležitost v pondělí večer hrát.

Chase McLaughlin, který byl podepsán na začátku týdne poté, co startovní kicker 49erů Robbie Gould sestoupil se zraněním čtyřhlavého stepsu, minul v prodloužení potenciální zápas, který by vyhrál 47 yardů. McLaughlin udělal tři brankové góly v regulaci, včetně bomby na 47 yardů, přičemž ve čtvrtém čtvrtletí zbývala jedna sekunda na odeslání hry na OT.

Mezitím se Cardinals po opravě lodi v této sezóně za nováčkem QB Kylerem Murrayem a prvním trenérem prvního ročníku Kliffem Kingsburym vrátili na Zemi, když prohráli poslední tři zápasy.

Arizona minulý týden ve čtvrtém čtvrtletí vzdala 92-yardovou přejezdovou touchdownovou jízdu a padl na Tampa Bay Buccaneers na silnici, 30-27.

Murray, kterého Cardinals celkově draftovali jako prvního, nechal ve čtvrtém čtvrtletí zahodit nováčkovský rekord NFL v postupných přihrávkách bez odposlechu (211). Byl to jeho první INT od 29. září.

Dvaadvacetiletý Murray hodil na 324 yardů a tři přistání. Všechny tři průkazy TD zachytil WR Christian Kirk.

Pokud se Cardinals chystají v neděli na silnici bojovat o první místo, budou muset utáhnout věci v obraně.

Obrana Arizony je na 31. místě z 32 týmů v povolených bodech (281), když ve všech deseti zápasech v této sezóně vzdala nejméně 21 bodů.

Nedělní zápas bude druhým setkáním obou rivalů NFC West za poslední tři týdny.

49ers hranami Cardinals 28-25 na silnici v noci Halloween.

Cardinals to po celou dobu drželi blízko, ale nedokázali překonat jednu z nejlepších her Garoppolovy kariéry, protože 49ers QB hodili na 317 yardů a čtyři TD.

ODDS:
49ers -10
Celkové body nad/pod: 44


Populární Problémy

Jak prát hračky pro psy. Psi milují své hračky. Ať už jde o chytání nebo žvýkání falešného zvířete, hračky jsou spolehlivým způsobem, jak psa vzrušit. Může to však být zátěž, pokud neustále vyměňujete hračky pro psy. Není třeba házet ...

Zde je návod, jak zdarma sledovat premiéru 2. série Yellowstone online, i když nemáte kabel.

Florida ve středu otevírá basketbalovou sezónu 20-21 proti armádě. Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat živý přenos hry online.

Juan Martin del Potro dlouze hovořil o svém nezapomenutelném semifinále proti Rogeru Federerovi na olympijských hrách v Londýně 2012. Argentinec také prozradil, jaké myšlení si nesl ve svých dvou zápasech na olympiádě proti Novakovi Djokovicovi.

Pokud jste si po dlouhém, slunečném dni venku zapomněli vzít opalovací krém, pravděpodobně se vám na rukou, obličeji a krku objevilo opálení od farmáře. Tyto opálené linie jsou nežádoucí a je známo, že se drží po zbytek léta, takže je těžké ...