Del Potro naléhá na Murraye, aby „pokračoval v boji“

MurrayDelPotro - oříznuto

Andy Murray a Juan Martin del Potro

Poté, co Brit oznámil, že letos odejde do důchodu kvůli svému problémovému kyčli, vyzval Juan Martin del Potro Andyho Murraye, aby „pokračoval v boji“.

Emocionální Murray, 31 let, řekl v pátek, že Australian Open by mohl být jeho posledním turnajem, i když by rád odešel do důchodu ve Wimbledonu.

Ale Del Potro, který se vrátil z více operací zápěstí, aby se dostal zpět na světovou pětku, chce, aby trojnásobný grandslamový šampion stále bojoval.

„Andy, právě jsem sledoval tvou konferenci. Prosím, nepřestávejte to zkoušet. Pokračujte v boji, “napsal Argentinec na Twitteru.

„Dokážu si představit tvou bolest a smutek. Doufám, že to dokážete překonat. Zasloužíte si odejít do důchodu podle svých vlastních podmínek, kdykoli se to stane.

'Milujeme tě @andy_murray a chceme tě vidět šťastného a dobře se daří.'

Murray odhalil, že bojuje s bolestí kyčle, když se jednoduše pokoušel obout si ponožky a boty.

Mezi mnoha poctami napsala Billie Jean King, že Murray, jehož boj za rovnost byl chválen, by se měl těšit.

'Jste šampion na hřišti i mimo něj.' Je nám líto, že nemůžete odejít do důchodu podle svých vlastních podmínek, ale nezapomeňte se podívat do budoucnosti, “napsala na Twitter.

„Váš největší dopad na svět může teprve přijít. Váš hlas pro rovnost bude inspirovat budoucí generace. Hodně lásky k tobě a tvé rodině. '

Populární Problémy

Karpální tunel je průchod v zápěstí, kterým procházejí nervy a šlachy do ruky. Syndrom karpálního tunelu, CTS, je bolestivý stav způsobený skřípnutím nervu v tunelu. Příznaky CTS zahrnují bolest a necitlivost v ...

Barcelona a Mallorca v sobotu pokračují ve hře La Ligy. Pokud žijete v USA, zde je návod, jak sledovat živý přenos zápasu online zdarma.

Druhá událost mistrovství světa ATP v claycourt Masters 1000 začíná 2. května v Madridu.

Jak předcházet holenním dlahám při běhu. Pokud jste nedávno začali běhat nebo jste zvýšili intenzitu běžecké rutiny, pravděpodobně jste zažili holenní dlahy. Tento bolestivý stav se vyvíjí, když příliš zatěžujete ...

Odpočítávání 10 nejlepších hráčů s nejvyššími výdělky v kariéře za celou dobu. Zde se podíváme na 10 nejlepších nejbohatších tenistů všech dob, pokud jde o finanční odměny

Jak se stát špičkovým profesionálním tenistou, pokud jste Ind?