Gavrilova způsobuje Cincinnati rozrušení, Kvitova postupuje

Oříznuta DariaGavrilova

Nenasazená Australanka Daria GavrilovaNenasazená Australanka Daria Gavrilova způsobila první rozrušení WTA Western a Southern Open po sesazení Kristiny Mladenovicové, zatímco Petra Kvitová shromáždila.Gavrilova vstoupila do druhého kola rozrušenou výhrou nad 13. nasazeným Mladenovicem v Cincinnati v pondělí.přihlášení na disneyplus.com/spuštění ps4

Dvojnásobná wimbledonská šampionka Kvitova přišla zezadu, aby ve třech setech trumfla Anetta Kontaveita.

Coco Vandeweghe, která sestoupila na akci Madison Keys na akci Premier, se nijak nepomstila.MLADENOVIC OČAMIL GAVRILOVAGavrilova byla v pondělí příliš dobrá, když se zdržela pozdního návratu a triumfovala 6-0 7-6 (8-6).

Světová šestadvacítka se třikrát zlomila při nájezdu v prvním setu a držela se, aby odsoudila Mladenovic k následným úvodním výjezdům po prohře v Torontu.Další na řadě pro Gavrilovou je Camila Giorgi, která měla na kontě mistryni Bastad Katerinu Siniakovou 6-2 6-2.DVĚ TĚSNÉ SADY A BAGEL

tenisové výsledky roland garros

V zápase Lesie Tsurenko proti Anastasii Pavljučenkovové došlo k překvapivému závěru.

Dvojice si rozdělila úvodní dva sety-velmi sporné záležitosti s tím, že Rus nabral první 7: 5, když ušetřil jeden setpoint, když Tsurenko sloužil na 5-4 40-30.

Ukrajinec se bránil, aby vyrovnal zápas tie -breakem - opět se mu nepodařilo podat set dříve - a na kartách vypadal epický rozhodující.

Ale to se ukázalo být daleko od případu, protože Tsurenko v poslední době oplatila svou soupeřku-zachránila šest brejkbolů ve hře tři-aby prošla s laskavým svolením zvláštně vypadající skóre 5-7 7-6 (8-6) 6-0 .

KOMITÁLNÍ Drtič KVITOVA drtí

obři packers live stream zdarma

Tsurenko však nebyla jedinou ženou, která se bránila ze sestavy, aby postoupila, ale Petra Kvitová se vzpamatovala ze špatné první sady a vyhnala Anett Kontaveitovou 1-6 7-6 (7-2) 6-3.

Vypadalo to, že Kvitova - stále se cítí být zpět v Tour po šokujícím prosincovém útoku nožem, který hrozil ukončením její kariéry - bude brzy odcházet, protože Kontaveit se ve druhém ujal vedení 4-2.

Ale Češka předvedla své bojové vlastnosti, aby rychle prorazila, než ovládla tie-break a poté rozhodovala o svém místě ve druhém kole.

KLÍČE ZASTAVÍ VANDEWEGHE ... ZNOVU!

Vandeweghe prostě nemůže překonat ostatní americké klíče.

Podruhé za tolik týdnů porazil 16. nasazený Keys Vandeweghe, tentokrát vyhrál 6-4 3-6 6-3.

cvičení na badminton

Keys porazil Vandewegheho, aby získal titul Bank of the West Classic před necelými dvěma týdny ve Stanfordu.

Populární Problémy

Poté, co Andy Murray prohrál s kanadským kvalifikantem Vaskem Pospisilem, nedokázal vysvětlit, proč na BNP Paribas Open bojuje.

Jak provést Wudu. Tento článek wikiHow vás provede procesem provádění wudu. Před modlitbou salaha je vyžadováno wudu. Kroky musí být dokončeny v uvedeném pořadí níže a musí být provedeny bez dlouhých přestávek mezi ...

Vzestup Dominica Thiema za posledních několik let provázela jedna stálost - ocenění jeho tvrdé práce a intenzity, od odborníků i od jeho vrstevníků.

Všechny živé akce ze 3. dne French Open 2016 na Stade de Roland-Garros.