Gavrilova způsobuje Cincinnati rozrušení, Kvitova postupuje

Oříznuta DariaGavrilova

Nenasazená Australanka Daria Gavrilova

Nenasazená Australanka Daria Gavrilova způsobila první rozrušení WTA Western a Southern Open po sesazení Kristiny Mladenovicové, zatímco Petra Kvitová shromáždila.

Gavrilova vstoupila do druhého kola rozrušenou výhrou nad 13. nasazeným Mladenovicem v Cincinnati v pondělí.

Dvojnásobná wimbledonská šampionka Kvitova přišla zezadu, aby ve třech setech trumfla Anetta Kontaveita.

Coco Vandeweghe, která sestoupila na akci Madison Keys na akci Premier, se nijak nepomstila.

tenis, jak hrát

MLADENOVIC OČAMIL GAVRILOVA

Gavrilova byla v pondělí příliš dobrá, když se zdržela pozdního návratu a triumfovala 6-0 7-6 (8-6).

Světová šestadvacítka se třikrát zlomila při nájezdu v prvním setu a držela se, aby odsoudila Mladenovic k následným úvodním výjezdům po prohře v Torontu.

Další na řadě pro Gavrilovou je Camila Giorgi, která měla na kontě mistryni Bastad Katerinu Siniakovou 6-2 6-2.

DVĚ TĚSNÉ SADY A BAGEL

V zápase Lesie Tsurenko proti Anastasii Pavljučenkovové došlo k překvapivému závěru.

kde mohu hrát raketbal?

Dvojice si rozdělila úvodní dva sety-velmi sporné záležitosti s tím, že Rus nabral první 7: 5, když ušetřil jeden setpoint, když Tsurenko sloužil na 5-4 40-30.

Ukrajinec se bránil, aby vyrovnal zápas tie -breakem - opět se mu nepodařilo podat set dříve - a na kartách vypadal epický rozhodující.

Ale to se ukázalo být daleko od případu, protože Tsurenko v poslední době oplatila svou soupeřku-zachránila šest brejkbolů ve hře tři-aby prošla s laskavým svolením zvláštně vypadající skóre 5-7 7-6 (8-6) 6-0 .

KOMITÁLNÍ Drtič KVITOVA drtí

Tsurenko však nebyla jedinou ženou, která se bránila ze sestavy, aby postoupila, ale Petra Kvitová se vzpamatovala ze špatné první sady a vyhnala Anett Kontaveitovou 1-6 7-6 (7-2) 6-3.

Vypadalo to, že Kvitova - stále se cítí být zpět v Tour po šokujícím prosincovém útoku nožem, který hrozil ukončením její kariéry - bude brzy odcházet, protože Kontaveit se ve druhém ujal vedení 4-2.

cítit tenis sloužit

Ale Češka předvedla své bojové vlastnosti, aby rychle prorazila, než ovládla tie-break a poté rozhodovala o svém místě ve druhém kole.

je těžké se tenis naučit

KLÍČE ZASTAVÍ VANDEWEGHE ... ZNOVU!

Vandeweghe prostě nemůže překonat ostatní americké klíče.

Podruhé za tolik týdnů porazil 16. nasazený Keys Vandeweghe, tentokrát vyhrál 6-4 3-6 6-3.

Keys porazil Vandewegheho, aby získal titul Bank of the West Classic před necelými dvěma týdny ve Stanfordu.

Populární Problémy

Trávní sezóna Rogera Federera začala skalnatým začátkem, když jej ve druhém kole Noventi Open v Halle porazil Felix Auger-Aliassime.

Jak se držet za ruce. Snažíte se přimět někoho, do koho jste blázen, aby vás držel za ruku? Nebo se pokoušíte najít nejlepší způsob, jak zahájit držení za ruku s někým, koho máte rádi? Ať tak či onak, existuje několik jednoduchých kroků, které můžete sledovat v ...

Mnozí z největších tenisových trenérů byli v mládí mimořádně úspěšnými hráči.

Jak ošoupat nové boty. Pokud milujete zoufalý pohled, pravděpodobně už máte pár dokonale zoufalých džín. Možná máte dokonce dobře nošenou koženou bundu, ale nošení zbrusu nových bot může vzhled zničit. Naštěstí, zda ...

Jak natáhnout těsná ramena. Pokud se denně nesnažíte protáhnout ramena, je normální, že se cítí stísněně, protože mnoho běžných každodenních činností (psaní na počítači, řízení atd.) Zahrnuje předpažení paží ...

Jak přesvědčit lidi. Přesvědčit lidi o tom, že cesta je ta nejlepší, je často velmi obtížné - zvláště když si nejste zcela jisti, proč říkají ne. Proměňte své konverzace a přesvědčte lidi o svém úhlu pohledu ....