Živý stream Browns vs Bengals: Jak se dívat online zdarmaGetty Baker Mayfield z Cleveland Browns.

Cleveland Browns mají šanci odrazit se od minulé prohry, když se v neděli podruhé v této sezóně setkali s Cincinnati Bengals.

Hra začíná ve 13 hodin. ET a bude vysílán na CBS na vybraných trzích . Pokud ale nemáte kabel, podívejte se, jak sledovat živý přenos Browns vs Bengals online:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Pokud je hra na vašem trhu: Amazon Prime

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Clevelandu a Cincinnati

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat živý přenos CBS na kanálu Prime CBS All-Access . Amazon Prime i CBS Channel si můžete zdarma vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:

Bezplatná zkušební verze Amazon Prime CBS

Jakmile se zaregistrujete do All-Access Channel Prime CBS, Browns vs Bengals můžete sledovat živě v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta. Nebo můžete sledovat na počítači přes web Amazon .

kvalitní tenisové rakety

Pokud je hra na vašem trhu: FuboTV

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Clevelandu a Cincinnati

Můžete sledovat živý přenos CBS, NFL Network, NFL Redzone (doplněk Sports Extra) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Browns vs Bengals můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.


Pokud je hra na vašem trhu: Hulu s živou televizí

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Clevelandu a Cincinnati

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos CBS a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Browns vs Bengals můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Pokud je hra na vašem trhu: CBS All-Access

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Clevelandu a Cincinnati

To je nakonec stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, pouze místo na Amazonu budete sledovat digitální platformy CBS. Přímý přenos z vašeho místního kanálu CBS můžete sledovat prostřednictvím služby CBS All-Access, která je dodávána se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Bezplatná zkušební verze CBS

Jakmile se zaregistrujete do CBS All-Access, Browns vs Bengals můžete sledovat živě v aplikaci CBS na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS All Access.


Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket

SundayTicket.TV vám umožňuje sledovat živý přenos všech her, které jsou mimo váš trh a nejsou vysílány na národní úrovni, bez kabelů. Služba je bohužel k dispozici pouze lidem, kteří žijí v rezidencích, kde není k dispozici satelit DIRECTV (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům různých metropolitních měst. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

federer zverev hlava na hlavě

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků přes SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, fanoušci mimo trh můžete sledovat Browns vs Bengals živě v aplikaci NFL Sunday Ticket na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket.


Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé pravidelné sezóny a hry NFL po skončení sezóny na DAZN . Dodává se s bezplatnou zkušební verzí:

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, diváci v Kanadě můžete sledovat Browns vs Bengals naživo v aplikaci DAZN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN.


Náhled Browns vs Bengals

Cleveland Browns odstartovali 4: 1, ale jejich hybná síla se minulý týden proti Steelers zastavila a prohrála 38: 7 ve hře, která byla od úvodních minut chabá.

Quarterback Baker Mayfield bojoval zejména za Browns, když se ve třetím čtvrtletí vytrhl pro veterána Case Keenum. Mayfield je uprostřed klíčového roku s Browns, kteří stojí mimo toto rozhodnutí mimo sezónu, aby využili možnosti pátého ročníku.

Musíte mít krátkou paměť při hraní rozehrávače, řekl Mayfield. To je pro dobro i zlo, a zvláště pro zlo. Musíme se jen vrátit k základům a najít dokončení, a je těžké, když jste v takovém rychlém švihu a potřebujete se vrátit na správnou cestu. Ale v této pozici to musíte umět.

Hlavní trenér Browns Kevin Stefanski poznamenal, že Mayfield je týmovým startérem do budoucna, kromě zranění, které si řeší s žebry. Mayfield má také podporu svého širokého přijímače číslo 1 Odell Beckham Jr.

Mám záda Bakera, řekl ve středu Beckham, když byl dotázán na Smithovy komentáře. Všechno je to jen hluk na pozadí. Opravdu k tomu není moc co říct.

Bengals hrají dobrý fotbal, ale nedokázali vyzvednout vítězství. Tři z jejich čtyř ztrát přišly o méně než přistání.

Chceme vyhrát tento týden a chceme vyhrát příští týden, další týden a další týden. Chceme, aby byli všichni šťastní, protože vyhráváme, řekl hlavní trenér Bengals Zac Taylor, který je hlavním trenérem Bengals 3-18-1. Usnadňuje nám to práci a je trochu zábavnější se tam dostat a dělat věci. Ale nebudeme dělat kompromisy v přístupu k věcem. A víme, že když začneme vyhrávat, fanoušci tam budou a budou nás podporovat. Je to tak úžasné fotbalové město a nemůžeme se dočkat, až uděláme všem velkou radost.

Cleveland je favoritem tříbodového zápasu. Browns vyhráli první zápas 35-30 zpět v týdnu 2.


Populární Problémy

Jak prát hračky pro psy. Psi milují své hračky. Ať už jde o chytání nebo žvýkání falešného zvířete, hračky jsou spolehlivým způsobem, jak psa vzrušit. Může to však být zátěž, pokud neustále vyměňujete hračky pro psy. Není třeba házet ...

Při rozcvičce na mistrovství světa se USWNT uskuteční v neděli v Mexiku v New Jersey. Zde je návod, jak sledovat živý přenos zápasu online zdarma.

Od dnešního večera pořádají Jeffrey Dean Morgan a Hilarie Burton novou show ze své farmy. Zde je návod, jak to sledovat online.

Jak nasadit držák. Příchytka je zařízení vyrobené na zakázku, které má po odstranění rovnátek „udržet“ nebo udržet polohu zubů. Správné vložení do úst způsobí, že vaše rovnátka zůstanou a zůstanou ...

Posledních pět finále mužské dvouhry na US Open přineslo nezapomenutelný tenis.

Jak uvařit mletí a zelenou papriku. Pikantní a chutné jídlo z mletého masa a pepře, které lze jíst nebo podávat s rýží, chlebem, houskami nebo obyčejnými těstovinami. Mleté pokrmy jsou relativně snadné na přípravu a vyžadují malé úsilí. Plátek...