Jak otevřít zamčené dveře pomocí čepu Bobby

Pokud nemáte po ruce náhradní klíč, může být uzamčení z místnosti nebo domova stresující. Naštěstí se můžete vyhnout vysokým poplatkům od zámečníka tím, že se naučíte, jak si sami vybrat zámek. Chcete -li vybrat zámek na dveřích, budete potřebovat 2 bobby piny a trochu trpělivosti. Jeden kolík bude sloužit jako trsátko a druhý bobby pin bude sloužit jako páka, kterou použijete k otočení zámku.

Část 1 ze 2: Vytvoření páky Pick and Tension

 1. Obrázek s názvem Otevřete zamčené dveře pomocí kolíku Bobby Krok 1

  1 Otevřete bobby pin a ohněte jej pod úhlem 90 stupňů. Rozložte vlnité a rovné konce čepu bobby od sebe tak, aby se ohýbalo uprostřed a vypadalo jako L. Tento pin bobby bude sloužit jako trsátko, které použijete k odemčení dveří.
 2. Obrázek s názvem Otevřete zamčené dveře pomocí kolíku Bobby Krok 2

  2 Odstraňte gumovou špičku na rovném konci čepu bobby. Pomocí nože nebo žiletky odstraňte zaoblenou gumovou špičku na rovné straně čepu bobby. To bude konec, který budete držet v zámku, abyste ho vybrali.
  • Pokud nemáte žádné nástroje, odstraňte gumovou špičku nehtem nebo zuby.


 3. Obrázek s názvem Otevřete zamčené dveře pomocí kolíku Bobby, krok 3

  3 Plochý konec čepu zasuňte do horní části zámku a ohněte jej. Přilepte kolík asi na 1 centimetr (0,39 palce), poté složte zbytek čepu bobby, dokud nebude v jedné rovině s čelem kliky. Tím se hrot ohne pod úhlem.
  • Ohnutý konec čepu použijete k uvolnění kolíků v zámku.
 4. Obrázek s názvem Otevřete zamčené dveře pomocí kolíku Bobby, krok 4

  4 Pro lepší kontrolu ohněte zvlněný konec bobbyho kolíku do držadla. Vezměte zvlněný konec trsátka a ohněte jej pod úhlem 30 stupňů, abyste vytvořili rukojeť. Tento krok není nutný, ale výběr zámků bude pro vaše ruce snazší a pohodlnější. Jakmile vytvoříte úchyt, výběr je hotový.
  • Zakřivený konec čepu bobby bude vypadat jako rukojeť hrnku na kávu, jakmile jej ohnete.
 5. Obrázek s názvem Otevřete zamčené dveře pomocí kolíku Bobby, krok 5

  5 Ohněte špičku jiného bobbyho kolíku, abyste vytvořili napínací páku. Vezměte samostatný bobby pin a ohněte horní 1/3 kolíku tak, aby vytvořil háček. Neodstraňujte obě strany bobbyho kolíku od sebe, jako jste to udělali u krumpáče. Místo toho ohněte obě strany čepu bobby stejným směrem.
  • Jakmile páku vyberete, budete pomocí napínací páčky zámek skutečně otáčet.
  reklama

Část 2 ze 2: Vybírání zámku

 1. Obrázek s názvem Otevřete zamčené dveře pomocí kolíku Bobby, krok 6

  1 Napínací páčku zasuňte do spodní části zámku. Vezměte kratší ohnutý konec napínací páčky a zasuňte jej do spodního otvoru v zámku dveří. Napínací páčka bude viset na přední straně kliky.
  • Páčku použijete k udržení napětí na zámku při jeho výběru a jako způsob otáčení kliky, jakmile zámek vyberete.
 2. Obrázek s názvem Otevřete zamčené dveře pomocí kolíku Bobby, krok 7

  2 Zatlačte na páku proti směru hodinových ručiček, abyste působili napětím. Udržování napětí na páce bude otáčet hlaveň v zámku, což vám umožní zvednout každý jednotlivý čep. Zatlačte na páku, dokud neucítíte určité napětí. Nepotřebujete použít velkou sílu.
  • Při výběru držte zámek napnutý.
  • Toto napětí je nutné, jinak čepy spadnou zpět do hlavně, přičemž knoflík zůstane zablokovaný.
 3. Obrázek s názvem Otevřete zamčené dveře pomocí čepu Bobby, krok 8

  3 Strčte trsátko do zámku a ohmatejte kolíky. Mírně ohnutý konec trsátka zasuňte do zámku tak, aby hrot směřoval nahoru. Kolíky sedí na horní části uvnitř klíčové dírky. S kolíkem si kolíky prohlédněte zatlačením na držadlo sběrače, když je v otvoru. Zatlačením na držadlo trsátka zatlačte kolíky nahoru.
  • Většina tradičních kliek bude mít 5 nebo 6 kolíků.
  • Klíč tlačí kolíky nahoru do přesné polohy, kterou potřebují k zarovnání se sudem, čímž se odemknou dveře.
 4. Obrázek s názvem Otevřete zamčené dveře pomocí kolíku Bobby, krok 9

  4 Zatlačte dolů na svůj výběr, dokud neuslyšíte cvaknutí. Některé kolíky se snadno posunou nahoru, když na ně zatlačíte svým trsátkem, zatímco jiné budou mít určitý odpor. Kolíky, které mají odpor, jsou známé jako zabavené kolíky. Soustřeďte se nejprve na čepy s velkým odporem. Najděte kolík, který je těžké zatlačit nahoru, a pomalu zatlačte dolů na držadlo svého trsátka, dokud neuslyšíte cvaknutí.
  • Kliknutí je zvuk nastavení kolíku na hlavni.
  • Před nastavením ostatních kolíků na místo musíte nejprve nastavit zabavené piny.
 5. Obrázek s názvem Otevřete zamčené dveře pomocí kolíku Bobby, krok 10

  5 Zvedněte zbytek čepů v zámku dveří. Svým trsátkem pokračujte v citu pro špendlíky a zatlačením na držadlo trsátka zvedněte každý špendlík. Jakmile je každý kolík nastaven na horní část hlavně, dveře se odemknou.
 6. Obrázek s názvem Otevřete zamčené dveře pomocí kolíku Bobby, krok 11

  6 Dveře otevřete otáčením napínací páčky proti směru hodinových ručiček. Uchopte konec napínací páčky a otáčejte jím jako klíčem, dokud se dveře neodemknou. Vaše dveře jsou nyní odemčené!
  • U většiny dveří musíte otevřít napínací páčku proti směru hodinových ručiček, ale některé kliky se mohou lišit.
  • Napínací páčka se bude plně otáčet pouze tehdy, jsou -li čepy správně nastaveny na válci zámku.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak vyberete závoru s bobby pinem? Redaktor zaměstnanců wikiHow
  Odpověď zaměstnanců Tuto odpověď napsal jeden z našeho vyškoleného týmu výzkumníků, který ji ověřil z hlediska přesnosti a komplexnosti. Odpověď redakce wikiHow Zaměstnanci Zaměstnanci Blokovací západka má kolíky a stavítka, takže byste použili stejnou metodu, jakou popisuje tento článek. Budete potřebovat 2 čepy nebo druhý tenký úzký nástroj, který může fungovat jako napínací páka.
 • Otázka Můžete si vybrat zámek dveří do koupelny pomocí čepu bobby? Redaktor zaměstnanců wikiHow
  Odpověď zaměstnanců Tuto odpověď napsal jeden z našeho vyškoleného týmu výzkumníků, který ji ověřil z hlediska přesnosti a komplexnosti. wikiHow Zaměstnanci redakce Zaměstnanci Odpověď Ano, bobby pin by měl fungovat. Zasuňte kolík do malého otvoru na klice, dokud nedosáhnete vnitřního zamykacího mechanismu, poté jím odemkněte dveře. K tomuto účelu bude dobře fungovat i malý plochý šroubovák.
 • Otázka Pokud vyberu zámek přesně jako na obrázcích, zlomí se zámek? Zde nahoře Nejlepší odpovídač Pravděpodobně ne, ale váš výběr může zanechat mikroskopický důkaz uvnitř zámku.
 • Otázka Můžete to udělat s dveřmi auta? Ne. Zámky dveří do auta mají obvykle úplně jiné mechanismy. A i kdybyste mohli, bylo by to s největší pravděpodobností náročné A museli byste to dělat nepřetržitě, abyste mohli nastartovat auto.
 • Otázka Pokud si vyberu zámek, bude to v budoucnu znamenat poruchu uzamykacího mechanismu? Dylan Ne, váš zámek bude po vyzvednutí stále fungovat s původním klíčem.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Některé zámky se otevírají pouze v jednom směru. Než začnete, zkuste zjistit, jakým způsobem musí být zámek otočen, aby se západka otevřela, a pomocí napínacího nástroje udržujte napětí v tomto směru po celou dobu. V opačném případě, pokud budete muset změnit směr, ztratíte napětí uvnitř zámku, čepy se všechny vrátí zpět do svých původních poloh a budete muset začít znovu.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Věci, které budete potřebovat

 • 2 bobby piny

Populární Problémy

Jak ulevit od bolesti zad. Vaše střední část zad se může napnout nebo namáhat kvůli nedostatku pohybu, špatnému držení těla nebo zranění. Tato oblast, také nazývaná hrudní páteř, je tvořena svaly, vazy a klouby. Můžete zmírnit bolest ...

Jak sledovat ESPN živě na zařízení Android. ESPN je sportovní kanál, který se zaměřuje na sportovní programy, jako jsou živé přenosy a televizní přenosy a sportovní zprávy. ESPN vydala finální verzi své aplikace pro zařízení Android. Li...

Zde je návod, jak sledovat živý přenos všech přípravných zápasů UFC 239 online.

Jak otevřít láhev vína botou. Představte si, že pořádáte večírek a jste připraveni podávat svým hostům víno. Přesto si uvědomíte, že jste ztratili nebo zapomněli vývrtku. Existuje jeden způsob, který vína Mirabeau doporučují pro ...

Stát Washington ovládne severní Colorado v sobotu. Pokud nemáte kanál Pac-12 Washington, můžete hru sledovat online naživo.

Plavání je vždy jednou z hlavních událostí na olympiádě. Zde je návod, jak můžete sledovat živé přenosy z každého závodu na Tokijských hrách 2020.