Živý stream Cavaliers vs. Pistons: Jak sledovat hru 4 zdarma

Cleveland Cavaliers, Detroit Pistons, play -off NBA

Cleveland Cavaliers jsou v play off po sezóně, což je 3: 0 v sérii proti Detroit Pistons. (Getty)

Dnes v noci mohou Cleveland Cavaliers udělat trochu historie.

servírování kyvadla na stolní tenis

Úřadující šampioni na východě mohou v neděli zvítězit v sérii 1. kola vítězstvím nad Detroit Pistons a po cestě se mohou vyrovnat také s nejdelší sérií vítězných zápasů nad soupeřem v historii ligy. To je docela působivé. Bez ohledu na to, jak vysoká mohou být vnější očekávání. A víme, že očekávání týkající se letošní skupiny Cavs, zvláště té, která je konečně zdravá, jsou opravdu vysoká.

Hra 4 je naplánována na 20:30. ET a bude vysílán na TNT. Pokud se nemůžete dostat k televizi, zde je kompletní přehled dostupných možností živého přenosu:


Sledujte online stream Pistons vs. Cavaliers Game 4 online

Pokud nemáte přístup ke kabelovému nebo satelitnímu přihlášení, můžete hru sledovat prostřednictvím Sling TV , online streamovací služba, která poskytuje přístup k vybraným kanálům za měsíční poplatek. Balíček Best of Live TV této služby, který zahrnuje TNT, stojí 20 $ měsíčně, ale pokud hledáte způsob, jak sledovat hru zdarma, můžete to udělat pomocí Sling’s bezplatná 7denní zkušební verze. . Kliknutím sem se zaregistrujete do Sling TV. Při registraci budete muset zadat informace o své kreditní kartě, ale pokud předplatné zrušíte před koncem zkušebního období, nebudou vám účtovány žádné poplatky.

Další možností, pokud nemáte kabelové nebo satelitní přihlášení, je TNT přesčas , kde můžete sledovat rozšířené pokrytí hry. Jinými slovy, budete moci sledovat úhly kamery, které se liší od běžného vysílání.

jak nosit ortézu na tenisový loket

Konečně, pokud máte přístup ke kabelovému nebo satelitnímu přihlášení, můžete sledovat živý přenos pokrytí TNT na TNTDrama.com . Chcete -li sledovat, budete se muset přihlásit pomocí uživatelského jména a hesla kabelu - buď svého, nebo někoho, koho znáte.


Sledujte hru Pistons vs. Cavaliers Game 4 na mobilních a jiných zařízeních

Předplatitelé mohou sledovat hru v aplikaci Sling TV, kterou si můžete zdarma stáhnout. Je k dispozici na mobilních zařízeních nebo tabletech od Obchod s aplikacemi , Google Play obchod nebo Amazonský obchod . Mezi další podporovaná zařízení patří Amazon Fire TV , Rok a Xbox One .

Můžeš klikněte zde pro úplný seznam zařízení, na kterých můžete sledovat Sling TV.

jak získám Disney Plus na své televizi Samsung

TNT Overtime (úhly kamery jiné než hlavní vysílání) lze sledovat na vašem telefonu, tabletu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace NBA, kterou lze zdarma stáhnout v Obchod s aplikacemi , Google Play obchod nebo Amazonský obchod .

Nakonec mohou uživatelé s kabelovým přístupem k TNT sledovat hru v aplikaci Watch TNT, kterou lze zdarma stáhnout v Obchod s aplikacemi nebo Google Play obchod . Stejně jako v případě stolního počítače budete pro přístup ke streamu potřebovat kabelové přihlašovací jméno a heslo nebo přihlašovací jméno a heslo někoho známého.


Populární Problémy

Není překvapením, že tento seznam dělá i Rafael Nadal. Ale kde se řadí?

Jak zastrašit odpůrce. Získat psychologickou výhodu nad svým protivníkem je zásadní pro úspěch v jakémkoli konkurenčním úsilí. Abyste získali tuto výhodu, je důležité rozvíjet vlastní důvěru a řádně ji prokázat svým ...

Nástěnné koule jsou oblíbeným cvičením CrossFit, které procvičí ramena, záda, bicepsy, hrudník a jádro. Je to jedno z nejintenzivnějších cvičení CrossFit, které můžete dělat, ale je také jedním z nejvíce obohacujících. Pokud jste se právě zaregistrovali do CrossFitu, ...

Novak Djokovic je pravděpodobně nejslavnější polyglot na světě se schopností mluvit mnoha jazyky. Djokovič má neustálou touhu se stále zlepšovat, což se projevuje i v jeho lásce k učení se novým jazykům.

Jak napsat sportovní report. Sportovní zpráva řekne čtenáři, co se stalo ve hře nebo zápase, včetně nejdůležitějších událostí a čehokoli kontroverzního nebo průkopnického, k čemu mohlo dojít. Úlohou spisovatele je přinést ...

'Fosse/Verdon' je nová série na FX. Získejte přehled o tom, jak sledovat premiéru a další nové epizody online prostřednictvím živého přenosu.