Živý stream Cavaliers vs. Pistons: Jak sledovat hru 4 zdarma

Cleveland Cavaliers jsou v play off po sezóně, což je 3: 0 v sérii proti Detroit Pistons. (Getty)Dnes v noci mohou Cleveland Cavaliers udělat trochu historie.

co je plátek v tenise

Úřadující šampioni na východě mohou v neděli zvítězit v sérii 1. kola vítězstvím nad Detroit Pistons a po cestě se mohou vyrovnat také s nejdelší sérií vítězných zápasů nad soupeřem v historii ligy. To je docela působivé. Bez ohledu na to, jak vysoká mohou být vnější očekávání. A víme, že očekávání týkající se letošní skupiny Cavs, zvláště té, která je konečně zdravá, jsou opravdu vysoká.Hra 4 je naplánována na 20:30. ET a bude vysílán na TNT. Pokud se nemůžete dostat k televizi, zde je kompletní přehled dostupných možností živého přenosu:


Sledujte online stream Pistons vs. Cavaliers Game 4 online

Pokud nemáte přístup ke kabelovému nebo satelitnímu přihlášení, můžete hru sledovat prostřednictvím Sling TV , online streamovací služba, která poskytuje přístup k vybraným kanálům za měsíční poplatek. Balíček Best of Live TV této služby, který zahrnuje TNT, stojí 20 $ měsíčně, ale pokud hledáte způsob, jak sledovat hru zdarma, můžete to udělat pomocí Sling’s bezplatná 7denní zkušební verze. . Kliknutím sem se zaregistrujete do Sling TV. Při registraci budete muset zadat informace o své kreditní kartě, ale pokud předplatné zrušíte před koncem zkušebního období, nebudou vám účtovány žádné poplatky.

Další možností, pokud nemáte kabelové nebo satelitní přihlášení, je TNT přesčas , kde můžete sledovat rozšířené pokrytí hry. Jinými slovy, budete moci sledovat úhly kamery, které se liší od běžného vysílání.skóre ve stolním tenise

Konečně, pokud máte přístup ke kabelovému nebo satelitnímu přihlášení, můžete sledovat živý přenos pokrytí TNT na TNTDrama.com . Chcete -li sledovat, budete se muset přihlásit pomocí uživatelského jména a hesla kabelu - buď svého, nebo někoho, koho znáte.


Sledujte hru Pistons vs. Cavaliers Game 4 na mobilních a jiných zařízeních

Předplatitelé mohou sledovat hru v aplikaci Sling TV, kterou si můžete zdarma stáhnout. Je k dispozici na mobilních zařízeních nebo tabletech od Obchod s aplikacemi , Google Play obchod nebo Amazonský obchod . Mezi další podporovaná zařízení patří Amazon Fire TV , Rok a Xbox One .

Můžeš klikněte zde pro úplný seznam zařízení, na kterých můžete sledovat Sling TV.jak se dívat na hru Raiders

TNT Overtime (úhly kamery jiné než hlavní vysílání) lze sledovat na vašem telefonu, tabletu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace NBA, kterou lze zdarma stáhnout v Obchod s aplikacemi , Google Play obchod nebo Amazonský obchod .

Nakonec mohou uživatelé s kabelovým přístupem k TNT sledovat hru v aplikaci Watch TNT, kterou lze zdarma stáhnout v Obchod s aplikacemi nebo Google Play obchod . Stejně jako v případě stolního počítače budete pro přístup ke streamu potřebovat kabelové přihlašovací jméno a heslo nebo přihlašovací jméno a heslo někoho známého.


Populární Problémy

Chtěli jste někdy být jako vaše oblíbená postava z The Big Bang Theory? Vše, co potřebujete, je touha stát se Sheldon Cooperem a nerozbitná rovná tvář. Přečtěte si pár komiksů. Pokuste se dostat do rukou co nejvíce komiksů ...

Caroline Wozniacki z žebříčku první desítky ženského tenisu

Zde je vše, co potřebujete vědět ke sledování celé série epizod „Catfish: The TV Show“ v sezóně 9 online.

Ve čtvrtek večer má premiéru 9. sezóna seriálu Chrisley Knows Best. Zde je návod, jak můžete sledovat nové epizody streamované online, pokud nemáte kabel.

Mistrovství světa FINA v plavání v krátkém kurzu 2018 právě probíhá. Zde je návod, jak sledovat akci online ve Spojených státech.