Jak sledovat Broncos vs Seahawks online bez kabelu

Předsezónní hodinky Broncos Seahawks

Getty Broncos QB Drew Lock se znovu dočká akce ve hře 2 předsezóny.Denver Broncos navštíví Seattle Seahawks v předsezónní akci v sobotu 21. srpna v Lumen Field.Hra (začátek v 22:00 ET) bude vysílána na místních trzích na ABC, CBS, Fox, NBC, CW nebo MyTV, podle toho, kde žijete. Můžeš zkontrolujte zde abyste viděli, na jakém kanálu se hra ve vaší oblasti nachází.Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat přímý přenos Broncos vs Seahawks, přičemž možnosti závisí na tom, kde žijete:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Pokud je hra na vašem trhu

FuboTV

Poznámka : V Denveru je hra na MyNetworkTV-20 (KTVD), která není k dispozici u žádných streamovacích služebMůžete sledovat živý přenos ABC, CBS, Fox, NBC, CW (všechny žijí na většině trhů) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Broncos vs Seahawks živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hry na vyžádání do tří dnů od jejich skončení, i když nezaznamenejte je.
Amazon Prime

Poznámka : Toto je pouze možnost pro diváky v Colorado Springs a na dalších místních trzích, kde je hra na CBS

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) mohou sledovat živý přenos své místní stanice CBS prostřednictvím kanálu Prime Paramount+ (Prémiový plán). Amazon Prime i kanál Paramount+ si můžete zdarma vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:

Prime Paramount+ zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do kanálu Prime Paramount+, můžete sledovat Broncos vs Seahawks naživo v aplikaci Amazon Video , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecastu, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5 , různé chytré televize, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu .


AT&T TV

Poznámka : V Denveru je hra na MyNetworkTV-20 (KTVD), která není k dispozici u žádných streamovacích služeb

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. ABC, CBS, Fox, NBC a CW (všechny žijí na většině trhů) jsou součástí každého z nich, ale pomocí 14denní zkušební verze si můžete vybrat jakýkoli balíček a libovolný doplněk.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení v televizi (Roku, Firestick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, můžete sledovat Broncos vs Seahawks živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Samsung TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefonu Android, iPadu nebo Androidu tableta. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin).


Hulu s živou televizí

Poznámka : V Denveru je hra na MyNetworkTV-20 (KTVD), která není k dispozici u žádných streamovacích služeb

Můžete sledovat živý přenos ABC, CBS, Fox, NBC, CW (všechny žijí na většině trhů) a 60+ dalších televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Broncos vs Seahawks naživo v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5, Nintendo Switch, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV je dodáváno s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

velikosti rukojeti tenisových raket

Paramount+

Poznámka : Toto je pouze možnost pro diváky v Colorado Springs a na dalších místních trzích, kde je hra na CBS

To je nakonec stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, pouze místo Amazon budete sledovat digitální platformy Paramountu. Živý přenos z vašeho místního kanálu CBS můžete sledovat prostřednictvím tarifu Paramount+ Premium, který je dodáván s bezplatnou zkušební verzí:

Paramount+ zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Paramount+, můžete sledovat Broncos vs Seahawks naživo v aplikaci Paramount+ , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, Telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webové stránky Paramount+ .


Pokud je hra mimo váš trh

NFL Game Pass

Živě můžete sledovat každou mimosoudně předsezónní hru NFL mimo trh prostřednictvím NFL Game Pass , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze Game Pass zdarma

Jakmile se zaregistrujete do NFL Game Pass, diváci mimo trh můžete sledovat Broncos vs Seahawks naživo v aplikaci NFL , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone , Telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Hru můžete sledovat také na počítači prostřednictvím webových stránek NFL .


DAZN

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé předsezónní, pravidelné a postseonové hry NFL přes DAZN , který je dodáván s bezplatnou zkušební verzí:

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, diváci v Kanadě můžete sledovat Broncos vs Seahawks naživo v aplikaci DAZN , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, Samsung Smart TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Hru můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN .


Náhled předsezóny Broncos vs Seahawks

Minulý týden odehráli Broncos 33.6 shazování Minnesota Vikings ve své první preseason hře. Quarterback Drew Lock se sbalil, dokončil 5 ze 7 průchodů na 151 yardů (to je neuvěřitelných 21,6 yardů na průchod) a dvě přistání. Bridgewater si vedl dobře-prostě nebyl tak dynamický, šel 7-8 na 74 yardů (9,3 yardů na průchod) a skóre.

Tato hra proti Seahawks by mohla být obrovská, protože by mohla velmi dobře určit výsledek bitvy o zahájení rozehrávky mezi Bridgewaterem a Lockem.

Myslel jsem, že oba hráli [dobře], řekl Fangio v pondělí, podle oficiálních webových stránek týmu . Když mluvíte o minulém týdnu, myslíte na celý týden jako celek. Tyto dva postupy proti Minnesotě byly důležité, protože [to byla] naše [č. 1] proti jejich [č. 1] většinou, a pak hra. Pro mě to byl v tomto ohledu třídenní výlet a myslel jsem si, že si oba kluci vedli dobře.

Obrana Denveru také vypadala statně, což umožňovalo pouhých 3,7 yardů na hru. Rook nováčka Patrick Surtain II měl své první zachycení a odběhl ho o 30 yardů na přistání. Byl to docela působivý začátek pro výběr draftu v prvním kole Broncos.

Na druhé straně hlavní trenér Seattlu Pete Carroll byl matkou o tom, zda tým bude v této hře hrát své předkrmy. Russell Wilson doufá, že se objeví po první přípravné hře týmu.

Vždy doufám, že budu hrát, Řekl Wilson . Nevím, co se stane, je to rozhodnutí trenéra. Jsem vždy připraven hrát a očividně být před dvanáctými je vždy skvělé, takže uvidíme, co se stane.

Seahawks prohráli svou první předsezónní hru s Las Vegas Raiders, 20. – 7. Sean Mannion, Alex McGough a Geno Smith byli všichni úspěšní, McGough si vedl nejlépe-6: 10 na 54 yardů a jediné přistání týmu. Rovněž třikrát běžel míč na 25 yardů, což vedlo tým ve spěchu, což svědčilo o drsném čase pozemní hry Seattlu proti Raiders.

Seahawks minulý týden spěchali jen 68 yardů, ale v útoku nemohli najít žádný rytmus. Šli 4 na 13 na třetí dolů, což mělo za následek ztrátu času držení bitvy špatným způsobem (Las Vegas měl míč více než 40 minut; Seattle pod 20). Carroll tedy bude pravděpodobně hledat více způsobů, jak okořenit pozemní hru v tomto.


Populární Problémy

Pokud jste v čínském kung -fu nebo v jiných bojových uměních úplní nováčci, nebo teprve začínáte s protahováním a flexibilitou a chtěli byste být flexibilnější, toto je článek pro vás. Pokud se chcete naučit tradiční čínskou Shaolin Kung Fu, mít ...

Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry Rockets vs Warriors Game 2 online, i když nemáte kabel.

Jak snížit stres z rodičovství. Ať už jste samoživitel, manželský rodič, matka 10 dětí nebo otec dvou dětí, může být dodržování povinností rodičů stresující. Pokud se stanete příliš stresovanými, může vás to zbavit energie, ...

Jak začít plachtit. Plachtění je populární sport v pobřežních městech a oblastech, které se nacházejí na velkých vodních plochách. Je to vynikající sport, který vám umožní využít vítr k napájení vašeho plavidla. Naučte se základy s praktickými ...