Kde sledovat Iowa St vs South Dakota St Basketball 2020Getty Images Jalen Coleman-Lands ze státních cyklonů státu Iowa.Stát Iowa vypadá, že naváže na dominantní vítězství v úvodní sezóně dalším, když se v úterý utkají s divokým týmem státu Jižní Dakota.Poznámka: Heavy může vydělat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Hra (začátek 17:00 ET) nebude nikde v běžné televizi, ale můžete sledujte stát Jižní Dakota vs Stát Iowa na ESPN+ právě zde:

vysoký hit v tenise

Sledujte na ESPN+ESPN+ je streamovací služba, která má stovky exkluzivních živých vysokoškolských basketbalových her (mimo jiné konference Big 12, A-10, AAC, A-Sun, Southern a CAA), dále univerzitní fotbal, UFC, mezinárodní fotbal, desítky dalších živých sportů, každý dokument 30 za 30 a další originální obsah (video i písemný), to vše za 5,99 $ měsíčně.všechny červené tenisky

Nebo pokud chcete také Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což vede k úsporám přibližně 31 procent:

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a HuluJakmile se zaregistrujete do ESPN+, v aplikaci ESPN můžete sledovat stát Jižní Dakota vs Stát Iowa v přímém přenosu na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4, Xbox One, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android.Můžete také sledovat na počítači přes ESPN.com .


Náhled státu Jižní Dakota vs Iowa

Stát Iowa zaostal za Arkansas Pine-Bluff v jejich otvíráku na polovinu, ale Cyclones našel svůj rytmus ve druhé polovině, když přišel s výhrou 80-63.

Potřebovali jsme hrát, což jste viděli, řekl trenér státu Iowa Steve Prohm. Byl to těžký začátek a jsem spokojený s tím, jak kluci reagovali.

Většinu bodování tvořili tři startující z Iowa State, a to v čele s Jalenem Colemanem-Landsem, který vsítil 17. Rasir Bolton přidal 16, zatímco Tyler Harris přidal 14. Prohm byl obzvláště nadšený, že Harris, přestup Memphisu, měl tak pěkné roli ve výhře.

Ofenzivně střílel a to je jedna z věcí, které opravdu může dělat, řekl Prohm. Musíme udělat dobrou práci, abychom ho dostali ven v přechodu a postavili ho na místo, kde má nějaký prostor.

jak lépe sledovat míč v tenise

Stát Iowa se snaží nahradit Tyrese Haliburtona, který byl v letošním draftu NBA loterií. Zatímco Haliburton je pryč, zanechal dojem na letošní tým Cyclone.

Tyrese mi hodně pomohl, řekl Bolton. Vidět všechno, co udělal, čím si prošel a jak proces zvládl, mi opravdu pomohlo. Otevřelo mi to oči. V letošním týmu se to snažím zlepšit, ale dělám to po svém.

Stát Jižní Dakota vstupuje do zápasu jen 1: 2, ale tvrdě bojoval jak ve svých ztrátách se Západní Virginií (79–71), tak se Saint Mary’s (72–59).

Miloval jsem naši [schopnost] soutěžit, řekl trenér státu Jižní Dakota Eric Henderson vedoucímu Argus. Nikoho vlastně nezajímá, jak dobře jste předešlý den hráli; ten den to prostě musíte přinést. Myslím, že se z některých těchto těžkých okamžiků poučíme a doufejme, že dospějeme, až budeme čelit nepřízni osudu. To si z tohoto turnaje doufejme vezmeme.

Noah Freidel vede v této sezóně Jackrabbits se 16 body a 3,7 asistencí na zápas.

naučit se hrát tenis

Stát Iowa je favoritem tříbodového zápasu. Celková částka je stanovena na 150,5 bodu.


Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat Clemson vs Pittsburgh ve hře mistrovství ACC 2018 online bez kabelu

Semifinále mužů je naplánováno na 12. den US Open 2015, ve kterém jsou favority Federer a Djokovič. Zde je náš náhled.

Gael Monfils se v pondělí v prvním kole French Open setká s Alexandrem Bublikem. Setkání je první mezi oběma hráči ATP Tour.

Zde je návod, jak sledovat čtvrteční hru Hawks vs Pistons online bez kabelu zdarma, ať už jste v Atlantě, Detroitu nebo mimo trh.

Petra Kvitová, Karolina Plíšková a Naomi Ósakaová titulují horní polovinu losování na turnaji Western & Southern Open. Ve spodní polovině jsou Serena Williamsová, Sofia Keninová a obhájkyně titulu Madison Keysová.

Zde je návod, jak streamovat sezónu 3 The Wall online bez předplatného kabelové televize. Premiéru má v neděli 15. března v 19 hodin. ET/PT na NBC.