Kde sledovat Iowa St vs South Dakota St Basketball 2020Getty Images Jalen Coleman-Lands ze státních cyklonů státu Iowa.

Stát Iowa vypadá, že naváže na dominantní vítězství v úvodní sezóně dalším, když se v úterý utkají s divokým týmem státu Jižní Dakota.

Poznámka: Heavy může vydělat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Hra (začátek 17:00 ET) nebude nikde v běžné televizi, ale můžete sledujte stát Jižní Dakota vs Stát Iowa na ESPN+ právě zde:

vysoký hit v tenise

Sledujte na ESPN+

ESPN+ je streamovací služba, která má stovky exkluzivních živých vysokoškolských basketbalových her (mimo jiné konference Big 12, A-10, AAC, A-Sun, Southern a CAA), dále univerzitní fotbal, UFC, mezinárodní fotbal, desítky dalších živých sportů, každý dokument 30 za 30 a další originální obsah (video i písemný), to vše za 5,99 $ měsíčně.

všechny červené tenisky

Nebo pokud chcete také Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což vede k úsporám přibližně 31 procent:

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, v aplikaci ESPN můžete sledovat stát Jižní Dakota vs Stát Iowa v přímém přenosu na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4, Xbox One, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android.

Můžete také sledovat na počítači přes ESPN.com .


Náhled státu Jižní Dakota vs Iowa

Stát Iowa zaostal za Arkansas Pine-Bluff v jejich otvíráku na polovinu, ale Cyclones našel svůj rytmus ve druhé polovině, když přišel s výhrou 80-63.

Potřebovali jsme hrát, což jste viděli, řekl trenér státu Iowa Steve Prohm. Byl to těžký začátek a jsem spokojený s tím, jak kluci reagovali.

Většinu bodování tvořili tři startující z Iowa State, a to v čele s Jalenem Colemanem-Landsem, který vsítil 17. Rasir Bolton přidal 16, zatímco Tyler Harris přidal 14. Prohm byl obzvláště nadšený, že Harris, přestup Memphisu, měl tak pěkné roli ve výhře.

Ofenzivně střílel a to je jedna z věcí, které opravdu může dělat, řekl Prohm. Musíme udělat dobrou práci, abychom ho dostali ven v přechodu a postavili ho na místo, kde má nějaký prostor.

jak lépe sledovat míč v tenise

Stát Iowa se snaží nahradit Tyrese Haliburtona, který byl v letošním draftu NBA loterií. Zatímco Haliburton je pryč, zanechal dojem na letošní tým Cyclone.

Tyrese mi hodně pomohl, řekl Bolton. Vidět všechno, co udělal, čím si prošel a jak proces zvládl, mi opravdu pomohlo. Otevřelo mi to oči. V letošním týmu se to snažím zlepšit, ale dělám to po svém.

Stát Jižní Dakota vstupuje do zápasu jen 1: 2, ale tvrdě bojoval jak ve svých ztrátách se Západní Virginií (79–71), tak se Saint Mary’s (72–59).

Miloval jsem naši [schopnost] soutěžit, řekl trenér státu Jižní Dakota Eric Henderson vedoucímu Argus. Nikoho vlastně nezajímá, jak dobře jste předešlý den hráli; ten den to prostě musíte přinést. Myslím, že se z některých těchto těžkých okamžiků poučíme a doufejme, že dospějeme, až budeme čelit nepřízni osudu. To si z tohoto turnaje doufejme vezmeme.

Noah Freidel vede v této sezóně Jackrabbits se 16 body a 3,7 asistencí na zápas.

naučit se hrát tenis

Stát Iowa je favoritem tříbodového zápasu. Celková částka je stanovena na 150,5 bodu.


Populární Problémy

Sam Groth se opět zaměřil na Novaka Djokoviče, tentokrát zpochybňující rozsah srbského zranění břicha.

Jak zabalit spací pytel. Nesprávné zabalení může váš útulný spací pytel proměnit v mokrou, těžkou hrudku. Naučte se, jak ji chránit a pohodlně se vejde do batohu. Až se vrátíte ze svého dobrodružství, nezapomeňte dát tašce ...

Zde je návod, jak sledovat hry Charlotte Hornets online bez kabelu v letech 2019-20, ať už žijete na jejich trhu nebo mimo něj.

Grunge začalo v 90. letech, kdy se kapely jako Nirvana a Alice in Chains staly velkými. Mladí dospělí, kteří se zúčastnili hnutí grunge, se začali oblékat do neformálního oblečení inspirovaného Seattle a přijali nový přístup k nesouladu ...

Nejlepší osivo dosáhlo čtvrtfinále Montreal Masters.

Jak zabalit boty do kufru. Balení obuvi se může zdát jako oříšek, ale nemusí! Maximalizujte prostor ve svém kufru zabalením velkých bot zvlášť. Kromě toho umístěte boty do plastových sáčků, abyste ochránili své oblečení ...