Jak se stát roztleskávačkou na střední škole

Pokud jste se někdy chtěli stát roztleskávačkou z jakéhokoli důvodu, nyní je čas začít, alespoň tři měsíce před zkouškami. Na střední škole je stát se roztleskávačkou mnohem jednodušší než na střední škole. Pokud se chcete stát roztleskávačkou, musíte znát pohyby, skoky a padání, takže pokud se chcete stát roztleskávačkou, pokračujte ve čtení.

jak nakopnout podání v tenise

Kroky

 1. Obrázek s názvem Staňte se roztleskávačkou na střední škole Krok 1

  1 Zjistěte, kdy jsou zkoušky. Pokud neznáte přesné datum, začít trénovat co nejdříve. Kromě toho je lepší trénovat více. Také v létě byste měli absolvovat třídu omílání. Většina roztleskávaček na střední škole je vše nebo většinou omílání.
 2. Obrázek s názvem Staňte se roztleskávačkou na střední škole Krok 2

  2 Začněte jíst a zdravější strava . Ve stravě byste měli mít dostatek bílkovin, ovoce, zeleniny a sacharidů. Ujistěte se, že vše, co jíte, je super zdravé. Jezte 3 jídla denně a 3 svačiny denně. Měli byste trénovat před a po škole. Zdravé jídlo, které byste měli dodržovat, je snídaně, sníst malou misku ovesných vloček, banán, malý plátek sýra, lžíci arašídového másla a 3 sklenice vody. Těsně před ranním cvičením si dejte energetickou tyčinku nebo cereální tyčinku. Toto je vaše ranní svačina. K obědu si dejte pěkný sendvič, který má 5 plátků masa, 1 plátek sýra, bez majonézy a salátu. Také snězte 10 mrkví a 5 hroznů. Před odpoledním tréninkem si dejte další výživovou tyčinku. Jezte cokoli, co vaši rodiče připraví k večeři. Jako dezert jezte vanilkový jogurt s arašídovým máslem.
 3. Obrázek s názvem Staňte se roztleskávačkou na střední škole Krok 3

  3 Začněte cvičením. Musíte trénovat na konkrétní fandění skoky , pohyby a omílání a pro celkovou vytrvalost, sílu a flexibilita . Chcete -li trénovat na skoky, musíte na každou nohu provést nejméně 30 rozkročných zvedání nohou. Rozkročení nohou je, když sedíte na obkročce a zvedáte jednu nohu najednou, aniž byste ji nechali dotknout se podlahy. Musíte také udělat 30 dřepových skoků, 15 skoků na každou nohu, 30 zdvihů prstů a 30 dřepů. Nezapomeňte na drtí roztleskávaček, kde si lehnete na záda s rukama nad hlavou a dřepete do špičky na podlaze, udělejte 15 z nich. Také udělat 10 z každého požadovaného skoku je skvělé! Pro své pohyby se naučte dělat luk a šípy, dýky, jděte nebo udeřte, ruce v bok, vlevo L, vpravo L, vlevo K, vpravo K, vlevo diagonálně, vpravo diagonálně, T, zlomeno T, vysoko V, nízko V , přistání a nízké přistání. Udržujte tyto pohyby tuhé a těsné. Pro převrhnutí proveďte 10 kol s kolečky, 10 zaokrouhlení a 10 stojek. Ruce a nohy držte rovné a napnuté a prsty na nohou špičaté. Představte si, že jste rada. Pro vytrvalost dělejte kardio 4 dny v týdnu. Udělejte si rutinní video z kardio cvičení. Pro silový trénink, který by měl být prováděn 3 dny v týdnu, udělejte cvičební video, které se zaměřuje na posílení paží jeden den, nohou jeden den a břišní svaly další den. Pro flexibilitu provádějte protahování dvakrát denně. Musíte se dobře rozdělit.
 4. Obrázek s názvem Staňte se roztleskávačkou na střední škole Krok 4

  4 Vycvičte si hlas . Nácvik mluvení nahlas a jasně. Ujistěte se, že nezpíváte svá slova a jsou hluboká, hlasitá a jasná. Procvičujte si dobrý hlas každý den prováděním dechových cvičení, mluvením nahlas a ujistěte se, že každé vaše vyslovené slovo není příliš rychlé, pomalé ani mumlané.
 5. Obrázek s názvem Staňte se roztleskávačkou na střední škole Krok 5

  5 Znát požadavky. Měli byste být schopni udělat dobrý dotek prstů, pravé herkie a levé herkie. Potřebujete také pevné kolo a zaoblení. Musíte mít dobré pohyby, rozkol a silný hlas.
 6. Obrázek s názvem Staňte se roztleskávačkou na střední škole, krok 6

  6 Zářte na zkouškách. Na zkouškách musíte vyniknout. Pokud umíte herkie, dotek prstů, rozdělení, roztočení kola a zaokrouhlení, měli byste to zvládnout. Během zkoušek roztleskávání se oblékněte úhledně do školní košile, tanečních šortek, obuvi do tanečních nebo roztleskávaček, vlasy ve vysokém culíku s mašlí, nehty nalakované čirým leskem, čistý make -up a tetování na tvář nebo ruku.
  • U školních košil se ujistěte, že jsou ve školních barvách, a ne trička s límečkem nebo límečkem. Pokud je příliš dlouhý, zavažte záda. Nosit černé taneční šortky, pokud nejste super duper tan a pastelové šortky, pokud jste super duper tan. Vaše taneční boty by měly být buď bílé nebo černé s bílými kotníkovými ponožkami. Pokud jdete s tanečními botami, jazz je nejlepší.
  • Pokud jde o vlasy, vykartáčujte je do culíku, který je za vaší částí a vysoký. Noste luk buď v bílé, nebo ve školních barvách. Ujistěte se, že máte rovné vlasy.
  • U nehtů sundejte jakýkoli lak a zastřihněte je, aby byly krátké, ale ne příliš krátké. Zaokrouhlete je a namalujte buď čirým nebo čirým třpytivým lakem na nehty. Pokud chcete, můžete udělat jeden třpytivý drahokam na jeden hřebík.
  • Líčení byste měli provádět jednoduše a bezchybně. Naneste tónovaný zvlhčovač, oční stíny zbarvené pokožkou, lehký bronzer a lesk na rty.
  • Pokud jde o tetování, musí to souviset s vaším maskotem, například otiskem tlapky, zvířetem nebo školními iniciálami.


 7. 7 Rozveselte se s chutí. Udělejte to hlasitě, elegantně a ostře. První den zkoušek vás požádá o povzbuzení, dotek prstů na noze a volitelné padání. Ujistěte se, že zvedáte nohy vysoko v dotyku prstů a záda jsou rovná. Chcete -li se převrhnout, proveďte kolo, zaokrouhlete a stojte.
  • Během odpočinkových a zahřívacích/protahovacích tréninků se pochlubte rozdělením, rozkročením a přemostěním. Dejte dívkám radu, pokud se vás ptají na vaše pohyby. Druhý den přidejte trochu lesku na rty a oči, ale ne příliš. Budete provádět dotek prstů, herkie, split, kolečko, zaokrouhlení, stojku a fandění. Budete dělat podobné věci jako včera, ale musíte být ještě lepší než dřív. Pochlubte se svým přebytkem, pokud jste tam.
 8. 8 Oslavte, když vy vytvořit tým . Neopouštějte svou dietu, vytrvalost, sílu a protahovací rutiny. Ostatní věci dělat nemusíte, protože to budete dělat na cvičení. Neplňte si hlavu představami o roztleskávačkách a myslete si, že jste lepší než ostatní. Ujistěte se, že jste úžasná roztleskávačka, a přineste to! Pokud chcete, můžete na cvičení nosit tílka.
 9. Obrázek s názvem Staňte se roztleskávačkou na střední škole, krok 8

  9 Nevzdávejte to, pokud tým nevytvoříte. Můžete si vyzkoušet tým All Star, pokud chcete, nebo můžete pokračovat v tréninku sami další rok. Pokuste se přizpůsobit stereotypu roztleskávání, pokud si myslíte, že jste byli dost dobří, ale nevypadali jako roztleskávačka ani nevyčnívali. Pokud vyhovujete stereotypu roztleskávačky, ale nebyli dost dobří, trénujte ještě déle a na delší sezení, dokud nebudete mít nejlepší skoky ve městě! reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jaké jsou požadované roztleskávačky? Dotek prstu je skok, který při roztleskávání určitě využijete. Dalšími skoky ve roztleskávání jsou štiky, překážkáři a tucky.
 • Otázka Mohu být roztleskávačkou, pokud jsem nikdy nedělal gymnastiku? Můžete, ale vězte, že to vyžaduje tvrdou práci a musíte být schopni udělat nějaké kousky. Začněte protahováním.
 • Otázka Jak mohu zlepšit dotyky prstů? Nesoustřeďte se na dotyk prstů na nohou; zvedni nohy k sobě. Pomůže také doteky prstů (nebo jakýkoli skok) na trampolíně.
 • Otázka Co mám dělat, když nevím, jak být roztleskávačkou? Než to vyzkoušíte, požádejte ostatní roztleskávače o radu a obraťte se na trenéra týmu.
 • Otázka Nemám žádnou flexibilitu. Jak to opravím za pouhé 3 měsíce? Také nemůžu dělat kola. Zkuste se denně protáhnout, když ráno vstanete a těsně před spaním. Uvolňuje a uvolňuje vaše svaly a bude se vám snáze pohybovat a dělat věci, jako jsou kola. Zjistěte také, co vám brání v plném pohybu. Pokud na tuto oblast zacílíte, stanete se během chvilky flexibilní.
 • Otázka Je roztleskávání těžké a zábavné? Ano, Cheerleading je těžké i zábavné. Je to nesmírně zábavné, protože můžete dělat mnoho různých triků a všechny je spojit do rutiny s vysokou energií. Roztleskávání je však také rozhodně těžké, ale pokud budete cvičit a budete mít pozitivní přístup, můžete překonat všechny výzvy.
 • Otázka Jak uděláte bublinu? Přitáhněte kolena k hrudníku a položte dlaně na zem. Posuňte tělo dopředu. Poté dokončíte buben. Ujistěte se, že od začátku zůstanete ve stejné poloze.
 • Otázka Mohu i nadále dělat tým roztleskávaček, když nemůžu dělat rozchody? S největší pravděpodobností podle toho, jaký typ trenéra máte. Ale stále byste se měli hodně natahovat a pokusit se přiblížit dělení.
 • Otázka Musím být dobrým studentem, abych mohl být roztleskávačkou? To pravděpodobně závisí na škole, kam chodíte, a na typu trenéra, kterého máte. Samozřejmě je vždy dobré mít dobré známky, protože budete mít lepší šanci získat místo, ale nemusíte je nutně mít, abyste dokázali, že máte talent a dokážete to. Zeptejte se svého trenéra na její názor na toto téma a jsem si jist, že vám pomůže něco vyřešit.
 • Otázka Mohu být roztleskávačkou, pokud mám brýle? S největší pravděpodobností můžete, ale doporučil bych získat kontakty, protože nechcete riskovat rozbití brýlí nebo poranění očí.

Populární Problémy

Novak Djokovic bude tento týden partnerem Španělska Carlose Gomez-Herrery ve čtyřhře na Mallorce.

Pokud nemáte přátele na střední škole, střední škole nebo vysoké škole, je snadné se cítit sklíčený a smutný, zvláště pokud jste obklopeni odcházejícími lidmi s rušným sociálním životem. I když život bez přátel může být někdy těžký, ...

Rafael Nadal a Sam Querrey se ve středu setkají ve wimbledonském čtvrtfinále. Zde je návod, jak sledovat živý přenos zápasu online v USA.

Karolina Plíšková a Barbora Strycová se ve středu setkají ve druhém kole Italian Open. Plíšková má v rekordu proti Strycově náskok 4: 1.

Jak získat roztrhaná záda. Získání roztrhaných zad je méně intuitivní než trénování rukou nebo nohou. Nemůžete přímo používat ani zvedat záda, takže musíte provést cvičení paží a nohou, které spustí svaly na zádech. Jako každý druh ...

Červený kříž je charitativní organizace, která poskytuje humanitární pomoc lidem a regionům, které to potřebují. Nabízí úlevu obětem katastrof a pomáhá komunitám předcházet mimořádným událostem, připravit se na ně a reagovat na ně. ...