Jak se seznámit s hráčem NFL

Neexistuje nic jako vzrušující pocit ze setkání s vaším oblíbeným hráčem NFL. Ať už chcete autogram, fotografii nebo jen příležitost pozdravit, existuje mnoho způsobů, jak hráče najít a oslovit. Můžete mít největší štěstí ve hře NFL. Můžete se také zúčastnit mnoha výcvikových táborů, setkání a pozdravů a ​​podepisování, a to i mimo sezónu. Jakmile se setkáte tváří v tvář hráči, ujistěte se, že jste zdvořilí a připraveni zajistit, abyste získali nejlepší zážitek.Metoda 1 ze 3: Setkání s hráči při hrách a cvičeních

 1. Obrázek s názvem Seznamte se s hráčem NFL Krok 1

  1 Kupte si místa poblíž postranní čáry, kde sportovci vstupují na hřiště. Když hráči vstupují do pole, někteří se mohou zastavit a popovídat si s fanoušky po cestě. Pokud si kupujete svá místa online, podívejte se na sedadla v první řadě poblíž postranní čáry v tabulce míst k sezení. Pokud si kupujete lístky telefonicky nebo v pokladně, požádejte o místa u vchodů do terénu.
  • Fanděte, když hráči vyjdou na hřiště. Pokud máte oblíbeného hráče, zavolejte mu. Mohou se dívat na vaši cestu.
 2. Obrázek s názvem Seznamte se s hráčem NFL Krok 2

  2 Po hře přejděte do určené oblasti autogramů. Některé stadiony budou mít vyhrazený prostor, kde se fanoušci budou moci setkat s hráči a získat po hře autogramy. Může se jednat o označenou oblast nebo během hry může dojít k oznámení. Pokud si nejste jisti, kde čekat, zeptejte se zaměstnance na stadionu.
  • To může být označeno jako zóna pro získání autogramů. Pokud však nechcete autogram, můžete zde počkat, až se s hráčem setkáte.
  • Při nákupu vstupenek se zeptejte, zda je tato možnost k dispozici. Možná budete muset získat speciální lístek na setkání s hráči po hře.
 3. Obrázek s názvem Seznamte se s hráčem NFL Krok 3

  3 Počkejte venku, kde hráči vstoupí, a opusťte stadion. Každý stadion má obvykle vchod, který používají pouze hráči. Můžete si vyhledat online, kde se nachází tento vchod, pro váš místní stadion. Případně můžete počkat, až uvidíte, kde po hře čekají další fanoušci.
  • Mějte na paměti, že hráči jsou po hře pravděpodobně unavení. Někteří nemusí být ochotni poté komunikovat s fanoušky. Pokud s vámi hráči nepřestanou mluvit, zkuste to znovu jindy.
 4. Obrázek s názvem Seznamte se s hráčem NFL Krok 4

  4 V červenci navštivte soustředění. Týmy NFL obvykle trénují na univerzitách po celé zemi v červenci. V těchto táborech je obvykle mnoho příležitostí setkat se s hráči. NFL zveřejňuje seznam termínů a míst pro každý tým online měsíc předem.
  • Po každém tréninku může být vyhrazený prostor pro setkání fanoušků s hráči. Také si můžete s hráčem popovídat před tréninkem při vstupu do pole.
  • Na školení budete možná muset koupit lístky. Můžete se posadit na tribunu a sledovat je cvičit, než se vydáte získat autogram blízko konce sezení.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Setkání hráčů mimo hřiště

 1. Obrázek s názvem Seznamte se s hráčem NFL Krok 5

  1 Zúčastněte se setkání a pozdravení na charitativní nebo propagační akci. Tyto akce se mohou konat na charitativních galavečerech, sportovních festivalech, univerzitách a místních stadionech. Místní události můžete vyhledat online vyhledáním svého oblíbeného hráče nebo týmu.
  • Pokud znáte sponzory svého oblíbeného týmu nebo hráče, zkontrolujte, zda sponzor pořádá akci, kde se můžete setkat se sportovci. Pokud ne, zkuste vyhledat „Setkání a pozdrav NFL“ a najděte událost ve svém okolí.
  • Hráči NFL často navštěvují své staré univerzitní kampusy kvůli událostem. Pokud znáte jejich alma mater, podívejte se, jestli tam dělají nějaké podepisování.
  • Někteří hráči NFL mohou podporovat konkrétní charitu. Zkontrolujte, zda se účastní akcí pro tuto charitu.
 2. Obrázek s názvem Seznamte se s hráčem NFL Krok 6

  2 Zúčastněte se každoroční zkušenosti s návrhem NFL. Každý rok se na draftu NFL objeví několik hráčů NFL, kteří se objeví a podepisují. Hráči, kteří budou podepisovat, budou zveřejněni online týden před zážitkem. K návštěvě podpisové kabiny nepotřebujete lístky, i když vám mohou účtovat poplatky, pokud chcete autogram.
  • Umístění návrhu se každoročně mění. Navštivte webové stránky NFL a zjistěte, kde to letos může být.
 3. Obrázek s názvem Seznamte se s hráčem NFL Krok 7

  3 Podívejte se na slavnosti Super Bowl. Město, které pořádá Super Bowl, obvykle týden před zápasem nabídne setkání a pozdravy, podepisování a fotografické příležitosti s hráči. Pokud se účastníte Super Bowlu, podívejte se, jaké akce letos probíhají.
  • Na webových stránkách NFL bude uvedeno, kdo každoročně pořádá Super Bowl. Obvykle se můžete dozvědět o zvláštních událostech na stránce událostí města.
 4. Obrázek s názvem Seznamte se s hráčem NFL Krok 8

  4 Najměte si hráče NFL, který se pro vás zúčastní speciální akce. Mnoho hráčů NFL se za poplatek zúčastní finančních sbírek, narozenin a dalších akcí. Obraťte se na hráče prostřednictvím jeho agenta nebo zjistěte, zda je přidružen k nějaké události. Za vystoupení hráče zaplatíte agentovi nebo společnosti.
  • Vytvořte si seznam 3–5 možných možností. Je možné, že nedostanete svou první volbu hráče.
  • Můžete zkusit kontaktovat oddělení pro propagaci týmu a zjistit, jak najmout požadovaného hráče NFL.
  • Některé společnosti se budou specializovat na poskytování sportovců na akce. Tyto společnosti mohou inzerovat své sportovní řečníky nebo celebrity.
 5. Obrázek s názvem Seznamte se s hráčem NFL Krok 9

  5 Oslovte svého oblíbeného hráče prostřednictvím sociálních médií. Pokud vše ostatní selže, můžete vždy komunikovat se svým oblíbeným hráčem online. Označte je na Facebooku nebo Twitteru nebo pošlete zprávu na jejich stránku Instagram. Přestože neexistuje žádná záruka, že uvidí váš komentář, možná budete mít štěstí a dostanete odpověď!
  • Zkuste hráči pochválit nebo zmínit, jak vás inspirovali.
  • Vyhněte se urážení hráče nebo opakovanému zveřejňování na jeho stránce. Tyto taktiky vám nepomohou získat jejich pozornost.
  • Sledování hráčů na sociálních médiích je skvělý způsob, jak se dozvědět, kde se setkávají a pozdravit, podepisovat se a další propagační aktivity.
  • Stále můžete posílat fanouškovskou poštu svému oblíbenému sportovnímu týmu na jejich stadionu, ale uvědomte si, že hráč nemusí číst dopisy. Místo toho zaměstnanec pravděpodobně na dopis odpoví fotografií s podpisem.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Interakce s hráčem NFL

 1. Obrázek s názvem Seznamte se s hráčem NFL Krok 10

  1 Pokud chcete autogram, přineste si něco k podpisu. Klobouky, fotografie, dresy a kopačky jsou skvělými vzpomínkami na vaše setkání. Můžete také chtít přinést Sharpie, aby měli něco, s čím se mohou podepsat.
  • Omezte se na 1 nebo 2 položky. Mnoho sportovců bude naštvaných, pokud si myslí, že hromadíte autogramy, nebo mohou předpokládat, že se pokoušíte autogramy prodat.
 2. Obrázek s názvem Seznamte se s hráčem NFL Krok 11

  2 Držte chytlavé znamení, abyste upoutali jejich pozornost. Znamení je skvělý způsob, jak vyniknout z davu. Dobrým znamením bude jméno týmu nebo váš oblíbený hráč. Můžete také přidat chytlavý slogan. Pomocí barev týmu rozjasněte znamení.
  • Můžete napsat slogan jako „Go, Fight, Win“ nebo „Next stop, Super Bowl“.
  • Můžete vytvořit vtipný slogan s číslem dresu svého oblíbeného hráče, například „ #9 je tak dobré“ nebo „Nebojte se, #19 je tady“.
  • Udržujte známky pozitivní. Hráči budou lépe reagovat na znamení, která je chválí, než na znamení, která urážejí ostatní hráče nebo týmy.
 3. Obrázek s názvem Seznamte se s hráčem NFL Krok 12

  3 Udržujte svou konverzaci krátkou a krátkou. Pravděpodobně bude řada na setkání s hráči. Připravte si 1 nebo 2 věci, které byste chtěli hráči sdělit. Můžete zmínit několik svých oblíbených her nebo jim říct, jak moc vás inspirují. Vyhněte se pokládání otázek o úrazech nebo obchodních rozhodnutích, jako jsou obchody. Můžete říci:
  • „Je skvělé, že tě konečně poznávám! Vlastním několik tvých dresů. “
  • 'Nedávno jsem měl těžké období, ale opravdu jsi mě inspiroval, abych pokračoval.'
  • 'Myslel jsem, že jsi byl v posledním zápase skvělý.' Jste opravdu úžasní na sledování. '
 4. Obrázek s názvem Seznamte se s hráčem NFL Krok 13

  4 Zeptejte se, než je vyfotíte. Je to obecně zdvořilé získat povolení hráče než pořídíte jejich fotografii. Získáte lepší obraz a vyhnete se zneklidnění hráče. Můžete se dokonce hráče zeptat, zda je ochoten se s vámi vyfotit. Můžeš říct:
  • 'Vadí ti, že se s tebou vyfotím?'
  • 'Ahoj, vadilo by ti, kdybych to vyfotil?'
  • 'Můžeme si udělat selfie společně?'
 5. Obrázek s názvem Seznamte se s hráčem NFL Krok 14

  5 Děkujeme hráči za jeho čas. Pamatujte, že hráči NFL se často rojí od fanoušků a tisknou. I když se nechtějí potloukat, poděkujte jim za jejich čas. Můžeš říct:
  • 'Děkuji mnohokrát! Budu na to dlouho vzpomínat. '
  • 'Bylo skvělé tě poznat.' Děkuji!'
  • 'Naprosto chápu, že jsi zaneprázdněn.' Každopádně děkuji za tvůj čas. '
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Pokud se chcete o hráči dozvědět více prostřednictvím NFL, podívejte se na wikiHow Jak kontaktovat NFL o pomoc s kontaktováním někoho, kdo by vám mohl pomoci.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Nepokoušejte se potkat hráče NFL v jejich hotelu, doma nebo v šatně. To může být považováno za velmi rušivé a hráč s vámi bude méně pravděpodobně mluvit.
reklama

Populární Problémy

Bradley a Valparaiso, kteří mají místo v turnaji NCAA, se dnes setkávají na MVC šampionátu. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.Dlouho očekávaný návrat Rogera Federera byl před pár týdny pozastaven, protože Švýcar prohrál s Nikolozem Basilashvilim ve čtvrtfinále Qatar Open 2021.Hamou vstoupil na French Open jako zástupný znak a prohrál v prvním kole.

Jak zavěsit těžké předměty ze stropu. Od světel a ventilátorů až po umění a rostliny mohou visící předměty ze stropu působit jedinečnějším a stylovějším dojmem a současně otevírat spoustu místa navíc. Pokud je váš strop podporován ...Jak vyrobit korzet. Korzety se často nosily na konci 16. století, ale nyní je lze nosit jako spodní prádlo, jako halloweenský kostým nebo jako zábavný doplněk k outfitu. Výroba korzetu může být časově náročný a obtížný podnik, ale ...Vloupání je pro majitele domů vždy starostí. Ale jaký je nejlepší způsob, jak udržet váš dům v bezpečí? Nepochybně jste již nainstalovali poplašný systém (pokud ne, udělejte to hned) a možná máte hlídacího psa, který hlídá váš majetek ...