Jak se dívat na Double Shot At Love Season 2 online

Double Shot at Love Season 3 Cast

MTV Double Shot at Love Season 3 Cast

Originál Double Shot At Love představoval dvojčata Rikki a Vikki Mongeon, kteří se pokoušeli najít romantiku v roce 2009. Rebootovaná verze v roce 2019 hvězdami Jersey Shore absolventi Vinny Guadagnino a Paul Pauly D DelVecchio hledají lásku, kterou v první sezóně nenašli, takže show je zpět s druhou Double Shot At Love pro tyto dva guidos. Premiéru má ve čtvrtek 11. června ve 21 hodin. ET/PT na MTV.

Pokud nemáte kabel, postupujte takto Double Shot At Love na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte MTV na Philo TV

MTV je součástí hlavního 59-kanálového balíčku Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě. Dodává se také s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí a k registraci není nutná žádná kreditní karta:

proměňte tenisky na všechny hvězdy

Bezplatná zkušební verze Philo

Jakmile se zaregistrujete do Phila, můžete sledovat Double Shot At Love žijte na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo, nebo na svém telefonu (s podporou iPhonu), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat epizody na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.

Sledujte MTV na FuboTV

MTV je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Double Shot At Love žijte na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a také funkcí 72hodinového ohlédnutí, která vám umožní sledovat většinu nových epizod na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.

Sledujte MTV na Sling TV

MTV je součástí balíčku Sling Orange plus Comedy Extra (41 kanálů) nebo balíčku Sling Blue plus Comedy Extra (54 kanálů). Oba stojí první měsíc 25 $ a poté 35 $ za měsíc:

Získejte Sling TV

Real Madrid vs Bayern Mnichov online

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Double Shot At Love živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled „Double Shot At Love“Hrát si

Double Shot At Love s DJ Pauly D a Vinny Trailer Double Shot At Love s DJ Pauly D & Vinny se vrací do nové epické sezóny na T Přihlásit se k Jersey Shore: goo.gl/FtXE1P Všechny vaše oblíbené momenty se Snooki, JWoww, Deena, Vinny, DJ Pauly D, Ronnie a The Situation . Také zbrusu nová originální série jako „Vaření v postýlce se Snooki & Joey“ a… 2020-05-20T17: 11: 58Z

V první sezóně přehlídky pro Vinny Guadagnino a Pauly D Vinny údajně našel lásku s Alysse Joyner, ale řekla, že ji po natáčení zabalil. Pauly D nenašel s nikým lásku. Kluci se tedy vrátili a zkusili to znovu Double Shot At Love sezóna tři.

Podle tiskové zprávy MTV tato sezóna znovu spojuje dynamické duo s některými jejich bývalými, aby s nimi žily a pracovaly v Sin City.

Bez tlaku soutěže si duo myslí, že to bude snadné, ale DJ Pauly D a Vinny rychle pochopí, že kamkoli tato skupina dívek půjde, drama bude následovat ... a láska a spojení nemusí být pozadu, dráždí popis pořadu.Hrát si

Double Shot At Love s DJ Pauly D & Vinny se vrací 11. června v 9/ 8c na MTV! Nová sezóna spojuje dynamické duo s některými jejich bývalými, aby s nimi žily a pracovaly v Las Vegas. #DoubleShotAtLove #MTV Přihlaste se k odběru Jersey Shore: goo.gl/FtXE1P Všechny vaše oblíbené chvíle se Snooki, JWoww, Deena, Vinny, DJ Pauly D, Ronnie a The Situation. Také zbrusu nová originální série jako „Vaření v postýlce s… 2020-04-24T22: 50: 21Z

Mezi ex, kteří se připojí k guidos v Las Vegas v Nevadě, patří Brittani B-lashes Schwartz, Derynn Paige, Maria Elizondo, Marissa Lucchese, Nikki Hall a Susan Suzi Baidya. V první sezóně této show s Vinnym a Pauly D šel Schwartz domů v epizodě 8, Baidya a Lucchese šli domů v epizodě 10, Elizondo šel domů v epizodě 12 a Hall a Paige se dostali do finále.

Ale tentokrát budou také tři noví členové mužského obsazení: Brandon Stakemann, Antonio Locke a Nicky Curd. Vinny a Pauly D si vezmou nové kluky pod svá křídla a se všemi pod jednou střechou nevyhnutelně nastane drama.

A toto není jediná reality show MTV s Pauly D a Vinnym, která letos v létě odvysílá. Ti dva se také přihlásili k Pomsta Prank s DJ Pauly D a Vinny , kde každá epizoda spojuje Paulyho D nebo Vinnyho s předmětem virálního internetového žertu, který hledá návratnost příteli, rodinnému příslušníkovi nebo milované osobě, která je původně ztrapnila. S pomocí DJ Pauly D a Vinnyho se páry pokusí vytáhnout některé z těch dosud nejnáročnějších žertů, aby se jim to konečně vypomstilo. Datum premiéry pro Pomsta Prank s DJ Pauly D a Vinny je TBA.

Double Shot At Love premiéra čtvrtek 11. června ve 21 hodin ET/PT na MTV.


Populární Problémy

Jak protáhnout záda ke snížení bolesti zad. Bolest zad je často způsobena nadměrným nebo nedostatečným používáním svalů zad, břicha, boků, stehen a krku. Lidé, kteří pracují u stolu, jsou obzvláště náchylní ke svalovému napětí, které vede k ...

Zde je návod, jak sledovat Matt Mitrione vs Sergei Kharitonov a všechny zápasy Bellator 215 online zdarma.

USC zahajuje sezónu 2019 proti státu Fresno v sobotu večer. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Čím více lidí se rozhoduje žít v městských oblastech, tím je stále větší problém dálniční a městský provoz. Pokud nezbývá než jet do cíle, můžete učinit předběžná opatření, abyste se vyhnuli dopravním zácpám ...

Ochranný kelímek je tvrdá skořápka, která je vložena do atletického popruhu nebo kompresních šortek k ochraně mužského reprodukčního systému při hraní fyzických sportů. Někteří muži se domnívají, že při hraní nemusí používat ochranný kelímek nebo ...

Jak cvičit pro silné kosti. Pravidelné cvičení s vážením je jedním z nejlepších způsobů, jak usnadnit buněčný růst, který vede k silnějším kostem. Z růstu kostí mohou těžit zejména mladí lidé, zatímco ti nebo vyšší věk ...