Jak streamovat „Simpsonovi“ sezóna 4: Váš průvodce prohlížením

Disney/FOX Čtvrtá sezóna seriálu Simpsonovi představila dnes již klasickou epizodu Kamp Krusty.Streamujte hned 4. sezónu Simpsonových

Matta Groeninga Simpsonovi (nyní ve své 31. sezóně) se odehrává ve fiktivním městě Springfield a sleduje titulární rodinu otce Homera, inspektora bezpečnosti v místní elektrárně, mámu Marge, domkaře a jejich tři děti: potížistu Barta, který se vždy dostává do ve škole Lisa, předčasná aktivistka, a malá Maggie, která málokdy mluví. Rodina paroduje americkou společnost a popkulturu s rostoucí úrovní směšnosti a obrovským obsazením měšťanských postav, které přispívají k naprosté hlouposti a genialitě show.Pro svou čtvrtou sezónu zůstali Al Jean a Mike Reiss na palubě jako showrunners a vyrobili celkem 22 epizod, včetně dvou epizod, které se konaly od Season 3. Do konce sezóny Jean, Reiss a většina původních spisovatel opustil přehlídku, ale ne dříve, než na cestě ven shromáždil pár nominací na Emmy. Dan Castellaneta vyhrál jeden za svůj výkon jako Homer v dnes již klasické epizodě Mr. Plough.

Začalo to jako série krátkých filmů Show Tracey Ullmanové přerostl v to, co se brzy stane jedním z nejdéle běžících primetime kreslených pořadů (a globálním monstrum), který stále vypadá, že je prakticky nekonečný. Se 663 epizodami a počítáním Simpsonovi přežil Gunsmoke jako nejdelší americký skriptovaný primetime televizní pořad, pokud jde o roční období a epizody. Celovečerní hraný film byl uveden v roce 2007 (s názvem Simpsonovi film ), kromě komiksů, videoher a dokonce i jízdy Universal Studios. Rodina má dokonce svou vlastní hvězdu na hollywoodském chodníku slávy.

Nyní s Disney+můžete nyní streamovat Simpsonovi Sezóna 4 online.
Jak streamovat sezónu 4 „Simpsonovi“ - exkluzivně na Disney+

Simpsonovi je jedním z fanoušků oblíbených originálních filmů Disney, které budou streamovány výhradně prostřednictvím nové streamovací služby Disney, Disney + .

Můžeš zaregistrujte se na 7denní bezplatnou zkušební verzi Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat Simpsonovi a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Pokud prodloužíte bezplatnou zkušební verzi, služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.

  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Vyhledejte sezónu 4 Simpsonových
  5. 5. Klepněte na Sezónu 4 Simpsonových
  6. 6. Klepněte na tlačítko PLAY

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba zahrnuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.Začít bezplatnou zkušební verzi


„Simpsonovi“, sezóna 4: Přehled

Datum vydání: 24. září 1992 - 13. května 1993
Tvůrci: Tvůrce a producent Matt Groening, Showrunners Al Jean a Mike Reiss
V hlavních rolích: Dan Castellaneta, Julie Kavner, Nancy Cartwright, Yeardley Smith, Harry Shearer a Hank Azaria
Hodnocení: Série je většinou hodnocena TV-PG, ačkoli některé epizody mají facku s hodnocením TV-14.
Synopse: Simpsonovi je satirické zobrazení života dělnické třídy, ztělesněné rodinou Simpsonových, kterou tvoří Homer, Marge, Bart, Lisa a Maggie, z nichž všichni žijí ve fiktivním městě Springfield. Paroduje americkou kulturu a společnost, televizi a lidské podmínky.


Jak dlouhá je sezóna 4 „Simpsonovi“?

Simpsonovi Řada 4 se skládá z 22 epizod, včetně dvou, které byly původně určeny pro sezónu 3. Epizody se pohybují od 22 do 24 minut bez reklam.


Děj 4. série „Simpsonovi“

v Simpsonovi Sezóna 4, Bart a Lisa navštěvují Kamp Krusty, ale když se Krusty neukáže a s dětmi je zacházeno špatně, Bart vede táborníky do vzpoury a oni ovládnou tábor. Itchy and Scratchy vydávají film, ale Homer zakazuje Bartovi, aby ho viděl. Když se jejich dům začne propadat do země, Marge dostane práci v elektrárně, jen aby se ji pan Burns pokusil svést. Homer si koupí sněžný pluh a začne podnikat na orbě příjezdových cest. Springfield plánuje nainstalovat systém jednokolejky, ale Marge si dělá starosti poté, co uvidí, co jednokolejka udělala sousednímu městu. Ralph Wiggum se na Valentýna zamiluje do Lisy, ale poté, co ji příliš pronásleduje, omylem skončí, že mu ublíží. Když je Krustyho show zrušena, Bart a Lisa mu pomohou zajistit konečný návrat.

Ve třetí epizodě Treehouse of Horror pořádá rodina Simpsonových Halloweenskou párty a několik členů rodiny vypráví děsivé příběhy. Lisa v Klauni bez soucitu vypráví příběh o tom, že Homer koupil Bartovi Krusty panenku, která se ukáže jako zlá a pokusí se všechny zabít. V dědečkově příběhu s názvem King Homer se pan Burns rozhodne najmout Marge Bouvierovou do pasti opice, která vypadá jako Homer. (Ano, je to King Kong Parodie.) Bart uzavírá epizodu Dialem „Z“ pro Zombie. Bart v příběhu objeví okultní knihu a pokusí se pomocí jednoho z kouzel přivést zpět rodinnou kočku, ale místo toho omylem přivolá hordu zombie.

jak hrát raketbal ve čtyřhře

Obsazení sezóny 4 „Simpsonovi“

Dan Castellaneta jako Homer Simpson, Grampa Simpson, Krusty the Clown, Groundskeeper Willie, Mayor Quimby a Barney Gumble

Castellaneta vyjadřuje milého imbecila a patriarchu rodiny Homera. Mezi jeho další zásluhy patří hlasové skvrny na Batman , Čau Arnolde a Futurama Ačkoli Castellaneta působí také na obrazovce v show a filmech jako Super 8 , Parky a rekreace , hrad , a řecký .

Nancy Cartwrightová jako Bart Simpson, Nelson Muntz, Ralph Wiggum a další děti

Cartwright vyjadřuje zlomyslného Barta Simpsona. Když nepracuje Simpsonovi , lze ji najít (a slyšet) na podobných show Animaniacs , Kim Possible a Rugrats .

Harry Shearer jako Ned Flangers, Principal Skinner, Larry, Mr. Burns, Mr. Smithers, Principal Skinner, Reverend Lovejoy, and Dr. Hibbert.

Shearer vyjadřuje řadu postav, mezi které patří také pan Burns a Waylon Smithers. Když není hlasový, roztočí zlato komedie ve filmech jako Mocný vítr a Toto je Spinal Tap .

Julie Kavnerová jako Marge Simpson a Patty a Selma Bouvier

Než se dostala do hlasového herectví, Kavner hrál v seriálu Brendu Morgensterna Rhoda . Kavner také hrál ve filmech jako Hannah a její sestry a Klikněte .

Yeardley Smith jako Lisa Simpson

Kromě hlasového herectví, Smith dělal hostující vystoupení na Dharma a Greg , Murphy Brown , Prázdné hnízdo , a Mámina rodina a měl pravidelnou roli po dobu tří sezón jako Louise Hermanova hlava .

Hank Azaria jako Moe Syzlak, Chief Wiggum, Comic Book Guy, Apu Nahasapeemapetilon a profesor Frink

Když Azaria nepůjčuje svůj hlas, lze ho vidět jako jízdné Ray Donovan a Brockmire . Byl také ve filmech jako Klec a Tajemní muži .

Streamujte hned 4. sezónu Simpsonových


Písně a soundtrack k sérii 4 od Simpsonových

Simpsonovi Období 4 představovalo mnoho písní od populárních umělců, jako jsou Red Hot Chili Peppers a Alice Cooper. Ve finále sezóny se Bette Midler připojí ke Krustymu Klownovi na ztvárnění Wind Beneath My Wings.

Dále po silnici, Simpsonovi vydala řadu různých studiových alb a soundtracků, jako např Písně v Key of Springfield a Žluté album .


Hodnocení sezóny 4 Simpsonových

Simpsonovi Řada 4 měla průměrně 22,4 milionu diváků každý týden, zůstala ve čtvrtek ve 20 hodin. Chvilka. Nejlépe sledovanou epizodou bylo Lisino první slovo, které sledovalo 28,6 milionu diváků.


Recenze sezóny 4 „Simpsonovi“ - Co řekli kritici

Simpsonovi „Dopad na americký sitcom a televizi jako celek zůstává kamenný. Přehlídka nejenže vydláždila cestu pro všechny další kreslené seriály, které následovaly, ale také to udělalo ohlas u kritiků a ohromné ​​hodnocení a formovalo popkulturu 90. let, jak jsme ji znali. Třicet jedna Emmys, 30 cen Annie a Peabody Award jen pomáhají dokázat dědictví show a udržet si moc po všech těch letech.

Čtvrtá sezóna, stejně jako tři před ní, vysílala nadšené kritiky po celé zemi. CinemaBlend napsal, Simpsonovi , jako Mocný vítr , nebo Kancelář , uvědomuje si a dokonale využívá fakt, že hranice mezi komedií a tragédií je tak tenká.

Při hodnocení sezón označil Josh Kurp z Uproxx za nejlepší sezónu sezónu 4. Každá epizoda ze 4. sezóny je perfektní, napsal Kurp . Sezónu také označil za nejlepší.

Nadšené recenze pro sezónu 4 nikdy nekončí. Nemohu si vybrat mezi těmito dvěma kolekcemi dvou nejlepších [čtvrté a páté] sezóny Simpsonovi historii, takže se nechystám, napsala Jen Chaney pro Washington Post .

Týden zábavy 'S Ken Tucker dal Season 4 pozitivní recenzi (stejně jako to udělal pro předchozí sezóny show). Lidé investují silné emoce do kreslených postaviček přinejmenším již od Mickey Mouse; trvalou chytrost a ano, lidskost Simpsonovi dokazuje, že naše oddanost není na místě, napsal.

Kritici Alan Sepinwall a Matt Zoller Seitz se umístili Simpsonovi jako největší americký televizní seriál všech dob v jejich knize z roku 2016 TV (kniha) . Jednou zavolal časopis Time Simpsonovi nejlepší televizní seriál století, včetně Barta v jejich seznamu století 100 nejvlivnějších lidí . Byl jedinou fiktivní postavou.

Drobnosti 4 sezóny „Simpsonovi“: 5 rychlých faktů

1. Hostitel pozdní noci Conan O’Brien byl autorem 4. série seriálu Simpsonovi

O'Brien byl spisovatelem a dozorujícím producentem dne Simpsonovi Sezóna 4. V projevu, který pronesl na Harvardu v roce 2000, si připsal Simpsonovi sukládáního z kariérního propadu, který prožíval. O'Brien má na svém kontě napsání Marge vs. jednokolejky a New Kid on the Block série 4. Skončil opuštění série, jakmile dostal koncert, který nahradil Davida Lettermana Pozdě v noci . Byl součástí 54 epizod celkem Simpsonovi .

nastavit zápasový tenis

Pozdní noc s Conanem O'Brienem běžel na NBC v letech 1993 až 2009 a produkoval 2725 epizod v průběhu 16 sezón. Od 1. června 2009 do 22. ledna 2010 O’Brien krátce hostil NBC Dnešní show než opustí síť pro svůj nový domov TBS.

2. Sezóna 4 představuje první pokus producentů o natočení filmu „Simpsonovi“

Období 4 znamenalo první pokus a Simpsonovi celovečerní film. Producent James L. Brooks navrhl scénář pro Kamp Krusty jako možný filmový nápad . Kvůli problémům s tím, aby byl příběh dostatečně dlouhý na 80minutový film, se od této myšlenky upustilo. Jak řekl Jean Brooksovi v komentáři k epizodě, zaprvé, pokud se dostaneme do filmu, nebudeme mít premiéru, a zadruhé, pokud z této epizody nedokážeme udělat 18 minut měl vydělat 80?

Až o více než 14 let později bude A. Simpsonovi film by byl nakonec natočen ve formě Simpsonovi film , která byla vydána 27. července 2007 po celém světě.

3. Jean a Reiss opustili show, aby vytvořili vlastní animovanou sérii

Oba showrunneri odešli Simpsonovi produkovat vlastní animovaný seriál, Kritik , přičemž mnoho z Simpsonovi „Zaměstnanci s nimi. Kritik běžel pro tři sezóny a 33 epizod od ledna 1994 do září 2001. Vysílalo se na Fox, ABC a později na Shockwave.com. Přehlídka se točila kolem života newyorského filmového kritika Jaye Shermana, vyjádřeného hercem Jonem Lovitzem.

4. Období 4, pokud je první sezóna představovat Boha jako postavu

Bůh debutuje jako Simpsonovi postava v epizodě Kacíř Homer. V epizodě Homer objevuje radost z toho, že zůstane doma a bude mít dům jen pro sebe, zatímco Marge a děti zažijí dlouhotrvající kázání od reverenda Lovejoye.

Bůh a Ježíš jsou jediné dvě postavy v pořadu, které mají celou sadu pět prstů a pět prstů. Všichni ostatní v Simpsonovi svět má tři prsty a palec na každé ruce a čtyři prsty na každé noze.

5. Homer měl být původně odhalen jako klaun Krusty

Homer měl být původně odhalen jako klaun Krusty, a proto měl podobný vzhled. Podle Telegrafovat „Přehlídka si bude hrát s myšlenkou, že Bart si neváží svého otce, ale uctívá někoho, kdo vypadá stejně jako on. Série měla nechat příběh otevřený, aby si Bart uvědomil, že Homer je po celou dobu jeho idol. Myšlenka byla opuštěna poté, co to bylo považováno za příliš složité pro raná léta přehlídky.

Streamujte hned 4. sezónu Simpsonových


Populární Problémy

Jak používat Ab Roller. Ab válečky se velmi snadno používají a mohou být překvapivě účinné. Pokud se budete držet rutiny, váš ab roller pomůže posílit vaše břišní svaly a postupně zlepšit flexibilitu. Https: //www.bodybuilding ...

Jak vyřešit problém s pohybem střely. Pohyb projektilu je často jedním z nejobtížněji pochopitelných témat na hodinách fyziky. Většinu času neexistuje přímý způsob, jak získat odpověď; musíte vyřešit několik dalších ...

Váš průvodce sledováním animované série The Incredible Hulk online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav, nejlepších sezón a epizod.

Ačkoli obtěžování vašich učitelů nemusí být nejlepší akademickou dlouhodobou strategií, někdy prostě cítíte nutkání to udělat. Existují dobré i špatné způsoby, jak toho dosáhnout. Můžete jít kreativní cestou, dráždivou cestou, opakující se ...

Italská teenagerská senzace Jannik Sinner se nedávno na Twitteru podělila o svou fotografii na titulní straně pánského časopisu GQ Italy. Devatenáctiletého mladíka je vidět, jak si obléká vkusný oblek a košili Gucci.