Jak vypadat krásně pro svého přítele

Faktem je, že tvůj přítel si myslí, že jsi krásná, bez ohledu na to. Můžete však mít náladu okořenit svůj vzhled a zkusit něco jiného, ​​aby váš zvláštní muž viděl vaši krásu v novém světle. Pokud chcete pro svého přítele vypadat krásně, musíte se starat o svůj vnější vzhled i o svůj postoj.Část 1 ze 3: Být svěží a čistí

 1. Obrázek s názvem Vypadej krásně pro svého přítele Krok 1

  1 Pravidelně se sprchovat. Osprchovat se nebo koupel a šampon a upravte si vlasy. Zatímco jste tam, oholte si své nohy a podpaží , pokud je to něco, co běžně děláte. Oloupat vaše kůže s a mycí houba k odstranění odumřelých kožních buněk a udržení vaší pokožky zdravé, svěží a nádherné! Nakonec si tělo umyjte mýdlem nebo tělovým mýdlem, aby pokožka skvěle voněla.
  • Vlasy si nemusíte mýt každý den, pokud skutečně vypadají a cítí se lépe, pokud si je myjete jen několikrát týdně. Vlasy každé dívky jsou jiné.
 2. Obrázek s názvem Vypadej krásně pro svého přítele Krok 2

  2 Získejte ruce svých snů. Pokud máte suché ruce, odlupujte je a cukrový drh nebo jiné peelingové mýdlo. Můžete si ho koupit v obchodě nebo si jej vyrobit sami. Jednoduše spusťte ruce pod vodu, poté je otřete ručníkem, aby byly vlhké, a poté na ně naneste velkorysé množství drhnutí cukru. Promněte si ruce a zaměřte se na oblasti, které jsou nejvíce suché. Až budete hotovi, opláchněte drhnutí a měli byste mít pěkné, měkké ruce.
  • Váš přítel bude milovat zejména vaše měkké ruce, pokud se budete hodně držet za ruce.
 3. Obrázek s názvem Vypadej krásně pro svého přítele Krok 3

  3 Dostat rty k zulíbání . Váš přítel to bude milovat, pokud ano měkký , vyživené rty, zvláště pokud o tom přemýšlí líbání vy. Oloupat rty a naneste balzám na rty, aby držel vlhkost. Noste s sebou balzám na rty a aplikujte ho každých několik hodin, aby byly vaše rty hezké a hebké.
  • Pokud si myslíte, že se chystáte políbit svého přítele, odložte balzám na rty. Chcete, aby vaše rty byly hezké a měkké, když ho políbíte, ale pokud si dáte balzám na rty těsně před tím, než ho políbíte, pak mohou být vaše rty na jeho vkus příliš mokré.
 4. Obrázek s názvem Vypadej krásně pro svého přítele Krok 4

  4 Hydratujte své tělo. Zajistěte vlhkost zvlhčením celého těla. Zaměřte se na opravdu suchá místa, jako jsou nohy, ruce a lokty, ale zvlhčujte se všude. Funguje to obzvláště dobře po výstupu ze sprchy. Pokud si holíte nohy, nezapomeňte je zvlhčit, aby nebyly suché. Hladký, měkký , hedvábný kůže je sexy kůže, a váš přítel bude milovat to.
  • Můžete s sebou také nosit pleťovou vodu a v případě potřeby ji znovu použít po celý den.
 5. Obrázek s názvem Vypadej krásně pro svého přítele Krok 5

  5 Postarejte se o své perleťové bílé. Vyčisti si zuby dvakrát denně, nit a použijte a ústní voda získat extra svěží dech. Pokud se vy dva chystáte polibek , budete chtít ochutnat mátový, a ne mít rád to, co jste jedli k obědu. A když ty úsměv , budete chtít, aby vaše zuby vypadaly co nejlépe!
  • Žvýkání žvýkaček nebo sání máty je skvělé, než políbíte svého přítele. Nedělejte to bezprostředně před tím, než ho políbíte, jinak své záměry trochu zviditelníte.
  reklama
Skóre
0 / 0

Část 1 KvízNejlepší je použít balzám na rty ...Těsně předtím, než políbíš svého přítele.

Ne tak docela! Problém s použitím balzámu na rty těsně před polibkem spočívá v tom, že vám může nepříjemně zvlhnout rty. Pokud se tedy plánujete brzy líbat, odložte balzám na rty. Existuje lepší možnost!

Pravidelně, ale ne těsně před polibkem.

Pěkný! Aby vaše rty byly měkké, je nejlepší aplikovat balzám na rty každých pár hodin. Měli byste se však vyhnout použití těsně před polibkem, aby se vaše rty necítily příliš mokré. Přečtěte si další kvízovou otázku.Nikdy

Ani náhodou! Balzám na rty je užitečný nástroj, pokud jde o to, aby vaše rty byly co nejlepší. Při správném použití budou vaše rty pěkné a hebké. Vyberte jinou odpověď!Chcete další kvízy?

Část 2 ze 3: Získání vzhledu

 1. Obrázek s názvem Vypadej krásně pro svého přítele Krok 6

  1 Udržujte si krásné obočí. Trochu si povytáhněte obočí. jestli ty tvar vaše obočí už, jen vytrhněte všechny zbloudilé vlasy. Pokud si obočí nevytváříte, vytrhejte chloupky uprostřed obou obočí, abyste se vyhnuli obočí. Pokud si obočí netrháte vůbec, prostě je nechte; tvůj přítel je pravděpodobně má rád takové, jaké jsou. Nezbláznit se a přeplnit! Jakmile to uděláte, není cesty zpět - dokud znovu nevyrostou. Kromě toho některé dívky vypadají lépe se silnějším obočím.
  • Také můžete obočí olemovat tužkou na obočí, čímž získáte dramatický efekt.
 2. Obrázek s názvem Vypadej krásně pro svého přítele Krok 7

  2 Noste lichotivé oblečení. Nezáleží na tom, co nosíte - důležité je, že se ve svém oblečení cítíte krásně, ať už máte na sobě malé černé šaty nebo flanel a legíny. Více sebejistý ty jsi, tím víc Krásná budete vypadat, protože krása a sebevědomí jdou ruku v ruce. Pokud se ve všech svých outfitech cítíte velmi sebevědomě, vyberte si takový, o kterém víte, že se mu nejvíce líbí. Pokud se moc neoblékáte a vy a váš přítel máte zvláštní příležitost, pak ho ohromte elegantnějšími šaty nebo sukní a roztomilým topem.
  • Pokud jste na větší straně, nezoufejte! Vyberte si oblečení, které předvádí vaši nádheru křivky ! Tvůj přítel by tě měl mít rád takového, jaký jsi, a tak přijmi ty křivky!
  • Pokud chcete svému vzhledu dodat trochu koření, zkuste si obout podpatky, pokud běžně nosíte byt. Díky nim se můžete cítit vyšší a sebevědomější. Pokud však běžně nosíte podpatky, zkuste pro změnu nějaké byty - můžete se cítit šťastnější a pohodlnější!
 3. Obrázek s názvem Vypadej krásně pro svého přítele Krok 8

  3 Upravte si vlasy. Štětec nebo Hřeben vaše vlasy, a pak styl tak, jak to máš nejraději. Vyzkoušejte různé styly, abyste zjistili, který podle vás vypadá nejkrásněji. Pokud je složil kompliment vlasy v určitém stylu, zkuste je v tomto stylu znovu někdy nosit, protože se mu to zjevně líbí. Prýmek , narovnat , nebo kučera vaše vlasy pro nový vzhled. Můžete to dát nahoru nebo to nechte být, podle toho, jak se cítíte.
  • Neexistuje žádný kouzelný účes, který by nejvíce oslovil vašeho přítele; je to všechno na tom, díky čemu se budeš cítit nejkrásnější.
  • Nezkoušejte něco propracovaného jen proto, že si myslíte, že se to vašemu příteli bude opravdu líbit. Ještě důležitější je, aby se ti to líbilo, a měl by ses nad tím zamyslet, než zvážíš, co si myslí.
 4. Obrázek s názvem Vypadej krásně pro svého přítele Krok 9

  4 Noste jednoduchý make -up . Pokud vám to dovolí, naneste si nějaký make -up, který zvýrazní váš Přírodní krásy a přináší vaše nejlepší funkce. Jděte na velmi jednoduchý a přirozeně vypadající make -up vzhled, zvláště pokud nenosíte make -up příliš často. Pokud se nechcete líčit, je to také v pořádku; krása nepochází jen z líčení.
  • Pokud se chcete nalíčit, na vaše víčka bude stačit trochu očních stínů, ať už je to tmavší barva jako hnědá nebo kouřová černá, nebo světlejší barva jako béžová nebo světle růžová.
  • Můžete také použít nějakou řasenku, abyste zdůraznili svou krásu. Možná se budete chtít držet pouze horního víka, abyste se vyhnuli tomu pavoučkovému vzhledu spodního víka. Chcete -li použít řasenku, položte štětec pod spodní část řas a jemně jím pohybujte ze strany na stranu a nahoru, čímž řasám dodáte objem. Pokud ji přesunete odshora dolů, vaše řasy mohou vypadat dortíkovitě.
  • Můžete se rozhodnout, zda chcete použít podkladovou bázi nebo korektor, nebo jen vyzkoušet přirozený vzhled. Podkladová báze a korektor může způsobit, že vaše pleť bude vypadat jednotnější a váš make -up bude o něco více vyniknout; to znamená, že vytváří dramatičtější vzhled, jehož implementace vyžaduje čas.
  • Nanesením trochu tvářenky na jablka na tvářích může váš obličej vypadat trochu růžověji a zdravěji. Jen to důkladně promíchejte, aby to nevypadalo příliš kresleně. Pokud se s tvářenkou objevujete poprvé, vyzkoušejte ji na noc nebo na formálnější příležitost, aby tolik nevynikla.
 5. Obrázek s názvem Vypadej krásně pro svého přítele Krok 10

  5 Příslušenství . Dejte nějaké speciální náušnice nebo noste roztomilý náhrdelník nebo náramek. Pokud vám koupil šperk a líbí se vám, noste jej. Pokud doplňkové úpravy nejsou vaší věcí, nepotěšte to! Nechcete vypadat falešně v náušnicích, které ve skutečnosti nejste. Ale pokud chcete dát svému vzhledu ten zvláštní nádech, můžete vyzkoušet roztomilé cvočky nebo malé kruhové náušnice, několik náramků, robustní prsten nebo prostě jakýkoli šperk, který vám vyhovuje.
  • Můžete nosit jen jeden malý šperk, který pro vás hodně znamená. Je to všechno o tom, zda se budete cítit krásně, nebo ne, ne o tom, kolik šperků můžete nosit najednou.
  reklama
Skóre
0 / 0

Část 2 KvízJaký účes nejvíce osloví vašeho přítele?Něco měkkého a přirozeného.

Nepřesně! Na uvolněném, přirozeném stylu není nic špatného, ​​pokud se vám to líbí. Pokud ale dáváte přednost strukturovanějšímu stylu, nemusíte být měkká, jen abyste oslovila svého přítele. Vyberte jinou odpověď!

Propracovaný updo.

Ne nutně! Nebojte se, že váš přítel ocení vaše vlasy, pouze pokud strávíte spoustu času propracovaným stylem. Pokud to není vaše preference, je naprosto v pořádku udělat něco jiného. Vyberte jinou odpověď!

co je to raketbal
Nový styl, který jste nikdy předtím nezkusili.

Zkus to znovu! Pokud milujete experimentování s novými účesy, pak do toho! Ale pokud ne, nebuďte zavázáni nechat si svůj vlasový román kvůli svému příteli. Zkus to znovu...

Bez ohledu na to se cítíte nejkrásnější.

Absolutně! Více než jakýkoli konkrétní účes bude váš přítel na vás reagovat s pocitem jistoty a pohodlí. Věřte tedy, že ocení jakýkoli účes, díky kterému se budete cítit skvěle. Přečtěte si další kvízovou otázku.

Chcete další kvízy?

Část 3 ze 3: Získání postoje

 1. Obrázek s názvem Vypadej krásně pro svého přítele Krok 11

  1 Vězte, že váš přítel si vždy myslí, že vypadáte krásně. Pokud opravdu chceš svému příteli vypadat krásně, pak musíš vědět, že už si myslí, že jsi krásná. Nechcete si myslet, že jste nedostateční a že se můžete obléknout nějakým efektním líčením a novým oblečením, abyste vypadali skvěle; už jsi krásná a zkoušíš něco jiného. Měli byste mít vždy sebevědomí, abyste zůstali pozitivní. Je důležité vědět, že váš přítel si myslí, že jste krásná, bez ohledu na to - pokud máte tento přístup, stejně ho váš vzhled mnohem více zaujme.
  • Pokud váš přítel odloží váš vzhled nebo vám řekne, že byste měla zhubnout nebo nosit více make -upu, abyste vypadala krásnější, pak ve vztahu není ze správných důvodů a je na čase ho uvolnit. Váš přítel by vám měl dát ještě lepší pocit ze sebe, než už máte - ne horší.
 2. Obrázek s názvem Vypadej krásně pro svého přítele Krok 12

  2 Buď pozitivní. Další způsob, jak vypadat krásně, je mít pozitivní přístup ke svému životu, k tomu, jak vypadáte a co ve světě děláte. Nestěžujte si příliš a soustřeďte se na mluvení o věcech, na které se v životě těšíte. Nevybírejte každou maličkost, kterou váš přítel nebo přátelé dělají, a místo toho jim dávejte komplimenty. Pokud ve svém životě pěstujete optimismus, pak se vám pravděpodobně stanou dobré věci. A co víc, budete krásnější osobou díky pozitivní energii, kterou přinesete ke stolu.
  • Sledujte se příště, až budete mluvit se svým přítelem. Pokud si všimnete, že děláte negativní komentář, udělejte poté dva pozitivní komentáře, abyste jej mohli zrušit.
  • Měl bys svému příteli komplimentovat mnohem víc, než ho otravovat. Pozitivní zpětná vazba je cennější než negativní.
 3. Obrázek s názvem Vypadej krásně pro svého přítele Krok 13

  3 Nepokládejte se. Součástí postoje krásné osoby je vědět, že jsi krásná zvenčí i zvenčí. I když si ze sebe můžete lehce dělat legraci, abyste ukázali, že se neberete tak vážně, neměli byste mluvit o tom, jak jste tlustí, oškliví nebo hloupí, protože kvůli tomu vás bude váš přítel jen litovat. Místo toho se soustřeďte na zdůrazňování věcí, které na sobě nejvíce milujete, místo abyste byli neustále negativní. Pokud jste příliš negativní, budete vypadat, jako byste lovili komplimenty, zatímco jste nejistí.
  • Jedna věc je nebrat se příliš vážně a občas si ze sebe dělat srandu, a druhá být tak na sebe, že to lidem dělá nepohodlí.
 4. Obrázek s názvem Vypadej krásně pro svého přítele Krok 14

  4 Nesrovnávejte se s jinými ženami. Jsi krásná, a to nemá nic společného s tím, jak krásný může být tvůj soused, nejlepší přítel, nejhorší nepřítel, sestra nebo Tyra Banks. Můžete ocenit krásu ostatních žen, aniž byste si přáli, abyste byli více jako oni, nebo si připadali, že nemáte dost co nabídnout. Soustřeďte se na to, abyste vypadali a cítili se tak krásně, jak jen můžete, a nestarejte se o nikoho jiného; kromě toho bude tvůj přítel mnohem šťastnější, pokud nebudeš ztrácet čas mluvením o jiných ženách a soustředíš se na sebe.
  • Můžete pochválit jiné ženy nebo zmínit, jak je jiná žena hezká nebo zajímavá, když není poblíž. To ukáže, že jste se sebou dostatečně spokojená, abyste se necítila konkurenceschopná s každou ženou na planetě.
 5. Obrázek s názvem Vypadej krásně pro svého přítele Krok 15

  5 Sliz důvěra . Jak bylo zmíněno, důvěra je velmi Krásná a velmi sexy . Můžeš být naprosto nádherný , ale bez důvěra , ty jsi nic. Pracujte na svém důvěra , a noste věci, ve kterých se budete cítit nádherně! Nedělejte nic, co by vám bylo nepříjemné, protože to sníží vaše sebevědomí.
  • Procházka v sebevědomým způsobem držením hlavy vzhůru. Podívejte se na něj, když s ním mluvíte.
  • Nemusíte být stoprocentně zamilovaní do sebe, abyste si byli jistí, ale musíte pracovat na tom, abyste milovali to, kým jste, a na řešení nedostatků, které můžete napravit, pokud si tento cíl stanovíte. Pokud jde o zbytek, je důležité přijmout, že existují věci, které na sobě nemůžete změnit (jako je vaše výška), a naučit se je také přijímat.
 6. Obrázek s názvem Vypadej krásně pro svého přítele, krok 16

  6 Úsměv ! K tomu všemu úsměv na svého přítele tak často, jak můžete. Pokud máte rovnátka, necíťte sebevědomý ! Je to tvůj přítel, takže očividně miluje vy pro vás (včetně rovnátek!). Až ho uvidíte, usmějte se na něj. Když od něj odejdete, usmějte se a zamávejte. Díky úsměvu vypadáte přátelsky, sebevědomě a velmi krásně.
  • Kromě toho se ukázalo, že s úsměvem se ve skutečnosti můžete cítit šťastnější, takže úsměvem nemáte co ztratit.
  reklama
Skóre
0 / 0

Část 3 Kvíz

Co byste měli dělat, když si všimnete, že děláte negativní komentář o svém příteli?

Omlouvat se.

Ne nutně! Pokud se tvému ​​příteli zdá tvůj komentář zraněný, omluv se. Příliš časté omlouvání ale také není dobrý pohled a existuje lepší způsob, jak svůj negativní komentář nahradit. Vyberte jinou odpověď!

Příště o sobě udělejte negativní komentář.

Ani náhodou! I když se chcete vyhnout tomu, abyste byli vůči svému příteli příliš kritičtí, také celkově nechcete mít negativní přístup. Když budete na negativitu navazovat další negativitou, budete působit kysele. Zkus to znovu...

Udělejte o něm své další dva komentáře pozitivně.

To je správně! Nejlepší způsob, jak čelit negativnímu komentáři, je pozitivní. Snažte se udělat dva pozitivní komentáře za každý negativní, aby dobro vždy převažovalo nad zlým. Přečtěte si další kvízovou otázku.

Chcete další kvízy?

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak mu mohu dát najevo, jak moc ho miluji? Jen řekněte, co k němu cítíte. Popište, jak ve vás vyvolává zvláštní pocit. Řekněte mu, že se necítíte stejně se všemi ostatními kluky ve vašem životě. Jen buďte transparentní. Chcete -li získat další nápady, podívejte se na užitečné tipy v tento článek o projevování lásky svému příteli na wikiHow.
 • Otázka Co když mě pro mě nemá rád? Rozejdi se s ním. Očividně pro tebe není tou správnou osobou.
 • Otázka Jak si mohu být jistější ohledně svého přítele? Věz, že tě má pro tebe rád. Úsměv. Bavte se, ale buďte milí. Zkuste o něm mluvit. Chlapi o sobě rádi mluví.
 • Otázka Jak poznám, že mě má opravdu rád? Zeptejte se ho. Nebuďte zavření a nenechte nikoho, aby to udělal za vás. To ukazuje na důvěru, což je krásné!
 • Otázka Co mám říci, když mě můj přítel políbí a chválí můj vzhled? Měl bys mu poděkovat! Můžete také něco jako 'To je od tebe tak milé!' Nikdy nezapírejte jeho kompliment slovy: „Ne, nejsem hezká“ nebo „Jsem ošklivá“ nebo „Tak a tak je hezčí“.
 • Otázka Jak se stanu chytrým a žhavým pro svého muže? Váš muž by si už měl myslet, že jste, ale pokud se chcete ukázat, oblékněte se do něčeho, z čeho vám bude horko. Možná trefíte pár knih, abyste si vylepšili znalosti o tématech, která si vyberete. Nikdy by ses neměla měnit za muže. Měl by tě milovat takového, jaký jsi!
 • Otázka O čem bych si měl promluvit se svým přítelem? Můžete mluvit o tom, jak probíhal váš nebo jeho den. Promluvte si o tom, o co jde, a o jeho zájmech. Sdílejte vtipné příběhy věcí, které se staly ve škole nebo v práci.
 • Otázka Jak mám svým vzhledem upoutat pozornost mého přítele? Nezajímá ho, co nosíte a jak vypadáte. On te miluje. Ale můžete zkusit nový styl. Nebuďte velcí a úplně noví. Asi to neskončí dobře. Má tě teď pro tebe rád.
 • Otázka Chlapec mě hodně snapchatuje a je roztomilý, má mě rád nebo chce být přáteli? Může to být buď. Zahrajte si to v pohodě, chatujte s ním, pravděpodobně bude zřejmé, jaké jsou jeho záměry.
 • Otázka Jak si mohu vybudovat sebevědomí? Vězte, že jste krásná, a nenechte se nikým svrhnout. Dívejte se na sebe pozitivně a vaše sebevědomí se posílí.
Zobrazit více odpovědí Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Nepřehánějte a nepoužívejte příliš mnoho make -upu. Nechcete vypadat jako snaha.
 • Být jisti.
 • Buď sám sebou.
 • Buďte takoví, jakými chcete být, a vypadejte tak, jak chcete vypadat. Pamatujte, že nezáleží na tom, co si o vás ostatní myslí. Spíše jde o to vyjádřit, kdo jste, a nenechat se ovlivnit dogmatem.
 • Pokud víte, že oblečení, které má rád, je špinavé, nenoste ho. Nemá cenu si dělat špatnou pověst.
 • Buď sám sebou! Nemůžeme to dostatečně zdůraznit! Neprocházejte pro něj zásadní proměnou. Pokud je to tvůj přítel, evidentně tě má rád takovou, jaká jsi teď, takže není třeba dělat žádnou velkou změnu. Buďte sami sebou a dělejte jen malé věci navíc, které něco změní.
 • Nezapomeňte na pravidelné cvičení. Udržet aktivní a ukázat, že se o sebe staráte, je velmi atraktivní. I když je to jen 30 minut chůze denně, každý kousek vám pomůže být mnohem atraktivnější.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Neprocházejte velkou změnou. Má tě rád takovou, jaká jsi teď, takže dělat obrovské, šílené změny nemusí skončit dobře.
 • Nedělejte nic, co vám je nepříjemné.
reklama

Populární Problémy

Wawrinka si v semifinále zahraje buď s Rogerem Federerem nebo Mischou Zverevem.

Simona Halepová si po kontrastních vítězstvích v Římě zahraje s Marií Šarapovovou v semifinále Internazionali d'Italia.

Jak roztavit měď. Měď je přechodový kov, který snadno vede teplo a elektřinu, což z něj činí cennou látku při stavbě mnoha předmětů. Měď se taví buď jako ingoty pro skladování nebo prodej, nebo pro odlévání ...