How Look Look Drop Dead Gorgeous

Chtít být si všiml a obdivován pro svůj úchvatný vzhled? Pokud ano, pak musíte na udržení vyvinout maximální úsilí zdravá kůže , tónujte své tělo a najít oblečení a make-up, které nejlépe využijí váš vzhled. Nikdo neříkal, že to bude snadné, ale když se každý člověk v místnosti otočí a zírá, jak úžasně vypadáte, budete vědět, že to úsilí stálo za to!

Kroky

 1. Obrázek s názvem Look Drop Dead Gorgeous Krok 1

  1 Postarejte se o každodenní údržbu. Plánování času na hygienu zajistí, že to zvládnete, a (ještě lépe) vám pomůže vnímat sebe jako prioritu. Zde je několik základních pokynů:
  • Umyjte si obličej dvakrát denně. I když jste v noci velmi vyčerpaní, zkuste se alespoň odlíčit a použít hydratační krém.
  • Čistěte si zuby dvakrát denně. Nečistěte více, protože sklovina na zubech se začne opotřebovávat. Zkuste také používat nit každý večer.
  • Sprcha jednou denně. To neznamená, že si musíte vlasy mýt každý den (a někdy byste neměli - pokračujte ve čtení o tom), ale vaše tělo by se mělo čistit denně.
  • Pečujte o své nehty. Nehty by měly být zastřiženy alespoň jednou týdně; pokud chcete, můžete dokonce zkusit a Manikúra nebo Pedikúra .
  • Pravidelně odstraňujte nechtěné ochlupení. Holení nohou a podpaží a zbavení se dalších toulavých chloupků nemusí být součástí vaší kosmetické rutiny. Snažte se však nevytrhávat obočí, protože by mohlo růst ještě rychleji (a pokud je upřednostňujete silné, můžete je příliš ztenčit). Zkuste je udělat profesionálně.
  • Ujistěte se, že máte čisté prádlo. Čerstvé oblečení bude vypadat lépe a zároveň se budete cítit atraktivnější.


 2. Obrázek s názvem Look Drop Dead Gorgeous Krok 2

  2 Udržujte zdravou hřívu. Nechte si zastřihnout roztřepené konečky každých 6 až 8 týdnů a ve stejnou dobu upravte zvýraznění nebo barvu. Zde je několik dalších způsobů, jak maximalizovat své zámky:
  • Vyberte si účes, který odpovídá vašemu tvaru obličeje . Způsob, jakým nosíte vlasy, může zvýraznit různé části obličeje, takže si vyberte styl, který zvýrazní to, co se vám líbí. Máte -li například ostré lícní kosti a širokou čelist, budete mít vlasy stažené dozadu mnohem výraznější, zatímco splývavé vrstvy způsobí, že kulatý obličej bude delší. Můžete zkusit zaplétat stranu copu pro napůl oholený vzhled, udělat rozcuchaný culík, cop z rybího copu nebo jej natočit. Teplo jej může poškodit, zkuste proto použít metodu čelenky.
  • Neumývejte si vlasy každý den. Pokud nemáte jemné vlasy, které jsou tenké a snadno se váží, zvažte místo toho mytí vlasů každý druhý den. Mezi dny použijte kartáč s kančími štětinami, abyste ve vlasech přenesli malý kousek oleje-bude vypadat leskle a skákavě.
  • Vyhněte se nadměrnému úpravě vlasů. Jeden nebo dva dny v týdnu dopřejte svým vlasům přestávku od fénů, kulmy a žehliček. Teplo může poškodit vaše vlasy a způsobit, že budou vypadat lámavé.
 3. Obrázek s názvem Look Drop Dead Gorgeous Krok 3

  3 Nechte svou tvář vypadat fantasticky. I když jsou vaše vlasy a oblečení v pořádku, způsob, jakým se staráte o svou tvář, vás může přenést z „hezké“ do „bezvýchodné nádherné“. Zde je návod, jak co nejlépe využít své funkce, ať už s make -upem nebo bez něj:
  • Získejte zářící kůži . Kromě mytí a zvlhčování dvakrát denně, vyhnout se výpadkům držením rukou mimo obličej a spaním na čistých povlečeních na polštáře. Bodové ošetření pupínků pomocí kyseliny salicylové nebo benzoylperoxidu. Nebo pro rychlou opravu přes noc rozdrťte několik nepotahovaných tablet aspirinu (obyčejné bílé), promíchejte s několika kapkami vody a pastu ponechte na všech zitech, zatímco spíte.
  • Vytvarujte si obočí. Začněte tím, že vytrhnete jen pár chloupků, pak se podíváte, jak to vypadá, a v případě potřeby odtud odstraníte další. Pro méně bolestivé trhání se vyhněte tomu, abyste to dělali týden před menstruací. Nebo můžete kostky ledu držet na kůži minutu, než začnete pinzetovat.
  • Noste make -up, který vyhovuje vaší tváři. Podívejte se na některé návody v Jak aplikovat make -up , nebo navštivte obchodní dům pro konzultaci. (Většina čítačů líčení vás nalíčí a naučí vás techniky zdarma, ale neuškodí se zeptat.)
  • Dodržujte pravidlo očí nebo rtů. Pokud používáte make -up, zaměřte drama na oči nebo rty - ne na obojí. Pokud máte skvělý pudr a nosíte červenou rtěnku, aby vypadal úžasně, přeskočte těžké oční linky a oční stíny a naneste jednu vrstvu řasenky. Pokud chcete zvýraznit oči, jděte snadno na rty světlou skvrnou nebo chapstickem. Blusher funguje také dobře, ale ne přes vrchol!
  • Buď sám sebou Nesnažte se být někým, kým nejste. Chlapec nebo dívka by vás měli mít rádi takové, jací nejste, kvůli tomu, jak vypadáte. Stačí zachovat dobrou hygienu a můžete vyrazit.
 4. Obrázek s názvem Look Drop Dead Gorgeous Krok 4

  4 Noste to, co vám sluší. To, co vyhovuje jiné upuštěné nádherné dívce, na vás nemusí vypadat skvěle a naopak. Dobrá zpráva: zjistit, co na vás pravděpodobně vypadá dobře, je snazší, než si myslíte. Zkuste tyto tipy:
  • Rozhodněte se, zda byste měli nosit teplé nebo studené tóny. Nosit správnou barvu může vaši pokožku rozzářit, zatímco špatná může vypadat vybledlá nebo skvrnitá. Nejlepší způsob, jak to udělat, je podívat se na vnitřní stranu zápěstí pod jasným světlem - vypadají vaše žíly pod kůží modře nebo zeleně? Pokud je zelená, noste teplé oblečení; pokud je modrá, budete v chladu pravděpodobně vypadat lépe.
   • Teplé barvy zahrnují jasně žlutou, žlutou a červenou, zelenou, hnědou, zlatou, krémovou a cokoli se žlutým nebo oranžovým nádechem.
   • Studené barvy jsou tvořeny „klenotovými tóny“, jako jsou hluboké fialové, modré a zelené, černé, bílé a „chladné“ pastelové barvy s modrými tóny.
  • Podívejte se, co máte ve skříni. Je pravděpodobné, že už tíhnete k barvám, které na vás vypadají dobře - a je v pořádku se jich držet.
  • Ujistěte se, že vám oblečení sedí. Měly by vás dostatečně pokrýt, aniž by byly pytlovité, a měly by být nasazeny, aniž by byly příliš pevně stlačeny. Pokud je spousta vašeho oblečení větší, než byste si přáli, vezměte ho u švadleny nebo krejčího na změnu - jednotlivé kousky by neměly stát mnoho. (Obvykle ho najdete v místní čistírně.)
 5. Obrázek s názvem Look Drop Dead Gorgeous Krok 5

  5 Zesílit. Pravidelné cvičení nejen, že vaše postava vypadá lépe, ale také posílí vaše sebevědomí a vaše endorfiny. Zkuste si vyhradit čas na cvičení alespoň 30 minut, třikrát nebo čtyřikrát týdně, nebo se zapojte do atletického sportu. Pokud potřebujete jumpstart, zkuste tyto články:
  • Jak začít běhat
  • Jak posílit záda pilates
  • Jak provádět pozice jógy
  • Jak plavat
  • Jak hrát tenis
  • Jak hrát pozemní hokej
 6. Obrázek s názvem Look Drop Dead Gorgeous Krok 6

  6 Dostatek spánku. Příliš malý spánek vám dává červené, plné oči a nevýraznou fyzickou přítomnost. Studie také ukázaly, že příliš málo spánku způsobuje přejídání a oslabuje váš imunitní systém. Pokud bojujete s nespavostí, čtěte Jak spát, když nejste unavení . reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Někdy se cítím hezká, ale jindy se cítím ošklivá. Vždycky se přistihnu, že se srovnávám s ostatními. Je mi 17, bude mít teenager s tím něco společného? Ano, to jsou ve vašem věku velmi normální pocity. Teenageři se neustále srovnávají s ostatními. Vězte, že všichni ostatní se cítí stejně jako vy, dokonce i ten sebevědomější člověk, kterého znáte. I dospělí mají dny, kdy se necítí tak atraktivní. Mějte na paměti, že jsme svými vlastními nejhoršími kritiky a nesnažte se příliš soustředit na vzhled. Je o tobě milion věcí, které tě dělají zajímavou a krásnou a nemají nic společného s tvým vzhledem.
 • Otázka Jak se zbavím přirozených očních váčků? Dejte pár lžic na noc do mrazáku. Když se probudíte, naneste si studené lžíce pod oči. Na oči můžete použít i použité, chlazené čajové sáčky.
 • Otázka Jak vypadám nádherně, když mám citlivou pokožku? Používejte citlivé pleťové mléko a další přípravky pro péči o pleť. Nenoste příliš mnoho make -upu, který vaši pokožku podráždí. Umyjte si obličej jemným čisticím prostředkem.
 • Otázka Jak zajistím, aby moje kůže vypadala krásně? Vytvořte si rutinu pokožky, často cvičte a jezte zdravá jídla. Dělání těchto věcí, spolu s pitím velkého množství vody, může vaší pokožce dodat přirozený lesk a dokonalý vzhled.
 • Otázka Jak mohu být chytrý a zároveň hezký? Studujte ve škole a buďte otevření novým věcem. Čtěte knihy a vzdělávací časopisy. Pokud jde o kosmetickou část, postupujte podle těchto kroků a přečtěte si další články. Hlavně buď sám sebou.
 • Otázka Bude ze mě žhavá holka? Pomůže to mému příteli jako já? Záleží na tom, jak to cítíš, jakmile začneš být „žhavý“. Pokud máte dobrého přítele, bude se vám líbit, ale cítíte se nejpohodlněji. Nebuďte zavázáni být někým, kým nejste pro názory ostatních. Být tebou
 • Otázka Jak se zbavím akné? Umyjte si obličej dvakrát denně a zvlhčete. Pít hodně vody. Vyhněte se nezdravému jídlu a spěte na čistých polštářích. Nedotýkejte se svého obličeje. Můžete vyzkoušet přípravky na akné se sírou, benzoylperoxidem a kyselinou salicylovou. Můžete také navštívit dermatologa a ten vám může předepsat masti nebo antibiotika.
 • Otázka Mohu vypadat jako mrtvý, když mám rovnátka? Ano můžeš! Může vám pomoci, když si vyberete barvy, které vám lichotí.
 • Otázka Jak se zbavím skvrn na obličeji? Vyvinout dobrou rutinu péče o pleť. Umyjte si obličej dvakrát denně a použijte toner a zvlhčovač. Pijte hodně vody a v noci se hodně vyspěte.
 • Otázka Mohu nosit lesk na rty? Ano můžeš! Lesk na rty s leskem, ale ne příliš jiskrou, vypadá dobře s každodenním oblečením. Pro neformální šaty si vyberte přirozené barvy, ale bohatší barva, jako je červená, vypadá dobře, když jdete ven.

Populární Problémy

Murray z Cincinnati, Federer se uvolňuje

Každý z nás v té či oné době má pocit, že se o nás svět nestará tak, jak bychom chtěli. Pokud jste v té funky nějakou dobu, možná je čas začít jednat. S rychlým přepracováním vašeho myšlení a několika společenskými ...

Pokud chcete svému golfovému švihu dodat více energie, můžete tak učinit několika jednoduchými technikami. Upravte svůj postoj tak, že váhu udržíte na chodidlech a chodidla otočíte směrem ven. Zdokonalte svůj švih udržováním ...

Jak grilovat kaboby. Nic neříká léto jako grilování lahodných kebabů. Není pochyb o tom, že svěží vůně čerstvých surovin prskajících nad ohnivým grilem. Nejlepší ze všeho je, zda si vyberete steak, kuřecí, vepřové, jehněčí nebo dokonce ...

Ať už to milujete nebo nenávidíte, Subspace Emissary je velkou součástí hry Super Smash Bros. Brawl; poskytuje hodiny hraní, je skvělý, když nemůžete hrát s přáteli, má skvělý příběh a je to nejjednodušší způsob, jak získat většinu ...