Jak sledovat Yale vs Penn State Lacrosse online bez kabelu

Getty Specialista na vhazování na Yale TD Ierlan a specialista na střetnutí Penn State Gerard Arceri.Lakrosový tým č. 1 Penn State Nittany Lions bude v sobotu hostit č. 3 Yale Bulldogs.

Začátek hry je naplánován na poledne ET a bude se vysílat v síti Big Ten Network. Pokud ale nemáte kabel nebo nemáte tento kanál, můžete sledovat živý přenos Yale vs Penn State na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících kabelových kanálů- bezplatné služby streamování živého televizního vysílání:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Síť Big Ten je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete poté sledovat živý přenos Yale vs Penn State na svém počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Z nich balíčky Max, Choice, Xtra a Ultimate zahrnují síť Big Ten Network a balíček Max přichází se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarmaJakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete poté sledovat živý přenos Yale vs Penn State na svém počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV , Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

Hulu With Live TV je dodáván s rozsáhlou knihovnou televizních pořadů a filmů na vyžádání a Více než 60 živých televizních kanálů, včetně sítě Big Ten Network:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete poté sledovat živý přenos z Yale vs Penn State na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV , Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Náhled Yac vs Penn State Lacrosse

Nittany Lions vedou v mladé sezóně 3: 0, když si připsali domácí vítězství nad Lafayette Leopards a Saint Joseph’s Hawks kolem silného vítězství nad č. 20 Villanova Wildcats.

Penn State klesl brzy proti Hawks 15. února a inkasoval úvodní gól jen něco málo přes dvě minuty do soutěže. Na cestě k triumfu 19: 4 ale zaznamenali dalších 10 zápasů, z nichž čtyři patřily útočníkovi Macu O'Keefe.

Brankář Nittany Lions Colby Kneese zastavil 12 ze 14 střel na bránu za 52 minut, než ustoupil záložníkovi Alericovi Fyockovi, který v čase nesmyslů inkasoval dvojici gólů.

Colby opravdu hrál dobře - sláva mu, řekl hlavní trenér Penn State Jeff Tambroni Kolegián denně . Má za sebou pár opravdu dobrých týdnů praxe a bylo příjemné vidět ho, jak vychází a dává dohromady plnou hru od začátku do konce.

Yale ukončil sezónu Nittany Lions 2019, když v národním semifinále zvítězil 21: 17, než ve hře o titul podlehl Virginii Cavaliers 13: 9.

Je těžké zacházet s tím jako s jakoukoli jinou hrou, protože podle výsledku z loňského roku, řekl Tambroni Kolegián denně . Současně si myslím, že jakákoli konverzace nebo myšlenkový proces o pouhé odvetě nebo získání cokoli z minulého roku je zbytečný čas. Je načase, abychom mohli nebo měli trávit povídání o sobě, o svém herním plánu.

pohon sloužit

Bulldogs zahájili svou kampaň 2020 před týdnem vlastním silničním vítězstvím nad Villanovou, které zvítězilo 18. – 12. V každé z posledních dvou sezón propadli Wildcats v prodloužení.

Myslím, že v této sezóně jsme byli mentálně [na zápas s Villanovou] opravdu dobře připraveni, a připadalo nám, jako bychom byli schopni zůstat v klidu, i když se nám něco nepovedlo, což bylo jiné než loni, útočník Bulldogs Matt Brandau , podle Yale Daily News . Myslím, že naším cílem tohoto týdne je soustředit se na to, abychom se zlepšovali v maličkostech, které se nám proti Villanově nedařilo. Penn State je výjimečný tým, takže budeme muset udělat každou maličkost správně, pokud je chceme porazit, zejména na jejich domácím hřišti.

Brandau remizoval s týmem vysoko se 6 body proti Wildcats, vstřelil trojici gólů a přidal tolik asistencí. Záložní útočník Thomas Bragg vstřelil 4 góly, remizoval o hru vysoko, aby šel s dvojicí pomocníků.

Měli jsme kluky, kteří během hry vystupovali na různých místech a hráli náročné hry, řekl záložník Bulldogs Lucas Cotler podle Yale Daily News . Myslím, že to byl jeden z našich klíčů k vítězství.


Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat dnešní hru Lakers vs Blazers online bez kabelu, ať už jste v Los Angeles, Portlandu nebo mimo trh.

VCU se dívá na to, aby se odrazila od dvou po sobě jdoucích ztrát, a v sobotu hostí bojující skupinu Old Dominion. Zde je místo, kde můžete sledovat hru.

Jak vyrobit prskavou bombu. Prskavky mohou být zábavný a bezpečný způsob, jak oslavit narozeniny, svátky a zvláštní příležitosti. Když jsou svázané a osvětlené dohromady, můžete vytvořit prskavou bombu. Prskavé bomby mohou explodovat a mohou způsobit velmi velké ...

Zde je návod, jak sledovat hry Philadelphia Eagles online bez kabelu v roce 2019.

Zde je návod, jak sledovat dnešní ženský basketbalový zápas TCU vs Baylor. Medvědi a rohaté žáby jsou číslo 1 a 2 ve Velké 12, což z něj činí klíčový zápas.