Pokud máte rádi „hlídače“, zamilujete si „zbytky“: Jak se dívat online

Zbytky

HBO Zbytky

Pokud jste nadšeni z nové série HBO Damona Lindelofa Hlídači , pak si nebudete chtít nechat ujít jeho dřívější mistrovské dílo HBO: Zbytky . Od začátku do konce byla série fenomenální. Je to jeden z mála televizních seriálů, který ve finále opravdu vydržel, odpověděl na nejdůležitější otázky a ukončil sérii jako krásné umělecké dílo. Série právě skončila v červnu 2017, takže je stále čerstvá a relevantní pro dnešní publikum. (Poznámka: Čtenář mi napsal, že nesouhlasím s mým tvrzením, že Zbytky odpověděl na všechny důležité otázky na konci. Podle mě série ano, ale ne každý se mnou bude souhlasit.)

Pokud chcete sledovat Zbytky , tady je návod.


Nyní můžete sledovat na HBO Go nebo HBO

Nejjednodušší možností, jak začít, může být HBO Go nebo HBO Now.

HBO nyní je samostatná streamovací služba HBO a poskytuje veškeré programování HBO prostřednictvím internetu. K tomu nepotřebujete kabelové ani satelitní předplatné, protože je to samostatné. Pokud ale již platíte za HBO jinde, tento zdarma nedostanete. Tato služba stojí 14,99 $ měsíčně-ale nabízí sedmidenní bezplatnou zkušební verzi. Abyste se vyhnuli poplatkům, musíte zrušit před koncem zkušební verze. Chcete -li službu používat, stáhněte si aplikaci HBO Now na vašem telefonu nebo tabletu. Je k dispozici v Obchod s aplikacemi , Google Play obchod a Amazon Appstore , a více.

Pokud máte kabelové předplatné, které zahrnuje HBO, můžete místo toho streamovat přes HBO GO a nebude vás to nic stát.

Přímý odkaz ke sledování Zbytky na HBO Nyní je tady .

HBO GO je další streamovací službou HBO. HBO GO by byla vaší volbou, pokud máte kabelové nebo satelitní předplatné, které již obsahuje HBO v balíčku. HBO Go však bohužel není k dispozici u všech kabelových společností. Někteří stále vyjednávají podmínky, aby mohli používat HBO GO. Měli byste si tedy do večera zkontrolovat, zda vám vaše kabelová společnost umožní přístup a používání HBO GO ke sledování dokumentu.

Přímý odkaz ke sledování Zbytky na HBO Go je tady .


Můžete také sledovat na Hulu nebo Amazonu

Pokud pro vás HBO Go nebo Now nejsou dobré možnosti, můžete je sledovat také na Hulu nebo Amazonu. Zbytky není na Netflixu k dispozici.

Ke sledování na Hulu , budete potřebovat doplněk HBO. Běžní diváci se nemohou dívat Zbytky tady. Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému , HBO je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí.

Jakmile se zaregistrujete , můžete sledovat show na vyžádání kdykoli. Můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4 (pouze na vyžádání), Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Ke sledování na Amazonu , můžete jej sledovat zdarma, pokud již máte doplněk HBO na Amazonu (což je 14,99 $ měsíčně). Nebo si můžete sezóny zakoupit samostatně na Amazonu za 24,99 $ za sezónu (abyste získali HD verzi.) Pokud plánujete flámovat, bylo by pravděpodobně nákladově efektivnější sledovat pomocí doplňku.

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete spustit a 30denní bezplatná zkušební verze Amazon Prime , můžete sledovat obsah HBO na vyžádání zde na HBO Amazon Channel , který také přichází s a bezplatná 7denní zkušební verze .

Jakmile jsi zaregistrovali se pro kanál Amazon Prime i HBO , pak můžete show kdykoli sledovat na vyžádání. Můžete sledovat na svém počítači prostřednictvím webových stránek Amazon nebo na svém telefonu (kompatibilním se systémem Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím Amazon Video aplikace.

Přímý odkaz ke sledování Zbytky na Amazonu je tady .

Zde je upoutávka na 1. sezónu Zbytky .Hrát si

The Leftovers Season 1: Trailer #2 (HBO) Přihlaste se k odběru HBO YouTube: itsh.bo/10qIqsj Chyťte nové epizody The Leftovers každou? Neděli v 10 PM/9C, pouze na HBO. Spojte se s HBO Online Najít HBO na Facebooku: Facebook.com/HBO Sledujte @HBO na Twitteru: Twitter.com/HBO Najít HBO na Youtube: Youtube.com/HBO Najít HBO Oficiální stránky: HBO.com Najít HBO Connect: Connect.hbo .com Najděte HBO GO: HBOGO.com Najděte HBO na Instagramu:… 2014-07-05T03: 01: 33 000Z

Série má tři roční období, kterou vytvořil Damon Lindelof a vychází z románu Toma Perrotty (ale od knihy se hodně změnilo.) Nyní Lindelof přináší stejnou kreativitu Hlídači . Popis pro Zbytky zní: Poté, co dvě procenta světové populace nevysvětlitelně zmizí, se ti, kteří zůstali, potýkají s tím, co bude dál. Podle románu Toma Perrotty a spoluvytvářeného Damonem Lindelofem.


Populární Problémy

Jak vyrobit Gratin Dauphinoise bez krému. Gratin dauphinoise je klasické francouzské jídlo, které obsahuje tenké plátky brambor v bohaté krémové omáčce. Aby získaly dekadentní strukturu, tradiční verze používají těžkou smetanu, ale pro mnoho lidí ...

Zadní handpring je základním stavebním kamenem mnoha gymnastických nebo roztleskávacích rutin. Pokud si chcete udělat zadní handpring, měli byste mít již vybudovanou sílu horní části těla, zejména v pažích a ramenou. Před provedením ...

Vzkvétají nebo se drolí sportovci pod tíhou srovnání? Analyzujeme.

Jak namalovat francouzské dveře. Malování francouzských dveří je kutilský projekt, který může každý zvládnout za víkend. Před lakováním si udělejte čas na přípravu dveří vybroušením, umytím a základním nátěrem. [V161483_b01]. 22. července 2020. Štětec a ...

Zde je návod, jak sledovat speciální biografii Kenny Rogers A&E online, pokud nemáte kabel.

Jak používat inzulínové pero. Inzulínová pera jsou pohodlným a snadno použitelným způsobem, jak si mohou diabetici aplikovat inzulín. Svým jednoduchým designem a praktickými výhodami často nahradily starou metodu stříkaček a lahviček. Je důležité používat ...