San Jose 2021: Madison Keys vs Zhang Shuai náhled, head-to-head & prediction | Mubadala Silicon Valley Classic

Madison Keys

Madison KeysPodrobnosti zápasu

Svítidlo : (3) Madison Keys vs Zhang ShuaiDatum: 4. srpna 2021Turnaj : Mubadala Silicon Valley Classic 2021

bílé tenisky pro kluky

Kolo : Druhé kolo (16. kolo)Místo : San Jose, Spojené státyKategorie : WTA 500

Povrch : Venkovní tvrdéOdměna : 565 530 $Načasování zápasu: Ne dříve než v 19:00 místního času, 2:00 GMT, 7:30 IST

Živé televizní vysílání : USA - ESPN a tenisový kanál | Velká Británie - Amazon Prime Video

Madison Keys vs. Zhang Shuai náhled

Třetí nasazený Madison Keys se ve středu ve druhém kole Silicon Valley Classic v San Jose utká se známým protivníkem Zhang Shuai.

Keys měla nešťastný začátek roku s pozitivním výsledkem testu na COVID-19, který ji vyřadil z Australian Open. Vrátila se na turné v Dauhá, ale prodělala řadu předčasných odchodů až do sezony na trávníku, kde našla nějakou formu.

Američanka postoupila do čtvrtfinále v Berlíně, kde prohrála s případnou vítězkou Liudmilou Samsonovou. Keys poté poprvé od roku 2016 postoupil do čtvrtého kola Wimbledonu, podlehl Viktorii Golubic.

Nyní jsme zpět na domácí půdě a světová jednadvacítka doufá, že tento týden v San Jose zmapuje hluboký běh.

Zhang Shuai

Zhang Shuai

Zhang Shuai mezitím v prvním kole v San Jose zahlédl britskou teenagerskou senzaci Emmu Raducanu 6-3, 6-2.

tenisové body

Po sedmi turnajích, ve kterých se jí nepodařilo zaregistrovat výhru, zaznamenala Zhang své první vítězství ve Štrasburku. Poté vyrazila v Nottinghamu, kde dosáhla čtvrtého finále své kariéry, než prohrála s nejlepší nasazenou Johannou Kontovou.

Číňané také nedávno postoupili do semifinále v Palermu a budou se snažit tuto dynamiku přenést do San Jose.

Madison Keys vs Zhang Shuai proti sobě

Duo se setkalo šestkrát na turné WTA, přičemž Zhang Shuai vyhrál čtyřikrát. Jejich poslední setkání proběhlo loni na Roland Garros, kde Číňané vyhráli ve dvou setech.

Predikce Madison Keys vs Zhang Shuai

Madison Keys má pověst jednoho z nejtvrdších útočníků míčů ve hře žen. Její ploché a těžké údery jí umožnily převzít kontrolu nad rally a zasáhnout vítěze ze všech částí hřiště.

Madison Keys

Madison Keys

Zhang z její strany bude muset hodně běhat a dostat spoustu míčů zpět do hry, aby frustrovala Američana. Rovněž bude muset dobře využít své volejbalové dovednosti proti tvrdě bijícím klíčům.

Podání může být v tomto zápase rozlišujícím faktorem. Keys je velký server a dokáže zahromovat spoustu es. Pokud Američanka dokáže udržet své nevynucené chyby na uzdě, měla by být schopná uniknout s výhrou.

Předpověď : Madison Keys vyhrát ve třech setech.

Populární Problémy

Zde je vše, co potřebujete ke sledování Amanda Nunes vs Germaine de Randamie a kompletní karty UFC 245 PPV online.

Zde je návod, jak sledovat hry Pistons online bez kabelu v letech 2019-20, ať už jste na detroitském trhu nebo mimo něj.

Ačkoli termín „konzervativní“ je často aplikován na politické sklony člověka, ve skutečnosti existuje řada různých způsobů, jak můžete být konzervativní dívkou. Můžete se například rozhodnout oblékat konzervativně, i když se přikloníte k ...

Nickelodeon v pondělí večer vysílá speciální koronavirovou radnici, kterou pořádá Kristen Bell. Zde je návod, jak sledovat speciální online bez kabelu.

Jak vypadat goticky, aniž by se vaši rodiče naštvali. V průběhu let si gotický styl vytvořil u rodičů špatnou pověst. Výsledkem je, že mnoho rodičů reaguje velmi negativně, když si to jejich děti osvojí. Naštěstí existují způsoby, jak ...

Originální French Open Trophies předvedené v butiku Longines na Connaught Place.