San Jose 2021: Madison Keys vs Zhang Shuai náhled, head-to-head & prediction | Mubadala Silicon Valley Classic

Madison Keys

Madison Keys

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (3) Madison Keys vs Zhang Shuai

Datum: 4. srpna 2021

Turnaj : Mubadala Silicon Valley Classic 2021

pásy na tenisový loket

Kolo : Druhé kolo (16. kolo)

Místo : San Jose, Spojené státy

Kategorie : WTA 500

Povrch : Venkovní tvrdé

Odměna : 565 530 $

Načasování zápasu: Ne dříve než v 19:00 místního času, 2:00 GMT, 7:30 IST

Živé televizní vysílání : USA - ESPN a tenisový kanál | Velká Británie - Amazon Prime Video

prodej tenisových raket

Madison Keys vs. Zhang Shuai náhled

Třetí nasazený Madison Keys se ve středu ve druhém kole Silicon Valley Classic v San Jose utká se známým protivníkem Zhang Shuai.

Keys měla nešťastný začátek roku s pozitivním výsledkem testu na COVID-19, který ji vyřadil z Australian Open. Vrátila se na turné v Dauhá, ale prodělala řadu předčasných odchodů až do sezony na trávníku, kde našla nějakou formu.

Američanka postoupila do čtvrtfinále v Berlíně, kde prohrála s případnou vítězkou Liudmilou Samsonovou. Keys poté poprvé od roku 2016 postoupil do čtvrtého kola Wimbledonu, podlehl Viktorii Golubic.

Nyní jsme zpět na domácí půdě a světová jednadvacítka doufá, že tento týden v San Jose zmapuje hluboký běh.

Zhang Shuai

Zhang Shuai

Zhang Shuai mezitím v prvním kole v San Jose zahlédl britskou teenagerskou senzaci Emmu Raducanu 6-3, 6-2.

rodinné hodnoty braxton sledujte online

Po sedmi turnajích, ve kterých se jí nepodařilo zaregistrovat výhru, zaznamenala Zhang své první vítězství ve Štrasburku. Poté vyrazila v Nottinghamu, kde dosáhla čtvrtého finále své kariéry, než prohrála s nejlepší nasazenou Johannou Kontovou.

Číňané také nedávno postoupili do semifinále v Palermu a budou se snažit tuto dynamiku přenést do San Jose.

bodování v raketballu

Madison Keys vs Zhang Shuai proti sobě

Duo se setkalo šestkrát na turné WTA, přičemž Zhang Shuai vyhrál čtyřikrát. Jejich poslední setkání proběhlo loni na Roland Garros, kde Číňané vyhráli ve dvou setech.

Predikce Madison Keys vs Zhang Shuai

Madison Keys má pověst jednoho z nejtvrdších útočníků míčů ve hře žen. Její ploché a těžké údery jí umožnily převzít kontrolu nad rally a zasáhnout vítěze ze všech částí hřiště.

Madison Keys

Madison Keys

Zhang z její strany bude muset hodně běhat a dostat spoustu míčů zpět do hry, aby frustrovala Američana. Rovněž bude muset dobře využít své volejbalové dovednosti proti tvrdě bijícím klíčům.

Podání může být v tomto zápase rozlišujícím faktorem. Keys je velký server a dokáže zahromovat spoustu es. Pokud Američanka dokáže udržet své nevynucené chyby na uzdě, měla by být schopná uniknout s výhrou.

Předpověď : Madison Keys vyhrát ve třech setech.

Populární Problémy

Hlavové tenisové rakety jsou jednou z široce používaných raket v tenisovém průmyslu. Zde jsou nejlepší tenisové rakety Head, které profesionální hráči používají.

Pokud to s vývojem své hry myslíte vážně, je kontinentální přilnavost nezbytností. Přečtěte si o jeho původu, o tom, jak jej držet, a o různých střelách, které můžete zasáhnout.

Jak namalovat koupelnu. Pokud vaše koupelna čeká na proměnu, vdechněte jí nový život s novým lakováním. Vzhledem k tomu, že barva do koupelny musí zvládnout spoustu vlhkosti, použijte trvanlivý výrobek odolný proti plísním. Než se pustíte do práce, položte ...

Grand Jeté je ohromující baletní pohyb, při kterém tanečník vyskočí do vzduchu a provede rozdělení. Tento působivý tah, známý také jako dělený skok, je proveditelný, pokud uděláte správné kroky, ale dbejte na správnou přípravu. Grand Jeté ...

Indický tenista Yuki Bhambri absolvoval lékařský zákrok na koleni, který ho na nějakou dobu odstaví na vedlejší kolej. Bývalý svět č.

Skuteční Belieberové projevují svou lásku a věrnost Justinu Bieberovi mnoha způsoby. Jedním z těchto způsobů je oblékat se jako Justin Bieber! Pokud se chcete oblékat jako True Belieber, musíte zachytit Justinův vzhled. Pohoď tričko. V poslední době byl Justin ...