French Open 2018: Rafael Nadal zpříjemňuje den klukům, hraje s ním několik exhibičních záběrů; sledovat video

2018 French Open - Den sedmý

Nadal v akci na French Open 2018 sedmý den

všechny červené tenisky

Aktuální svět č. 1, Rafael Nadal je dobře známý svými činy na antukovém hřišti. Chvíli po zápase se však opět ukázalo, proč je ‚The King of Clay‘ všeobecně zbožňován a obdivován.

To, o čem se hodně mluvilo, přišlo po Nadalově přesvědčivém vítězství nad Richardem Gasquetem. Španěl udělal jednomu konkrétnímu klukovi obrovskou radost, když po jeho zápase s ním na hřišti zahrál několik ran.

Během zápasu se svět č. 1 byla v plamenech. Porazil Francouze Richarda Gasqueta ve dvou setech (6-3, 6-2, 6-2), aby získal své místo v šestnáctce Roland Garros.

Rafa je letos favoritem na vítězství na French Open. Podíval se také na tu část, která postoupila do 16. kola, aniž by zahodila jedinou sadu.

Španěl je také známý svou skromnou a skromnou osobností mimo kurt. Byl to tento aspekt Zuřící býk poté, co vyhrál hru, si získal srdce.

Nadal souhlasil, že po zápase zahraje několik míčů s míčem. Není třeba říkat, že mladý chlapec byl viditelně potěšen a dav také. Nadal i kluk si vyměnili několik výstřelů, když jim dav fandil. Míč byl největším fanouškem Španělska a když s ním zahrál jen pár ran, úplně ho to zhypnotizovalo a také zanechalo publikum v úžasu před legendou. Jeho radost opravdu neměla hranic, protože jeho sen byl splněn.

Hraní tenisu před obrovským davem může být zastrašující, zvláště když stojíte proti jednomu z nejlepších všech dob. Míč však prokázal velkou vyrovnanost a schopnost vrátit několik Nadalových střel.

Mezitím bude Španěl 4. června v 16. kole čelit Němci Maximiliánu Martererovi a bude se snažit pokračovat ve svém vynikajícím běhu v soutěži.

Níže sledujte, jak si Rafael Nadal udělá den kluka:Populární Problémy

Jak nosit Huarachy. Huaraches jsou oblíbeným stylem tenisek Nike a typem tradičních mexických sandálů. Nike Huaraches mají uvnitř boty přiléhavou neoprenovou ponožku, která dává botám pohodlnější střih, který je ideální pro ...

V neděli večer se koná 22. ročník speciálu CBS „A Home for the Holidays“. Pokud nemáte kabel, můžete jej sledovat online naživo.

Pokud nemáte kabel, zjistěte, jak sledovat novou sezónu „Ve Philadelphii je vždy slunečno“ online.

'24/7 College Football, 'vysokoškolská verze HBO' Hard Knocks ', debutuje ve středu epizodou po Floridě. Zde je návod, jak to sledovat online.

V sobotu večer se Danny García utká s Ivanem Redkachem v eliminátoru titulu welterové váhy. Zde je návod, jak sledovat živý přenos z boje online.

Keds jsou pohodlné a stylové, ale pokud se nosí delší dobu, plátno se může znečistit a ušpinit. Keds by se neměly dávat do pračky, ale naštěstí je ruční čištění Keds poměrně jednoduchý proces. Můžete buď použít ...