Jak zavěsit houpačku na verandě

Jakmile jste si jisti, že vaše veranda zvládne houpačku, najděte trám nebo trám, na který ji můžete zavěsit. To lze snáze provést na verandách s nedokončenými stropy. Pokud máte hotovou střechu, můžete zvážit pořízení prefabrikované houpačky verandy v A-rámu, abyste se vyhnuli relativně těžkopádnému procesu, který je zapotřebí k zavěšení houpačky na verandu ze stropu.Metoda 1 ze 3: Měření a výběr materiálů

 1. 1 Vyberte si houpačku. K dispozici je několik typů houpaček. Můžete si například vybrat houpačku z proutěné verandy, houpačku z kovové verandy nebo houpačku z dřevěné verandy. Houpačky na verandě můžete získat v duhových barvách, takže si vyberte barvu, která vyhovuje vaší verandě a lahodí oku.
  • S různými typy barev nebo materiálů houpačky na verandě není spojen žádný funkční rozdíl. Váš výběr houpačky je zcela založen na vašich osobních preferencích.
 2. 2 Vybírejte mezi ocelovými řetězy nebo lany. Řetězy z nerezové nebo pozinkované oceli jsou nejběžnější možností. Pokud byste však raději měli závěsnou houpačku na verandě s rustikálnějším vzhledem, můžete použít spletené nylonové lano nebo polyesterové lano.
  • Vaše lana nebo řetězy budou pravděpodobně muset mít alespoň sedm stop.
  • Pokud používáte lano, ujistěte se, že je tlusté alespoň ¾ ‘(19 milimetrů).
  • Ať už si vyberete cokoli, zajistěte, aby každý získal dvě stejné délky, jednu pro každý konec houpačky na verandě.
  • Pokud se rozhodnete zavěsit houpačku za lano, pravidelně ji kontrolujte, zda nevykazuje známky opotřebení, jako by se třepala nit.
 3. 3 Dopřejte svému houpačce spoustu prostoru. Měli byste naplánovat, aby se houpačka na verandě pohybovala obloukem, který se táhne asi čtyřmi stopami prostoru. Jinými slovy, zavěste houpačku na verandě na místo s prostorem alespoň tři stopy před a za ní. Pomocí měřicí pásky určete, kde by se vaše houpačka na verandě nejlépe hodila.
  • Pokud zavěšujete prefabrikovanou houpačku na verandě v A, nebudete muset ve stropě verandy hledat trámy a trámy, ale stále budete muset zajistit, aby byla vaše veranda dostatečně hluboká, aby se do ní vešel A-rám. Před nákupem porovnejte hloubku rámu s verandou.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Instalace nezbytného hardwaru

 1. 1 Připevněte kyvné háky. Pokud vaše houpačka na verandě není vybavena houpacími háčky, budete je muset připojit. Přesné umístění, kam budete muset připevnit houpací hák, závisí na konstrukci vaší houpačky na verandě.
  • Obecně byste měli najít místo, kde se svisle orientovaná přední část loketní opěrky protíná s vodorovně orientovanou přední hranou skutečného sedadla. Namontujte jeden kyvný hák směrem ven ze strany houpačky verandy, poté nainstalujte další v odpovídajícím bodě na opačné straně houpačky.
  • Umístěte další dva houpací háky na houpačku verandy ve dvou bodech umístěných ve stejné výšce jako houpací háky, které jste již připojili, ale umístěte je směrem k zadní části sedadla, kde sedadlo protíná záda.
  • Před zašroubováním kyvných háků do samotné verandy vyvrtejte pilotní otvory. K vyvrtání pilotního otvoru použijte vrták o průměru o něco menším, než je průměr špičatého konce kyvného háku. Toto je důležitý krok, který může zabránit roztříštění vaší houpačky na verandě.
  • Až budete připraveni, našroubujte houpací háky do houpačky verandy ručně.
 2. 2 Vyvrtejte šroubovací oka do nedokončených stropů verandy. Šroubovací oko je kovová smyčka. Po instalaci dvou šroubovacích ok do něj smyčkujete lano nebo řetěz připevněný k ramenům houpačky. Zatlačte šroubové oko do silného paprsku nebo trámu v místě, kde chcete najít houpačku na verandě.
  • Najděte tlustý paprsek nebo trám (alespoň dva palce široký a pět palců tlustý), který může podporovat šroubové oko.
  • Jakmile najdete trám nebo trám, kam chcete nainstalovat houpačku na verandě, vyvrtejte do ní pilotní otvor pomocí vrtačky v místě, ze kterého chcete závěsnou houpačku zavěsit. Toto je důležitý krok, který může zabránit tříštění paprsku.
  • Otočte šroub s okem do otvoru až na doraz a poté protáhněte šroubovák kruhem šroubu s okem tak, aby jeho střed byl těsně pod otvorem, do kterého jste jej vrazili.
  • Položte jednu ruku na rukojeť šroubováku a jednu ruku položte na druhý konec šroubováku. Silně zatlačte šroubovákem proti šroubu s okem a pevně jej zasuňte do otvoru.
  • Nainstalujte další šroubové oko do jiného nosníku nebo nosníku ve vzdálenosti od prvního, která je zhruba ekvivalentní délce houpačky verandy.
  • K zavěšení houpačky na verandě použijte šroubová oka se čtyřpalcovou šachtou a zásuvkou o průměru, do které se vejde lano nebo řetěz, který jste si vybrali.
 3. 3 V domech s hotovými stropy použijte závěsné šrouby. V domácnostech s hotovými stropy na verandě nebudete moci použít šroubovací oko. Místo toho použijete šroub s okem. Odřízněte část střechy nad houpačkou verandy, abyste získali přístup k nosníkům a trámům, které mohou podepřít šroub s okem.
  • Předvrtejte díru skrz trám. Špička vrtáku by měla vycházet přímo skrz strop vaší verandy.
  • Zasuňte šestipalcový závěsný šroub se strojním závitem nahoru přes strop verandy a na druhém konci (na střeše verandy) zajistěte přítele maticí.
  • Nainstalujte další šroub s okem do jiného nosníku nebo nosníku ve vzdálenosti od prvního, která je zhruba ekvivalentní délce houpačky na verandě.
  • Po dokončení opravte střechu.
  • Tato technika je nejběžnější ve starších domácnostech.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Dokončení montáže

 1. 1 Pověste houpačku. Připojte lano nebo řetěz k přednímu kyvnému háku a poté jej provlékněte odpovídajícím závěsným okem nebo šroubovacím okem na stropě verandy. Připojte konec lana nebo řetězu k druhému houpacímu háku na stejné straně houpačky na verandě, ke které jste připojili druhý konec lana nebo řetězu.
  • Pokud například stojíte tváří v tvář houpačce na verandě a pokoušíte se ji zavěsit, připojte řetízek k levému hákovému háku vpředu, smyčku přes závěsné oko a poté konec, který prošel očním šroubem, připojte k houpačce umístěné na vzadu vlevo od houpací verandy.
  • Opakujte na opačné straně.
  • Pokud je houpačka na verandě těžká, požádejte přítele, aby vám pomohl zvednout houpačku na verandě do výšky, ve které ji chcete zavěsit, než ji připevníte ke stropu.
 2. 2 Otestujte si svůj švih. Udělejte to. Pokud se správně pohybuje tam a zpět, podařilo se vám zavěsit houpačku na verandě. Pokud zjistíte, že jeden konec není úplně stejný s druhým, což vede k neotřelému vzhledu, upravte umístění řetězu na jedné nebo na ostatních stranách.
  • Pokud je například pravá strana výkyvu vaší verandy nižší než levá, budete muset zkrátit délku řetězu spojujícího dva výkyvné šrouby na pravé straně.
  • Alternativně můžete prodloužit délku řetězu mezi dvěma kyvnými šrouby na levé straně tak, aby seděl níže.
 3. 3 Připevněte komfortní pružiny. Pro mimořádně hladký zážitek z houpání na verandě připevněte na každé oko nebo šroubovací oko komfortní pružiny a poté řetěz připevněte na konec komfortní pružiny. Pohodlné pružiny poskytují trochu odrazu na houpačce verandy a její pohyb je plynulejší. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jaká je minimální velikost nosníku pro zavěšení verandy? Jim McGuigan To závisí na hmotnosti lidí, kteří se budou houpat, ale obvykle jste v bezpečí s nosníkem 2 'x 8'.
 • Otázka Moje střešní nosníky jsou šikmé, jak mohu zavěsit houpačku? Zacku Top Answerer Stejný postup by měl fungovat na šikmých nosnících. Většina verand má šikmé nosníky.
 • Otázka Půjdu o 3 palce širší na každou stranu 4 stopového švihu. Moje oka budou od sebe vzdáleny 4 stopy 6 palců. Bude to fungovat? Zacku Nejlepší odpovědník Bude to fungovat, pokud budou vaše šrouby s okem dostatečně bezpečné, aby unesly váhu houpačky a lidí.
 • Otázka Jak zavěsím verandovou houpačku na vazníky bez přístupu ke stropu? Zacku Přístup ke stropu Top Answerer není nutný, pokud znáte umístění vazníků. Kupte si delší šroubovací oka, abyste kompenzovali tloušťku stropu verandy. Vyhledejte vazníky, označte středy, vyvrtejte pilotní otvory, vložte oka šroubů a připevněte houpačku.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Chcete -li ušetřit úsilí, ale přesto si pohodlně užívat verandu, pořiďte si kluzák. Kluzák je houpající se křeslo, které napodobuje jemný pohyb vzad a vzad visící houpačky na verandě, ale ušetří vám potíže s jeho skutečným zavěšením.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Pokud je houpačka na verandě těžká, požádejte přítele, aby vám pomohl zvednout houpačku na verandě do výšky, ve které ji chcete zavěsit.
 • Před upevněním paprsků do paprsků vždy vyvrtejte otvory pro šrouby s okem nebo šrouby. Toto je důležitý krok, který může zabránit tříštění paprsku.
reklama

Populární Problémy

Mezinárodní vesmírná stanice (ISS) je největší kosmická loď, která kdy byla vyrobena a nachází se na stálé oběžné dráze kolem Země. S posádkou astronautů a kosmonautů z celého světa je ISS dostatečně velká, aby ji bylo možné vidět pouhým okem ...Lucic-Baroni se poprvé od roku 1999 ve Wimbledonu dostala do semifinále Grand Slamu.

Prohlídka Indie po Novém Zélandu v roce 2020 začíná dnes večer 1. T20. Zde je návod, jak sledovat zápas naživo v USA.

Rus Michail Kukushkin se ve druhém kole US Open 2020 ujímá vycházející chilské hvězdy Cristiana Garina. Kukushkin se v posledních třech edicích dvakrát dostal na US Open 3r, ale Garin je favoritem.