Jak se dívat na Daytona Duels 2021 online zdarmaGetty Joey Logano vyhrál Duel 1 v roce 2020.

Daytona International Speedway bude ve čtvrtek hostit Bluegreen Vacations Duel, dvojici závodů, které pomáhají určit výchozí pozice v Daytoně 500.

Souboje začínají v 19 hodin. ET a bude vysílán na Fox Sports 1. Pokud ale nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat živý přenos duelů Daytona 2021 online zdarma:

Poznámka: Se všemi následujícími možnostmi můžete také sledovat série ARCA Lucas Oil 200 (FS1, sobota), Xfinity Series Beef That's What’s for Dinner 300 (FS1, sobota) a Daytona 500 (Fox, neděle)

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

AT&T TV

Můžete sledovat živý přenos Fox Sports 1, Fox a Více než 65 televizních kanálů v televizi AT&T. FS1 a Fox jsou zahrnuty v každém balíčku kanálů, ale balíčky Choice a výše jsou zahrnuty s HBO Max a NBA League Pass bezplatně a k 14denní bezplatné zkušební verzi můžete zahrnout jakýkoli balíček:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, 2021 Daytona Duels můžete sledovat živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Samsung Smart TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Můžete také sledovat prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li se dívat tímto způsobem, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin).


FuboTV

Můžete sledovat živý přenos FS1, Fox a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, 2021 Daytona Duels můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Živě můžete sledovat také prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, přichází FuboTV také s cloudovým DVR prostorem a 72hodinovou funkcí Lookback, která vám umožní sledovat události na vyžádání do tří dnů od jejich ukončení, i když je nenahráváte .


Hulu s živou televizí

Můžete sledovat živý přenos FS1, Fox a 65+ dalších televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, 2021 Daytona Duels můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Můžete také sledovat prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos FS1, Fox a 65+ dalších televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete zdarma použít se sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, 2021 Daytona Duels můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

Můžete také sledovat prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Vidgo.


Sling TV

Živý přenos FS1, Fox a dalších 35 televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Blue od Sling TV. Je to nejlevnější streamovací služba s FS1, navíc můžete získat slevu 10 $ na první měsíc a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete 2021 Daytona Duels sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android . Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Můžete také sledovat prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 50 hodinami cloudového DVR.


Preview Daytona Duels 2021

Alex Bowman si ve středu zajistil rekordní čtvrtý start v první řadě Daytona 500, což znamenalo 47,056sekundové kolo kvalifikace o pole position v hlavní události a Duel 1.

Vytáhl svého týmového kolegu z týmu Hendrick Motorsports Williama Byrona, který za 47 314 sekund obešel, aby získal vnější tyč Daytona 500 a tyč Duel 2.

Dvojice také složila přední řadu v Daytoně 500 s Byronem v pole position. Hendrick Motorsports nyní získal 14 pólů v Daytoně 500.

To se mnou vlastně nemá moc společného, ​​že? Bowman řekl ve středu po kvalifikaci, podle Sportovní zprávy . Je to svědectví těchto chlapů a všech, kteří jsou v obchodě v Hendrick Motorsports. Na těchto superspeedway autech tak tvrdě pracují. Jsou krásné, když se dostanou na závodní dráhu. Od chvíle, kdy jsme vyložili, byla naše Ally Camaro opravdu rychlá a hodně se soustředili na pokus získat tyč pro Daytonu 500.

Znamená to pro nás hodně a dokázali jsme toho dosáhnout.

Před rokem si Byron připsal čtvrtou pozici vítězstvím v Duelu 2 po osmém místě v kvalifikaci. Joey Logano, který toho roku skončil v kvalifikaci na 11. místě, vyhrál Duel 1 za vnitřní umístění ve druhé řadě.

Logano měl tentokrát v kvalifikaci jednadvacátý půst, což znamená, že v Duelu 1 bude startovat na 11. pozici. Hledá své druhé vítězství v Daytoně 500 a 27. vítězství v Poháru.

Ano, nejsem spokojen. Jako, nikdy to není dost, řekl Logano Arizonská republika ve středu. Vím, že v životě říkat „nikdy to není dost“ není zdravé, ale ve sportu si myslím, že je to nejzdravější, co můžete mít. Říká: „Kde je toho víc? Kde je toho víc? ‘Myslím, že právě díky tomu se tam naše konzistence udržela.

To znamená, že se nemůžete uspokojit.

Daytona Duels Počínaje Lineups

Duel 1

1. Alex Bowman, Hendrick Motorsports

2. Aric Almirola, Stewart-Haas Racing

3. Ricky Stenhouse Jr., JTG Daugherty Racing

4. Christopher Bell, Joe Gibbs Racing

5. Ryan Preece, JTG Daugherty Racing

6. Daniel Suarez, Trackhouse Racing Team

7. Denny Hamlin, Joe Gibbs Racing

8. Kyle Larson, Hendrick Motorsports

9. Matt DiBenedetto, Wood Brothers Racing

10. Austin Cindric, tým Penske

11. Joey Logano, tým Penske

12. Ryan Newman, Roush Fenway Racing

13. Cole Custer, Stewart-Haas Racing

14. Michael McDowell, Front Row Motorsports

15. Erik Jones, Richard Petty Motorsports

16. Tyler Reddick, Richard Childress Racing

17. Ty Dillon, Gaunt Brothers Racing

18. Jamie McMurray, Spire Motorsports

19. Quin Houff, StarCom Racing

20. Timmy Hill, Motorsports Business Management

21. Cody Ware, Rick Ware Racing

badminton zdvojnásobuje taktiku

22. Josh Bilicki, Rick Ware Racing

Duel 2

1. William Byron, Hendrick Motorsports

2. Bubba Wallace, 23XI Racing

3. Kevin Harvick, Stewart-Haas Racing

4. Austin Dillon, Richard Childress Racing

5. Chase Elliott, Hendrick Motorsports

6. David Ragan, Front Row Motorsports

7. Kurt Busch, Chip Ganassi Racing

8. Kyle Busch, Joe Gibbs Racing

9. Ryan Blaney, tým Penske

10. Kaz Grala, Kaulig Racing

11. Chase Briscoe, Stewart-Haas Racing

12. Ross Chastain, Chip Ganassi Racing

13. Brad Keselowski, tým Penske

14. Martin Truex Jr., Joe Gibbs Racing

15. Chris Buescher, Roush Fenway Racing

16. Anthony Alfredo, Front Row Motorsports

17. Corey LaJoie, Spire Motorsports

18. Garrett Smithley, Business Management Motorsports

19. BJ McLeod, Live Fast Motorsports

20. Joey Gase, Rick Ware Racing

21. Derrike Cope, Rick Ware Racing

22. Noah Gragson, Beard Motorsports


Populární Problémy

Mats Point: Wawrinka bekhend snese Nadala, říká Wilander

Čím se Nadalův forhend liší od ostatních tenistů.

Pilotní díl Red Oaks, komedie Amazonu z 80. let, můžete zdarma sledovat přímo zde.

Jak se dostat do formy pro jízdu na koni. Nejlepší způsob, jak se dostat do skvělé kondice a stát se dobrým jezdcem, je jízda. Mít silné svaly je polovina, ale trénovat mozek a oči a mít rovnováhu a kontrolu těla při pohybu ...

Nikdy předtím jste nechodili s bohatým mužem a jste nervózní, jak zapadnout do jeho životního stylu. Jak můžete mít smysluplný vztah, aniž byste se cítili nemístně, a nechat svého muže vidět, že ho milujete, protože je rychlejší než vy ...