Přímý přenos hry Avalanche vs Sharks 7: Jak se dívat onlineGetty Pro hru 7 budou Joonas Donskoi a San Jose Sharks hostit Colorado Avalanche.Přímý přenos hry Avalanche vs Sharks Game 7 můžete sledovat prostřednictvím bezplatné zkušební verze FuboTV právě zde . Další informace o FuboTV a dalších možnostech živých přenosů naleznete níže
San Jose Sharks bude ve středu hostit Colorado Avalanche pro hru 7 jejich série ve druhém kole play -off o Stanley Cup.Začátek hry je naplánován na 21:00. ET a bude vysílán na NBC Sports Network. Chcete-li sledovat živý přenos ze hry, můžete tak učinit prostřednictvím jedné z následujících kabelových bezplatných služeb streamování živého televizního vysílání:

FuboTVpingpong stolní tenis

NBC Sports Network je jedním z Více než 85 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím FuboTV aplikace.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru (a další programy) na vyžádání do tří dnů od jejího závěr, i když to nezaznamenáte.PlayStation VuePS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují NBC Sports Network.

tenisové bodování pro začátečníky

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos ze hry na počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) ) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud se nemůžete dívat naživo, PS Vue přichází s cloudovým DVR.

reklama na tenis

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně NBC Sports Network.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Náhled hry Avalanche vs Sharks Game 7

The Avalanche zaostali o hru třikrát v sérii a pokaždé to svazovali v následující soutěži.

Potřetí potřebovali přesčas.

Ve hře 6 se kapitán Colorada Gabriel Landeskog vynořil ze skrumáže v rohu zóny Sharks, aby našel puk na své hokejce. Otočil kotouč za netmindera San Jose Martina Jonese 2:32 do prodloužení o vítězství 4-3.

Landeskog podle NHL.com . A pro mě, jak jsem již řekl, nebyl jsem se svým ofenzivním výkonem v tomto ročním období spokojený, nebyl jsem dost nebezpečný, nebyl jsem dost hrozbou, takže bylo hezké si rozhodně pořídit tento dnes večer, a doufejme, že z toho můžeme ve středu vycházet.

hulu.com/start/ps4

Šestadvacetiletý útočník má nyní ve finále Stanley Cupu 2019 tři góly a čtyři asistence v 11 soutěžích.

Landeskog řekl, že je to šedesát minut od finále Západní konference Associated Press . Koho by to napadlo před sezónou? … Poslední věc, kterou chtěli udělat, bylo hrát další v San Jose. Provedli jsme krok č. 1 a nyní se musíme přeskupit a vyhrát další.

Lavinový útočník J.T. Compher měl ruku v prvních třech gólech svého boku, pomohl Tysonovi Jostovi v první třetině, než v té první vstřelil vlastní a do druhé přidal další čtyři minuty.

jak učit tenis

Náš tým to dnes v noci udělal, řekl Compher na NHL.com. Věděli jsme, že je to výhra, nebo jít domů, a dnes večer se zvedla parta kluků ... V plánu bylo vynutit si hru 7, a to jsme dokázali.

24letý hráč dodal: Hlubokí kluci, musíme posílit, když můžeme, a proto je tento tým skvělý tým. Kluci všude stupňují, a proto jsme na místě, kde jsme.

Žraloci ve ztrátě smazali tři jednobrankové deficity.

To je dobře vidět, ale nemohli jsme to dokončit. … Vyhráli to, řekl obránce San Jose Marc-Edouard Vlasic pro NHL.com. Měli jsme šanci je dokončit, a neudělali jsme to.

Vlasic vstřelil svůj druhý gól v noci, 2:28 zbývající do regulace, aby si vynutil prodloužení.

Byl to úder, protiúder, úder, řekl trenér Sharks Peter DeBoer, podle AP. Co udělali dnes večer, co jsme neudělali my? Našli způsob, jak získat extra gól.


Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat online hru Blazers vs Lakers Game 2 online, pokud nemáte kabel.

Hypertyreóza, také nazývaná hyperaktivní štítná žláza, se vyskytuje, když vaše štítná žláza produkuje příliš mnoho hormonu štítné žlázy. Běžnou příčinou hypertyreózy je Gravesova choroba, i když existují i ​​jiné příčiny. Https://medlineplus.gov/ency/article/000356.htm ...

Jak nosit černé šaty na svatbu. Možná jste slyšeli, že nosit černou na svatbu je „nevhodné“, protože je to barva pro pohřby. Pokud si však vyberete správné šaty a správně doplníte doplňky, můžete si obléknout černou do ...

Jak hrát Mario Striker Charged. Mario Strikers Charged je fotbalová/fotbalová videohra vydaná v roce 2007 pro Wii a Nintendo Switch. Je to pokračování hry Super Mario Strikers pro GameCube a je také známé jako Mario Strikers Charged ...

Nejlepší osivo Fabio Fognini bere Roberta Carballese Baena v záludném otvíráku na Sardinii. Ital bojoval o formu od svého červnového návratu z operací kotníků.