Top 10 tenisových arén na světě

1. Center Court, All England ClubStředový kurt v All England Clubu je hostitelem wimbledonského mistrovství a byl svědkem některých z nejlepších zápasů v historii tohoto sportu.Pokud se můžete setkat s triumfem a katastrofou a zacházet s těmi dvěma podvodníky stejně, přečte si nápis od Rudyarda Kiplinga u vchodu do slavného Centre Court v klubu All England Club v Londýně, což pravděpodobně znamená historickou minulost, která byla svědkem obou triumfů a muka ve slavné tenisové aréně. Stadion, který je součástí tenisového klubu a je domovem Wimbledonského šampionátu, v současné době třetího ze čtyř turnajů grandslamového kalendáře, byl postaven v roce 1922 a od té doby je domovem finále každoroční akce a některých z nejlepších zápasů v historii. Není to sice jeden z největších tenisových stadionů na světě, ale stále se o něm hodně mluví. V průběhu let prošel změnami a nyní má zatahovací ochranu proti trávě, aby se zabránilo zpoždění zápasů kvůli dešti (což se stalo běžnou funkcí). Na místě se odehrála největší tenisová rivalita, epické zápasy, okamžiky excelence na nejprestižnější světové tenisové akci, frustrace a cokoli a všechno, co tenisový zápas může nabídnout. Pro každého začínajícího tenistu zůstalo snem hrát na mistrovství. Díky tomu je Center Court nejlepší tenisovou arénou na světě. 2. Stadion Arthur Ashe, USTA Billie Jean Kingová Národní tenisové centrum Arthur Ashe Stadium je největší tenisový stadion na světě.

Arthur Ashe Stadium je největší tenisový stadion na světě.Stadion Arthur Ashe, pojmenovaný po legendárním americkém hráči a široce uznávaný jako jedno z největších světových sportovišť, je součástí národního tenisového centra USTA Billie Jean King v parku Flushing Meadows-Corona v newyorské čtvrti Queens . Je to hlavní stadion čtvrtého a posledního grandslamu roku, US Open. Je to zdaleka největší tenisové místo na planetě s kapacitou více než 23 000 míst, 90 luxusními apartmány, pěti restauracemi a dvouúrovňovým hráčským salonkem. Stadion postavený s cenovkou více než 250 milionů dolarů z něj činí jeden z nejdražších tenisových stadionů vůbec. Stadion Arthur Ashe nahradil stadion Louis Armstrong jako hlavní dějiště US Open v roce 1997. I když je stadion vybaven elektronickým systémem Hawk-eye, zatím není k dispozici zatahovací střecha, jako je ta u Center Court ve Wimbledonu. Očekává se však, že do roku 2018 bude k dispozici tolik potřebná střecha (aby se zabránilo zastavení zápasů kvůli větru a nepředvídatelnému počasí). Stadion v nedávné historii byl svědkem vzniku Rogera Federera jako šampiona (vyhrál US Open od 2004-08) a také rivalita mezi Rafelem Nadalem a Novakem Djokovičem. 3. Soudní Philippe Chatrier, Roland Garros Court Philippe Chatrier je hlavním místem konání French Open a zůstává pevností pro současného šampiona Rafaela Nadala.

Court Philippe Chatrier je hlavním místem konání French Open a zůstává pevností pro současného šampiona Rafaela Nadala.

Legendární kurt, pojmenovaný po zesnulém šéfovi Francouzské tenisové federace, je hlavním kurtem na Roland Garros v Paříži, kde se koná French Open, druhý Grand Slam v kalendářním roce. Dvůr byl postaven v roce 1928 a od té doby byl hlavním místem konání French Open. Jsou pojmenovány čtyři hlavní divácké tribuny čtyři mušketýři (Čtyři mušketýři) po France Tennis Legends - Jacques Toto Brugnon, Jean Borotra (Bouncing Basque), Henri Cochet (kouzelník) a Rene Lacoste (krokodýl) - kteří pomohli Francii vyhrát Davis Cup v roce 1927 a ovládli mužský tenis ve 20. a 30. letech minulého století. S kapacitou téměř 15 000 míst zůstává jedním z nejstarších tenisových stadionů na světě. Rafael Nadal by to mohl považovat za svůj druhý domov, protože drží rekord v 8 vítězství na French Open na hřišti (2005-08,2010-2013) spolu s francouzskou legendou Maxem Decugisem, který také ovládl French Open v rané fázi 19. století. 4. Tenisová zahrada Indian Wells, Indian Wells

Tenisová zahrada Indian Wells je jedním z nejmalebnějších tenisových stadionů na celém světě.Stadion v Indian Wells v Kalifornii v USA je domovem turnaje Indian Wells Masters (v současnosti známý jako BNP Paribas Open a dříve známý jako Pacific Life Open), pátého největšího turnaje na světě. Turnaj se zde koná od jeho otevření v roce 2000. Turnaj je součástí ATP World Tour Masters1000 na ATP World Tour a povinného turnaje pro WTA Tour.Zařízení bylo postaveno za 77 milionů dolarů v březnu 2000 a má kapacitu 16 100 míst k sezení. Zůstává jedním z nejmalebnějších tenisových stadionů na světě s palmami přímo za kurty a zasněženými horami v zázemí.

5. Rod Laver Arena, Melbourne Park Rod Laver Arena je domovem Australian Open a má zasouvací střechu, aby se zabránilo nepříznivému počasí v klíčových zápasech.

Rod Laver Arena je domovem Australian Open a má zasouvací střechu, aby se zabránilo nepříznivému počasí v klíčových zápasech.Je součástí komplexu Melbourne Park, který se nachází v Melbourne ve Victorii v Austrálii a byl hlavním dějištěm prvního grandslamu roku, Australian Open od roku 1988. Nahradil stadion Kooyong, který akci pořádal od roku 1972. Domácí na všechny klíčové zápasy Australian Open a pojmenovaná podle australské tenisové legendy 'Rocket' Roda Lavera, Rod Laver Arena má kapacitu 15 000 míst k sezení a zatahovací střechu. Jednalo se o první Grand Slam místo, kde byla nainstalována tolik požadovaná střecha, aby se hráči i fanoušci nedostali do prudkých veder australského léta. Aréna kromě tenisových zápasů hostí také superkříže na motorkách, wrestlingové zápasy, hudební koncerty a balety. 6. Stadion Qizhong, Šanghaj Stadion Qizhong má jedinečnou střechu

Stadion Qizhong má jedinečnou střechu ve tvaru okvětního lístku připomínající kvetoucí magnólii, což je květina města Šanghaje.Stadion se sídlem v čínské Šanghaji má posezení kapacita 15 000. Má ocelovou střechu s osmi posuvnými kusy ve tvaru okvětních lístků (přesunuty za 8 minut), které připomínají kvetoucí magnólii, květinu města Šanghaje. Stadion v současné době hostí Shanghai Masters, každoroční událost a je přizpůsobitelný dalším událostem, jako je basketbal, volejbal, ping pong a gymnastika. 7. Roy Emerson Arena, Švýcarsko Stadion je pojmenován po Royovi Emersonovi, dvanáctinásobném grandslamovém šampionovi, a nabízí nádherný výhled na hory a stromy kolem něj.

Stadion je pojmenován po Royovi Emersonovi, dvanáctinásobném grandslamovém šampionovi, a nabízí nádherný výhled na hory a stromy kolem něj.

Stadion nese jméno „čest cti“ Roye Emersona, dvanáctinásobného grandslamového šampiona, „vítěze“ turnaje v Gstaadu v roce 1969. Sídlí v Gstaadu v jihozápadním Švýcarsku a je ústředním bodem stadionu Akce Swiss Open,? N ATP Tour. Stadion má kapacitu 6000 diváků a nádhernou kulisu hor a stromů, které dávají fanouškům skvělý výhled na obdiv mezi akcí na hřišti. 8 . Court Central, Monte Carlo Country Club Court Central, Monte Carlo Country Club je hostitelem programu Monte Carlo Masters.

Court Central, Monte Carlo Country Club je hostitelem programu Monte Carlo Masters.

Sídlí v Roquebrune Cap Martin ve Francii a nabízí majestátní pozadí, protože je na jednom konci obklopen skalnatými provensálskými kopci a na druhém třpytivém Středozemním moři, což z něj činí možná nejdokonalejší tenisový stadion na světě. Stadion je hostitelem hry Monte Carlo Masters a má kapacitu 9 000 míst. 9. Foro Italico Foro Italico je místem konání Italian Open a

Foro Italico je místem konání Italian Open a jeho okolí je věrné římské architektuře

Stadion, který je domovem Internazionali d’Italia (Italian Open), sídlí v italském Římě a splňuje očekávání starověké římské architektury, protože nabízí posezení na amfiteátru obklopené mramorovými sochami polonahých sportovců. Celá atmosféra nutí člověka myslet si, že hráči vyjdou jako Gladiátoři a bojují o slávu. Stadion byl postaven na počátku třicátých let a má kapacitu 12 500 míst. 10. Royal Albert Hall, Londýn

Třpytivá sestava tenisových šampionů soutěžila v Royal Albert Hall.

Místo konání, které se nachází v Londýně, zažilo svůj první tenisový zápas v roce 1970 a nyní je hostitelem turnaje ATP Champions Tour Masters. Koncert obvykle zahrnuje koncerty, baletní a operní představení spolu s každoroční tenisovou událostí. Konala se zde poslední událost turné 2013, protože to bylo od roku 1997, což z ní činí nejdéle trvající událost na turné.

Populární Problémy

Venuše se zřítila na 15leté minimum Wimbledonu

Jak cvičit po infarktu. Výzkum naznačuje, že cvičení je jedním z nejdůležitějších faktorů při snižování a prevenci srdečních chorob. Https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2716237/ Nicméně poté, co jste měli srdce ...

Zde je návod, jak sledovat Nový Zéland vs. Indie 1. T20, pokud jste ve Spojených státech.

Counterpuncher Murray se ve vítězství nad Federerem mění v agresora

Bombay Sapphire si užívají lidé, kteří ocení špičkový gin. Vyrobeno podle receptu z roku 1760, dobře se mísí v koktejlech, hodí se k výrobě džbánů s míchanými nápoji a dokonce i úhledně (bez mixérů nebo ledu) nebo na ...

Florida a Ole Miss zahájily v sobotu fotbalovou sezónu SEC 2020. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online zdarma.