Jak streamovat „Simpsonovi“ sezóna 5: Průvodce prohlížením rodiny

Simpsonovi

Disney/FOX Homerův holičský kvartet „Simpsonovi“ v páté sezóně je jednou z nejikoničtějších epizod všech dob.

Streamujte nyní řadu 5

domácí stroj na tenisové míčky

V době, kdy Matt Groening Simpsonovi dosáhl své páté sezóny, byl to dobře namazaný stroj. Pátá sezóna pomohla show dosáhnout několika zásadních milníků, včetně její 100. epizody s názvem Sweet Seymour Skinner’s Baadasssss Song. Přehlídka také produkovala některé z jeho nejuznávanějších epizod, včetně Cape Feare, Rosebud a Homer Goes to College.

Simpsonovi „Pátá sezóna byla původně vysílána na Foxu mezi 30. zářím 1993 a 19. květnem 1994. David Mirkin nastoupil jako showrunner a také produkoval 20 jejích epizod. Al Jean a Mike Reiss jednatelé produkovali zbývající dva, které byly oba držiteli přenosů z předchozí sezóny.

Sezóna 5 pokračovala po rodině Simpsonových a všech šílených obyvatel Springfieldu. Titulní rodinu tvoří táta Homer, inspektor bezpečnosti v místní elektrárně, maminka Marge, žena v domácnosti a jejich tři děti: potížista Bart, který se do toho vždy ve škole dostává, Lisa, předčasná aktivistka, a dítě Maggie, které málokdy mluví . Rodina paroduje americkou společnost a popkulturu s rostoucí úrovní směšnosti a obrovským obsazením měšťanských postav, které přispívají k naprosté hlouposti a genialitě show.

Začalo to jako série krátkých filmů Show Tracey Ullmanové přerostl v to, co se brzy stane jedním z nejdéle běžících primetime kreslených pořadů (a globálním monstrum), který stále vypadá, že je prakticky nekonečný. Se 663 epizodami a počítáním Simpsonovi přežil Gunsmoke jako nejdelší americká skriptovaná primetime televizní show, pokud jde o roční období a epizody. Celovečerní hraný film byl uveden v roce 2007 (s názvem Simpsonovi film ), kromě komiksů, videoher a dokonce i jízdy Universal Studios. Rodina má dokonce svou vlastní hvězdu na hollywoodském chodníku slávy.

Nyní s Disney+můžete nyní streamovat Simpsonovi Sezóna 5 online.


Jak streamovat sezónu 5 „Simpsonovi“ - exkluzivně na Disney+

Simpsonovi sezóna 5 je jednou z mnoha milovaných sezón klasické animované série, která bude streamována výhradně prostřednictvím nové streamovací služby předplatného Disney, Disney + .

Můžeš zaregistrujte se na 7denní bezplatnou zkušební verzi Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat Simpsonovi a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Pokud prodloužíte bezplatnou zkušební verzi, služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.

  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Hledejte potomky
  5. 5. Klepněte na Potomci
  6. 6. Klepněte na tlačítko PLAY

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba obsahuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.

Začít bezplatnou zkušební verzi


„Simpsonovi“, sezóna 5: Přehled

Datum vydání: 30. září 1993 a 19. května 1994
Tvůrci: Tvůrce a producent Matt Groening, Showrunner a výkonný producent David Mirkin
V hlavních rolích: Dan Castellaneta, Julie Kavner, Nancy Cartwright, Yeardley Smith, Harry Shearer a Hank Azaria
Hodnocení: Série je většinou hodnocena TV-PG, i když některé epizody mají facku s hodnocením TV-14.
Synopse: Simpsonovi je satirické zobrazení života dělnické třídy, ztělesněné rodinou Simpsonových, kterou tvoří Homer, Marge, Bart, Lisa a Maggie, z nichž všichni žijí ve fiktivním městě Springfield. Paroduje americkou kulturu a společnost, televizi a lidské podmínky.


Jak dlouhá je sezóna 5 „Simpsonovi“?

Simpsonovi Řada 5 se skládá z 22 epizod, včetně dvou, které byly původně určeny pro sezónu 4. Epizody se pohybují od 22 do 24 minut bez reklam.


Děj 5. série „Simpsonovi“

V otvíráku páté sezóny Homer vzpomíná na dobu s populárním holičským kvartetem The Be Sharps. Tato skupina představovala Principal Skinner, Apu a Chief Wiggum, který byl později nahrazen Barney. Be Sharps to udělali skvěle díky jejich hitové skladbě Baby on Board a dokonce získali Grammy. Je to klasický vstup do série.

obsazení deníku mizerného dítěte 1

V Cape Fear parodie, Sideshow Bob je propuštěn z vězení a Bart je zařazen do programu přemístění svědků. Rodina se přestěhuje do Terror Lake, ale není tak daleko, aby unikla Bobovu hněvu. Později se Homer musí vrátit na vysokou školu, aby složil hodinu jaderné fyziky, ale brzy se začne zabývat Dům zvířat -večírek ve stylu party.

Čtvrtý ročník Treehouse of Horror je parodií na Noční galerie s Bartem, který vypráví tři děsivé příběhy podle obrazů. V The Devil and Homer Simpson, Homer prodává svou duši ďáblu (jinak známému jako Ned Flanders) za koblihu. V hrůze na 5 & frac12; Nohy Bart zjišťují, že po cestě do školy je na boku autobusu Gremlin. Poté jsou Simpsonovi v Draculovi Barta Simpsona pozváni na večeři s panem Burnsem, kde Bart a Lisa zjistí, že pan Burns je upír.

Řada 5 má výjimečné množství Bartových epizod: Bart se náhodou stane slavným v Krusty show, ale jeho sláva je pomíjivá. Poté, co vyhrál soutěž v rozhlasové stanici, Bart získává zbrusu nového slona. Poté se Bart stane dědicem pana Burnse a dočasně opustí svou rodinu, aby žila s milionářem, dokud nezmění svůj názor.


Obsazení sezóny 5 Simpsonových

Dan Castellaneta jako Homer Simpson, Grampa Simpson, Krusty klaun, Groundskeeper Willie, starosta Quimby a Barney Gumble

Castellaneta vyjadřuje milého imbecila a patriarchu rodiny Homera. Mezi jeho další zásluhy patří hlasové skvrny na Batman , Čau Arnolde a Futurama Ačkoli Castellaneta také působí na obrazovce v show a filmech jako Super 8 , Parky a rekreace , hrad , a řecký .

Nancy Cartwrightová jako Bart Simpson, Nelson Muntz, Ralph Wiggum a další děti

Cartwright vyjadřuje zlomyslného Barta Simpsona. Když nepracuje Simpsonovi , lze ji najít (a slyšet) na podobných show Animaniacs , Kim Possible a Rugrats .

tendonitida v loketní ortéze

Harry Shearer jako Ned Flangers, Principal Skinner, Larry, Mr. Burns, Mr. Smithers, Principal Skinner, Reverend Lovejoy, and Dr. Hibbert.

Shearer vyjadřuje řadu postav, mezi které patří také pan Burns a Waylon Smithers. Když není hlasový, roztočí zlato komedie ve filmech jako Mocný vítr a Toto je Spinal Tap .

Julie Kavner jako Marge Simpson a Patty a Selma Bouvier

Než se dostala do hlasového herectví, Kavner hrál v seriálu Brendu Morgensterna Rhoda . Kavner také hrál ve filmech jako Hannah a její sestry a Klikněte .

Yeardley Smith jako Lisa Simpson

Kromě dabingu, Smith dělal hostující vystoupení na Dharma a Greg , Murphy Brown , Prázdné hnízdo , a Mámina rodina a měl pravidelnou roli po dobu tří sezón jako Louise Hermanova hlava .

Hank Azaria jako Moe Syzlak, Chief Wiggum, Comic Book Guy, Apu Nahasapeemapetilon a profesor Frink

Když Azaria nepůjčuje svůj hlas, může být viděn jako jízdné Ray Donovan a Brockmire . Byl také ve filmech jako Klec a Tajemní muži .


Písně a soundtrack k seriálu „Simpsonovi“ v sezóně 5

Pátá sezóna zahrnuje hity hudebníků jako The Carpenters, Benny Goodman, Joe Cocker, James Taylor a James Brown. V dalších letech, Simpsonovi vydala řadu různých studiových alb a soundtracků jako např Písně v Key of Springfield a Žluté album .


Hodnocení sezóny 5 Simpsonových

Stejně jako předchozí tři sezóny, Simpsonovi Řada 5 vysílaná ve čtvrtek ve 20:00 vedle Sindibádská show . Premiéra v sezóně, Homer’s Barbershop Quartet, získala hodnocení Nielsen 12,7. Treehouse of Horror IV se stal nejlépe hodnocenou epizodou sezóny s hodnocením 14,5. Sledovalo jej přibližně 24 milionů diváků. Tajemství úspěšného manželství, finále sezóny, získalo hodnocení Nielsen 9,8. Pátou sezónu přehlídky sledovalo v průměru 18,9 milionu diváků.


Recenze sezóny 5 „Simpsonovi“ - Co řekli kritici

Simpsonovi „Dopad na americký sitcom a televizi jako celek zůstává kamenný. Přehlídka nejenže vydláždila cestu pro všechny další kreslené seriály, které následovaly, ale také to udělalo ohlas u kritiků a ohromné ​​hodnocení a formovalo popovou kulturu 90. let, jak jsme ji znali. Třicet jedna Emmys, 30 cen Annie a Peabody Award jen pomáhají dokázat dědictví show a udržet si moc po všech těch letech.

V jeho AV klub recenzi na Homer’s Barbershop Quartet, napsal Nathan Rabin: Tak hluboko se mi Simpsonovi dostali pod kůži a kůži hodně z mé generace. Zdánlivě vyhozené řádky z karikatury jsou v mé psychice stejně hluboce zakořeněné jako moje nejsilněji zastávané přesvědčení.

kde mohu sledovat mimozemšťana?

Joe Reid z Rozhodující označil premiéru za jednu z Simpsonovi „Nejkreativnější epizody, zatímco Robert Canning z IGN poznamenal: Jaký lepší způsob, jak zahájit sezónu, než ohlédnout se za minulostí postavy?

Na Uproxx Pořadí všech Simpsonovi sezóna vůbec, sezóna 5 byla volbou číslo 2 pro nejlepší psaní sezony, Simpsonovi experimentoval s neobvyklými párováními a proměnil dříve nevyvinuté občany Springfieldu ve oblíbené hlavní postavy fanoušků.

Kritici Alan Sepinwall a Matt Zoller Seitz se umístili Simpsonovi jako největší americký televizní seriál všech dob v jejich knize z roku 2016 TV (kniha) . Jednou zavolal časopis Time Simpsonovi nejlepší televizní seriál století, včetně Barta v jejich seznamu století 100 nejvlivnějších lidí . Byl jedinou fiktivní postavou.

Streamujte nyní řadu 5


Trivia, sezóna 5 „Simpsonovi“: 5 rychlých faktů

1. Zajímalo vás někdy, proč byli Simpsonovi žlutí?

Zajímalo vás někdy, proč je většina obyvatel Springfieldu žlutá? Řekl to tvůrce Matt Groening BBC : Jsou žluté, protože když byl čas vybrat barvu pro karikaturu, nechtěl jsem konvenční kreslené barvy. Animátorka přišla se žlutou barvou Simpsonových a jakmile mi to ukázala, řekl jsem: „To je odpověď!“, Protože když listujete kanály dálkovým ovladačem a prochází záblesk žluté barvy, vy Budu vědět, že sledujete Simpsonovi. Kreslenou rodinu lze nejen snadno rozeznat, ale jejich žlutá barva je nyní ve světě animace icnoic - a nezapomenutelná -.

tenisové turnajové hry

2. Sezóna 5 je velkou sezónou pro hostující hvězdu Phila Hartmana

Veterán SNL Hartman hraje v sedmi epizodách Simpsonovi „Pátá sezóna a bude pokračovat v poskytování hlasů pro show až do své smrti v roce 1998. Jeho hlavními dvěma postavami byli Troy McClure a Lionel Hutz, ale také poskytl další hlasy pro postavy v pozadí v celé sérii. Po jeho smrti přehlídka odešla do důchodu pro všechny Hartmanovy postavy. Řekl Groening vzal Hartmana za samozřejmost, protože pokaždé ten vtip vystihl a že jeho hlasové herectví může poskytnout maximální množství humoru s jakoukoli linií, kterou dostal.

3. Přehlídka nadále vydělává mnoha cenami a nominacemi

Díky neuvěřitelně silné páté sezóně Simpsonovi neustále hromadí nominace na ceny a vítězství. Na Primetime Emmy Awards , Alf Clausen a Greg Daniels získali nominaci v kategorii Vynikající individuální úspěchy v hudbě a textech za píseň Who Needs The Kwik-E-Mart? z epizody Homer a Apu. Clausen byl také nominován za mimořádný individuální úspěch v hudební kompozici za sérii (Dramatické podtržítko) za epizodu Cape Feare. Seriál byl také nominován na Saturn Award za nejlepší žánrový televizní seriál. Nebyly to zdaleka poslední ocenění, kterých se show dočká; pokračuje v získávání srdcí fanoušků a voličů akademie dodnes.

4. Případ pohřešované Maggie

Homer, Bart, Lisa a Marge jsou v každé epizodě seriálu (kromě Marge, která zasáhla podlahu střižny pro Krusty Gets Kancelled Season 4), ale Maggie čas od času zmizí. The Last Temptation of Homer Season 5 je zcela bez Maggie; další epizoda, ve které by postava chyběla, by byla Lisa’s Date with Density v 8. sezóně.

5. „Simpsonovi“ jsou stále nejdéle vysílanou hlavní vysílací sérií

Série se stala nejdéle běžící americkou primetime sérií, když Rodinné záležitosti skončilo 18. července 1998. Přehlídka si od té doby udržela tento status. V současné době, Simpsonovi vysílá svou 31. sezónu.

Několik přehlídek drželo tuto čest na krátkou dobu. Na zdraví držel jej po nejkratší dobu (pouze jeden týden), dokud neskončil 20. května 1993. Simpsonovi je poslední běžecká série, která měla premiéru v 80. letech minulého století, a zároveň jedinou animovanou show, která se stala nejdéle běžící primetime skriptovanou sérií.

Streamujte nyní řadu 5


Populární Problémy

Basketbal Notre Dame v úterý zahajuje sezónu exhibicí proti Capital University. Zde je návod, jak sledovat hru naživo online.

Chcete streamovat Johnny Tsunami právě teď? Zde je vše, co potřebujete vědět, včetně toho, kde to sledovat, obsazení, postav a zábavných faktů!

Jak léčit loketní burzitidu. Bursitida může být opravdu bolestivý stav. Je to způsobeno tím, že se bursa, malé váčky naplněné tekutinou, které tlumí vaše klouby, zapálí. Naštěstí existuje několik způsobů, jak léčit burzitidu doma, ...

Jak připoutat vykloubené rameno. Vykloubené rameno je bolestivé zranění, ke kterému dochází, když je kulovitý konec pažní kosti (pažní kost) vytlačen z dutinkového kloubu ramenního pletence. Jakmile je ramenní kloub přemístěn, ...

Jak vyrobit rotační harmonogram se třemi kyvadly. Harmonograf je mechanické zařízení, které ke kreslení obrázků používá kyvná kyvadla. Tento konkrétní harmonograf navrhl Karl Simshttp: //www.karlsims.com/, ale harmonografy v ...